Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEKOMUNIKACE | Vodafone ve velkém zaznamenává výpovědi u SAZKA mobil, ale odchod úplně mimo síť! Přestože došlo k rozšíření služby neomezeného volání v síti SAZKA mobil o síť Vodafone a Oskarta. Vodafone se rozhodl, že do 2. června 2024 s možností prodloužení do 30. června 2024 umožní při pravidelném dobíjení kreditu od 400 korun odměnit zákazníky bezplatným dárkem buď 3 GB dat, neomezené volání a SMS v síti, 50 volných SMS a 100 volných minut nebo komplet všeho za 50%. Dovolíme si tvrdit, že poslední nabídka zní velmi lákavě i za předpokladu, že účtování hovorů bude po minutách. Lze však předpokládat, že sazby nad rámec tarifu budou otřesné nebo k získání výhod budou podmínky s ale. Každopádně pro čtvrteční potěšení je tento výkřik zajímavý. Zdroj: MobilPlus.cz
0
0
0
Ahoj, chtěla by jsi mít sádru? Stačí splňovat jediné podmínky věk 18+, přijet vlastním způsobem veřejnou dopravou, počítat s tím, že potvrzení o příjmu ani lékařskou zprávu nevydáváme. Vše je zajištěno přímo na sádrově v nemocnici k areálu jezdí autobusy. Kontakt je idanuts@seznam.cz a fixaci zajišťujeme v předem domluveném termínu pouze v pracovní dny mezi 8 až 19 hod. ceny od 600,- Kč. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Chceš-li mít také fotky z přírody, města připiš prosím do zprávy cena od 1100,- Kč/den. Sundání sádry nabízíme bez poplatku. Berle je zapotřebí mít vlastní nepůjčujeme. Pouze v případě zajištění fotografa je zapotřebí domluvit se minimálně 2 týdny dopředu a zaplatit alespoň 40% zálohy. Vše podloženo potvrzením a zasláním faktury.
0
0
0
Ahoj, chceš nožičku do sádry? Je Ti více než 18 let a můžeš přijet veřejnou osobní dopravu? Pak dej vědět na idanuts@seznam.cz a jistě se domluvíme. Cena za službu 650,-- Kč, berle nelze zapůjčit! Potvrzení o příjmu ani lékařské zprávy nevydáváme. Fixace je zajištěna přímo v nemocnici na sádrově. V termínu od 1.5. do 8.5. nepůsobíme! Doba fixace je na 10 minut. Sundání sádry doporučujeme po 2 až 3 týdnech.
0
0
0
Spojení Pardubice město perníku pro mě nabylo naprosto jiného významu po mém čtyřletém studiu v tomto městě. Ten kdo chodí po ulici 17. listopadu po 21. hodině mám můj obdiv. Tolik zfetovaných a opilých lidí co jsem potkala za čtyři roky v Pardubicích jsem snad nepotkala za celej život. Jinak vzpomínám jen v tom nejlepším. :)
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom se chce do dvou let stát čtvrtým plnohodnotným síťovým mobilním operátorem. Jenže dokud bude takhle problémová společnost mít brzdu z historie v podobě MobilKom / U:fon a poté kompletní rekonstrukce na Air Telecom a Air Telecom - nástupce tak nemá " žádnou " šanci na úspěch! Zástupci operátora Nordic Telecom si pořád věří, že získají až 1 milion zákazníků. S daleko odlišným přístupem na to jde GoMobil a oproti Nordic Telecom si vede mnohem lépe. Nordic Telecom se nedávno po dlouhé době snažil poškodit operátora SAZKA mobil. Jediné co Nordic Telecom zvládá na jedničku je poškozování ostatních. Za dob U:fon to bylo šíření lživých informací o zániku pevných linek od O2 nebo UPC. Pak, že T-Mobile se mění. Vodafone se také silně spálil když využil pronájmu CDMA 2000 rev. A 410-430 MHz. V síti působil jako historicky první virtuál OpenCall přes dva prodeje nejdříve pod D.H. Telecom a poté pod O2 funguje dodnes i když ano nemá co nabídnout.
0
0
0
Učitel mi odmítl vydat učebnici, i přesto, že jsem mu platil... Fuck Fajfr
0
0
0
PŮJČKY | Získejte až 30.000,- Kč na 90 dní bez poplatků! V průběhu 3 splátek uhradíte jen 3x 10.000,- Kč, půjčku můžete splatit do 12 měsíců měsíční úrok je 1% z dlužné částky. VOLEJTE pondělí - pátek: 8:30 - 18:30, sobota: 9:30 - 15:30 prochází 86% žádostí. V případě, že jste z Pardubic můžete půjčku získat do 60 minut, v ostatních případech do 2. pracovního dne. Poskytovatelem půjčky je Jessica Parker, Prager Strasse 17, 01690 Dresden, Germany
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom mění pozici nabírá nové členy do týmu. V průběhu let 2020 až 2030 chystá otevřít první partnerské prodejny. Nordic Telecom má mít také nová telefonní čísla, tarify. Více informací najdete na www.nordictelecom.cz.
0
0
0
Operátora U:fon opět by mohl vlastnit Budník. Pořád se totiž mluví o návratu firmy MobilKom jen by nově šlo o firmu MobilKom Czech. Značka U:fon by měla být reklamním mottem pro nové zákazníky. Operátor by totiž chtěl představit neomezené volání a SMS od 299 korun a s 2,5 GB dat od 499 korun. Samozřejmě, že je to trik operátora T-Mobile který to ovšem sám nepustí. Záleží tedy která z firem bude mít zájem a bude v síti T-Mobile největší. T-Mobile věřil ve značce MOBIL.cz, ale výrazně zjistil, že tuty cesta ke štěstí nevede, že by však problémový U:fon byl nějaký jiný zázrak si upřímně nemyslím.
0
0
0
miluju plešatý chlapy s knourem
0
0
0
líbí se mi mniši
0
0
0
Ahoj chci vám povědět pár věcí. Moji rodiče se rozvedli když mi bylo 9 let. Ale jsem ráda že se to stalo. Mamka si našla přítele který s náma bydlí. A mám ho radši než mého tatu.
0
0
0
JEBAT PERNIKOV
0
0
0
Chci lechtat Jakuba moc!
0
0
0
ahoj, jsem nějaký Matěj a hledám mobil, nevíte kam jsem ho dal?
0