Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Dobrý den, hledám někoho ze sádrovny v Praze nebo z Čech kdo by byl ochoten nechat mi udělat dobrovolně sádru na nohu. Jsem ochoten zachovat všechny dostupné kontakty pro své účely nikde se nebudu zmiňovat kdo mi sádru udělal. Prosím ozvěte se na idanuts@seznam.cz. Jsem ochoten zaplatit až 1.400 Kč. Sundání sádry si zajistím, podpatek přivezu také. Děkuji předem moc za nabídky.
0
0
0
EKONOMIKA | V Česku by měly obchody mít o víkendu otevřeno jen v sobotu do 14 hod., v neděli a ve svátky zavřeno. Takto to dobře funguje v Německu a v Rakousku. Výjimka by platila pro supermarkety v centru, na nádraží, na letišti a u stanice metra nebo u nemocnice, všechny lékárny také mohou mít otevřeno. Tento zákon by měl vystoupit v platnost ještě letos, aby od 1. ledna 2025 byl zaveden. Sice by to chvíli trvalo než by si na to většina lidí zvykla, ale výrazně by to pomohlo.
0
0
0
SECURITY | HLEDÁME AKTIVNĚ NOVÉ ZAMĚSTNANCE I ZAKÁZKY PŮSOBÍME V PRAZE VÍCE INFORMACÍ NA IDANUTS@SEZNAM.CZ. OSTRAHU PRO VÁS ZAJISTÍME OD 225.000 KČ MĚSÍČNĚ, VŠE JE NA VZÁJEMNÉ DOHODĚ.
0
0
0
Hledáme vhodného kandidáta na pozici ostrahy vnitřních a objektů. Práce ve dne, v noci, směny 12 hod., HPP i DPP, výdělek 117,- Kč/hod., Praha + Střední Čechy tel.: +420 604 444 055 nebo e-mail: ppm@centrum.cz. Certifikát strážný nutný, ale lze od nás získat. Nástup možný ihned do týdne.
0
0
0
V práci beru tak 90% lidí jak inventář firmy. Je tu pár lidí co rozumí něčemu a dá se s nimi bavit ale bohužel převážná většina jsou primitivní jedinci co řeší jen alkohol nebo sex. Bavim se tu tak s pěti lidmi co nejsou totální vylizanci a vůbec mi to nevadí že ten zbytek mě totálně nesnáší protože mi jsem prý moc prechytraly. Já je k životu nepotřebuji a nemají mi co nabídnout tak je beru jako nábytek co se umí sám pohybovat a ignoruji je. Ať se nediví když s ChatGPT si pokecate víc jak s nimi.
0
0
0
zuj
0
0
0
Každou neděli se chodím oběsit.
0
0
0
Keď neviem zaspať pustím si mášu a medveďa.Niekedy si fixkami zapíšem celú tvár a behám do kúpeľni odnášať vankúše.Potom kričím na susedovho psa "VRAAAAAAK" a niekedy dokonca strkám do chladničky moje ponožky.A potom sa idem zabiť.
0
0
0
Jsem alergický na lidskou neschopnost , debilitu a takovou tu jednoduchost některých lidí. Prostě nenávidím takový ten typ lidí co vypadají a chovají se jak kdyby vypadli z Výměny manželek. O to horší je když děláte ve fabrice a tam takových lidí je 70%. Někdy už absolutně nechápu co z nich vypadne nebo co zrovna udělali za blbost. Prostě chlap kterýmu je tak 45 začne dělat divný skřeky nebo si nasadí na hlavu kužel a myslí si jak je to vtipný. Osobně mít tu moc rozhodovat tak bych všechny tyhle burany naložil někam na loď , autopilotem jí navedl někam na pustý ostrov a narval jí tam do břehu aby se to nemohlo už vrátit. Mám rád dokonalost a vytáčí mě prostě že musím žít mezi jedinci co mají tak IQ 80 a jejich životní cíl je opít se nebo koupil v Kauflandu vlašák ve slevě. Osobně všechny tyhle lidi bych nechal povinně kastrovat protože když jsou rodiče idioti tak to přejde i na dítě. A pak tady z toho bude Absurdistán kdy všichni budou za 200 let jak průměrný zaměstnanec Amazonu dnes.
0
0
0
Například východ slunce a vítr ve větvích a nebo píseň tichou jak padající sníh, tak to prý nelze koupit za žádný peníze, jenže zbejvá spousta věcí, a ty koupit lze. Štěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš.
0
0
0
Projíždím LinkedIn a strašně se směju, lidi to jako vážně?
0
0
0
Celý den jen čumím, dělám že dělám a přitom se koukám čím ozvučím domácí chlastačku. Tak sjíždím profi-audio.cz, muziker.cz, kytary.cz a jim podobné, abych přežil další den v té hnusné práci. A ano dostávám za to plat :-)
0
0
0
Chlastávám první ligu v pracovní době. Nosím si tvrdý alkohol v petkách od minerálky. Dost mi to pomáhá zvládat stresy. Mám prostě v píči a všechno je mi hned veselejší, třeba šéfův nasratý výraz nebo hrozně důležitá kolegyně. Vím to jen já a kolega od vedlejšího stolu, který se občas přidá. Několikrát jsme spolu pracovali tak usilovně, že jsem z práce domů doslova přilezla totálně na káry.
0
0
0
Rád se tu z okna
0
0
0
Už mi vážně začíná hrabat z firmy, kde pracuju. Dozvídám se, že o obědové pauze spolu tři čtvrtiny kolegů vzájemně mrdá. Už mi z toho taky jebne. Je to nechuťárna, doma mají partnery, a ještě jsou to zvrhlíci. Zvažuju přivolání inkvizice.
0