Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Keď neviem zaspať pustím si mášu a medveďa.Niekedy si fixkami zapíšem celú tvár a behám do kúpeľni odnášať vankúše.Potom kričím na susedovho psa "VRAAAAAAK" a niekedy dokonca strkám do chladničky moje ponožky.A potom sa idem zabiť.
0
0
0
Jsem alergický na lidskou neschopnost , debilitu a takovou tu jednoduchost některých lidí. Prostě nenávidím takový ten typ lidí co vypadají a chovají se jak kdyby vypadli z Výměny manželek. O to horší je když děláte ve fabrice a tam takových lidí je 70%. Někdy už absolutně nechápu co z nich vypadne nebo co zrovna udělali za blbost. Prostě chlap kterýmu je tak 45 začne dělat divný skřeky nebo si nasadí na hlavu kužel a myslí si jak je to vtipný. Osobně mít tu moc rozhodovat tak bych všechny tyhle burany naložil někam na loď , autopilotem jí navedl někam na pustý ostrov a narval jí tam do břehu aby se to nemohlo už vrátit. Mám rád dokonalost a vytáčí mě prostě že musím žít mezi jedinci co mají tak IQ 80 a jejich životní cíl je opít se nebo koupil v Kauflandu vlašák ve slevě. Osobně všechny tyhle lidi bych nechal povinně kastrovat protože když jsou rodiče idioti tak to přejde i na dítě. A pak tady z toho bude Absurdistán kdy všichni budou za 200 let jak průměrný zaměstnanec Amazonu dnes.
0
0
0
Například východ slunce a vítr ve větvích a nebo píseň tichou jak padající sníh, tak to prý nelze koupit za žádný peníze, jenže zbejvá spousta věcí, a ty koupit lze. Štěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš.
0
0
0
Projíždím LinkedIn a strašně se směju, lidi to jako vážně?
0
0
0
Celý den jen čumím, dělám že dělám a přitom se koukám čím ozvučím domácí chlastačku. Tak sjíždím profi-audio.cz, muziker.cz, kytary.cz a jim podobné, abych přežil další den v té hnusné práci. A ano dostávám za to plat :-)
0
0
0
Chlastávám první ligu v pracovní době. Nosím si tvrdý alkohol v petkách od minerálky. Dost mi to pomáhá zvládat stresy. Mám prostě v píči a všechno je mi hned veselejší, třeba šéfův nasratý výraz nebo hrozně důležitá kolegyně. Vím to jen já a kolega od vedlejšího stolu, který se občas přidá. Několikrát jsme spolu pracovali tak usilovně, že jsem z práce domů doslova přilezla totálně na káry.
0
0
0
Rád se tu z okna
0
0
0
Už mi vážně začíná hrabat z firmy, kde pracuju. Dozvídám se, že o obědové pauze spolu tři čtvrtiny kolegů vzájemně mrdá. Už mi z toho taky jebne. Je to nechuťárna, doma mají partnery, a ještě jsou to zvrhlíci. Zvažuju přivolání inkvizice.
0
0
0
Celý život průměrný člověk chodí do práce, dře se jak piča, dělá kurvu (nejen) nadřízeným a vydělává posrané peníze, za které si pak ani nekoupí bydlení na důchod. Pak umře a to je všechno. Práce a peníze slouží k tomu, abychom neskapali, ale stejně zdechnem. Žít se ekonomicky nevyplatí.
0
0
0
někdy si ve firmě přijdu, jako ve hře "kdo přežije"
0
0
0
Nechat si udělat sádru na nohu je tak? A předstírat úraz! Ano i to lze a oblbuje se okolí! Zkoušejí to hlavně děti a mladí lidé, líbí se to i některým holkám. Pokud není kontaktován lékař a ani pojišťovna pak ať si tuhle radost milovníci sádry udělají. Lékaři trochu kroutí hlavou, zvedají obočí diví se, ale částečně mentalitu chápou. Správné je, že ke zbytečné zlomenině nedochází. Nejdelší nošení sádry se doporučuje na 18 dní poté převaz. Říká odborník MUDr. Fox ¦ mudr.fox@seznam.cz.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | VIRTUÁLNÍ OPERÁTOR NORDIC TELECOM NEMŮŽE BÝT NORMÁLNÍ, FURT SI MYSLÍ, ŽE BUDE 4. PLNOHODNOTNÝM SÍŤOVÝM MOBILNÍM OPERÁTOREM. NO TAK NEBUDE... BUDE MOŽNÁ SÍŤOVÝ, ALE JEN ČÁSTEČNĚ JINAK STÁLE ZÁVISLÝ NA O2 A T-MOBILE. JINAK DIVNÉ JE, ŽE PUSTIL ČÁST ČÍSEL 790X A NEVLASTNÍ VŠECHNA ČÍSLA Z TÉTO ŘADY.
0
0
0
Ahoj, firma FAN-MAX service, s.r.o. chce uskutečnit cestu kolem Evropy hledáme proto sponzory č.ú.: 1031372522/6100 za získané finanční prostředky by byl zakoupen autobus a každý kdo by nám pomohl by s námi mohl jet. Společnost by byla také vylepena na autobuse. Pomůžeš nám prosím splnit si životní sen? Požadovaná částka je 400.000,- Kč. Více informací na fanmax@mujmail.cz nebo FAN-MAX service, s.r.o. Viktora Huga 377/4, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika. Náš autobus by samozřejmě jezdil také pro Tvou firmu, postupem času chceme být autobusovým dopravcem v Praze a ve středních Čechách a zajišťovat MHD i dálkovou dopravu.
0
0
0
Varování před podvodem! Uživatelka ivana.vanacova@seznam.cz ve skutečnosti je podvodník Rina HASANI. Slibuje pěkné peníze za prodej knih přes e-Shop a do knihkupectví, ale je to podvod jako prase! Takže jestliže Vám někdo bude nabízet takovou práci z s těmito jmény určitě dejte ihned ruce pryč Knibes, s.r.o. nebo Knižní nebe, s.r.o. nikdy více! Furt však mění adresy a jména firem!
0
0
0
Společnost MEGAS trade, s.r.o. existuje?
0