Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Projíždím LinkedIn a strašně se směju, lidi to jako vážně?
0
0
0
Celý den jen čumím, dělám že dělám a přitom se koukám čím ozvučím domácí chlastačku. Tak sjíždím profi-audio.cz, muziker.cz, kytary.cz a jim podobné, abych přežil další den v té hnusné práci. A ano dostávám za to plat :-)
0
0
0
Chlastávám první ligu v pracovní době. Nosím si tvrdý alkohol v petkách od minerálky. Dost mi to pomáhá zvládat stresy. Mám prostě v píči a všechno je mi hned veselejší, třeba šéfův nasratý výraz nebo hrozně důležitá kolegyně. Vím to jen já a kolega od vedlejšího stolu, který se občas přidá. Několikrát jsme spolu pracovali tak usilovně, že jsem z práce domů doslova přilezla totálně na káry.
0
0
0
Rád se tu z okna
0
0
0
Už mi vážně začíná hrabat z firmy, kde pracuju. Dozvídám se, že o obědové pauze spolu tři čtvrtiny kolegů vzájemně mrdá. Už mi z toho taky jebne. Je to nechuťárna, doma mají partnery, a ještě jsou to zvrhlíci. Zvažuju přivolání inkvizice.
0
0
0
Celý život průměrný člověk chodí do práce, dře se jak piča, dělá kurvu (nejen) nadřízeným a vydělává posrané peníze, za které si pak ani nekoupí bydlení na důchod. Pak umře a to je všechno. Práce a peníze slouží k tomu, abychom neskapali, ale stejně zdechnem. Žít se ekonomicky nevyplatí.
0
0
0
někdy si ve firmě přijdu, jako ve hře "kdo přežije"
0
0
0
Nechat si udělat sádru na nohu je tak? A předstírat úraz! Ano i to lze a oblbuje se okolí! Zkoušejí to hlavně děti a mladí lidé, líbí se to i některým holkám. Pokud není kontaktován lékař a ani pojišťovna pak ať si tuhle radost milovníci sádry udělají. Lékaři trochu kroutí hlavou, zvedají obočí diví se, ale částečně mentalitu chápou. Správné je, že ke zbytečné zlomenině nedochází. Nejdelší nošení sádry se doporučuje na 18 dní poté převaz. Říká odborník MUDr. Fox ¦ mudr.fox@seznam.cz.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | VIRTUÁLNÍ OPERÁTOR NORDIC TELECOM NEMŮŽE BÝT NORMÁLNÍ, FURT SI MYSLÍ, ŽE BUDE 4. PLNOHODNOTNÝM SÍŤOVÝM MOBILNÍM OPERÁTOREM. NO TAK NEBUDE... BUDE MOŽNÁ SÍŤOVÝ, ALE JEN ČÁSTEČNĚ JINAK STÁLE ZÁVISLÝ NA O2 A T-MOBILE. JINAK DIVNÉ JE, ŽE PUSTIL ČÁST ČÍSEL 790X A NEVLASTNÍ VŠECHNA ČÍSLA Z TÉTO ŘADY.
0
0
0
Ahoj, firma FAN-MAX service, s.r.o. chce uskutečnit cestu kolem Evropy hledáme proto sponzory č.ú.: 1031372522/6100 za získané finanční prostředky by byl zakoupen autobus a každý kdo by nám pomohl by s námi mohl jet. Společnost by byla také vylepena na autobuse. Pomůžeš nám prosím splnit si životní sen? Požadovaná částka je 400.000,- Kč. Více informací na fanmax@mujmail.cz nebo FAN-MAX service, s.r.o. Viktora Huga 377/4, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika. Náš autobus by samozřejmě jezdil také pro Tvou firmu, postupem času chceme být autobusovým dopravcem v Praze a ve středních Čechách a zajišťovat MHD i dálkovou dopravu.
0
0
0
Varování před podvodem! Uživatelka ivana.vanacova@seznam.cz ve skutečnosti je podvodník Rina HASANI. Slibuje pěkné peníze za prodej knih přes e-Shop a do knihkupectví, ale je to podvod jako prase! Takže jestliže Vám někdo bude nabízet takovou práci z s těmito jmény určitě dejte ihned ruce pryč Knibes, s.r.o. nebo Knižní nebe, s.r.o. nikdy více! Furt však mění adresy a jména firem!
0
0
0
Společnost MEGAS trade, s.r.o. existuje?
0
0
0
Sleduji Jerryho
0
0
0
TELEVIZE | Vážení čtenáři, chcete-li se přidat do skupiny CNTV dejte nám prosím vědět na e-mail: press@cntv.cz. V současné době hledáme aktivní tým mladých lidí kteří se budou s chutí podílet na tvorbě nové zpravodajské IPTV. CNTV se rozšiřuje ve všech 14 krajích České republiky. Přidejte se mezi nás! Jsme součástí agentury FAN-MAX service.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Odhaleno operátor O2 nás dlouho klamal, že má spojitost s Nordic Telecom. Již dříve tomu hodně nahrávalo jméno Air Telecom a my nezapomínáme! Zástupci PPF a LLTC mají v záloze ještě něco. Údajně máme čekat i na virtuála Eurotel.
0