Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Celý život průměrný člověk chodí do práce, dře se jak piča, dělá kurvu (nejen) nadřízeným a vydělává posrané peníze, za které si pak ani nekoupí bydlení na důchod. Pak umře a to je všechno. Práce a peníze slouží k tomu, abychom neskapali, ale stejně zdechnem. Žít se ekonomicky nevyplatí.
0
0
0
někdy si ve firmě přijdu, jako ve hře "kdo přežije"
0
0
0
Nechat si udělat sádru na nohu je tak? A předstírat úraz! Ano i to lze a oblbuje se okolí! Zkoušejí to hlavně děti a mladí lidé, líbí se to i některým holkám. Pokud není kontaktován lékař a ani pojišťovna pak ať si tuhle radost milovníci sádry udělají. Lékaři trochu kroutí hlavou, zvedají obočí diví se, ale částečně mentalitu chápou. Správné je, že ke zbytečné zlomenině nedochází. Nejdelší nošení sádry se doporučuje na 18 dní poté převaz. Říká odborník MUDr. Fox ¦ mudr.fox@seznam.cz.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | VIRTUÁLNÍ OPERÁTOR NORDIC TELECOM NEMŮŽE BÝT NORMÁLNÍ, FURT SI MYSLÍ, ŽE BUDE 4. PLNOHODNOTNÝM SÍŤOVÝM MOBILNÍM OPERÁTOREM. NO TAK NEBUDE... BUDE MOŽNÁ SÍŤOVÝ, ALE JEN ČÁSTEČNĚ JINAK STÁLE ZÁVISLÝ NA O2 A T-MOBILE. JINAK DIVNÉ JE, ŽE PUSTIL ČÁST ČÍSEL 790X A NEVLASTNÍ VŠECHNA ČÍSLA Z TÉTO ŘADY.
0
0
0
Ahoj, firma FAN-MAX service, s.r.o. chce uskutečnit cestu kolem Evropy hledáme proto sponzory č.ú.: 1031372522/6100 za získané finanční prostředky by byl zakoupen autobus a každý kdo by nám pomohl by s námi mohl jet. Společnost by byla také vylepena na autobuse. Pomůžeš nám prosím splnit si životní sen? Požadovaná částka je 400.000,- Kč. Více informací na fanmax@mujmail.cz nebo FAN-MAX service, s.r.o. Viktora Huga 377/4, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika. Náš autobus by samozřejmě jezdil také pro Tvou firmu, postupem času chceme být autobusovým dopravcem v Praze a ve středních Čechách a zajišťovat MHD i dálkovou dopravu.
0
0
0
Varování před podvodem! Uživatelka ivana.vanacova@seznam.cz ve skutečnosti je podvodník Rina HASANI. Slibuje pěkné peníze za prodej knih přes e-Shop a do knihkupectví, ale je to podvod jako prase! Takže jestliže Vám někdo bude nabízet takovou práci z s těmito jmény určitě dejte ihned ruce pryč Knibes, s.r.o. nebo Knižní nebe, s.r.o. nikdy více! Furt však mění adresy a jména firem!
0
0
0
Společnost MEGAS trade, s.r.o. existuje?
0
0
0
Sleduji Jerryho
0
0
0
TELEVIZE | Vážení čtenáři, chcete-li se přidat do skupiny CNTV dejte nám prosím vědět na e-mail: press@cntv.cz. V současné době hledáme aktivní tým mladých lidí kteří se budou s chutí podílet na tvorbě nové zpravodajské IPTV. CNTV se rozšiřuje ve všech 14 krajích České republiky. Přidejte se mezi nás! Jsme součástí agentury FAN-MAX service.
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Odhaleno operátor O2 nás dlouho klamal, že má spojitost s Nordic Telecom. Již dříve tomu hodně nahrávalo jméno Air Telecom a my nezapomínáme! Zástupci PPF a LLTC mají v záloze ještě něco. Údajně máme čekat i na virtuála Eurotel.
0
0
0
TELEVIZE | V síti O2 TV by to chtělo letos na podzim již přidat dlouhodobě slibovanou O2 TV HOKEJ nebo nám zase O2 lhalo? Proč ukončilo vysílání O2 TV FREE? Zvládne Vodafone přijít s něčím co by O2 TV porazilo? PPF totiž O2 vůbec dobře nevede, také to vede k rozkradení a následnému prodeji.
0
0
0
MAJAAGENCY | Vážení čtenáři, v případě, že mi můžete finančně pomoci s fungováním společnosti prosím napište mi na majaagency@volny.cz. V současné době potřebuji nutně sehnat minimálně 30.000,-- Kč. Více informací poskytnu pouze vážnému zájemci. Za nabídku předem moc děkuji.
0
0
0
Dobrý den, nejpozději k 1. 1. 2021 bych chtěl životní situaci v České republice výrazně změnit. Pro naše děti a jejich děti je budoucnost stále nejistá. Premiér Andrej Babiš (ANO) umí toho jen mnoho naslibovat, ale nic moc toho nesplní. Jeho EET je pěkný svinstvo účtenkovka je taky pořádně promyšlený podvod na lidi! Kdepak všemu co je špatně je zapotřebí zabránit! Určitě bych tady proškrtal poskytovatele mobilních operátorů řeč je o "virtuálech" dále banky a nebankovní instituce bych zrušil úplně. Dal bych jednotné DPH 17,5% místo 15% a 21% i když se stále mluví, že bude 16% a 22%. Také bych zrušil řetězce Albert a Tesco to raději Kaufland a Globus ať se v Česku rozšiřují. Sjednotil bych jízdenky po celé České republice bylo by tak jedno jestli pojedu ČD, RegioJet nebo LEO expres a jedna jízdenka by měla platit z bodu A do bodu B tedy také MHD. Dal bych také strop, že by neměla překročit částku 350 Kč zpáteční jízdenka zakoupená ihned by neměla překročit částku 500 Kč.
0
0
0
POTŘEBUJEŠ PŮJČIT OD 5.000 DO 50.000 KČ? JE TI VÍCE NEŽ 18 LET A PRACUJEŠ DÉLE NEŽ 6 MĚSÍCŮ? POKUD NEBUDEŠ V SOLUS TAK JE TO V POŘÁDKU POKUD TAM BUDEŠ TAK TI BUDEME MOCI POSKYTNOUT MENŠÍ ČÁSTKU. VÍCE INFORMACÍ ŽÁDEJ NA 799 790 900. NEMĚJ ŽÁDNÉ OBAVY TOTO TELEFONNÍ ČÍSLO JE V POŘÁDKU. POSKYTOVATELEM PŮJČKY JE ČESKÁ NEBANKOVNÍ SPOLEČNOST S AKREDITACÍ OD ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY. PŘI SPLACENÍ DO 18 DNŮ JE ÚROK 0% JINAK PŘI SPLACENÍ DO 90 DNŮ POUZE 3% Z PŮJČENÉ ČÁSTKY. ČESKÁ NEBANKOVNÍ SPOLEČNOST JE TAK NEJVÝHODNĚJŠÍ NA ČESKÉM NEBANKOVNÍM TRHU. PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY SLEVY A VÝHODY VE VĚRNOSTNÍM PROGRAMU.
0
0
0
V mé aktuální práci dělám 8 měsíců, což je zatím nejdéle, co jsem kdy vydřžel pracovat v jednom stejném zaměstnání. A to už jsem 5 let v praxi...
0