Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Zamyslel se někdo, že hit oslav 105. let MENDELU je Závod dračích lodí daleko od kampusu MENDELU? Akce jen pro zaměstnance v den, kdy končí letní semestr považuji z pohledu studenta za nevhodnou, protože mi to vezme další den v zápočtovém týdnu (mimo ST státního svátku). Proč se nějaká sportovní akce na oslavu nekoná např. v přilehlé BZA, takto bych měla možnost se podívat na své profesory v akci. Myslím si, že u toho nikdo nepřemýšlel hlavou, a to nás jako studenty k tomu nabaádají. Mimo to utratí peníze, které by mohli investovat do studentů.
0
0
0
Zajímalo by mě, kdy konečně Mendelu spustí tu mobilní aplikaci Moje studium, která už je víc jak rok v přípravě. Hlavně že v aplikaci v seznamu škol Mendelu jako jediná není připravená k použití, ale zbylých 9 uvedených škol má tuto aplikaci v provozu. Proč to jinde jde a u nás ne?
0
0
0
Get The Worlds Greatest Magic Sand Free Beach Mat! Watch sand, dirt & dust disappear right before your eyes! It's perfect for beach, picnic, camping or hiking. Act Now And Receive A Special Discount For Our Magic Mat! Get Yours Here: https://magicmats.co To your success, Leslee
0
0
0
Jsem šokován, co vše ne/přináší nový web MENDELU, chystaný více jak rok, za několik miliónů, na kterém se i jako IT odborník úplně ztrácím a nemohu nalézt ani ty základní povinné informace.
0
0
0
Nesmírně se mi líbí slečna na obálce časopisu "Studuj Mendelu". Vždy, když ten časopis vidím, tak se mi podlomí kolena.
0
0
0
Dobrý den, jsem studentkou MENDELU a chtěla bych Vás poprosit o sdílení dobročinné akce Dobrotrh, kterou každoročně na škole pořádáme. Letošní ročník právě začal. Můžete nám prosím pomoci s propagací a sdílet přesně tento odkaz, kde momentálně probíhají i online aukce? https://www.facebook.com/dobrotrhmendelu/photos/gm.848784319121139/869128610412814/ Předem moc děkujeme za podporu! ????
0
0
0
UIS a webovky mají antikvariátní vzhled.
0
0
0
První věta po nástupu na MENDELU? "Bacha na brambory v menze, ty bych nedal žrát ani prasatům."
0
0
0
Za jídlo v menze se neděkuje, u jídla v menze se brečí!
0
0
0
Jsem ráda, že někteří kolegové odcházejí, zdědím po nich alespoň papírové šanony a třeba zbude i jednorázová propiska, hurá!
0
0
0
Je normální, že má 4 roční dcera nemá penis
0
2
1
28. 5. 2019 18:30 Brno - Dominikánské náměstí Budu tam a co vy?
0
0
0
Obdivuji jednoho Ph.D. co má "jasno" a učí na AF.
0
0
0
Jdeme znovu!
0
0
0
Přiznávám se, že tu nevidím žádný nový přiznání. A taky přiznávám, že Piráty nevolím. Pryč s nima z týhle stránky.
0