Přiznej anonymně!
0
0
Na UPOL opsalo on-line zkousku asi 3/4 rocniku, vedení o tom vi a nikdo nic nepodnikl. :⁠-⁠D
0
0
0
test upol
0
0
0
Po třech dnech distanční výuky se modlím, ať už se učíme prezenčně, takhle se to nedá !!!
0
0
0
Píšu diplomku, aby ze mě byl Mgr. a každé pondělí si říkám, co já vlastně na té vysoké dělám, proč jsem se radši nevyučil nějakému pořádnému řemeslu.
0
0
0
Za 5 let studia jsem si ze Zbrojnice nepůjčila jedinou knihu, ale chodím si tam po obědě zdřímnout a vždycky náhodně vytáhnu nějakou tlustou knihu z poličky, otevřu ji a spím s hlavou položenou na ní, aby to vypadalo, že jsem usnula vyčerpávajícím studiem.
0
0
0
Jsem dobrá studentka, ale špatný člověk. A někdy naopak. Strašně dlouho trvá, než Ti dojde, že nemůžeš mít všechno.
0
0
0
Mohli by dovolit zapsat si předmět i potřetí
0
0
0
DĚLÁŠ FRAJEŘI?!
0
0
0
Líbí se mi, že na přednáškách z Algebry I byla na začátku semestru plná učebna, a teď v polovině semestru je náš kolem 10 lidí.
0
0
0
Psal někdo diplomku nebo bakalářku s paní Fasnerovou? Nějaké osobní zkušenosti, doporučení...?
0
0
0
padá wifi, něco si přej!
0
0
0
Nechcete to tu zase rozjet?
0
0
0
Jsem budoucí prvák, ale když čtu dotazy jiných budoucích prváků na Facebooku, mám pocit že nastupuju do zvláštní školy. Jako fakt je problém si přečíst pár dokumentů v e-přihlášce, příp. na webu....
0
0
0
Dnes jsem na skupině UPOL viděla první příspěvek "kdo jde na ten a ten obor"...aneb zas nastává ta část roku, kdy se budu mlátit hlavou do zdi, protože se skupina zaplaví milionem dotazů blbých prváků, kteří neumí googlit nebo použít lupu na skupině. Přitom hledání informací by pro vysokoškoláka měl být naprostý basic.
0
0
0
Mám dotaz..je opravdu tak důležité jet na seznamovací zájezd dané fakulty? :D a hlavně nejsou tam soutěže jako na nějakém táboře nebo co, to fakt není nic pro mě totiž. A pije se tam hodně?
0