Přiznej anonymně!
0
0
Jsem budoucí prvák, ale když čtu dotazy jiných budoucích prváků na Facebooku, mám pocit že nastupuju do zvláštní školy. Jako fakt je problém si přečíst pár dokumentů v e-přihlášce, příp. na webu....
0
0
0
Dnes jsem na skupině UPOL viděla první příspěvek "kdo jde na ten a ten obor"...aneb zas nastává ta část roku, kdy se budu mlátit hlavou do zdi, protože se skupina zaplaví milionem dotazů blbých prváků, kteří neumí googlit nebo použít lupu na skupině. Přitom hledání informací by pro vysokoškoláka měl být naprostý basic.
0
0
0
Mám dotaz..je opravdu tak důležité jet na seznamovací zájezd dané fakulty? :D a hlavně nejsou tam soutěže jako na nějakém táboře nebo co, to fakt není nic pro mě totiž. A pije se tam hodně?
0
0
0
S kámošem jsme se vsadili o výsledek mistrovství světa (Já Chorvatsko on Francie). Kdo prohraje se musí nechat nakopat DO KOULÍ od každé holky, která se přihlásí :-D
0
0
0
Jdu studovat Japonštinu. Ale podle vyprávění starších studentů se bojím, že kvůli jistému japonskému vyučujícímu se mi buď Japonština zhnusí anebo tam vydržím možná jen 1. semestr...
0
0
0
Chtěla jsem si svoji diplomovou práci přečíst celou alespoň před odesláním na korekturu, nebo alespoň před odesláním k tisku. Došla jsem k páté stránce. Bezmezně věřím korektorce a odevzdávám něco, co jsem viděla jednou, při psaní.
0
0
0
Během cvičení z farmakologie nechala vyučující kolovat příklady lékových forem - tablety, tobolky, kapky, masti, gely apod. Pak musela odběhnout. Spolužák otevřel ukázkový antiprdíkový sirup sytě rudé barvy určený pro děti, přičichl a s prohlášením "Ty jo, to voní jako griotka", ochutnal. A prý to tak i chutná. Než se vyučující vrátila, stihli jsme přípravek společnými silami vypít. (Naštěstí už je to promlčené.)
0
0
0
Studuji LF už čtvrtým rokem a doteď cítím výčitky svědomí, že jsem v prvaku na ústní části anatomie část z tech 4 otázek na přípravě opsal z mobilu. Myslím, že bez toho by mě z LF vyhodili a tak to mám na první pokus. Ale ty stresy při opisování... Nicméně mě uklidňuje, že teď z toho víme všichni stejně velké nic.. :D Teď jenom sedavam na studovně a každý rok se pravidelně tiše smeji prvakům, protože anča..
0
0
0
Mám chuť zabít toho, kdo na Přírodovědu vybíral lavice a stoly. Vsadím se, že to byl skřítek! #BoliMeZada #TakyBySiMelUzitHousera
0
0
0
Jaký je podle vás nejlehčí céčko? Jelikož kredity nestačí, času je málo a "základy kriminologie" a "antickou mytologii" už mám, začínám si mírně zoufat, že další takhle luxusně flákací předmět už nenajdu!
0
0
0
Kombinace předmětů na pedagogické fakultě mě někdy jako budoucího matikáře vyvádějí z míry. A to ti vychovatelé ke zdraví mají brát stejné peníze jako my?
0
0
0
Nesnáším léto, 12500 holek odjede z města a není co balit.
0
0
0
Přesně si pamatuji den, kdy jsme se poprvé "potkali". Bylo to před Přírodovědeckou fakultou, kdy ses na mě cestou na Loděnici otočila a pozdravovala mě od holek, které jsme spolu znali. Ale my se navzájem ještě neznali. Pár týdnů nato už ale víc, než bychom i my sami očekávali. Byl to nejlepší rok a půl mého (a snad i tvého) života. Proto nedokážu pochopit, jak dokáže člověk, který miluje toho druhého, obrovsky zradit. A nikdy se za to neomluvit. Ty víš, že tohle je pro tebe. Čteš to. Poznáváš sebe i mě. Nechci, abychom se k sobě vraceli. Jsem šťastný tisíce kilometrů od tebe. Jen čekám jediné - že jednou přijdeš, podíváš se mi upřímně do očí, jako tenkrát před časem, a řekneš "promiň". Asi si nedokážeš představit, jak obrovsky by se mi ulevilo. Chtěl bych ti odpustit, snažím se o to, ale vím, že bez toho slova a pohledu to nepůjde. Když už nemůžeme být šťastní spolu, udělej to aspoň kvůli té minulosti.
0
0
0
Teším sa na moment až raz ukončím štúdium a budem môcť konečne zaradiť komunikace@upol do spamu!!
0
0
0
Tomu kdo zařídí, aby na Neředíně byl bankomat nechám postavit oltář a po zbytek svého života ho tam budu chodit uctívat a nosit obětní dary.
0