Přiznej anonymně!
0
0
Jsem dobrá studentka, ale špatný člověk. A někdy naopak. Strašně dlouho trvá, než Ti dojde, že nemůžeš mít všechno.
0
0
0
Mohli by dovolit zapsat si předmět i potřetí
0
0
0
DĚLÁŠ FRAJEŘI?!
0
0
0
Líbí se mi, že na přednáškách z Algebry I byla na začátku semestru plná učebna, a teď v polovině semestru je náš kolem 10 lidí.
0
0
0
Psal někdo diplomku nebo bakalářku s paní Fasnerovou? Nějaké osobní zkušenosti, doporučení...?
0
0
0
padá wifi, něco si přej!
0
0
0
Nechcete to tu zase rozjet?
0
0
0
Jsem budoucí prvák, ale když čtu dotazy jiných budoucích prváků na Facebooku, mám pocit že nastupuju do zvláštní školy. Jako fakt je problém si přečíst pár dokumentů v e-přihlášce, příp. na webu....
0
0
0
Dnes jsem na skupině UPOL viděla první příspěvek "kdo jde na ten a ten obor"...aneb zas nastává ta část roku, kdy se budu mlátit hlavou do zdi, protože se skupina zaplaví milionem dotazů blbých prváků, kteří neumí googlit nebo použít lupu na skupině. Přitom hledání informací by pro vysokoškoláka měl být naprostý basic.
0
0
0
Mám dotaz..je opravdu tak důležité jet na seznamovací zájezd dané fakulty? :D a hlavně nejsou tam soutěže jako na nějakém táboře nebo co, to fakt není nic pro mě totiž. A pije se tam hodně?
0
0
0
S kámošem jsme se vsadili o výsledek mistrovství světa (Já Chorvatsko on Francie). Kdo prohraje se musí nechat nakopat DO KOULÍ od každé holky, která se přihlásí :-D
0
0
0
Jdu studovat Japonštinu. Ale podle vyprávění starších studentů se bojím, že kvůli jistému japonskému vyučujícímu se mi buď Japonština zhnusí anebo tam vydržím možná jen 1. semestr...
0
0
0
Chtěla jsem si svoji diplomovou práci přečíst celou alespoň před odesláním na korekturu, nebo alespoň před odesláním k tisku. Došla jsem k páté stránce. Bezmezně věřím korektorce a odevzdávám něco, co jsem viděla jednou, při psaní.
0
0
0
Během cvičení z farmakologie nechala vyučující kolovat příklady lékových forem - tablety, tobolky, kapky, masti, gely apod. Pak musela odběhnout. Spolužák otevřel ukázkový antiprdíkový sirup sytě rudé barvy určený pro děti, přičichl a s prohlášením "Ty jo, to voní jako griotka", ochutnal. A prý to tak i chutná. Než se vyučující vrátila, stihli jsme přípravek společnými silami vypít. (Naštěstí už je to promlčené.)
0
0
0
Studuji LF už čtvrtým rokem a doteď cítím výčitky svědomí, že jsem v prvaku na ústní části anatomie část z tech 4 otázek na přípravě opsal z mobilu. Myslím, že bez toho by mě z LF vyhodili a tak to mám na první pokus. Ale ty stresy při opisování... Nicméně mě uklidňuje, že teď z toho víme všichni stejně velké nic.. :D Teď jenom sedavam na studovně a každý rok se pravidelně tiše smeji prvakům, protože anča..
0