Přiznej anonymně!
0
0
Píšu diplomku, aby ze mě byl Mgr. a každé pondělí si říkám, co já vlastně na té vysoké dělám, proč jsem se radši nevyučil nějakému pořádnému řemeslu.
0
0
0
Za 5 let studia jsem si ze Zbrojnice nepůjčila jedinou knihu, ale chodím si tam po obědě zdřímnout a vždycky náhodně vytáhnu nějakou tlustou knihu z poličky, otevřu ji a spím s hlavou položenou na ní, aby to vypadalo, že jsem usnula vyčerpávajícím studiem.
0
0
0
Jsem dobrá studentka, ale špatný člověk. A někdy naopak. Strašně dlouho trvá, než Ti dojde, že nemůžeš mít všechno.
0
0
0
Mohli by dovolit zapsat si předmět i potřetí
0
0
0
DĚLÁŠ FRAJEŘI?!
0
0
0
Líbí se mi, že na přednáškách z Algebry I byla na začátku semestru plná učebna, a teď v polovině semestru je náš kolem 10 lidí.
0
0
0
Psal někdo diplomku nebo bakalářku s paní Fasnerovou? Nějaké osobní zkušenosti, doporučení...?
0
0
0
padá wifi, něco si přej!
0
0
0
Nechcete to tu zase rozjet?
0
0
0
Jsem budoucí prvák, ale když čtu dotazy jiných budoucích prváků na Facebooku, mám pocit že nastupuju do zvláštní školy. Jako fakt je problém si přečíst pár dokumentů v e-přihlášce, příp. na webu....
0
0
0
Dnes jsem na skupině UPOL viděla první příspěvek "kdo jde na ten a ten obor"...aneb zas nastává ta část roku, kdy se budu mlátit hlavou do zdi, protože se skupina zaplaví milionem dotazů blbých prváků, kteří neumí googlit nebo použít lupu na skupině. Přitom hledání informací by pro vysokoškoláka měl být naprostý basic.
0
0
0
Mám dotaz..je opravdu tak důležité jet na seznamovací zájezd dané fakulty? :D a hlavně nejsou tam soutěže jako na nějakém táboře nebo co, to fakt není nic pro mě totiž. A pije se tam hodně?
0
0
0
S kámošem jsme se vsadili o výsledek mistrovství světa (Já Chorvatsko on Francie). Kdo prohraje se musí nechat nakopat DO KOULÍ od každé holky, která se přihlásí :-D
0
0
0
Jdu studovat Japonštinu. Ale podle vyprávění starších studentů se bojím, že kvůli jistému japonskému vyučujícímu se mi buď Japonština zhnusí anebo tam vydržím možná jen 1. semestr...
0
0
0
Chtěla jsem si svoji diplomovou práci přečíst celou alespoň před odesláním na korekturu, nebo alespoň před odesláním k tisku. Došla jsem k páté stránce. Bezmezně věřím korektorce a odevzdávám něco, co jsem viděla jednou, při psaní.
0