Přiznej anonymně!
0
0
Chtěla bych, aby sdělení "mám IQ 150" bylo přijímáno stejně neutrálně jako "mám 190 cm výšky". Proč se musím stydět být, kým jsem?
0
0
0
Budova FHS v Jinonicích byla hell s obličejem psí prdele. Je fakt tragikomický, že se ta nová stavěla milion let, ale přitom už kape ze stropu voda... (Nemluvě o tom, že kvůli koroně byla otevřená všeho všudy týden). Růžový a modrý záchody jsou výsměch genderovým studiím a vůbec, nepřijde Vám ironický, že celá budova fakulty HUMANITNÍCH studií je postavená ve stylu panoptikonu? Vždycky FHS velebím, kde chodím, protože je super, ale ty prostory jsou totální pojeb a (jako bývalý student umění) občas uvažuju nad tím, že uteču na FF jenom kvůli tomu, že design je tu úplně v prdeli. PS: Jakej malomrd kdy rozhodl, že kombinace šedá + oranžová je dobrej nápad?! Zvracím.
0
0
0
Vždycky když jdu na studijní na MFF na Albertově, napřed vlezu do tý špatný budovy.
0
0
0
Ahoj kdiz mi bylo 10 let tak jsem prefik prase
0
0
0
Na podzim jsem navštěvoval JUK. Překvapilo mě, že s námi přednášející mluvili jako se sobě rovnými, na gymplech se k nám takhle chová jen málokdo. Chovají se tak vyučující i k vysokoškolským studentům, nebo se jen přetvařovali, aby získali víc lidí na svou fakultu?
0
0
0
Jdete taky 21.5.2019 na Václavák? Je čas vystavit účet trestně stíhanému premiérovi!
0
0
0
Jdeme znovu! Přidejte se :-)
0
0
0
Poslední dobou nevim jestli chci studovat vejšku. Mnohem vic me zajimaji drogy a holky. Mozna se na vejšku vykašlu, a půjdu si vydělat peníze
0
0
0
Pořád jsem si nevyběhala ISIC.
0
0
0
Smutné...
0
0
0
V Brně jsou asi ještě víc pozadu, než jsem si myslela...
0
0
0
Sometimes I wish to live in a world where you don't have to feel like absolute shitty failure because you only study two masters and had no more than two internships.
0
0
0
Viděli jste, jak si z nás nějakej soukromej gympl dělá srandu? Ta stránka se jmenuje nějak Gymnázium Rájec memes. Vždyť ani nevím kde ta jejich vesnička je.
0
0
0
Nejde mi se připojit na wi-fi Eduroam na tabletu a nově ani na mobilu a ani školní ajťák neví proč! Už mě to fakt štve!
0
0
0
I když si to medici asi myslí, tak na Purkyňáku nestraší. Jen když prší, zatéká do některých pracoven. Včetně té mé...
0