Přiznej anonymně!
0
0
Poslední dobou nevim jestli chci studovat vejšku. Mnohem vic me zajimaji drogy a holky. Mozna se na vejšku vykašlu, a půjdu si vydělat peníze
0
0
0
Pořád jsem si nevyběhala ISIC.
0
0
0
Smutné...
0
0
0
V Brně jsou asi ještě víc pozadu, než jsem si myslela...
0
0
0
Sometimes I wish to live in a world where you don't have to feel like absolute shitty failure because you only study two masters and had no more than two internships.
0
0
0
Viděli jste, jak si z nás nějakej soukromej gympl dělá srandu? Ta stránka se jmenuje nějak Gymnázium Rájec memes. Vždyť ani nevím kde ta jejich vesnička je.
0
0
0
Nejde mi se připojit na wi-fi Eduroam na tabletu a nově ani na mobilu a ani školní ajťák neví proč! Už mě to fakt štve!
0
0
0
I když si to medici asi myslí, tak na Purkyňáku nestraší. Jen když prší, zatéká do některých pracoven. Včetně té mé...
0
0
0
Milí studenti, pokud máte dojem, že SIS je nepřátelský jen vůči vám, mýlíte se. Vůči nám, akademickým pracovníkům, se chová mnohem hůř.
0
0
0
Studuji medicínu a strašně nerad to veřejně přiznávám. Všude akorát čtu, jak jsou lékaři zlí, protivní, bohatí a lakomí, líní a že houby vědí, porodníci že chtějí jen to nejhorší pro mamky a jejich novorozence, že se o pacienty nestarají a jsou nešikovní atd. Všechny takové řeči, ačkoliv teprve studuji, mě docela uráží, protože si myslím, že to je házení do jednoho pytle. Navíc začínám být paranoidní a myslím si, že když řeknu, že studuju lékařství, automaticky si lidi o mně budou myslet výše zmíněné.
0
1
0
Na první hodině jsem své studenty seznámil s doc. Zlem (via ČVUT) jako se svým pedagogickým vzorem. Bavím se tím, jak si myslí, že si dělám legraci...
0
0
0
Jsem ráda,že se na UK z většiny předmětů tolerují taháky.
0
0
0
Žít UK! :-/
0
0
0
Navštívil jsem dámské záchody. Byl jsem však naštvaný, když jsem viděl popsané zdi, protože na pánech byly všechny nápisy odstraněny.
0
0
0
Za letních veder se mi nechtělo opustit chladnou kancelář. Bylo asi půl sedmé večer, takže jsem zavřela dveře a otevřela na youtube Supersonik Elektronik a ve vedlejším okně jakousi praštěnou online hru. Uprostřed střílení barevných duchů za zvuku toho omračujícího opusu vešel do kanceláře ředitel katedry, kterého zajímalo, jestli tady ještě někdo je.
0