Přiznej anonymně!
0
0
Hello, I hope this email finds you well. I wanted to let you know about our new BANGE backpacks and sling bags that just released. The bags are waterproof and anti-theft, and have a built-in USB cable that can recharge your phone while you're on the go. Both bags are made of durable and high-quality materials, and are perfect for everyday use or travel. Order yours now at 50% OFF with FREE Shipping: http://bangeshop.com Thanks and Best Regards, Chelsey
0
0
0
nejvíce smrdí záchody na technické
0
0
0
Na seznamováku jsem při chytání karase obecného spadla do nádrže. Přezdívky rybník se už nezbavím xD
0
0
0
Stála jsem ve frontě na záchod a nějaká dylis z pefky přišla a zeptala se, jestli tam všechny čekáme na záchod…… “ Ne holka, hrajem hru Schválně, kdo vyleze první!”
0
0
0
V dnešní době se hodí
0
0
0
Je nejmenovaný americký učitel angličtiny zadaný, nevíte někdo? :-D
0
0
0
Chodím srát zásadně na fakultu, protože na kolejích není hajzlpapír.
0
0
0
Taky jste si všimli, že na pefce to je samá influencerka?
0
1
0
Když čtu kecy chlastajicich studentů z PEFky tak mam pocit že povídají o jiné škole. Jsem na Agro dálkové, a teda Chemie, Zoologie a ostatní předměty dávají zabrat. Perfektně se naučit anorganickou, organickou a biochemii, k tomu veškeré výpočty mě nepřipadá jako brnkačka.
0
0
0
rozdal jsem si to o jedné přednášce se studentkou ze stejného ročníku....za 14 dní jsem si dal opáčko s její nejlepší kámoškou během cvičení :-)
0
0
0
Shanim slečnu co dnes byla se skupinkou studentů u ovcí a delali tam úklid na czu Suchdol měla červené vlasy a stříbrné holinky.
0
0
0
Střílím z okna vzduchovkou holuby co sedí na okapu :)
0
0
0
Sháním týpka, co si vyfotil selfie s paní Mráčkovou a poté v klidu odešel, než se stačila vzpamatovat a běžet za ním. Rád bych ho pozval na pivo.
0
0
0
Cristina Chistruga
0
0
0
Zachraňte svoji karmu! Můžete mi pomoc. Vyplňte PROSÍM můj dotazník k bakalářce. Zachráníte mě. Potřebuju nějaký odpovědi, jinak to nedam. Díky moc https://goo.gl/forms/lhAU80d8s7ZvEuof1
0