Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Ahoj, hledám někoho se zájmem o nákup staršího městského autobusu. Dej mi prosím vědět na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
SPVHD | Dobrý den, vlastníte autobus který by potřeboval větší využití? Jste případně dopravce který potřebuje pomoci s vyprávením spojů? Spojte se prosím s námi na spvhd@seznam.cz a třeba se nám podaří najít společnou cestu. Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy má zájem během sezóny od konce března do poloviny října pořádat pro fanoušky pravidelné fotojízdy vždy z Prahy do různých lokalit. Protože se Pražská integrovaná doprava rozrůstá tak ano také za hranice Středočeského kraje. Máme vážný zájem také případně autobus/y odkoupit. S autobusem plánujeme jezdit na různé kulturní akce.
0
0
0
VAROVÁNÍ | Bohužel CZBUS z.s. je s velmi problémový týmem lidí, chtějí znát Tvé soukromí a vylámat z Tebe dost peněz na sociálních sítích asi té nejznámější čínském TikToku. Většina řidičů cílí na děti proto na svých streamech ze sebe dělají cirkusové šašky! Je to samozřejmě každého věc jak chce fungovat, ale podporovat falešné kamarády doopravdy nebudu, dost podobně se začal chovat aj Myšáktiktok® jeho zdravotní stav nebude natolik závažný jak uvádí na TikToku. Buďte opatrní na nejen českém internetu který začíná být už dost nebezpečný!
0
0
0
Bohužel člověk Martin O. nás poslední dobou poškozuje! Jde přitom o zaměstnance DP Praha kterému zvažujeme přitížit v práci i když neradi. Za předpokladu, že Martin O. nepřestane skončí případ i v podání žaloby a trestního oznámení.
0
0
0
Dobrý den, máte k dispozici malý autobus o délce 8,5M až 12M který pronajímáte a máte k dispozici aspoň těchto vozů aspoň šest nebo čtyři máme vážný zájem o spolupráci jsme z Prahy a váš autobus by sloužil na městské lince. Více informací na spvhd@seznam.cz spolupráce by byla dlouhodobá. V e-mailu kontaktujte prosím p. Varinského. Nabídka je aktuální a spěchá se na ní, spolupráce při rychlém jednání je možná ihned cca. do 10 pracovních dnů. Váš autobus by obdržel ev.č. PID, je možné počítat i s budoucím odkupem vozů.
0
0
0
DP Praha | Tento autobusák #6980 si stěžuje, že mu lidé otevírají větrací okénka, že má autobus vybaven klimatizací, ale, že by jí vocas zapnul to ne?! Zase řidiči profesionálové z garáže Klíčov! Blbec jezdil dneska na 136 kurz 9.
0
0
0
Hello, If you are one of the sufferers of the common problems nails have, then you are in luck! Our Toenail Clippers is here to help. It has a specially designed clip that can help those with troubles with winding nails, hard nails, two nails, nail cracks, deep nails, and thickened nails. We are confident that our Toenail Clippers will provide you with the results you are looking for. Get yours today with 60% OFF: https://thepodiatrist.shop Sincerely, Antonio
0
0
0
DOPRAVA | Řidička autobusu #6734 (garáž Klíčov) která měla dne 6. června 2022 linku 140/3 bude za svou vulgaritu nahlášena na dispečink DP. Zároveň také zde upozorněna.
0
0
0
Další agresivní řidič autobusu #6760 vypravovaný na lince 136/18 z garáží Klíčov, několikrát průjezd na červenou, rychlá jízda a krátký pobyt v zastávkách. Stížnost jde na DPP, ale jak bývá zvykem tak řidič vinu nepřipustí a DPP ho nijak řešit nebude. Aspoň touto cestou chceme upozornit, že poskytovaná služba nebyla správně. Událost se stala ve středu 13. dubna.
0
0
0
Tato tramvajačka obdrží srážku ze mzdy za to, že mohla způsobit zranění několika cestujícím!
0
0
0
Tato tramvajačka by měla dojezdit velmi agresivní, bezpečný výstup a nástup cestujících na několika zastávkách nezajištěn jedná se o linku 12 pořadí (2)12 vůz 8546+8547.
0
0
0
Agresivní řidič autobusu byl vulgární!
0
0
0
Řídím jednou za čas protože jsem líná si koupit svoje auto :D, ale když řídím a jedu pomaleji,tak většinou se v hlavě omlouvám těm za mnou že zdržuji :D (podotýkám pomalu= 100Km/h na 90tce)
0
0
0
Varování před tímto zmrdem, tento autobusák z Vršovic by měl skončit s ježděním u pražského dopravního podniku! Vybržďuje své kolegy z Klíčova, dneska třeba spoj 6876! Řidič ho také vytroubil a pak si to možná vyříkali na smyčce Jižní Město. Ale řidič spoje 3732 by si to v hlavě měl srovnat. Je nutné na ně upozorňovat takto veřejně protože Dopravní podnik hlavního města Prahy stížnosti veřejně nevypisuje a hlavně chrání své rodiče. Je to pochopitelné, ale je také dobré vědět jaký svině nás vezou.
0
0
0
Tento kačerovský autobusák obsluhoval v sobotu 31. července 2021 linku 136/7/6682 několikrát projel křižovatky na červenou a neumožňoval bezpečnou obsluhu na zastávkách. Protože DP Praha většinou popře přestupky tak vás touto cestou chci varovat přes agresivním přístupem.
0