Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
DP Praha | Tento autobusák #6980 si stěžuje, že mu lidé otevírají větrací okénka, že má autobus vybaven klimatizací, ale, že by jí vocas zapnul to ne?! Zase řidiči profesionálové z garáže Klíčov! Blbec jezdil dneska na 136 kurz 9.
0
0
0
Hello, If you are one of the sufferers of the common problems nails have, then you are in luck! Our Toenail Clippers is here to help. It has a specially designed clip that can help those with troubles with winding nails, hard nails, two nails, nail cracks, deep nails, and thickened nails. We are confident that our Toenail Clippers will provide you with the results you are looking for. Get yours today with 60% OFF: https://thepodiatrist.shop Sincerely, Antonio
0
0
0
DOPRAVA | Řidička autobusu #6734 (garáž Klíčov) která měla dne 6. června 2022 linku 140/3 bude za svou vulgaritu nahlášena na dispečink DP. Zároveň také zde upozorněna.
0
0
0
Další agresivní řidič autobusu #6760 vypravovaný na lince 136/18 z garáží Klíčov, několikrát průjezd na červenou, rychlá jízda a krátký pobyt v zastávkách. Stížnost jde na DPP, ale jak bývá zvykem tak řidič vinu nepřipustí a DPP ho nijak řešit nebude. Aspoň touto cestou chceme upozornit, že poskytovaná služba nebyla správně. Událost se stala ve středu 13. dubna.
0
0
0
Tato tramvajačka obdrží srážku ze mzdy za to, že mohla způsobit zranění několika cestujícím!
0
0
0
Tato tramvajačka by měla dojezdit velmi agresivní, bezpečný výstup a nástup cestujících na několika zastávkách nezajištěn jedná se o linku 12 pořadí (2)12 vůz 8546+8547.
0
0
0
Agresivní řidič autobusu byl vulgární!
0
0
0
Řídím jednou za čas protože jsem líná si koupit svoje auto :D, ale když řídím a jedu pomaleji,tak většinou se v hlavě omlouvám těm za mnou že zdržuji :D (podotýkám pomalu= 100Km/h na 90tce)
0
0
0
Varování před tímto zmrdem, tento autobusák z Vršovic by měl skončit s ježděním u pražského dopravního podniku! Vybržďuje své kolegy z Klíčova, dneska třeba spoj 6876! Řidič ho také vytroubil a pak si to možná vyříkali na smyčce Jižní Město. Ale řidič spoje 3732 by si to v hlavě měl srovnat. Je nutné na ně upozorňovat takto veřejně protože Dopravní podnik hlavního města Prahy stížnosti veřejně nevypisuje a hlavně chrání své rodiče. Je to pochopitelné, ale je také dobré vědět jaký svině nás vezou.
0
0
0
Tento kačerovský autobusák obsluhoval v sobotu 31. července 2021 linku 136/7/6682 několikrát projel křižovatky na červenou a neumožňoval bezpečnou obsluhu na zastávkách. Protože DP Praha většinou popře přestupky tak vás touto cestou chci varovat přes agresivním přístupem.
0
0
0
Agresivní řidič autobusu na Lehovci. Pokud by nebyl vulgární a slušně požádal, aby nebyl zdokumentován, bylo by mu vyhověno! Ale protože vyhrožoval, stížnost odeslána na DPP garáže Klíčov s návrhem na okamžitý vyhazov!
0
0
0
Agresivní mladý řidič osobního vozu v ulici Freyova v pražských Vysočanech úmyslně najížděl na přechodu. Tímto byl nahlášen na policii. K události došlo v úterý 13. dubna 2021 v 9:13 hod.
0
0
0
Z řízení mám takové nervy, že si musím bezprostředně před každou jízdou vyhonit, abych se hodil do pohody. Asi za to může moje učitelka z autoškoly, protože byla dost sexy a asi po třech jízdách jsme spolu začali spát a před každou hodinou mi kouřila. Když musím jet víckrát za den, může to být problém, protože jsem sice mladý, ale mám od dětství problém s erekcí. Nebo, když vezu víc lidí, co mě neznaj, někdy se dívají divně, pak mají blbé otázky, je to na hovno. Jsem taxikář.
0
0
0
Budoucí autobusový dopravce zajišťující městskou dopravu v Praze a okolí zakoupí starší městský autobus r.v. 2015 nebo mladší s cenou do 70.000,- Kč značky Iveco Crossway, Iveco Urbanway, Solaris, Mercedes-Benz. Nabídky prosím poskytněte na dispečink sEDMtriSEdmsESTtriSESttrISEstri děkujeme.
0
0
0
Vážení čtenáři, chtete-li zachránit autobusové dopravce prosím podpořte nás podpisem v petici a přispějte libovolnou finanční částkou na č.ú.: 2601940662/2010 - Fio banka. Jako autobusový dopravce chceme přežít a provozovat i v roce 2022 autobusovou dopravu, ale celosvětová pandemie Covid-19 a vyhlášený lockdown nás zastavil! Věříme, že bude možné znovu objednávat zájezdy náš dispečink je dostupný na 722 223 001. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím e-mail na který Vám zašleme petici a budete mít příležitost stát se součástí Sdružení pro veřejnou hromadnou dopravu.
0