Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy převezme dva starší městské autobusy do dlouhodobého pronájmu s možností i formou měsíčního splacení do kompletního pozdějšího převzetí. Autobus by s našimi řidiči sloužil i případně jako subdodávka pro jiné dopravce v rámci Pražské integrované dopravy. Více informací žádejte prosím přes e-mail: spvhd@seznam.cz. Prosím kontaktujte nás co možná nejdříve.
0
1
0
Dneska jsem to málem napral do auta přede mnou, když jsem se díval po slečně na tramvajovym ostrůvku, která měla dost krátkou sukni a tááááákhle dlouhy nohy <3 Babí léto je zlo.
0
0
0
Ahoj, hledám někoho se zájmem o nákup staršího městského autobusu. Dej mi prosím vědět na spvhd@seznam.cz.
0
0
0
VAROVÁNÍ | Bohužel CZBUS z.s. je s velmi problémový týmem lidí, chtějí znát Tvé soukromí a vylámat z Tebe dost peněz na sociálních sítích asi té nejznámější čínském TikToku. Většina řidičů cílí na děti proto na svých streamech ze sebe dělají cirkusové šašky! Je to samozřejmě každého věc jak chce fungovat, ale podporovat falešné kamarády doopravdy nebudu, dost podobně se začal chovat aj Myšáktiktok® jeho zdravotní stav nebude natolik závažný jak uvádí na TikToku. Buďte opatrní na nejen českém internetu který začíná být už dost nebezpečný!
0
0
0
SPVHD | Dobrý den, vlastníte autobus který by potřeboval větší využití? Jste případně dopravce který potřebuje pomoci s vyprávením spojů? Spojte se prosím s námi na spvhd@seznam.cz a třeba se nám podaří najít společnou cestu. Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy má zájem během sezóny od konce března do poloviny října pořádat pro fanoušky pravidelné fotojízdy vždy z Prahy do různých lokalit. Protože se Pražská integrovaná doprava rozrůstá tak ano také za hranice Středočeského kraje. Máme vážný zájem také případně autobus/y odkoupit. S autobusem plánujeme jezdit na různé kulturní akce.
0
0
0
Bohužel člověk Martin O. nás poslední dobou poškozuje! Jde přitom o zaměstnance DP Praha kterému zvažujeme přitížit v práci i když neradi. Za předpokladu, že Martin O. nepřestane skončí případ i v podání žaloby a trestního oznámení.
0
0
0
Dobrý den, máte k dispozici malý autobus o délce 8,5M až 12M který pronajímáte a máte k dispozici aspoň těchto vozů aspoň šest nebo čtyři máme vážný zájem o spolupráci jsme z Prahy a váš autobus by sloužil na městské lince. Více informací na spvhd@seznam.cz spolupráce by byla dlouhodobá. V e-mailu kontaktujte prosím p. Varinského. Nabídka je aktuální a spěchá se na ní, spolupráce při rychlém jednání je možná ihned cca. do 10 pracovních dnů. Váš autobus by obdržel ev.č. PID, je možné počítat i s budoucím odkupem vozů.
0
0
0
DP Praha | Tento autobusák #6980 si stěžuje, že mu lidé otevírají větrací okénka, že má autobus vybaven klimatizací, ale, že by jí vocas zapnul to ne?! Zase řidiči profesionálové z garáže Klíčov! Blbec jezdil dneska na 136 kurz 9.
0
0
0
Budoucí autobusový dopravce zajišťující městskou dopravu v Praze a okolí zakoupí starší městský autobus r.v. 2015 nebo mladší s cenou do 70.000,- Kč značky Iveco Crossway, Iveco Urbanway, Solaris, Mercedes-Benz. Nabídky prosím poskytněte na dispečink sEDMtriSEdmsESTtriSESttrISEstri děkujeme.
0
0
0
Z řízení mám takové nervy, že si musím bezprostředně před každou jízdou vyhonit, abych se hodil do pohody. Asi za to může moje učitelka z autoškoly, protože byla dost sexy a asi po třech jízdách jsme spolu začali spát a před každou hodinou mi kouřila. Když musím jet víckrát za den, může to být problém, protože jsem sice mladý, ale mám od dětství problém s erekcí. Nebo, když vezu víc lidí, co mě neznaj, někdy se dívají divně, pak mají blbé otázky, je to na hovno. Jsem taxikář.
0
0
0
DOPRAVA | Řidička autobusu #6734 (garáž Klíčov) která měla dne 6. června 2022 linku 140/3 bude za svou vulgaritu nahlášena na dispečink DP. Zároveň také zde upozorněna.
0
0
0
Agresivní mladý řidič osobního vozu v ulici Freyova v pražských Vysočanech úmyslně najížděl na přechodu. Tímto byl nahlášen na policii. K události došlo v úterý 13. dubna 2021 v 9:13 hod.
0
0
0
Řídím jednou za čas protože jsem líná si koupit svoje auto :D, ale když řídím a jedu pomaleji,tak většinou se v hlavě omlouvám těm za mnou že zdržuji :D (podotýkám pomalu= 100Km/h na 90tce)
0
0
0
Agresivní řidič autobusu byl vulgární!
0
0
0
Tato tramvajačka by měla dojezdit velmi agresivní, bezpečný výstup a nástup cestujících na několika zastávkách nezajištěn jedná se o linku 12 pořadí (2)12 vůz 8546+8547.
0