Přiznej anonymně!
2
0
Celou dobu jsem byla na kluky, ale chtěla bych něco víc zkusit s holkou...ale musime se vice poznat...a hlavně aby se o tom nikdo nedozveděl... Okolí Zlín
0
1
0
Tajně chodím masturbovat k áčku nebo ke Flipu. Chodí tam fakt ciciny.
0
1
0
Zlínský kraj- kraj, kde je šu*ání na denním pořádku :)
0
1
0
nějaký 16ti letý kluk? :D a nebo víc ? :D 16-18 :D
0
0
0
jsem nikola a domca se semnou rozesel, tak doufam ze se ke mne stepanek vrati
0
0
0
jsem nikola a stepa se ke mne vratil a ma rad kdys mam furi oblecek pry ho to vzrusuje
0
0
0
jsem adam a mam rad male deti
0
0
0
Jednou sem byl hodně opilí a nadržený, takže sem napsal svoji práci ex kterou sem neviděl tak rok. Šli jsme ven a ona z ničeho nic začala brečet, protože ji umřela mamka a já sem toho využil a obejmul sem jí potom mi začala sahat do kalhot, takže jsme si to dali rovnou na dětském hřišti. Byl sem moc Najebany takže sem jí na pustil jak bazén. No pak sem se jí už neozval.
0
0
0
jsem nikola misto stepi jsem si nasla novou lasku domcu to je dnes vse mejte se famfarove
0
0
0
Když mi bylo asi 12 tak jsme každé ráno ( s kamarádkou) chodily do pekárny???? kousek odkoly si koupit svačinu. Bylo tam jedno pití které mělo moc hezký obal???? Jedno ráno jsme se s kámoškou rozhodli že to pití ochutnáme a tak jsem ho koupila. Můj první dojem z pití byl že to bylo pěkné hnusné (hořké až slané)."fuj to strašné hořké! Ble to je fakt humus!????" Řekla jsem chvíli potom co jsem se poprvé napila.Kamarádka chtěla ale i tak ochutnat."Fuj co to je!" Řekla kámoška potom co se napila ona malem se z toho poblila a do dneška si nejsme jiste jestli jsme si nekoupili nějaký alkohol????
0
0
0
Sere mě, že se musí ve Zlatém Japku platit na záchodech, a že když se dřív nemuselo. Když už tam teda někdy musím jít, tak jim to tam totálně zaseru a někdy aj zastříkám. S mojou máme v plánu si tam zajít na jednu rychlovku a po podlaze jim tam totálně rozkopat gumu, ať si ty prachy zmrdi zasouloží.
0
0
0
Podme si uzit
0
0
0
Jsem Martin a mam rad starsi muze je mi 13 a mu 23
0
0
0
Jsem Adam a mam maleho ptaka
0
0
0
jsem adam je mi 14 let a jedu trojku se starsim muzem(26let) a s jachymkem
0