Přiznej anonymně!
1
0
Tenhle přechod (na tržnici) je to nejhorší co mě každé ráno potkává po cestě do školy, čekání 5 min na zelenou mě totiž fakt baví :)))))) nechť zhyne ten co to má na svědomí.
0
0
0
Jsem totálně zamilovaná do svého vedoucího.Ale má o mě zájem jiný chlap,kterýho tak trošku využívám,kdyby se to doma posralo.Muj přítel mě totálně vytáčí,ale doma ho potřebuju páč bych to doma sama neutáhla.Ale můj vedoucí je prostě topka.A on to cítí asik taky protože když nepřijdu do práce tak mi ty hodiny dopíše :D jsem v ty praci chvílu a on se o mě tak hezky stara.Miluju to tam a je best jak na me ty starý ku*dy co už tam nějakou dobu makaj čumí.Asi něco tuší ale je mi to buřt.Pak je tam jedna z který mám prdel je tak blbá že mi věří úplně všechno :D a nejen ona.Firma samejch duverivych idiotu. :D se musim smat.Az pujdu na vyssi pozici tak jim to tam udělám neprijemny :D a at si holky trochu máknou lemry starý :D
0
0
0
Sem furt nadrzeňy
0
0
0
Oloumc je pěknej shit :D smrdíte a máte za nohavicema seno :D Praha žije burani :D ps: ten váš orloj je ostuda
0
0
0
jestli to četš jsi idiot
0
0
0
nemám rád chlapy, kteří si myslí, že je v pořádku zneužít dívku
0
0
0
Jakubové jsou nejlepší osoby na této zvrhlé planetě. Třeba takový Jakub Smrtka❤
0
0
0
Nenasel nekdo samsung galaxy A5 2016 kolem 20:00 bud v atlantu nebo pred hotelem Triniti? Pokud ano, volejte na cislo 731415221. ODMENA JISTA.
0
0
0
Slečna "nany nana" - všichni ví, o kom je řeč.. měla v p..., nebo v puse už minimálně půl aholdu a stále jí není trapně a pokračuje
0
0
0
Když budeme zkoumat zločince, jejich inteligenci, chápání a motivy, zjistíme, že svůj čin vždy považují za chytrý a hrdinský. Jsou přesvědčeni, že dosáhli nadřazeného cíle - konkrétně že jsou chytřejší než policie a dokážou druhé využívat. Ve svých vlastních očích jsou hrdiny a nevidí, že jejich činy svědčí o něčem zcela jiném, co ani zdaleka není hrdinství. Nedostatek pocitu sounáležitosti, jehož vinou jsou všechny jejich činy škodlivé nebo společensky neužitečné, souvisí s nedostatečnou odvahou, se zbabělostí. Oni si to ovšem neuvědomují. Ti, kdo se vydají neužitečnou cestou života, mívají často strach z neúspěchu, temnoty a izolace; touží být pospolu s druhými. Jde o zbabělost a za takovou je to třeba také označovat. Nejlepší způsob, jak zastavit zločinnost, spočívá vlastně v tom, že všechny přesvědčíme, že zločin není nic jiného než odsouzeníhodný projev zbabělosti. (Alfred Adler, 1999)
0
0
0
Po maturáku na čajkárně byli náezeny klíče vozu škoda oktavia RS 2.0. Kontaktujte nás dole v popisku
0
0
0
Jsem jedinej kdo nikdy neviděl titanic ?
0
0
0
Ahoj,jsem kluk a mam kluka i holku? Ona to vi a neva ji to..mrdám oba..je to zly?
0
0
0
Po rozchochu z bývalým mam víc sexu než když jsme spolu chodili :D :D
0
0
0
Pokud Chorvatsko vyhraje mistrovství světa tak se nechám nakopat do koulí od každé holky, které se přihlásí.
0