Přiznej anonymně!
169
3
V šestnácti letech jsem zplodil ,,omylem,, syna. Bohužel vše dopadlo tak, že ho vychovávám jen já. Jeho vlastní matka dala přednost studiu. Já ne! Já stíhám obojí. Jsem ve třeťáku. Přiznávám, že bych si nikdy sám na bydlení nevydělal. Pomáhají mi rodiče. Vždy za mě zaplatí nájem abych mohl bydlet se synem a ne na koleji. Občas toho je na mě moc. Ale já pro toho svýho šmoulu udělám zkrátka cokoliv. Zrovna nedávno jsem se nasmál při poučce : h,ch,k,r,d,t,n...ž,š,č,ř,j,d,t,n....be fe le me pes se veze... :D :D Podepisuju úkoly a přitom píšu bakalářskou práci. Přiznávám sám jsem dítě, ale jsem hrdej na to že jsem TÁTA se vším všudy a vždy mi rve srdce když ho ráno vodím do školky. Vždy ho přesvědčím slovy: Tatínek musí, aby pak za pár let měl penízky.... Miluju ho a řekl bych, že se dá zvládnout jak studium na Karlovce, tak výchova syna.
0
7
1
Hlásím se na matfyz a doufám, že tam potkám nějakou inteligentní a hezkou slečnu :) Najít hezkou problém nikdy nebyl ale hezkou a k tomu chytrou, to už docela jo. Jsem naivní nebo mám konečně šanci potkat dívku svých snů, která na mě nebude čumět jak péro z gauče, když se jí zeptám na bázi nějakého prostoru nad tělesem C?
8
0
0
Asi bych potřebovala individuální kombinované studium. Kvůli zápisu jsem v práci zfalšovala návštěvu lékaře. Kvůli slavnostnímu zahájení a pak imatrikulaci s kolegou vymýšlíme servis na služební auta a ještě musím vyčarovat 2 dny dovolené na víc, abych mohla na přednášky. :D
7
36
0
Chodím na přednášky s kelímkem Starbucks, abych vypadal stylově, ale doma si do něj dělám kakao.
0
19
1
připadám si moc blbej na vědeckou dráhu a zas trochu chytrej na profesionální porno. Fakt nevim, co budu v životě dělat.
3
28
0
Při praktikách z biologie jsem ze zvědavosti pozoroval svůj čerstvě pořízený ejakulát pod mikroskopem. Ten obraz několika pomalých spermií mě trošku zklamal a dohnal až na vyšetření spermiogramu. Tam mi řekli, že jsem se diagnostikoval dobře, že to je fakt ubohý.
1
14
1
Jednou jsem postavil zaškrtávací test, tak že všechny správné odpovědi byly za "a" . Nikdo neměl plný počet bodů a polovina musela test opakovat.
3
29
0
Jednou jsem se omylem přihlásila na předmět, který byl určen neslyšícím. Celou první hodinu jsem potupně mlčela, koukala se na ruce paní překladatelky a dělala jsem, že jsem taky neslyšící.
0
23
0
Jsem medička. Tímto bych chtěla poděkovat svému nemedickému příteli který zvládá všechny ty hrůzy: období namyšlené versus totálního sebeponižování, období kdy nic nedělám doma s tím kdy najednou vše uklidím, kdy si po sexu opakuju teorii, vyprávím o mrtvolách, zkoumám arterie na ztopořeném penisu, mám papíry po všech pokojích, beďary po kafi, období kdy nikam nechodím a po zkoušce pak chlastám jak duha, kdy my vyčítám že nemaká jako já, kdy brečím že nic neumím a vrátím se s jedničkou.. dokonalý chlapi existujou!
1
7
0
Děsím své humanitně vzdělané spolužáky slovy jako faktoriál a kombinatorika
4
21
0
Byla jsem objednaná na gynekologickou operaci na dobu, kdy jsme jakožto medici měli mít praxi na gynekologické klinice. Na ten pocit, kdy mi při vstupní prohlídce mezi nohy koukalo 10 spolužáků, nikdy nezapomenu.
1
23
0
Usnula jsem na přednášce a probudila jsem se až když jsem sebou trhla a na celou aulu hlasitě vykvikla. Přednášející se na mě podíval a pronesl: "Ano, kolegyně, máte pravdu, teď jsem se do toho trochu zapletl, vyložím to pro jistotu ještě jednou." Na konci hodiny jsem měla bod za aktivitu.
0
21
0
Pokud vás někdy ošetřuje student medicíny, bojí se víc on vás než vy jeho
0
19
0
Zkouřený jsem vlezl omylem do cizí hodiny. Všiml jsem si toho až za pár minut,bylo mi trapné odejít.Byl jsem na konci pochválen za aktivitu.
0
18
0
Jednou jsem se zapomněla přejmenovat uloženou seminárku a profesorovi odeslala soubor "nekonečná kravina na dějiny"....
0