Přiznej anonymně!
7
0
V zimním semestru jsem do jedné rozsáhlejší seminární práce vložil pár replik za STAR WARS, abych zjistil, zda přednášející bude práci skutečně číst.
3
10
0
Rozvrh přednášek se mi často kryje se spánkem, obědem nebo pařbou.
0
10
0
Mám rád život na koleji. Vždy si s chutí ve 3 hodiny ráno poslechnu chorál "Skřítkové, tesaři, vylezte z mechu"
0
8
0
STAG je osmý div světa....
0
2
0
Na jedné nejmenované akci jsem poznala kluka fakt byl boží, řekli jsme si svá jména, psali jsme si a já měla pocit, že by z toho mohlo i něco být. Asi po 14 dnech onen mladík předstoupil před mojí ,,třídu" s tím, že je náš nový vyučující. Když četl naše jména málem mě omývali, byla jsem celá rudá a pomalu jsem nemohla ani stát, zírali jsme na sebe jako dva idioti a má kamarádka měla neskutečný záchvat smíchu. Snažím se dělat na jeho přednáškách, že tam jakoby nejsem.
1
7
3
Na všech VŠ bych zavedla povinně předmět český jazyk. Když vidím, co jsou někteří vysokoškoláci schopní napsat...
0
7
0
Jednou jsem si šel nabít v menze za 100 Kč, slečna se překlepla a nabila mi za 1000 Kč. Měsíc jsem pak jedl zadarmo.
0
2
0
Asi nejsem moc inteligentní, ale opravdu nechápu tu zásuvku u stropu v jedné nejmenované učebně...
1
2
0
Občas mi připadá, že jsem na Přírodovědecké fakultě jediná žena, která se maluje a voní...
1
1
0
Sedím i hodinu po jídle v menze a směju se lidem.
1
1
0
Není nad to, psát zápočtový test, když student dopředu ví, že si ho pak po hodině bude opravovat sám. Já osobně neznám blázna, který by ten zápočet nedostal, na druhou stranu jako charakterní jedinec jsem ten test napsala ,,pouze" na 95% :D
1
0
0
Na JČU jsem šla kvůli chlapovi. Mohla jsem jít na prestižnější školu, prestižnější obor, ale vybrala jsem si JČU. A jestli lituji? Nevím... Možná někdy :-/
1
5
0
Kradu v laborce rukavice, protože jsou lepší na barvení hlavy, než ty přiložené k barvě.
0
5
0
Jednou jsem opilá chtěla kamarádovi hodit do okna na koleji kamínek (bydlel v prvním patře). Našla jsem jen půlku cihly a dokonalou balistickou křivkou jsem rozbila to velké okno v TV místnosti.
0
5
0
Za týden mám odevzdat bakalářku vedoucímu práce a mám 9 stránek, do toho 2 zkoušky a 3 oslavy narozenin. Přijímám darem kafe, energeťáky a když bude nejhůř tak i tvrdý drogy, dík!
0