Přiznej anonymně!
Aktualizovat
34
2
Asi před dvěma lety jsem pracovala v jedné cestovní agentuře jako prodejce zájezdů. Smlouva byla řešená tak trochu na černo, abychom mohli oficiálně pracovat více hodin. Bylo v ní 200 kč na hodinu i když ve skutečnosti byl plat 50 kč. Pracovat jsme museli od nevidím do nevidím i 12 dní v kuse bez pauzy. Po skončení brigády jsem zašla za právníkem, ukázala mu smlouvu a své docházkové listy a na základě toho mi bývalý šéf musel proplatit celé léto s platem 200 kč na hodinu. Vydělala jsem na něm 50 000 kč :).
6
29
1
Pracuji v McDonald's a kradu tam brčka...Pak si z nich doma stavím domečky.
4
33
0
Jednou jsem chlastal do rána a musel jsem do práce. Jezdil jsem na ekonoru v jedný známý automobilce. Nalitej jak došky sem vlítnul mistrovi do kanclu, hodil mu na stůl klíčky, řidičák,píchačku a další blbosti řek mu, že na všechno kašlu a dávám výpověď. Uvařil mi kafe a řek mi ať příjdu druhej den. Každej šéf není vůl.
2
5
2
Odmítnul jsem práci s nástupákem 35 tisíc a o týden později 50 tisíc kvuli tomu že bych byl přes 200km daleko od holky, do které jsem se zamiloval. Kdyby jsem dostal nabídku o měsíc dříve, tak neváhám. Tak si tedy budu dál dělat za 15. A rád...
7
8
3
Lidi, kteří nechávají k tisícovým útratám v restauracích dýška rámcově do desetikoruny, se podle mě můžou těma drobákama klidně udusit. Nejhorší ze všeho je, že jsou všichni strašně spokojení, všechno jim chutnalo, všechno bylo v pořádku, usmívají se celý večer jak měsíček na hnoji, štípou servírky do prdele, nechávají si přinést kdejakou pičovinu (jako chilli brambory bez chilli koření), musíme jim ohřívat jak čuráci přesnídávky pro mimina, které si donesli s sebou, stejně jako spoustu jiného bordelu, který tam potom nechají. Zaserou ubrus, propálí židli, poblijou hajzl a jdou domů. Že kolem nich skákal personál za 60,-/hodinu celý večer a pak po nich ještě uklízel, je přece samozřejmost, že? Pak se divte, že vám lidi flušou do jídla!
6
13
1
Byl jsem projektový manager ICT. Odešel jsem protože to byla nuda. Plat na 40k. čistýho, nový auto, 5 týdnů dovolené, home office, stravenky, podřízení, vlastní kancl. asistentka, tel. notebook, fitko, anglina atp. Stejně jsem krom povinností seděl porád na facebooku, hrál všelijaký debility, i CS, díval se na filmy, stahoval filmy. Odešel jsem sám, protože mě nebavil produkt. Začal jsem StartUp, sice pořád makám, mám míň. ale je to moje a baví mě to. Neměnil bych!
4
21
0
Na zachod chodim vyhradne v praci, jelikoz za to dostavam zaplaceno
2
0
2
Jednou jsem si to rozdala se svým šéfem.. miluji když mi kluk líže pipinu.. šéf byl zatím ten nejlepší. Lízal mi dvě hodiny a pak jsme se dlouho líbali!! miluji ho..jinak sem z Magistrátu z Prahy ze zemědělství mám to teď težšky s jedním kolegou tak se musím nějak odreagovat ne?
6
2
0
Vzrušuje mě UFOPORNÓÓÓÓÓ!!!!
5
17
0
Sedím v kanclu s 5 holkama ( jsem také žena, všechno do 27 let ). Jsou hrozné ,,nadšenkyně" do hokeje a strašně mistrovství rozumí. Začla jsem s nimi povídat o loňských mistrákách a začala si vymýšlet jména hráčů ( i českých ), vždy mi ochotně přitakali, že jich je škoda nebo že to byl obránce na prd. Co jsem se jim přiznala a začala se jim strašně smát, mám už 3 den ,,tichou domácnost" v kanceláři
2
1
2
Makám v kfc nikdy jsem to nikomu neřekl ale každou šichtu se musím jít o přstávce na hajzlíky vystříkat a pak to nakapat do kelímku. miluu pohled na dotyčné lidi když si opochutnávají
5
12
0
Pracuji v kanceláři, a vždycky když sem ještě v pondělí unavený po prokaleným víkendu a chce se mi spát, přivážu do spodku dveří od kanclu průhledný provázek (mají ho v bauhausu) a lehnu si pod stůl. Do ruky si dám kabel od počítače a když usnu a někdo mě jde zkontrolovat, tak jak otevře dveře tak ten provázek utrhne, zařve, zbudí mě a já dělám jako že sem se hrabal v kabelech od PC...
2
16
2
Vždycky se mně ve škole všichni smáli. Nebyla jsem ani hezká a vůbec né oblíbená. Teď když ty lidi potkam,jak prodávaj v Tescu a já pracuju jako managerka,mam super pocit z toho,že se jim můžu vysmát do obličeje.
1
10
0
dělám že něco dělám
2
20
0
Když jsem v práci dostala menstruaci a neměla u sebe hygienické potřeby, tak jsem zašla za kolegyní, jestli by mi nemohla pomoct. Šel kolem nás zrovna šéf a řekl: "A nemáte křeče? Vezměte si kdyžtak volno a bežte domů." Jak už tu kdosi psal, ne každý šéf je vůl :)
0