Přiznej anonymně!
Aktualizovat
2
0
Zajímalo by mně kdy město začne něco dělat s těmi bezdomovci -_- například ti na ul. Heydukova u Kulturního domu.. Dělají bordel a ochomýtají se u dětského koutku Bambulka...
0
1
0
Dominik E. M. Je sexy :3
0
1
0
Měl by se nechat spravit i druhy podchod v mistku smerem na stary autobusák vypada jak z dob komunismu
0
0
0
lego adolf hitler :)
0
0
0
Jan D. chodí s Petrem K.
0
0
0
Marek Z. chodí s Adolf H.
0
0
0
Ondra M. je velice špatný v hokeji
0
0
0
Moje máma je auto a proto nechápu jak jsem se mohla zrodit z pneumatiky, ale můj táta je lampa a proto to chápu. A jsem transformer.
0
0
0
Je mi 18 a stále jsem panna. Absolutně mi to nevadí. Přítele jsem nikdy neměla, dokud jsem nepotkala úžasného kluka na internetu. Je z Ameriky a skvělý člověk. Jsme spolu na dálku už půl roku. Vy kteří se ptáte jestli je ostuda být ve 14, 15, 16 panic/panna - rozhodně ne. A holky které se ptají jestli jsou jediné kdo nepije, nemá sex, nekouří atd atd - ne, nejste. A kdybyste se pokusily alespoň trochu bavit s jinými lidmi, možná byste to zjistily taky.
0
0
0
Ahojte
0
0
0
Jsem turista v FM. Zajímalo by mě, jestli existují prostitutky a kde.
0
0
0
Jsem cizinec, v FM jsem v pohodě. Miluji tvoje jídlo a ženy jsou skvělé, vlastně horké????doufám, že se google transleter překládá dobře
0
0
0
Jednou jsme v noci vylezli na Frýdu a vypojili vánoční osvětlení.
0
0
0
Máca D. má malé koule.
0
0
0
Zuřím, když na eskalátoru na vlakovém nádraží, se lidi stavějí vpravo i vlevo. V tomhle jsme oproti Pražákům zaostalí. Tam totiž platí pravidlo, že kdo nespěchá, staví se vpravo. Levá strana je pro spechající.
0