Přiznej anonymně!
0
0
V Plzeňském kraji by měla od 1. září 2024 jezdit Arriva autobusy přejmenovaná na Arriva Západní Čechy. Mluví se o Arriva Praha, Arriva Střední Čechy, Arriva Východní Čechy, Arriva Severní Čechy, Arriva Jižní Čechy, Arriva Západní Čechy, Arriva Ústecký kraj koncern usilovně chce převzít Dopravní společnost Ústeckého kraje. Vzniknout mají linky A21, A23, A24, A25, A26, A27, A31, A32, A35, A36, A39, A41, A42, A43, A45, A46, A51, A52, A54, A55, A56, C19, C34 atd.
0
0
0
Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy chce v Plzni vybudovat podzemku, měla by mít devět stanic a třívozové soupravy. Trasa by měla vést KOŠUTKA - U Gery - Zoologická zahrada - CAN - Masarykovo náměstí - Hlavní nádraží - Mikulášské náměstí - Náměstí Míru - SLOVANY, interval 8 minut :00, :08, :16, :24, :32, :40, :48, :56, :04, :12, :20, :28, :36, :44, :52. Více informací přes spvhd@seznam.cz. Jízdenka na 50 minut 35,- Kč, jízdenka na 6 hod. 60,- Kč, jízdenka na 24 hod. 90,- Kč.
0
0
0
Asi před týdnem jsem šla s mojí malou sestrou do vany mě přemlouvala. Ale byla to past!!! To jsem zjistila až na konci kdy se mě zeptá jestli to bylo fajn…. Tak já že to bylo fajn že jsem si rovnou umyla vlásky že jsme se tam potápěli a že jsem si tam umývala obličej a bylo to fajn. Když zní na konci vypadne... Hele promiň. A já proč mi říkáš promiň"a ona"no víš když jsi tam ještě z té vaně nebyla tak já jsem si tam omylem vyčůrala.. tak jsem potom asi ještě tři hodiny potom měla deprese a měla jsem se ve sprše znechutí že jsem se toho možná i napila ????????????
0
0
0
DOPRAVA | V Plzni bude jezdit více tramvajových linek 1 pojede Slovany - U Galery, linka 2 pojede Anglické nábřeží - Skvrňany, linka 3 pojede Světovar - Sady Pětatřicátníků - Světovar, linka 4 pojede Košutka - Bory a linka 5 pojede Univerzita - Sady Pětatřicátníků - Anglické nábřeží. Zdroj: PMDP
0
0
0
Se
0
0
0
Když jsem byl sám doma tak jsem čistil auto od sněhu vylezl jsem na auto protože jsem tam nedosáhl a pak mi to pod klouzlo a rozmlátil jsem okno jak jsem na to spadl a pak jsem dostal jak nikdy
0
0
0
Vážení čtenáři, chcete-li, aby v Plzni otevřel OD IKEA prosím šiřte tento příspěvek dále. Plzeň je čtvrté největší město v Česku a tento švédský hobbymarket si zaslouží. Nejbližší je teď až v Praze na Zličíně. V Česku jsou pouze čtyři v Praze ještě na Černém Mostě, pak v Brně a v Ostravě, přičemž IKEA je také v Bratislavě na Slovensku. Obyvatelé z Pardubic, Hradce Králové a Liberce jezdí zase do polské Vratislavi, z Ústeckého kraje do Drážďan případně jsou pro XXXLutz.
0
0
0
Ne, šukání na záchodech není nejlepší!
0
0
0
Jednou sem šel na namesti a potřeboval jsem strašně čůrat.. tak jsem SEL na radnici a na záchod. Na panských záchodech, byla krásná, mladá holcina tak jsem se ji zeptal, co tam dělá a ona, ze na dámských je úplně obsazeno a ze nutne potřebuje. Tak jsem si toho moc nevsimal. Ona SLA na záchod a já jsem chvíli přemýšlel a pak mi došlo, ze ji znám.. bylo mi blbě na ni mluvit, pres kabinku tak jsem počkal az vyjde a ptal jsem se ji, jestli se neznáme. Ona na me jako ze joo atd.. no a pak jsme tam jen tak stáli a kecali jsme.. pak se to zvrtlo a my se do TOHO pustli.. bohuzel, dole se oddavalo a nás všichni slyseli..
0
0
0
Pokud Chorvatsko vyhraje mistrovství světa tak se nechám nakopat do koulí od každé holky, které se přihlásí.
0
0
0
Macháčková je super pichna
0
0
0
Ze třídy 8.A se k sobě nejvíc hodí tito lidé (v iniciálech) : J.Z., J.M. nebo P.K. + N.Š. M.Š. nebo F. R.+ K.R. (Ale rozhodně spíš M.Š. + K.R.) M.M., J.M., R.Č., J.Z., H.L.N. + Ka.K. ( ͡° ͜ʖ ͡°) R.Č. + V.T. (všichni víme ( ͡° ͜ʖ ͡°)) K.H. + J.Z. N.S. + V.S.F. Kl.K. + nevím B.M. + taky nevím, asi J.M. Ta p*ča Adéla zůstane na vždy sama stará panna protože ji nikdo nemá rád A potom jsou tady takový ty existence jako třeba M.F.+ J.Š. atd. většina jsou stejnak teplý. A autisti M.Č., J.Š., M.F, A.K. nevím jak jednou dopadnou
0
0
0
SEX FREE TEL. 739466770
0
0
0
Nesnáším tatovo přítelkyni je to hrozná kunda!!!!
0
0
0
Je mi 17 let a neskutečně mě vzrušuje Elsa z Ledového království.. Před pár dny jsem zkoušel vyhledat nějaké pikantní obrázky a světe div se - našel jsem plno dokonalých fotografií, které můj penis nenechaly chladnými. Už několikrát jsem si představoval, jak do ní svého klacka zasouvám..
0