Přiznej anonymně!
1
2
Letos půjdu na ČZU do prváku a už mám zálusk na jednoho angličtináře. Sex s ním bych si dokázala představit:P
6
7
4
Nemyslím si, že ČZU je více jednoduchá škola, proti ostatním státním VŠ (soukromý opravdu nepočítám). Jen na rozdíl od zatrpklých profesorů na ČVUT, knihomolů na UK a egoistických ekonomů na VŠE, máme z většiny super pedagogy, kteří si uvědomují, že ne každá věc ,co nás musí odučit je opravdu podstatná a závisí na ní svět, ostatní školy by nám je měli závidět, protože vždy a všude je to jen a jen o lidech a to neplatí jen pro školy. Tímto bych Vám, všem normálním pedagogům z ČZU chtěl poděkovat.
4
2
1
Už se těším, až moji spolužáci ze střední, kteří se dostali na VŠE a UK, začnou prohlašovat něco špatného o ČZU a jejích "blbých flákačských" studentech. Ráda jim připomenu, kdo byl na střední premiant třídy.
2
1
0
Zapomněl jsem přinést originální výzo z maturity a z přijímaček mě vyhodili. Psal jsem do školy a tam my oznámili že mě měli poslat na studijní oddělení na náhradní termín. Nkdo mě nikam neposlal. Odeslal jsem tedy žádost o náhradní termín, ale nikdo se mi už neozval. Co to je kurva za chování?!
2
10
2
Přešel jsem z VŠE na ČZU, na PEF s vidinou, že to bude lehčí. Byl jsem překvapen, že kvalita a obtížnost výuky je stejná, jen přístup vyučujících je lidštější. Navíc po areálu univerzity je slyšet hlavně čeština a ne ruština ;)
0
4
0
Jsem pyšná na ČZU! Miluju to tady, ráda jsem chodím, poznala jsem tu plno fajn lidí a je mi líto, že už je zkouškový a já zase budu muset čekat na řijen. Neměnila bych ani za Karlovku. P.S. Ne, nejsem šprtka
1
4
1
V 16 letech sem si koupila svuj první make-up, do teď ho mam a jinej sem nikdy nepotřebovala....když vidim většinu holek z PEF, tak mam pocit, že se tam absolutně nehodim :D.
1
4
0
Fakt mě baví,jak se holky z PEF povyšují nad lidi z ostatních fakult,ač se taky musí učit plevele,semena a počítat,kolik ročně nadojí kráva.
1
2
0
Jednou jsem o přestávce Na farmě mezi dvěma cvíky hodil 5 piv, a ano na tu hodinu jsem pak nešel...
1
7
2
Jako absolvent ČZU jsem nastupoval za 34 000 hrubýho, kolik mají chytráci z ČVUT a VŠE? ČZU RULES
0
2
0
Rok jsem se snažila sbalit Hrdličku. Krátký sukně, výstřihy, ani to s ním nehlo :(
1
7
1
Osobně nechápu, co mají všichni proti ČZU. Podle mě je to skvělá škola, na kterou chodí lidi, co jsou v pohodě. Trochu mě mrzí, jak lidi z ČVUT mají pořád kecy, protože si myslim, že ačkoliv mnohdy mluví jazykem, kterému nerozumím, mohli by jsme posedět na Farmě nebo na C, dát si pivko a pokecat místo toho dementního srovnávání! Mír a pivo pro všechny! :D
0
2
0
Jsem hodně tichej člověk, co rád pozoruje lidi na naší univerzitě. Mám rád brebentění holek z Pefky ať už v Menze či v 107. Ty jejich povrchní řeči mi dokáží vykouzlit úsměv. Vždy přemýšlím kolik holek takhle už tou 107 jezdilo a kolik jich ještě jezdit bude, než někdy v daleké budoucnosti tahle univerzita skončí. Pak jsou tu myslivci a jejich tradiční folkloreček. Člověka to až šokuje jak jsou některý lidi schopni jít proti trendu. Nechat si narůst knír a chodit v zelené kamizolce je fakt kumšt. Chtěl bych takového člověka někdy potkat například v Palladiu, jak si dává kafe v jedné z těch snobských kaváren. Z technický je pak nejlepší parta kluků co mají velkou oblibu v deskových hrách a pravidelně se scházejí je hrát ve škole. Absolutně je nezajímá okolí a entuziasticky hází dokola kostkou na to jestli dokáží zabít draka nebo skřeta a posunout se tak na nový level a získat ten super meč.
1
7
1
Jako student z TF se zásadně cpu v buse na sedačky, mám na ně větší právo. Agro ať si jezdí na krávách....
0
1
0
Jsem fakt ráda, že jsem na týhle škole, protože tolik fajn a praktickejch lidí jsem ještě nikdy nikde nepotkala. ČVUT a VŠE se můžou jít vycpat
1