Přiznej anonymně!
0
0
Zápočet z technické fyziky jsem udělal jen díky bezdrátovému sluchátku a mobilem plným namluvených příkladů. A zkoušku jsem opsal do puntíku.
3
7
0
Nikdy jsem nesouložil v žádných prostorách ZČU a do školy jezdím výhradně studovat. Asi jsem divný.
1
12
0
Přiznávám, že dříve jsem skutečně "Miluji Tě." uznával jako nejkrásnější větu. Od začátku mého studia na FAV je to věta "Máte to za tři.".
0
10
1
Když si uvědomím jakej já jsem inženýr,tak mám strach jít k doktorovi.
0
10
0
Tenhle týden jsem měl mezi cvičeními 2 hodiny volno, a tak jsem šel do prázdné EP120, že zapracuju na semestrálce ze ZK, ale omylem jsem vytuhnul. Když jsem se vzbudil, posluchárna byla plná cizích lidí a zrovna brali intergrály.
0
5
0
Pokud nestíháte obědy v menze v týdnu, zastavte se tam vždy v pátek. Je tam od všeho něco. V jednom jídle.
1
8
0
Na seminář trestního práva, když jsme probírali trestné činy týkající se drog a omamných látek, přinesl vyučující heroin a nechal ho kolovat po třídě. Pytlík se mu vrátil prázdný.
0
8
0
Ukecal jsem v Borském parku bezdomovce, ať se jde se mnou podívat na přednášku. V posluchárně bez problémů zapadl mezi ostatní faváky.
0
7
0
Šel jsem do Pamely na JISku, zda nedostanu studentskou slevu. ...........Nedostal.
0
7
0
Seminárku na kterou jsme měli půl roku jsem sesmolila za 20 minut. Docentka mi jí ohodnotila slovy, že tuto práci by napsala za hodinu- takže za 3x delší dobu než já. Smutné..
0
6
0
Jedna zkouška na fakultě mě vyšla pěkně draho. Se záměrem sblížení sem šel se zkoušejícím na fotbal ( lístek 800 Kč ), ještě jsem si od něj koupil knihu ( 300 Kč ) abych projevil zájem o předmět a po té jsme šli naše přátelství řádně zapít do výčepu, já jsem zapíjel tak poctivě až jsem se probudil na záchytce (4300 Kč), což zkoušející dodnes neví. Celkem tedy 5400 Kč, ale pocit z úspěšné zkoušky k nezaplacení.
0
5
0
STAG používám hlavně k tomu, abych zjistila rozvrh kluka,co se mi líbí a náhodou ho někde potkala :) vychází to!
0
4
0
Nechápu, proč studijní oddělení pedagogické fakulty zrušilo otevírací dobu v pondělí ráno a v úterý odpoledne.. Na začátku semestru je to holý nesmysl. Fronta tam je kilometrová a za ty dvě hodiny jí nestihnou zpracovat, ani kdyby měli Dobbyho pod přepážkou a Kráturu u počítače!
0
4
0
Abych nemusela prezentovat seminární práci na semináři, byla jsem schopna udělat cokoliv a to i přesvědčit učitele o tom, že mi má matka zakázala bavit se s cizími lidmi a jestli zjistí, že jsem snad i dokonce mluvila před plnou třídou, že dostanu na prdel.
0
4
0
nesnáším když nedám zkoušku napoprvé. Na známce mi nezáleží, ale pocit že tam budu muset znova je značně frustrující..
0