Přiznej anonymně!
0
0
jsem adam a mam rad male deti
0
0
0
jsem nikola a stepa se ke mne vratil a ma rad kdys mam furi oblecek pry ho to vzrusuje
0
0
0
jsem nikola a domca se semnou rozesel, tak doufam ze se ke mne stepanek vrati
0
0
0
jsem nikola misto stepi jsem si nasla novou lasku domcu to je dnes vse mejte se famfarove
0
0
0
Když mi bylo asi 12 tak jsme každé ráno ( s kamarádkou) chodily do pekárny???? kousek odkoly si koupit svačinu. Bylo tam jedno pití které mělo moc hezký obal???? Jedno ráno jsme se s kámoškou rozhodli že to pití ochutnáme a tak jsem ho koupila. Můj první dojem z pití byl že to bylo pěkné hnusné (hořké až slané)."fuj to strašné hořké! Ble to je fakt humus!????" Řekla jsem chvíli potom co jsem se poprvé napila.Kamarádka chtěla ale i tak ochutnat."Fuj co to je!" Řekla kámoška potom co se napila ona malem se z toho poblila a do dneška si nejsme jiste jestli jsme si nekoupili nějaký alkohol????
0
0
0
Jednou sem byl hodně opilí a nadržený, takže sem napsal svoji práci ex kterou sem neviděl tak rok. Šli jsme ven a ona z ničeho nic začala brečet, protože ji umřela mamka a já sem toho využil a obejmul sem jí potom mi začala sahat do kalhot, takže jsme si to dali rovnou na dětském hřišti. Byl sem moc Najebany takže sem jí na pustil jak bazén. No pak sem se jí už neozval.
0
0
0
jsem adam a chodim s kopcilem
0
0
0
Jsem petr a slintám jako pes když veronika ukazuje ess
0
0
0
Když mi bylo 15 tak jsem vyděl mou sestřenici jak tvrdě spí (byly jsme na oslavě a ona u nás přespávala) nešlo mi spát proto šel jsem za ní na pokec promluvil jsem na ní ale nic. Byla odkrytá a tak jsem si řekl že si zašukám. Po asi pěti minutách se probudila a řekla co to sakra dělám ale líbilo se jí to a v klidu jsme pokračovali. Když to na mě přišlo tak jsem se samozřejmě udělal do no....Bylo mi 15 a byl jsem nadržený tak sry za zhnusení
0
0
0
jsem adam je mi 14 let a jedu trojku se starsim muzem(26let) a s jachymkem
0
0
0
Jsem Adam a mam maleho ptaka
0
0
0
Jsem Martin a mam rad starsi muze je mi 13 a mu 23
0
0
0
Nějaká holka ze zlina, želechovic Slušovic? Na sex či i vztah?
0
0
0
Podme si uzit
0
0
0
Ve Zlíně je fakt největší nuda, ach jo. Strašně závidím Otrokovicím, úplně nejvíc, tam se pořád něco děje, tam to kurva žije. Mrtvoly ve Štěrkáči, průsery v čovce, opojná vůně ze smraďocha nebo z Barumu podle toho, jak to má kdo radši, ožralci plazící se po hlavní cestě v deset dopoledne, bažinová fauna a flora, blafající Toma a teď naposledy ten vybuchlý kotel v teplárně s hodinovým doprovodným saundtrekem rakety startující na Mars. Kdo by to nechtěl zažít? To je alespoň vzrušení, ne jak tady. Asi se tam přestěhuju.
0