Přiznej anonymně!
0
0
Proklikala jsem se ve STAGu k vyhledávači, kde jsou všechny adresy a telefonní čísla učitelů i studentů. Jsem z toho docela v šoku, moc se mi to nelíbí...
0
3
0
Na zkoušce z literatury mi docent zadal k analýze knihu, kterou jsem nikdy ani nedržela v ruce. Dokázala jsem se s ním asi půl hodiny hádat nad interpretací motivů apod. natolik dobře, že jsem odešla s áčkem a jeho omluvou, že si bude muset knihu přečíst ještě jednou, protože některé věci zřejmě, na rozdíl od mého velice pečlivého čtení, přehlédl.
0
3
0
Když ve STAGu vidím, kolik zkoušek mám letos udělat, rychle překliknu na záložku Menza, což celou situaci dost odlehčí.
0
0
0
Jsem budoucí prvák, ale když čtu dotazy jiných budoucích prváků na Facebooku, mám pocit že nastupuju do zvláštní školy. Jako fakt je problém si přečíst pár dokumentů v e-přihlášce, příp. na webu....
0
2
0
Pokaždé, když procházím uličkami knihovny, sleduji studující studentky a přemýšlím, kolik z nich právě myslí na sex, popř. kolik z nich by pobyt v knihovně za sex okamžitě vyměnilo.
0
0
0
Pokud musíme na přednášku v rámci nějaké konference, baví mě sledovat a poslouchat vyučující víc, než přednášející. Nevím, zda je to zajímavostí dané problematiky, kterou se, přece jen, zabývají celý život, nebo jsou to tak dobří herci. Všichni, nezávisle na svém zaměření, sedí, upřeně se zájmem hledí dopředu a kladou všetečné dotazy, kterými přetínají to trapné ticho po kalbě.
0
0
0
Dnes som išla v knižnici okolo automatu, keď tu zrazu počujem zvláštny zvuk, ako keď vám prepadnú mince, ktoré doňho vhodíte .Priznávam, že som nespanikárila a situáciu využila vo svoj vlastný prospech. Následne som z automatu odcudzila cca 27 Kč, pričom značnú časť rozumej 14 Kč som následne využila na nákup slaných syrových tyčiniek v automate o poschodie nižšie. Samozrejme peniaze a kúpu vyššie spomínaných tyčiniek som následne zverila spolužiakovi, aby na minciach nezostali len moje odtlačky, ak by v budúcnosti došlo k vyšetrovaniu alebo čomusi podobnému. Osobe, ktorá utŕžila škodu (teda sa nevrátila do automatu po svoje drobné, alebo len možno išla oboznámiť túto skutočnosť personálu v knižnici) sa chcem touto formou ospravedlniť, no zároveň aj poďakovať, že sa postarala o môj hladný žalúdok, nakoľko v pondelky kvôli náročnému rozvrhu nestíham obedy. Zároveň chcem takto verejne prehlásiť, že zvyšná časť z môjho dnešného "obohatenia sa", cca 13 Kč poputuje na charitatívne účely.
0
2
0
Na zkoušky, se učím vždycky jen minimum a jen to, co je diskutabilní. Aby se rozjela diskuze, kde mluví hlavně učitel a utekl tak čas.Zatím vždy za A s minimem práce.
0
0
0
Studuji na katedře aplikované ekonomie UP ekonomii a nic neumim. Hodně lidí si myslí, že jsme ekonomové. Začínam se stydět za to, co studuji...Bohužel.
0
1
0
V 1.semestru jsem se v laborkach z chemie bala,aby vyucujiaci nevidela muj nevydareny produkt, tak jsem si ho nasypala do igelitky a odesla s nim dom.
0
6
0
Se spolužákem jsme prohodili na děkanátu LF kábly mezi monitory a počítači, takže když si studenti zapnuli PC, tak se monitor rozsvítil někde jinde. Doteď na to nikdo nepřišel a řešení ? Někdo nalepil shodná čísla pro správnou dvojici monitor-PC. Jediné, co nás mrzí je, že jsme neviděli ty překvapené obličeje našich kolegyň a kolegů z nižších ročníků, nicméně nás dojal vskutku akademický přístup k této drobné nepříjemosti. Viva la revolution :-D
0
2
0
Když jsem nastoupila na UP, tak jsme celý první ročník každý týden psali recenze na určitá témata a odesílali je na portál. Jelikož jsem nevěděla, že když napíšu na svém pc práci a uložím si jak chci, že když tu práci odevzdám na portál UP, objeví se tam se stejným názvem, jak jsem si práci uložila ve svém pc. Takže mé vyučující chodili recenze ode mne, které měli název Tuc, TucTucTuc,Jajaja,Hovno a podobně. Kupodivu mne na to vyučující neupozornila a zkouškou jsem též prošla :).
0
2
0
I přes zákaz chovu zvířat na koleji, mám na pokoji obrovskou klec se třemi potkany.
0
1
0
Vždy, když vidím podezřele vypadajícího člověka, snažím se zapamatovat si jeho obličej a oblečení pro případ, že bych ho viděla ve večerních zprávách jako podezřelého z vraždy.
0
0
0
Vystudoval jsem magistra na PřF bez toho, aniž bych si alespoň jednou půjčil knihu z knihovny na Zbrojnici :-)
0