Přiznej anonymně!
0
0
Byla jsem koupit kondomy na vrátnici na Šmeralkách a mladá korpulentní paní, která mě obsloužila, se strašně červenala.
0
0
0
Prosím parkující v okolí PřF, aby parkovali na jednom místě a ne na dvou najednou. Nebudete-li bezohlední, vleze se tam 2x tolik aut. ;-)
0
0
0
Teším sa na moment až raz ukončím štúdium a budem môcť konečne zaradiť komunikace@upol do spamu!!
0
1
0
V menze si občas něčeho zobnu z nedojedených obědů z tácků na běžícím páse.
0
0
0
Když mám špatnou náladu, předstírám, že mě probíraná látka velice zajímá a na konci hodiny, když už všichni chtějí odejít na oběd, pokládám otázky a sleduji, jak se všichni nervózně ošívají a je jim hloupé odejít, i když je předmět vůbec nezajímá. Pokrytci.
0
0
0
Když jsem na kolejích sprchuju se skoro každý den, ale doma skoro vůbec.
0
0
0
Dnes jsem na skupině UPOL viděla první příspěvek "kdo jde na ten a ten obor"...aneb zas nastává ta část roku, kdy se budu mlátit hlavou do zdi, protože se skupina zaplaví milionem dotazů blbých prváků, kteří neumí googlit nebo použít lupu na skupině. Přitom hledání informací by pro vysokoškoláka měl být naprostý basic.
0
0
0
Přestože nás tím v dětství strašili a učili nás vážit si knih, vůbec mi popsané knihy nevadí - Právě naopak, podtrhané texty mi pomáhají při čtení, text se tím stává jakoby strukturovanější. Také je zajímavé vidět, čeho si ten přede mnou všímal, je to inspirující. Promiň knihovno. A ano, i já jsem párkrát podtrhovala. Tužkou.
0
0
0
U filozofické fakulty a Zbrojnice se sdružuje hodně filozofujících bezdomovců. Těch současných... i budoucích.
0
0
0
Ztratil jsem se ve Zbrojnici. Vylezl jsem až na 4. pokus.
0
0
0
Na studijním oddělení po mě chtěli vyplnit asi dvacet různých formulářů. Tak jsem poslal referentku do p*dele. Na pracovním úřadě po mě chtějí to samé. Přemýšlím, kam je mám poslat.
0
3
0
Ráda se sprchuju horkou a pak ledovou vodou. Při tom teplotním šoku vydávám zvuky podobné při milování. Slyšela mě takhle skorospolubydlící na koleji. (Myslela jsem, že jsem tam sama.) Při konfrontaci, koho jsem tam měla, jsem hnusně lhala a uvedla toho nejhezčího kluka, co znám od vidění od nás z budovy. Od té doby je má pověst šedé nudné myši v troskách. Reálně jsem ale nudná, šedá myš i nadále.
0
0
0
Uvažuji, že některé příspěvky a komentáře z facebookové skupiny určené pro prváky PF (Pravnicka fakulta 2013-2014) budu předčítat na Silvestra. Tolik humoru a zároveň lidské blbost jsemi na jednom místě ještě neviděl.
0
0
0
Pokaždé se leknu slečny kuchařky z neředínské menzy, když svým pronikavým hlasem zaječí : Pizza!! Proklínám zároveň strávníky, kteří si pro ni dojdou až na několikáté zavoláni..
0
1
0
Zkoušku z předmětu Úvod do studia Geografie jsem šel napsat i za kamaráda. Byly to jeho jediné kredity na VŠ.
0