Přiznej anonymně!
2
0
Kolik má let šedovlasá paní, která pracuje ve Zbrojce na vrátnici? A co pořád dělá na tom počítači?
2
0
0
Jaký je podle vás nejlehčí céčko? Jelikož kredity nestačí, času je málo a "základy kriminologie" a "antickou mytologii" už mám, začínám si mírně zoufat, že další takhle luxusně flákací předmět už nenajdu!
0
0
0
Seděla jsem na chodbě a čekala na zkoušku. Učitel snad záměrně neustále vycházel z kabinetu a dost zákeřně se usmíval. Přiznávám se. Zbaběle jsem zdrhla. A doma rodičům řekla: bylo to o fous. E.
0
2
0
Přiznávám se, že už mě serou ty ptající se statusy nastupujících prváků ohledně univerzity, kolejí, a bůhvíčeho ještě. Chápu, že je jednodušší se zeptat na FB, než se osobně někde poptat apod, ale když jsem byl já v prváku tak jsem si všechno zjistil sám, protože mi přijde trapný ptát se na každou pí****** na FB.
1
0
0
Já mám jen jednu otázku: ta "aktualizace" STAGu je jen vtip, žejo? (Dělá si z nás někdo prdel nebo tohle fakt vyprodukovali jako vylepšení?!)
0
1
0
Několikrát jsem rychlostí blesku přeběhla vnitřkem z katedry germanistiky na katedru anglistiky, abych nadběhla fešákovi, kterého jsem viděla z okna, jak míří na anglistiku. Po "náhodném" setkání jsem venkem zase prošla na germanistiku.
0
0
0
Dva roky jsem nevrátila klíč od skříňky na mojí katedře. Když už jsem tam po dlouhé době měla cestu a odhodlala se k tomu, že ho tam vrátím, tak jsem zjistila, že už tam dali náhradní. Tak je do teď součástí mého svazku klíčů.
0
3
0
Všechny předměty vždy plním v daném semestru - jsem neschopná něco vyřizovat na studijním a jednodušší je zkoušku prostě udělat.
0
3
0
Dodnes podezírám dva vyučující z katedry historie, že mi proslulou zkoušku ze středověku dali jenom proto, že mne jeden z nich zastihl říkat na chodbě, že "jestli to dám, tak se vykoupu v té kašně na nádvoří Zbrojnice..." Vyučující, evidentně pobaven mým zoufalstvím, mi poradil, ať dám při tom koupání pozor, že se kašna hýbe... Zkoušku jsem dala na první pokus za 2 a oba pánové zkoušející se po celou dobu zkoušení usmívali.
0
3
0
Většina mých spolužáků jsou povrchní, nepřátelské,zákeřné a sobecké hyeny...smrdí, jsou chlupatí a jsou strašně rádoby přírodní. Neumí se chovat k lidem a mají psychické problémy,
0
0
0
Každou středu v 12:30 si to rozdávám se spolužačkou na dámských záchodkách na přírodovědecké fakultě :P
0
0
0
Neskutečně mě vytáčí miliony naprosto stupidních dotazů, které se každý den objevují na fb stránce Univerzita Palackého v Olomouci. Jestli takoví idioti, kteří se ptají na každou prkotinu (typu: jsem navržená k přijetí, znamená to, že jsem přijatá?), mají studovat na státní vysoké škole, tak nechci vidět náš národ za takových 5 let, až tito "inteligenti" budou někde v práci!
0
1
0
Zcela zbaven smyslů jsem pod "výhrůžkou" dal zkoušku studentce FZV, která argumentovala tím, že počtvrté potratí, když jí to nenamažu aspoň za "3".
0
0
0
Na jedné oslavě narozenin jsme rozvíjeli nápad nadopovat přísného a náročného vyučujícího marihuanovými koláčky, abychom snáz udělali zkoušku. K realizaci nedošlo, bohužel bohudík.
0
0
0
Mám nepřekonatelnou chuť na své studentky. Prakticky na všechny.
0