Přiznej anonymně!
0
0
Nesnáším léto, 12500 holek odjede z města a není co balit.
0
0
0
Díky všem, co si občas vzpomenou, že v menze existuje burza !
0
0
0
Ženy na podpatcích jsou největší zlo Přírodovědecké fakulty.
0
0
0
Každým dnem usedám na knihovnické záchody pln nadějí, že přibyly nové nápisy typy "pojmenuj své hovno podle filmu"...
0
0
0
Děkuji tomu dobrodinci, který mi nechal na PF v malém sále 1 v pondělí přes půlku balíčku sušenek. Měl jsem opravdu velký hlad, zachránil jsi mne! :D
0
2
0
Znám jména číšnic ve všech barech a hospodách v širokém okolí, ale naprosto netuším, jak se jmenuje a vypadá náš děkan FF, natož rektor...
0
1
0
I po dvou letech psaní ve wordu v angličtině mě pobaví, když zapomenu přehodit jazyk dokumentu a slovo getting se přepíše na petting.
0
2
0
Můj test ze Základů fyzikálního měření dodnes visí v kabinetu učitele na SLO. Neměl jsem papír, tak jsem to všechno napsal do mezer v textu zadání.
0
1
0
Mám pocit, že nějaká vyšší síla zařizuje náš neúspěch v hokeji, abychom nepostoupili a já se mohla učit na státnice. Tímto bych se tedy ráda omluvila všem hokejovým fanouškům.
0
2
0
Uvolňuji vršky solniček a pepřenek v menze.
0
0
0
Tajně sním o dnu, kdy se vysokoškolští studenti naučí po sobě na záchodech v hlavní menze splachovat. Člověk si chce odskočit a v 9/10 případů je ten hajzlík podělaný až ke splachovadlu.
0
0
0
Na studovně jsem byla celkem devětkrát. Osmkrát z toho kvůli sexu a jednou na vodní dýmku.
0
0
0
Dnes jsem četl článek na Novinkách, že největší psychopaté jsou ředitelé, právníci a novináři. A pak sem si uvědomil, že mám na právech spolužáka, co už předtím studoval žurnalistiku.... No jestli on někdy bude ředitel.... :D
0
0
0
Mám podezření, že "čaj" v menze je ve skutečnosti teplý roztok sirupu proti kašli!!
1
0
0
Když už má někdo tu kuráž a zvrací z okna na Fischerkách, mohl by sebrat trochu odvahy a utřít po sobě ten hnus na parapetech nižších pater.
0