Přiznej anonymně!
0
0
Některé své spolužáky ani po třech letech neznám jménem
0
0
0
Pokaždé když se nějaká holčina v hlavní menze sehne při nalívání pití, tak mi to nedá a čumím ji na zadek. Už aby bylo léto.
0
2
0
Profesorka Aj mi řekla: "Tu zkoušku děláte už po 6., ale napíšu Vám to, když mi slíbíte, že nikdy neřeknete, kdy, kde a kdo Vám tu zkoušku dal."
0
1
0
Vedu tuhle stránku, porušuju etický kodex novinářů a nepouštím do éteru nenávistná přiznání o žurnalistech.
0
0
0
Za dobu, co tady čtu přiznání, mi vyschl zvýrazňovač. Zkouška je za 8 hodin....
0
2
0
Jeden docent u nás na katedře dává neustále nemravné návrhy studentkám. Jednou, když byl na jedné akci odmítnut, skončil na záchytce.
0
0
0
Děkuji všem, kteří mají podíl na kulturním zážitku, který slýchávám z pokoje na koleji kolem půl 4 ráno, když se lidi vrací z hospody...dneska mě ale skupina (tuším 3-4 lidí) mile překvapila...KONEČNĚ NĚKDO, KDO UMÍ ZPÍVAT :D To ale nemění nic na tom, že po 2 písničce mě to už začalo pěkně s*át...
0
0
0
Ani před prvním sexem jsem nebyla tak nervózní, jako jsem teď před bakalářskými státnicemi.
0
0
0
Můj postoj ke studiu se dá charakterizovat tím, že moje heslo do STAGu zní "kraviny".
0
7
0
Už čtvrtým semestrem tajně chovám na koleji kočku.
0
0
0
Na FF studují z 80% samé holky. Stalo se mi tak, že z nouze o chlapy už mě začaly balit slečny.
0
1
0
Domnívám se, že reakce na bezďáky mají několik fází, kterými si každý v olomouci projde. Fáze první: slušné odmítnutí ("Je mi moc líto, ale..."). Fáze druhá: odmítnutí bez vysvětlení ("NE."). Fáze třetí: odmítnutí s předstihem ("Nemám prachy ani cigára" + nasraný pohled). Fáze čtvrtá: absolutní ignorace ("-"). Fáze pátá: začnete se jich vyptávat proč nemakaj. Fáze šestá: vyrobíte si falešné peníze a budete si říkat, proč vás to nenapadlo už dávno...
0
2
0
Ve škole se mi zalíbil kluk, na stagu jsem si zjistila jeho jméno podle seznamu studentů, pak i jeho rozvrh a schválně jsem se potloukala před školou nebo učebnou (jako že ''náhodné setkání''), abych ho mohla pozdravit a navázat nějaký kontakt. Dnes jsme spolu přes rok a klape nám to.
0
2
0
Témata bakalářské i magisterské diplomové práce jsem si vybírala zásadně podle vedoucích, i když mi témata nic neříkala.
0
0
0
Mám nepřekonatelnou chuť na své studentky. Prakticky na všechny.
0