Přiznej anonymně!
1
0
Zapomněla jsem, že mám zapsaný jeden předmět. To jsem si uvědomila, až když jsem si v portálu všimla vypsaných zkouškových termínů.
0
0
0
modlím se za nás za všechny, aby nám za ty dobrovolně přiznané kecy nenapařili mastné školné....
0
2
0
Chodím na střední a když se mi nechce do školy, tak chodím na přednášky na UPOL. Kupodivu si nikdo ničeho nevšiml
0
0
0
Nechápem, ako je možné, že skoro všetci Česi hovoria o Olomouci v ženskom rode.. Ako, ja viem asi menej ako oni, ale tak je to boha logické, TEN Olomouc! :-D
0
2
0
Když jsem nastoupila na UP, tak jsme celý první ročník každý týden psali recenze na určitá témata a odesílali je na portál. Jelikož jsem nevěděla, že když napíšu na svém pc práci a uložím si jak chci, že když tu práci odevzdám na portál UP, objeví se tam se stejným názvem, jak jsem si práci uložila ve svém pc. Takže mé vyučující chodili recenze ode mne, které měli název Tuc, TucTucTuc,Jajaja,Hovno a podobně. Kupodivu mne na to vyučující neupozornila a zkouškou jsem též prošla :).
0
0
0
Děkuji všem, kteří mají podíl na kulturním zážitku, který slýchávám z pokoje na koleji kolem půl 4 ráno, když se lidi vrací z hospody...dneska mě ale skupina (tuším 3-4 lidí) mile překvapila...KONEČNĚ NĚKDO, KDO UMÍ ZPÍVAT :D To ale nemění nic na tom, že po 2 písničce mě to už začalo pěkně s*át...
0
0
0
Za 5 let studia jsem si ze Zbrojnice nepůjčila jedinou knihu, ale chodím si tam po obědě zdřímnout a vždycky náhodně vytáhnu nějakou tlustou knihu z poličky, otevřu ji a spím s hlavou položenou na ní, aby to vypadalo, že jsem usnula vyčerpávajícím studiem.
0
1
0
Mám docela respekt z těch otáčivých dveří na PřF. Mrchy se začnou otáčet moc brzo a už několikrát jsem dostal ranu.
0
0
0
Nedávejte si tříšť v menze, pokud je vám život milý!
0
0
1
Zahraniční studenty učím česky ty nejsprostší možné a nechutné návrhy a říkám jim, že to znamená - jsi moc krásná a chtěl bych tě více poznat. Pak se ráda bavím, když dostanou po držce.
0
1
0
Opravuju učitelům gramatiku ve skriptech, protože se nemůžu soustředit, když se učím z něčeho, v čem jsou chyby.
0
0
0
Bojím se AIESECu, připadá mi to jako sekta a nechci jim vpadnout do spárů!
0
2
0
Co naši katedru přestěhovali dál od Ponorky, tak studenti míň smrděj.
0
3
0
Na některé hodiny chodím jen proto, abych se vyspal, na koleji je moc rušno.
0
2
0
Když zavřeli na PdF průchod suterénem, přestala jsem chodit na hodiny, které mám na druhé straně budovy. Šlapat každé ráno do 4.patra se mi opravdu nechtělo, nechce a chtít nebude.
0