| Dělám si to v aute a hledám kamarádku od 15let Nezávazně . |

| Ahoj kdo ma špatnou skušenost z Jaroslavem Keprtem narozenim 5.10.1992 at jsem piše lidi je to podvodnik.piše spravi ze si mužete přividelat když mu dobijete tipač.A pak s vama sice komunikuje, ale vymlova se na niaky blbi limit a že až mu pošlete opet niake penize tak behem dne je budete mit stoprocentne na uctu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už mu naletelo nekolik lidi tak at nejsou dalši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR MA NEKOLIK FC UCTU NA TO SAME JMENO, ALE VSUDE JE JINA ADRESA NEBO PRACE ROK A NAROZENI VSUDE STEJNE lidi jestli ste mu nalitli piste at se to tomu hajz.... muže zatrhnout a ať mu už nikdo nenalitne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |

| Pracuji v Dentexu a nemám ráda, když přijdou důchodci se zubama a maji tam zbytky jidla, kdo to má těma párátkama dostávat ven???. Mám ráda dobrodružství a proto podvádím svého přítele. Na diskotékách si vždycky nabrnku klidně i dva tři kluky, klidně se i ve třech líbáme a nedělá mi problém je ojet ještě ten den.Občas trošku ulítnu no. Ráda se fotím a chci mít vždycky aspoň 100 lajků jinak je to trapný.I moje máma říká jak jsem nádherná a chci abyste mě všichni obdivovali jsem totiž blondýma s velkýma koz*ama. Mějte se páááčko A.A. |

| Je v tomhle městě ještě nějaký ten gentleman? Někteří kluci odsud by si opravdu měli uvědomit jak se chovat k ženě. Co jsem se sem přistěhovala slyším jen "čau kotě", nebo "pojď si zašukat" a to plácání po zadku holek které ani neznáte, to jako really?! -.- |

| Jednou jsem snědl šneka, poté jsem šel srát tak hodně , že to hovno by rovnou mohlo trhat bavlnu |

| Potřebuji každý den sex nebo si ho aspon 2x denně pohonit. Jsem z Chomutova .34 let. Jsem bilej nejsem socka. Prosim holky napište mi |

| Štvou mě ty lidi,co zdržujou v krámě,maj potřebu cintat s prodavačkou.půl hodiny hledaj peníze nebo nadávají prodavačce za závadné zboží jako kdyby za to mohla.Konzumní společnost fakt trpí debilitou. |

| Tramvaje do Chomutova patří! Jsme pro výstavbu tramvajové tratě v Chomutově. Více informací na spvhd@seznam.cz do předmětu prosím uveďte " Tramvaje do Chomutova patří! " První úsek by měl mít pět až devět zastávek a vést středem města. Vozovna by měla vzniknout buď na okraji města nebo uprostřed za předpokladu, že to situace dovolí. Do budoucna by mohla vzniknout trať do Jirkova s možností propojení také s Mostem. |

| MĚSTSKÁ DOPRAVA | Vybudujte v Chomutově tramvajovou trať! Elektrifikace a zvýšení komfortu pro cestující je teď budoucnost. Tramvajová síť v Chomutově je potřeba a navíc může být propojena do dalších měst. |

| Do Chomutova pojďme podpořit zavedení tramvajového provozu. Trať by měla vést z Jirkova od aut. nádr. k vozovně Písečná proto by vozový park mohl mít k dispozici pouze pět vozů. Do budoucna by se trať mohla prodloužit do Chomutova více, ale jednalo by se pouze o jedinou trať a linku. Více na spvhd@seznam.cz. |
