| Příští rok mě čekají inženýrské státnice (pokud k nim dolezu) a neumím používat "paměť" na kalkulačce...takže si mezivýpočty musím psát zdlouhavě na papír |

| Příští rok mě čekají inženýrské státnice (pokud k nim dolezu) a neumím používat "paměť" na kalkulačce...takže si mezivýpočty musím psát zdlouhavě na papír |

| Během prvního semestru na OPF jsem přestal chodit na přednášky. Po čtyřech letech na OPF zřídka chodím na semináře. Nyní se připravuju na doktorské studium, abych předal cenné zkušenosti jak studovat na Vysoké škole. |

| Nemám splněnou docházku asi u šesti předmětů, nakonec jdu vždy ke všem zkouškám. Studenti mě přestávaj mít rádi. Nemůžu za to už od střední jsem pod kletbou IMPERIO :-( |

| Za pět let ve škole jsem byla jenom dvakrát v knihovně a to tehdy, když tam měl kamarád praxi a když jsem doprovázela kamarádku... |

| jsem prijat na OPF, ale nevim, kterou kolej si vybrat, jestli je wifina na obou a jak daleko je to do nejblizsi hospody. |

| Spoustu kluků jsem odmítla jen proto, aby o mě snili přitom jsem věděla, že pro ně nejsem dost dobrá. |

| Při psaní svého prvního přiznání jsem udělal gramatickou chybu a nevšiml jsem si toho. Chybu jsem následně opravil přes komentář na fb. Bohužel přes můj osobní profil. *poznámka redakce - dávejte si na to bacha ;) |

| V prváku jsem zpracoval test účetním způsobem (mám OA), zkoušející nezadala způsob zpracování, a pak to řešila s dalším člověkem, co s tím. To mě utvrdilo, že ten rok odejdu a na vš kašlu, po 4 letech můžu říct, že to bylo kvalitní rozhodnutí. |

| Na OPF jsem se naučil jednu věc opravdu skvěle, a to používat taháky! Myslím, že kdyby udělali akreditaci pro předmět SV/PTUT - Tvorba a užívání taháků, mohl bych jej vyučovat. |

| kdyby se silnicari divili kvuli par nesmyslnych nehod, tak jsem mel nekolik dopravnich znacek na pokoji, ktere casem leteli oknem ven, nakonec "děda" je pak odnasel postupne pryc |
