Přiznej anonymně!
0
0
Polovinu stravenek vždy utratím za víno v jedné nejmenované prodejně.
0
0
0
Konzultační středisko v Táboře oboru lázeňství a gastronomie je naprosto, ale naprosto k ničemu!!! To se univerzitě opravdu nepovedlo.
0
0
0
Uklizečka na kolejích mě často plácá po zadku.
0
0
0
Miluju ty dálkaře....chytří jako rádio Jerevan, ale ví hovno
0
4
0
Jestli je jen desetina všech těch přiznání pravdivých, měli univerzitě už dávno sebrat všechny akreditace, učitele povyhazovat a studenty poslat na odvykačky všeho druhu :D
0
0
0
Ten pocit když vy to už máte "za pár" a potkáte vyjukaného prváka hledajícího učebnu................( není to vtipné, ani šokující..je to nostalgie)
0
0
0
Nevím, jestli je toto zrovna přiznání, ale že by se začalo v té Opavě něco dít? https://www.youtube.com/watch?v=NzEjAcb6SNU&feature=youtu.be
0
0
0
Tolik filmů jako tento semestr ve výuce jsem neviděla za celé letní prázdniny.
0
0
0
V prváku jsem byla zkoušena z jednoho předmětu a paní profesorce jsem popsala celý papír ze dvou stran. Jak si to přečetla řekla za E, ale příště si tu omáčku na tom papíře nechte. Přitom na tom papíře byli všechny moje vědomosti :D
0
0
0
Větší část ústních zkoušek se mi podařilo úspěšně zakončit ve spolupráci se smartphonem vybaveným adekvátním materiálem v pdf.
0
1
0
Když dojdu do velkého sálu, tak se vždycky rozhlédnu kde sedí nejhezčí holky a pak si k nim jdu sednout. A někdy nemusí být ani moc hezké, stačí když mají velký výstřih.
0
1
0
Z Jamu rovnou do školy nebyl problém. V mezičase jsem se motal po městě a v duchu jsem se smál lidem, co zrovna šli na šichtu, zatímco mně "šichta" skončila.
0
1
0
Ok. Tak teda jinak. Kdo další měl taky sex na balkóně v aule OPF v poslední řadě na přednášce?
0
0
0
Vedení univerzity se nechová férově a ani nemají smysl pro humor viz. http://www.youtube.com/watch?v=1hoQ5PjqFJw
0
2
0
Těší mě, když po dnu učení dostanu lepší známku než nějací šprti, kteří se učí i týden. Doufám, že mi to štěstí vydrží i nadále!
0