Přiznej anonymně!
0
0
Na školu chodím jen kvůli..... kecám jsem furt doma :D
0
0
0
chodím na SLU protože mě nikam jinam nevzali
0
1
0
Obsluhu v JAMu znam osobně a jménem , což se nedá říct o všech mých vyučujících..
0
0
0
Jednou jsem v JAMu sbalila fakt ošklivého a nudného týpka jen proto, že bydlel kousek odtud a já neměla kde spát.
0
0
0
Ještě nikdy jsem nevyužila peníze ubytovacího stipendia k zaplacení ubytování.
0
0
0
Existuje někdo kdo by vyřešil co prování nějaký kastelán děckám na UHV? Chtěl jsem si tam dát přihlášku ale když slyším jak je kosí tak snad raději ani ne. Mám dojem že se je tam snad snaží záměrně povyhazovat.....
0
0
0
po třech nefiltrovaných a jednom sklíčku začala být matika zábavná
0
0
0
Na některé zkoušky přijdu již s předem vypracovanými otázkami na papíře dle testu z loňska. Celou dobu dělám, že něco píšu. Ke konci jen odevzdám přípravu z domu a sleduji, kdy se ve stagu objeví známka A.
0
0
0
jsem prijat na OPF, ale nevim, kterou kolej si vybrat, jestli je wifina na obou a jak daleko je to do nejblizsi hospody.
0
1
0
Veškeré dobré iluze o vedoucím naší katedry jsem ztratil na první přednášce v prvním ročníku, když prohlásil, že ve wordu nejsou tabulátory.
0
0
0
Myslím, že kdybych nestudoval na tom oboru, polovina třídy by se nedostala přes první zimní semestr.. jsem něco jako informační kancelář, studijní oddělení a výpomoc na seminární práce :D ale nevadí mi to.. pomáhám jen těm, které mám rád/a :D
0
0
0
mám strach z paní na studijním oddělení FPF
0
0
0
Univerzititní budovy využívám jako veřejné záchodky. Na přednášky občas chodím s kocovinou. Znečištuji školní chodby svými zablácenými botami.
0
0
0
Nevím, jestli je toto zrovna přiznání, ale že by se začalo v té Opavě něco dít? https://www.youtube.com/watch?v=NzEjAcb6SNU&feature=youtu.be
0
2
0
Když jednou přišla profesorka angličtiny na hodinu s novým účesem, zmalovaná a v minisukni, tak mi hučelo v klacku celý seminář, na konci jsem odcházel raději s batohem před sebou aby si toho nikdo nevšiml. Její fotku mám v telefonu dodnes.
0