Přiznej anonymně!
0
0
Na začátku Března jsme se se spolubydlícím dost nudili. Z hecu jsme koupili 2 malé kamery, které jsme umístili na dámské sprchy ve 4 patře kolejní budovy A Na Vyhlídce. Za 2 týdny jsme nasbírali tolik materiálu, že kdybychom to umístili na web, jsme milionáři..
0
0
0
Na hodinách Praktických cvičení z Angličtiny jsem nejednou očumoval výsřih učitelky a myslel na to, že bych ji přehnul u toho stolu.
0
0
0
Přišel jsem do kabinetu k jedné učitelce, abych jí vysvětlil, proč má moje seminárka jiný název předmětu, než jaký má mít. Kromě toho mi zkontrolovala test, kde bylo více červené, než modré. Pak mě zdrbala a začala vysvětlovat, kde jsem udělal všude chybu. Náhle ten můj test roztrhla a dala mi nový a přikázala, abych jej znovu vyplnil. Tak jsem jej vyplnil. Zase jsem tam měl plno červených škrtanců a znovu si poslechnul chyby, ale body vyšly. Předmět jsem splnil.
0
0
0
Existuje někdo kdo by vyřešil co prování nějaký kastelán děckám na UHV? Chtěl jsem si tam dát přihlášku ale když slyším jak je kosí tak snad raději ani ne. Mám dojem že se je tam snad snaží záměrně povyhazovat.....
0
0
0
Jednou se mi podařilo ukrýt se na hodině latiny za promítačku tak dobře, že si mě postarší latinář za celou dobu vůbec nevšiml a já tudíž nemusel odpovídat na jeho otázky a mohl v klidu dospávat kalbu z předešlé noci.
0
0
0
Mám rád když se před zkouškou všichni tlačí do sálu, aspoň můžu nenápadně šahat holkám na zadek.
0
1
0
Jedna učitelka mi nabídla sex za zkoušku. Odmítla jsem a rozkládala jsem.
0
1
0
často se mi stane že z Jamu jdu přes hodinu, to to mám asi 3 minuty! Jednou jsem měl sex přimo před Jamem a kolem chodili lidé do práce!
0
0
0
Často se učitelům dívám mezi nohy, ať je to, kdo je to :D
0
1
0
Na loňském majálesu jsem přefik holku kousek od pódia. Viděl jsem ji tam poprvé a naposled.
0
0
0
Na FPF, konkrétně ÚHV, se u zkoušky nezjišťuje, co student umí, ale kolik se toho má ještě naučit, aby byl plnohodnotným historikem, i když studuje Učitelství dějepisu a ne Odbornou historii.
0
0
0
Na OPF jsem se naučil jednu věc opravdu skvěle, a to používat taháky! Myslím, že kdyby udělali akreditaci pro předmět SV/PTUT - Tvorba a užívání taháků, mohl bych jej vyučovat.
0
0
0
Jednou jsem na záchodcích SLU vykonal potřebu a nespláchl jsem po sobě..
0
0
0
Vím, že tohle je přiznání, ale i když se k ničemu nebudu přiznávat, doufám, že si to přečtete. :) Chtěla bych touto cestou najít jednoho kluka, protože vím, že tohle čte hodně lidí a on by mohl být mezi nimi, nebo by ho někdo mohl poznat na fotce :). Potkali jsme se minulé léto na Krétě. Strašně ses mi tam líbil! Ale v té době jsem to měla celkem těžké, tak jsem se s tebou nemohla seznámit. Celou dobu toho strašně lituju! Jestli tohle čteš a pamatuješ si na mě, dej mi to nějak vědět :) třeba napiš do komentářů, že jsi to ty… něco, podle čeho bych to poznala :) nebo jestli ho někdo pozná, nějaký jeho kamarád nebo kamarádka, řekněte mu to, prosím :) Byla bych za to opravdu vděčná!
0
0
0
Dělala jsem nejtěžší zkoušku v ročníku s učitelem v hospodě, pač byl unavenej po státnicích, dostala jsem za A a ještě mi zaplatil pivo :D
0