Přiznej anonymně!
0
0
Studium oboru gastronomie,lázeňství a turismu bylo a je pro mě přínosem. Svíčkovou "Dobrý hostinec" zvládnu bez mrknutí oka, praktickou zkoušku o pivních lázních bych složila za A a k tomu bych si bez váhání do životopisu napsala ke znalostem cizích jazyků " fluent Czech"
0
0
0
Tak trochu vážněji. na OPF jsem měl ve foyer orální sex. Pár sekund po akci přišel školník, že už je pozdě a ať jdem domů. Dodnes nevím, jak o nás věděl. PS: bylo to dávněji, stopy nehledejte:-)
0
1
0
Na kafe chodím zásadně do zasedací místnosti u kanceláře děkana FPF, kde se nachází automat zdarma. Káva z něj je lepší než z automatu za peníze dole v přízemí a dveře jsou skoro vždy otevřeny a prostory nehlídány.
0
2
0
za 2 roky jsem vystřídala 9 spolubydlících a vůbec za to nemůžu!!!!
0
0
0
Ukradnul jsem palmu z Jamu :-) Na památku
0
1
0
Plazil jsem se zkouřený po chodbě Na Rybníčku a taktak jsem došel na záchod. Před Armou jsme si totiž dali s kámošem jedno brko napůl ale normálně mě to dostalo do kolen. Poučení? Už si dávám jen pár prdů.
0
0
0
90% skúšiek som spravila na ťahákoch, výstrihoch a primáte...
0
0
0
sem tam něco opíšu z nějaké a bakalářky a byla bych hrdá, kdy pak někdy někdo opisoval i z mojí :)
0
0
0
Metodický pokyn? klidně se tím otřete na záchodě, v podstatě tam nic nevyčtete, na všechno se musíme ptát! Jdeš za sekretářkou, která ti povětšinou vše ochotně vystvětlí, ale s čím si neví rady, pošle tě za vedoucí, co řekne vedoucí? Nastudujte si to, je to v metodickém pokynu!
0
1
0
Před zkouškou na OPf jsem si nejednou dala ve školním bufetu (nejednoho) panáka na uklidnění...
0
0
0
na opf jsem pozvracela postupně každý záchod,,,
0
0
0
Občas mám chuť vstát a umlátit notebookem všechny ty ukecaný ženský na přednáškách!
0
0
0
Kdysi jsem nesl těžkou tašku na hradecké koleje, kolem šel učitel a řekl:,,Ukaž tu tažku sem" A vzal mi až na koleje
0
0
0
Na školu chodím jen kvůli..... kecám jsem furt doma :D
0
0
0
Obchodně podnikatelská fakulta je ve skutečnosti špatně vysvětlená zkratka, podle nabídky předmětu bych použila spíš Odborně právnická fakulta
0