Přiznej anonymně!
0
0
vždy jsem chtěla nejmenovanou angličtinářku na ULGAT zamknou v kabinetě, ale neudělala jsem to, přesto, že ji mám ráda, se jí jako všichni bojím...
0
0
0
Jednou jsem našla ve švestkovým kompotu v menze třícentimetrovýho červa. Nenápadně jsem ho přemístila sousedce do jejího talíře... no a pak jsem měla druhý oběd zdarma.
0
0
0
Vyucujici prichazi casto do hodiny nepripraveny ... a nekdy dokonce prijde .. zacne neco blabolit .. delame neco jakoze .. najednou zjisti ze to dela spatne .. tak to preskoci a jdeme dal .. ale nejvic me sere .. kdyz prijde clovek na hodinu .. ceka ze se neco nauci .. a ted prijde borecek .. rika neco 20 minut - neco smysluplne max 2 minuty .. a pak odejde .. ze je konec hodiny ... !!!! Ta skola .. me proste vubec nenuti se ucit !!! ... je to skola nahovno .. bez urazky ..
0
1
0
Fakt žeru Sheldona na seminářích a jeho: "Přátelé, to nemyslíte vážně!" "Přátelé..toto je učivo střední školy." :D Jen doufám že ho nechytnu u státnic :D :D
0
0
0
Jednou jsem se dostal nějakým nepochopitelným nedorozuměním z kalby rovnou na přednášku. Posadil se ožralý před katedru a usnul v sedě. Neřekl mi ani půl slova jen si liboval, že tam vůbec někdo zavítal..
0
0
0
Nejednou se mi stalo, že se mi točité dveře netočili a tak jsem jak debil musela skákat, aby si mě všimli a začli se točit
0
0
0
Mám někdy chuť se zašít s dalšími lidmi někde na hlavní budově OPF, aby nás nikdo nenašel a zůstat tam přes noc a zahrát si parádni schovku! :D Jen by nás muselo být fakt hodně a to bychom se asi moc dobře nezašili. :DD (a pak možná ani nenašli :DD)
0
0
0
některé holčiny co semnou chodí na přednášky jsou opravdu luxusní, to si ho pak musím jit v pauze na oběd vyhonit na pánskou toaletu
0
0
0
V prváku jsem přišla na jednu zkoušku z literatury s tím, že jsem profesora viděla poprvé v životě, skripta jsem si ani nestáhla a k tomu jsem byla zničená po akci. Poté co mi pan profesor zadal jméno autorky o které jsem v životě neslyšela si asi na deset minut odskočil a mezi tím se do kabinetu vřítila spoluzačka a hodila po mě složku s otázkami. Když jsem si o autorce stihla opsat pár základních fakt, které jsem následne odrecitovala profesorovi jsem hovor stočila na jeho tvorbu, autorská čtení, animaci ... a snad po půl hodině příjemného rohovoru mi mezi řečí oznámil: "A mimochdem máte za A."
0
0
0
Měla jsem ráda dějepis. Měla jsem moc ráda dějepis...dokud jsem jej nezačala studovat na UHV SLU!!!
0
0
0
Takové to,jak vstaneš v 8:00. V 8:30 začíná zápis. 8:30:53 je server přetížen.
0
0
0
Jít studovat historii byl ten nejdebilnější nápad, který jsem kdy měla.
0
0
0
Měl jsem mnoho důvodů, proč studovat právě na SLU v Opavě, ale posledním z nich byly luxusní záchody v budově na Masarykově ulici.
0
1
0
Po třech letech na OPF nemám ani ponětí, jak se používá karta k tiskárně.
0
0
0
S prehľadom som si zaplával vo fontáne pre OPF....týždeň som mal oškreté lakte
0