Přiznej anonymně!
0
0
Mám chuť vyliskat každého spolužáka, který hodí na face status "Bakalářka hotová".
0
0
0
Člověk se na konci zimního semestru nedostane na záchod. Prváci dělají hada přes celou šatnu a půlku školy aneb poznáte, kdy prváci mají průběžák ze socky
0
0
0
Nejsem schopná se před ostatními najíst , proto nechodím do menzy, celé dny nesvačím a ve škole jsem hladová...
0
0
0
Na školních toaletách jsem pravidelně vykonával ranní hygienu, poté si vzal noviny zdarma a takto vyrazil do práce.
0
0
0
Neskutečně mě iritují ti mladí nadržení zedníci na Bezručáku, jak na sebe upozorňují, volají, a přiblble z oken pískají. Jak kdybychom se měli za nimi rozutíkat a rozdat si to s nima... Akademická půda díky takovým ztrácí přirozenou autoritu. Už aby byli pryč. Tfuj.
0
0
0
Chci školu dodělat, ale doufám, že na sebe nikdy nebudu muset brát ten nechutný talár.
0
0
0
pka
0
1
0
Střední škola knihovnická vám dá víc, než tříletý bakalářský obor na FPF.
0
1
0
Za celé 3 roky jsem neodevzdal ani jednu seminární práci Mašatovi
0
0
0
Hned na jedné z prvních přednášek v prváku jsem zjistila, že ani vysokoškoláci nejsou imunní vůči dětinskému "Kdo přilepil ten chleba na strop?!"
0
2
0
Sometimes, when i get boored on a lecture i put a napkin on my penis just to pretend its a ghost.
0
0
0
Z některých učitelů mám takovou hrůzu, že když jdou po chodbě, radši dělám, že jsem zaneprázdněna čtením nástěnky, než abych je pozdravila.
0
0
0
Přišel jsem do kabinetu k jedné učitelce, abych jí vysvětlil, proč má moje seminárka jiný název předmětu, než jaký má mít. Kromě toho mi zkontrolovala test, kde bylo více červené, než modré. Pak mě zdrbala a začala vysvětlovat, kde jsem udělal všude chybu. Náhle ten můj test roztrhla a dala mi nový a přikázala, abych jej znovu vyplnil. Tak jsem jej vyplnil. Zase jsem tam měl plno červených škrtanců a znovu si poslechnul chyby, ale body vyšly. Předmět jsem splnil.
0
0
0
Přišla jsem pozdě na seminář 15:30 a když se mě vyučující zeptala tak jsem řekla že mě ujel autobus. Spolužačka se ke mě naklonila: "Vždyt ty bydlíš 5min od školy. Já : "Já jsem zaspala ale bylo mi to blbé říct" :D
0
0
0
Vytáčejí mě ty učitelky, co učí neodborné cizí jazyky. Je to nej nejméně důležitý předmět z celého mého studia, ale nedá se s nimi na ničem dohodnout a stále si melou tu svoji. Přitom se všemi učeteli základních předmětů mého oboru se lze dohodnout velmi dobře.
0