Přiznej anonymně!
1
0
Střední škola knihovnická vám dá víc, než tříletý bakalářský obor na FPF.
0
1
0
Myslela jsem si, že na vysoké poznám kluka, ale jsem stydlivá. Nechcete udělat opf seznamka :)
0
0
0
Vždycky jsem se chtěla nechat přehnout přes lavici a zklátit učitelem Dějin evropské civilizace.....
0
0
0
čím víc čtu přiznání, tím víc se na SLU těším, protože jestli je alespoň 50% přiznání pravdivých, tak pevně věřím, že perfektně zapadnu :D
0
0
0
Konzultační středisko v Táboře oboru lázeňství a gastronomie je naprosto, ale naprosto k ničemu!!! To se univerzitě opravdu nepovedlo.
0
1
0
Z Jamu rovnou do školy nebyl problém. V mezičase jsem se motal po městě a v duchu jsem se smál lidem, co zrovna šli na šichtu, zatímco mně "šichta" skončila.
0
0
0
Mám sto chutí napsat stížnost na ministerstvo školství na jednu nejmenovanou vyučující, která započítává absenci ve státní svátky!!
0
0
0
Sbírám skalpy školních míst, kde jsem si ti s někým rozdal.... (hlavní budova - horní patro budovy B, záchod dole u šaten, Žižkov, vyhlídka - na kuchyňce, schody a tělocvična)
0
1
0
Na OPF jsem se přihlásil z jednoho prostého důvodu: studentky. Na střední průmyslové škole jich opravdu moc nebylo, a tak když jsem se v mládí rozhodoval, co s tím dělat, OPF byla pro mě jasná volba. Už v prvním ročníku se ukázalo, že rozhodnutí bylo správné. Na krásné studentky jsem narážel skoro na každém kroku a já jsem si připadal jako v ráji. To jsem však ještě netušil, co se mnou udělá letní semestr. Venku je krásně, sluníčko svítí a mně se při pohledu na velmi lehce oděné studenky tají dech. Bohužel jsem člověk nesmělý, a tak už jenom při pomyšlení na seznámení se s některou studentkou, se mi klepou kolena. Proto bych chtěl využít tuhle stránku k seznámení, abych si už mohl konečně vrznout.. třeba i někde ve školních prostorách. Prosím studentky, které mají zájem se seznámit, aby zanechaly vzkaz prostřednictvím like, nebo komentáře.
0
0
0
Měl jsem mnoho důvodů, proč studovat právě na SLU v Opavě, ale posledním z nich byly luxusní záchody v budově na Masarykově ulici.
0
0
0
Mám rád když se před zkouškou všichni tlačí do sálu, aspoň můžu nenápadně šahat holkám na zadek.
0
0
0
Očekávat objektivní hodnocení zkoušek ze strany "učitelů" na uhv je stejné jako očekát, že blbec jednou dostane rozum!
0
0
0
Žádám holky ať sdělí, jak dávají najevo, že chtějí mít nevázaný sex !
0
1
0
Když jsem měla jít něco vyřídit na studijní FPF, měla jsem potřebu se pokřižovat, ale brzy jsem zjistila, že na mě nebudou příjemnější, i kdybych se celá zkropila svěcenou vodou.
0
0
0
Během mého studia na SLU jsem nebyla registrovaná v žádné knihovně a titul jsem úspěšně získala. První a poslední návštěvou ústřední knihovny bylo podepsání výstupního listu paní knihovnicí.
0