Přiznej anonymně!
0
0
Miluju, když učitelka něco napíše na tabuli, celou dobu při vysvětlování se před tím zápisem motá a nakonec to stejně smaže, aby si to nikdo nestihl opsat...
0
0
0
Často svlékám studentky v prvních řadách pohledem, bohužel je to ale asi poznat podle mých kalhot.... Děkan se k tomu na poradě táké vyjádřil velice negativně!
0
0
0
Odpadla nám hodina, tak nás půlka šla chlastat na přehradu, kde jsem si dala 2 piva na hladový žaludek. O hodinu později jsem napsala třístránkový závěr k bakalářce a vedoucí k němu neměl téměř žádné výhrady. Už vím, co budu dělat při psaní DP!
0
0
0
Proč to na hajzlech na áčku smrdí a na géčku třeba ne? To to tam ty uklízečky nečistěj nebo jak?
0
0
0
Po 2 letech pořád nevim jak nastavit a vypnout sporáky v kuchyni.
0
0
0
Nedávno mě asi tak ve 4:15 (nikoli ve 3:15) probudil neuvěřitelný řev z pokoje nad námi. Naneštěstí mou chorou mysl v tuto dobu nenapadlo nic lepšího než vylézt na židli a začít mlátit kettle bowlem (24kg) o strop, mlátil jsem tak dlouho než jsem usnul vyčerpáním (asi tak 4x)...
0
0
0
Jednou nám volali v 6 ráno z vrátnice, že nám před pokojem běhají krysy, ať si je jdeme uklidit.
0
0
0
Šel jsem zhulenej k novýmu Martinovi a když jsem si měl vybrat jídlo, brutálně jsem se začal smát. Nešlo to zastavit, tak jsem musel odejít v záchvatech smíchu. Chudák, vůbec nechápal...
0
0
1
Třetí rok na harcově se tak poruznu seznamuju a randim jako kazdy jiny student. kdyz ale dojde na sex tak vzdycky mam pocit, ze spim s malou holkou... wtf co to je za modu to takhle holit?
1
0
0
Zkoušku ze základů konstruování jsem neudělal ani na třetí pokus. Po více než dvouletém odkládání této zkoušky jsem na STAGu objevil, že mám zapsáno za 3 a tak jsem stávajícímu garantovi předmětu tvrdil, že museli udělat nějakou chybu. Poté co v poznámkách bývalého profesora moje jméno ani nenašel, napsal mi za 3 a poslal mě pryč.
0
0
0
Dneska jsem transportem vánočního stromku v MHD úspěšně oslavil 60. jubilejní jízdu načerno bez ůhony, od dob, kdy jsem dostal poslední pokutu...
0
0
0
Kroutím hlavou nad tím, jak se mnozí mohou z těch přiznání zbláznit. Stačí nějaké kontroverzní téma a začíná komentářová bitva, i když je přiznání zcela vymyšlené. Mnozí komentující si honí ego daleko více, než sami autoři přiznání, kterým přesně to vyčítají... Pamatujte - nejlepší "trest" pro trapné přiznání je ignorace (tedy nelajkovat, nekomentovat).
0
0
0
Nechápu proč po nás učitelé chcou číst knihy. Já naposledy přečetl honzíkovu cestu, a odmítám číst něco dalšího, nemá to smysl. Knihy dneska čtou jen pitomci, normální člověk chápe, že má jen jedno mládí, a měl by se bavit, a ne dělat zbytečnosti.
0
0
0
Přiznávám, že jsem právě přišel na nevěrného studenta...aneb z párovky odvedle se ozývá jiné hekání :D
0
0
0
Na dveřích prostředního záchodku na pravé straně v menze na Husovce je žebříček pánů ze školy s největším a s nejmenším (...), zajímavé čtení. Vlastně být chlap, tak se raději zajdu mrknout jestli tam náhodou nejsem.
0