Přiznej anonymně!
0
0
Na hajzlech budovy F mě vždycky rozesměje tabulka na dveřích s názvem "časy sraní" (nebo tak něco). Jsou tam časy za jednotlivé fakulty... 5 minut, 2 minuty a tak. Za strojní fakultu je tam 16H7 =D a z toho se nejvíc rozeseru.
0
0
0
Přijde mi nechutný, jak všichni tak rádi š*kaj s tou blonckou ze zanzu, když si přitom každej den táhne na pokoj jinýho kluka, a všichni ví, jak to má ráda dovnitř. Už ta představa. Ale když se ožeru, tak ji najednou taky strašně chci.
0
0
0
Kouřím spolužákům za 200 Kč. Možná si myslíte že to je málo, ale málokdo si nechá vykouřit od chlapa...
0
0
0
Jednou nám volali v 6 ráno z vrátnice, že nám před pokojem běhají krysy, ať si je jdeme uklidit.
0
0
0
Při státnicích jsem si vytáhla otázku, kterou jsem nechtěla a hned, aniž bych si uvědomila, co dělám, ji hodila zpět a rychle si vytáhla jinou.
0
0
0
Dneska jsem dostal 1- na zkoušce z Matematiky. Příští týden jdu na opravu
0
0
0
miluju, když někdo v Hrochovi chčije vedle mě a chčije mi přitom na nohy. To nemůže chvíli počkat, až se uvolní písoar??
0
0
0
Prdím na přednáškách a zběsile obviňuji spolusedící. Dělá mi to dobře !
0
0
0
Šokovalo mě, když jsem zjistila, že mezi studenty jsou i tací idioti, co volili Zemana.
0
0
0
Nejmenované vyučující jsem hned na začátku semestru (s předstihem několika měsíců) odevzdal seminární práci s doprovodným textem cca: "...prosím podívejte se na to, napište mi připomínky a já to opravím, abych získal bonusové body ke zkoušce...". Každé cvičení jsem jí upozorňoval, že jsem od ní ještě nedostal žádnou odpověď. Dnes dopoledne mi byla práce vrácena k přepracování a na moji žádost o konzultaci mi přišla odpověď: "V kanceláři již nejsem. Měl jste celý semestr na to, abychom jednotlivé části práce společně řešili a ladili." Ve čtvrtek je zkouška, ze které jsem byl automaticky odhlášen, kvůli nesplnění zápočtu... :)
0
0
0
můj spolubydlící se mi minulý týden přiznal že přetahuje kužičky na ISIC za 150,- a dodal že má rád hodně zarostlé keře... od té doby se bojím usnout i když je vedle na buňce.
0
0
0
Před pár dny, necelý měsíc před odevzdáním bakalářky, jsem poprvé navštívil Harcov a následující den jsem pokračoval na přehradě. Teď to vypadá, že si z těch problémů školu o rok prodloužím. :D
0
0
0
Ta zrzavá slečna s brýlemi z prváku FP je neskutečně sexy! Vždycky po ní nenápadně koukám a nevím jak ji oslovit, znáte ji někdo prosím?
0
0
0
Už od prosince roku 2011 nemám přelepku ISIC a stále všude využívám slevy pro studenty.
0
0
0
Studium jazyků na ekonomce probíhá takto - na začátku semestru studenti zjišťují, který učitel nemá žádné požadavky a pokud možno si ani nevede docházku. Na konci semestru studenti těchto učitelů, které si dobrovolně zvolili, brečí, že je učitel nepřipravil na zápočet. To, že na hodiny nechodili ovšem taktně vynechávají. Někteří pak zápočet neudělají. Co na tom, když většina z nich studuje Jazyk I zhruba 10 - 12 let...A to by chtěli studovat dva až tři jazyky.
1