Přiznej anonymně!
0
0
Přednáška z předmětu v angličtině a přednášející se nás zeptá: "A znáte google překladač?" :D
0
0
0
hlavně všichni jeďte na erasmus a pak svou absolutní nezkušenost a neznalost skrývejte u pohovoru za semestr zkušeností v zahraničí, kde jste stejně akorát chlastali (víme jak fungovali erasmáci u nás, že?)...
0
0
0
Když potřebuju něco vyřídit, oběhnu půlku zaměstnanců školy a stejně odcházím jen naštvaná a to co bylo potřeba zařídit jen nemožný úkon.
0
0
0
Po specialitách od čínského šéfkuchaře Martina mám pokaždé v břiše hotový Armagedon. Málokdy to končí jinak, než totální sračkou!
0
0
0
V druháku jsme na koleji zasvinily koberec barvou na vlasy. Jelikož by jsme musely platit 2500 za nový, vymyslely jsem nahradní plán. Vyřezaly jsme špinavou část koberce a vyměnily jí za stejně velký kus čistého koberce pod postelí. Ubytovatelka nás ještě pochválila jak jsme hezky vyklidily pokoj při stěhování.
0
0
0
Jsem vrátnej a nevadí mi to!
0
0
0
Při prezentaci před třídou jsem pil pivo, takticky zamaskované v termohrnku.
0
1
0
Přiznávám, že si můj kámoš sám zapsal zkoušku z Anatomie do indexu(v době před kreditním systémem a elektronickým zadáváním). Když ji šel splnit o rok později, ukecal učitele, aby ho zkoušel mimo termín, protože chtěl mít v indexu úplně stejné datum, které si sám zapsal. Chybu v rocích potom svedl na roztržitost zkoušejícího. Přiznávám i že jsem s tím nesouhlasil.
0
0
0
Tímto se omlouvam svemu spolubydlicimu,ze mu lezu bez jeho vedomi do pocitace, kdyz je ve skole. Nema ho zaheslovany a ma fakt velke mnozstvi fotek a videi jeho pritelkyne i s pritelkyni,ktera je fakt krasna... Lepsi eroticky material jsem jeste nevidel!
0
0
0
Ten magor ve druhym patře na B co už dva roky "hraje" na nějakou trubku by se to mohl konečně naučit, tohle se nedá poslouchat.
0
0
0
občas na budově H používám skříňkovou metodu. To znamená, že počítá-li učitel docházku příjdu na hodinu všechny věci kromě jednoho papíru a tužky nechám dole ve skříňce, počkám až přečte docházkovej list a po 20 minutách jdu s tuzkou v kapce jakoby na toaletu a uz se nikdy na hodinu nevratim.
0
0
0
Štvou mě šprti, kteří nám normálním musí pořád dávat najevo, jak moc jsou lepší, aby tím zakryli fakt, že se prostě jen neumí na škole normálně bavit.
0
0
0
Co maj bejt ty 2 obezni kovbojove co praskaj bicem po vecerech na Harcove?
0
0
0
Nevidím důvod chodit na přednášky z některých předmětů, spát můžu doma a pohodlněji.
0
0
0
Na vrátnici jednoho z bloků jsem měl sex s vrátnou. Okolo prošli minimálně tři erasmáci a nikdo si nevšim.
0