Přiznej anonymně!
0
0
Nikdy nezdravím recepční na vrátnicích kolejí....jen, když něco potřebuju.
0
0
0
Děsně se mi líbila slečna KP z geografie.... studuju navazující v jiným městě a fakt mi chybí její přítomnost.
0
0
0
Udivuje mně jaký jsou některý holky na Harcově bitches. Když se chceš normálně pokecat tak vycouvaj, protože čekaly kdo ví co a za chvíli lezou po nějakejch blbcích nemluvě o těch zadanejch i nezadanejch!
0
0
0
Není to sice přiznání, ale co je to na C v 8 patře za párty každej den ? :D
0
0
0
Přiznávám, že jediné co jsem se ve škole naučil je podvádět, smlouvat a jednat s idioty z jiné planety.
0
0
0
S dnes již bohužel bývalou přítelkyní jsme zkoušeli jako adrenalin sex v různých budovách. Nejlepší místo stvořené na sex je v budově C a nebo v budově A. Sex se nedá provádět na budově P, nestihli jsme vyzkoušet, ale budovu E a F ani sám nevím proč. Mám tě pořád hodně rád princezno :).
0
0
0
Na zápisu do prvního ročníku jsem přišel s kocovinou. Bylo mi zle, tak jsem odešel dřív a výsledkem je, že již třetím rokem nemám ISIC.
0
0
0
Před výstupem z výtahu vypustím ducha a tím ho vesele sdílím s dalšími lidmi.
0
0
0
Jsem ten, kdo letos na podzim dotáhl na Harcov kapavku. Tímto se omlouvám všem, kterým jsem způsobil nějaké komplikace
0
0
0
Když přijdu na budovu C, vždycky se mi hned vybaví to přiznání o hovně a začnu koukat do květináčů... :D
0
0
0
Nic nedokáže zkazit náladu tak jako když ve čtvrtek na přednášce od 7:00 zjistíte že je středa a vy tam nemáte vůbec co dělat a po návratu na kolej zjistíte že je opravdu čtvrtek.
0
1
0
K čemu studentka EF potřebuje Lenovo ThinkPad X1 Carbon za 50k? Mám kurevsky vysoký nároky na počítače a mám hodně nabušenou PC sestavu, ale taky to využívám. Na EF pracují jen s Wordem a Excelem ne?
6
1
0
Při návratu na kolej, jsme velice silně společensky unavení ukradli jeden ze záterasů včetně pásky na stavbě u menzy a spozorováni utíkali pryč (i se záterasem).... kupodivu stavba pokračuje dál, jen večerní hlídač v péřovce si pořídil běžecké boty.
0
0
0
Nechápu proč po nás učitelé chcou číst knihy. Já naposledy přečetl honzíkovu cestu, a odmítám číst něco dalšího, nemá to smysl. Knihy dneska čtou jen pitomci, normální člověk chápe, že má jen jedno mládí, a měl by se bavit, a ne dělat zbytečnosti.
0
0
0
Chci věřit, že budova "M" nebude od slova "muslim". Případně, že ty koberce v přízemí jsou jen hloupý vtip... A jestli ano, tak tam proboha dejte alespoň něco na dveře...
0