Přiznej anonymně!
0
0
Když už zavítám do školy, nebývám většinou střízlivý nebo nezkouřený.
0
0
0
VŠPJ ze mě udělala alkoholika....
0
0
0
Čekala jsem v Jihlavě na kamarádku, která mi měla předat klíče. V čekárně na autobusovém nádraží seděl chlápek, který se na mne divně koukal, tak jsem si šla raději sednout na lavičku ven. Za chvíli zamnou přišel a zeptal se jestli tam čekám na něj, odpověděla jsem ne, že čekám na přítele.. Chtěl mi nabídnout nějaký tarif, tak se mne zeptal: "CO MÁTE ZA SÍŤ?". Sama pro sebe jsem si řekla, co po mě přesně vlastně chce? Proč se na tohle ptá zrovna mě a co je to za blbý výzkum? A pak jsem mu řekla ADSL ... on se jen udiveně podíval a začal mi vyjmenovávat T-mobile, Vodafone... Pak se zeptal jestli tady studuju na vysoké, tak říkám že jo, no a aby to nevypadalo tak moc blbě, tak jsem si vymyslela že aplikovanou informatiku.
0
1
0
Fakt se cejtim, když si v college pařim na Lunetic, Veronu, Kabáty a další.
0
0
0
Během studia jsem některé učitele viděl poprvé až u zkoušky :D :D
0
0
0
Svoji bakalářku jsem začal psát v neděli v 7 ráno a zkončil jsem v pondělí v půl 9 ráno, šel tisknout, vázat a ve 13:00 jsem odevzdal a o pár týdnů později obhájil :)
0
1
0
Své vyučující vídám poprvé až u zkoušky....
0
0
0
Během jedné konzultace s učitelem v kabinetu jsem s flashky chtěla otevřít úkol. Místo toho jsem otevřela film Rychle a zběsile. Učitel se rozesmál na celý kolo a řekl:"A nebylo by lepší se kouknout na ten film?" Hanbou bych se propadla do země. Látku jsem úspěšně zkonzultovala a úspěšně napsala i test
0
0
0
Vážně miluju, když se někdo na něco ptá ve skupině a většina lidí odpovídá úplně mimo, přestože v odpovědích byly všechny doplňující informace přiblíženy.
0
0
0
Zápočtový test z makroekonomie jsem napsal tak špatně, že se i vyučující divil, jak málo bodů bylo možné získat.
0
0
0
Po absolvování studia jsem s radostí spálila všechny poznámky a přednášky z předmětů, kde se objevovali hrůzy jako produkční funkce, mezní náklady nebo účetní osnova. Náležitě jsem oslavila to, že podobné výmysly v životě nespatřím. Dnes pracuji jako ekonom :)
0
0
0
Sice a bohužel nejsem studentka VŠPJ, ale dneska jsem skoro měla sex ve VŠPJ..ale fakt jen skoro:(
0
0
0
Už nám to tady nějak upadá, nemyslíte? Už se nemáte k čemu přiznávat, studentíci?
0
0
0
Většinou když vidím jednoho "spolužáka" na chodbě tak si uvědomím, že na tom s tou blbostí vlastne nejsem zase tak špatně..
0
0
0
Náhodně jsem našla profil jednoho z učitelů na internetové seznamce z katedry jazyků a rozposlala to ostatním studentům.
0