Přiznej anonymně!
0
0
Nechápu princip pokut v knihovně, když nakonec stejně žádnou nemusíte zaplatit.
0
0
0
Nesnáším jednu spolužačku z kombi, která se neustále na vše hlásí jak v první třídě, ráda kantory přesvědčuje o své pravdě, má mastný vlasy a je nesnesitelná. A nejsem sama, kdo ji nemá v lásce :-)))
0
0
0
Na zájezdu ve Francii se mě učitel zeptal, zda jsme v autobuse všichni. Nechtělo se mi to počítat, tak jsem řekl, že jo. Bohužel jsme nechali pár lidí na benzínce. Od té doby si to radši přepočítával sám.
0
0
0
Nelíbí se mi portál mojepraxe.cz. Dle mého je to naprosto zbytečný. Stačilo to, co bylo v IS. Hezké zkouškové :)
0
0
0
Když někdo ze spolužáků dostal eFko, na oko jsem dělala, že je lituji, ale ve skutečnosti jsem měla radost, že jsem lepší.
0
0
0
Přijdou mi trapná přiznání typu po ukončení studia jsem veškeré materiály zničil/a. Dotyčné osoby si myslí, jak jsou cool a zajímavý.
0
0
0
Nesnasim kdyz si nejmenovana pracovnice CK predemnou lovi ve svych extra velkych vnadach privesek sveho retizku,mozna by mela omezit i sve velke vystrihy...
0
1
0
I když mě to všechno někdy dost sralo, někdy bych to chtěla vrátit zpátky, protože to byly ku*va dobrý časy!
0
1
0
Před zkouškou jsme dostali od učitele otázky, které budou ve zkoušce. Na cviku je s námi vypracoval a u zkoušky jsme je pak opsali z toho, co jsme si na cviku připravili.
0
0
0
Nestuduju kvůli titulu, ale abych nemusel makat a mohl pařit...
0
0
0
mojí největší motivací proč chodit do školy je vzhled některých spolužaček :)
0
0
0
Když byla venku zima a měly jsme málo peněz, tak jsme se chodily rozpíjet na ještě staré školní záchody.
0
0
0
Dlouho jsem přemýšlela, jestli sem psát, ale když přiznání, tak opravdové PŘIZNÁNÍ. Při náhlých střevních potížích jsem se cestou na záchod lehce připo*****. Při uklízení "škod" mě nenapadlo nic lepšího než spláchnout kalhotky do záchodu, ale ten se ucpal. Tímto se omlouvám školníkovi, který určitě musel být nadšený :(
0
1
0
Právě jsem utratila celé stipendium za hadry
0
1
0
Vždy jsem si přál mít sex na půdě školy!
0