Přiznej anonymně!
0
0
Od té doby, co jsem navštívil koleje VŠPJ na slunci mám občas deprese
0
0
0
Když prezentuje nějaká holka, vůbec jí neposlouchám a čumím jí na kozy :)
0
0
0
diplomatictnosti a respektu. Jeden clovek v AS nic nezmuze. Pokud se tedy najde několik nespokojených studentů zahajme pod tímto příspěvkem otevřenou diskuzi jak tuto situaci resit. Ještě par postrehu: Ad 1. Proc se slozeni komisí dovídáme na poslední chvili? Proc tu nejsou zarijove terminy, které jednak umožnilo rozlozeni obhajob nebo szz, kdy by tak student získal vice casu na pripravu k szz, kor když musí psat ještě seminárku k praxi. A vzhledem velke umrtnosti u SZZ by si to půl rocni cekani zkratila většina prpadlých studentů.
0
0
0
2. část - Další týden ve středu mě holky přemluvily, abych do college šla..byl tam..tam jsem se od kamarádky dozvěděla, že mi lhal ve jméně - nechápu, proč chlapi lžou v tak základní informaci :-D třeba mi to tady někdo objasní :) no, trošku jsem se mu pomstila... Po pár drincích jsem měla odvahu za nim jít ".....blabla.....ale co bys měl vědět je, že jsem si přitáhla z praxe infekční onemocnění.", zvedla jsem se a odešla jsem, nic jsem ho nenechala říct. (podotýkám - infekční choroba neni totéž co pohlavní choroba!!!) tvl, ale jak čuměl, to nezapomenu :-D pak jsem na něj koukla a otřel si rameno, jako fuj, opírala se o mě :-D bavim se ještě teď :-D ale abych nebyla taková mrcha, tak jsem mu při odchodu řekla o co jde a ať si raději dojde na kožní.. Preventivně... :-D Takže shrnutí - při vzpomínce na TO je mi téměř na blití, ale "odplata" mě malinko těší :) a vracim se zpět ke studentskému životu - všeho s mírou :)
0
0
0
Mám FÚ1 i FÚ2. Nedokážu zaúčtovat ani přijatou fakturu či udělat rozvahu. Upřímně mě to nesere...
0
0
0
nesnáším lidi co nikdy nic nenapsali do skupiny, neporadili, ale přitom to kontrolují každých 5 minut a hlídají informace. A ještě pomlouvají kdo z nich je moc akční a pořád vypisuje. Sami ale pro to nikdy nehnuli prstem.
0
0
0
Vím, že garantka RNDr. je bisexuálka a že se nechala na školním pobytu sbalit studentkou
0
0
0
Náhodně jsem našla profil jednoho z učitelů na internetové seznamce z katedry jazyků a rozposlala to ostatním studentům.
0
0
0
Obsah této stránky tvoříte vy prostřednictvím http://priznej.cz/vspj ! Tak kdo bude první? :)
0
1
0
Nejmenovany odbornik a profesor zvracel v pul 5 rano na fajnu a druhy den zmeskal vsechny svoje hodiny
0
0
0
Jednou jsem z cizí seminárky udělal svou a prošlo mi to, tak jsem to pak zkusil ještě jednou a přišli na to, doporučuju už nezkoušet a pokud nevíte raději se na to vysrat úplně
0
0
0
Jestli tuhle školu dostuduju, rozhodně se tím nikde chlubit nehodlám...
0
0
0
Během studia jsem některé učitele viděl poprvé až u zkoušky :D :D
0
1
0
Nepřestávají mě udivovat vzkazy od přednášejícího profesora statistiky.
0
0
0
Jak vás pozoruju pouzivat KRITICKÉHO MYŠLENÍ vs ve skole nanucili. To, ze si vetsina studentu stezuje na konkretni ucitele, ze je potápej nemusí vubec souviset s tim, že jsou na ne zasedly nebo neobjektivní. Objektivní neni nikdy nikdo, kazdy chápe vnímaní sveta kolem sebe vlastní optikou na základe, které vyhodnucuje ziskane informace. Podle toho každy ucitel, pavazuje za dulezite jine veci a tak se stává, ze se vas, kazdy muze zeptat na uplne rozlisne veci. Chyba ovsem je, ze nevite na jaké :D Toto povazuji za chybu systémovou. Chyba je, ze se na skole setkáte s ustni zkouskou az u SZZ. Vetsina zkousek je psana formou testu, tento trend je i na vetsine zahranicních skol mimo jine na techto skolach jsou vedeni studenti pod cisly a zkousku vykonavaji vzdy u jinych kantoru, kteří je vyucovali, aby doslo k zachovaní nestranosti. Akorat na rozdil od zahranicnich VS na nasich VS je studium zakonceno ustni SZZ, proto bych povazoval zarazeni ustni zkousek za relevantni,
0