Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Mám žalud jakoby zabaleny ještě v kůži a nejde ven, nevíte co s tím?
0
0
0
Som.............. .. som?
0
0
0
Je mi 14 a můj penis měří 24cm, muze to byt nějaká porucha?
0
0
0
Jmenuji se Tomáš, mám 17 a kousek a miluju Natálku ale ta má jenom 12 a já jí chci nějak roztáhnout ale nevím jak nevíte někdo jak bych to měl udělat?
0
0
0
mám rád minecraft a je mi 50 mám rád malé deti
0
0
0
Je mi 15 a milují svojí princeznu.Pečuji o ní jako o princeznu.Jako naposledy když jsme šli asi 5Km tak jsem jí vzál na ramena.Ještě teď mě bolí nohy a ramena:).Miluji tě VIKI!!!
0
0
0
Ahoj kluci, mám velké kozy, a snad vám nebude vadit, že je mám od sebe 1mm.
0
0
0
MILUJU SEX Se svojí holkou.Mám rád když mi ho kouří nebo masíruje.Ona když jí lížu píču nebo když se vystříkám.Zkoušíme kamasutru a sexualní hračky Dělali jsme to dokonce i v tescu a na náměstí v Praze bylo to divné jak na nás díval jak mi skáče na rozkroku.Právě teď máme sex a honí mi ho.A už stříkám.Musím přestát psát čeká na mě sex a velký prsa a píča.
0
0
0
honim si ve škole pod lavicí nad 70 letou učitelkou
0
0
0
Bral bych jakoukoliv zrzku do 160cm. Ne moc hádavá (to co jsem měl tak byly hádky každý den, kvůli maličkosti) Poměrně hodná. Ne moc pyšná, ať to není drzý.
0
0
0
Ahoj, pritelkyne mi chce pri sexu strcit prsty do zadku..proto se ptam, vas kluku..jaky to je pocit a co od toho mam ocekavat? Docela se bojim
0
0
0
jsrm gay
0
0
0
Jdeme znovu!
0
0
0
mel jsem sex v 13
0
0
0
Ahoj, kdyz masturbuju, tak se udelam hned, ale kdyz mam sex, tak to trva neskutečně dlouho.. přítelkyně mi dela oral a vubec se nemuzu udělat ..a nedela to spatne..nejake rady?
0