Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Miluju 3 holky
0
0
0
Ladienka je moje, kreténe.
0
0
0
Ahoj, táta umřel, máma užívá drogy, ve škole se mi smějí, holka se rozešla a už mám jen psa a mám deprese.. co mám dělat?
0
0
0
Rap je zajímavější, než většina jiných žánrů jako rock, pop nebo metal, hlavně kvůli tomu, že v rapu/hip hopu lze naleznout právě prvky těchto žánrů. Viz scarlxrd, xxxtentacion, Ski mask the slump god apod. Většina jiných žánrů je overrated.
0
0
0
Léta jsem hledal způsob jak si kvalitně vyhonit a myslím že jsem na to konečně přišel. Vem časopis a sroluj do roličky (doporucuji do kuželu). Použij izolepu k zafixovani otvoru a přilep časopis ke hraně stolu. Za časopis postav noťas, který bude absorbovat nárazy. Pak se stačí jen nažhavit a zasunout. Úzkost role časopisu dobře simuluje úzkost kundy. Orgasmus skvelej. V neposlední řadě na péro nasaď mikrotenovy pytlík, který slouží jednak jako lubrikant a můžeš se do něj udělat. Pak ho jen sundaš, zauzluješ, vyhodíš, umyješ péro a zítra zas. Tak honu zdar.
0
0
0
Moje jméno je Bronislav Kolev pište mi holky prosím je mi 30 a jsem furt panic mám rád 15tky
0
0
0
https://www.amateri.com/cs/alba/2014578/moje-telo-ojoj
0
0
0
Vždycky po sexu mám chuť na Pho.
0
0
0
Je mi 18 a jsem zoufalý. Chtěl bych najít nějakou fajn holku pro opravdový vztah, ale nedaří se... Buď nejsem moc atraktivní nebo jsem moc stydlivej, nevim... Cítím se osamělý. Nikde moc nechodím, protože jsem introvert. Poraďte mi prosím.
0
0
0
Miluji chodit na ostro.Jednou ve škole to zjistil můj kámoš ale nic neřekl! Furt se bojím ze to řekne všem
0
0
0
Přijde mi že většina přiznání jsou od lidí v rozmezí 11-15 let a čím větší extrém tím spíš to jde ven , takže mi přijde že puštíte sracky co si Klára z 5.B vycucala z prstu
0
0
0
,,Důvod žití?když holky jsou svině a 14-te je moc málo?''
0
0
0
Vím, že tohle není úplně přiznání, ale i tak bych byl rád, kdybyste to sdíleli. Chci ti Janičko říci, že i když jsi mě v minulosti několikrát podvedla a prosila jsi mě několikrát o poslední šance a teď chceš čas, protože jsi toho moc podle tebe nezažila, tak i přesto vše tě moc miluji a je mi to jedno, stále budu věřit v to dobré v tobě a také věřím, že jsi pro mě ta pravá. Mnohokrát děkuji za sdílení.
0
0
0
Daniel Nekuda je debil
0
0
0
Jackie je solený!
0