Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Trvá mi dlouho najít porno které mi vyhovuje a je v něm Ricardo Milos.
0
0
0
Jmenuji se Natálie D. a vážím nejmín 200kg. Dneska už jsem to třikrát dostala od porku a od okurky.Miluji Pohořalého Jiříka. Vypadám jako modrá velryba, moje jméno znáte z modré velryby když si ho ryjete na ruku (čubka). Jsem lesba ( ultra logic když miluji Jirku co?) a ráda si strkám autíčka mého bratra do kundičky bundičky
0
0
0
bílá je super
0
0
0
Jel jsem vlakem a přijde průvodčí.Já řekl ,,Páni,už druhá kontrola za dnešek''.A průvodčí,,Tak to máš štěstí nebo smůlu.
0
0
0
PewDiePie je lepší než T-series
0
0
0
nenávidím štetky :-P
0
0
0
Nevím proč ale vždy kdyš mě něco vzruší tak mám chuť si ji vyhonit. PS taky to tak udělám a vzrušuju se často
0
0
0
Když mi bylo asi tak 5let tak jsem řekl slovensky: Mami ked' ve Slovensku povedají slovo "kokot" tak čo znamena v češtině "kokos"? - *o ne celé 2vteřiny později* Mamka mi dala takovou facku přes držku že to strašně bolelo. Tak jsem řekl... Mám děti ! (plyšáky) a mamka mě pohladila, Kde jsou mojí vnuci :)
0
0
0
Přiznám si že tahle stránka je na piču :D
0
0
0
Co mám dělat když sem v nemocnici a je tady lékařská sestřička je mladá asi 26 a fakt vypadá že by si to rozdala s každým a já bych strašně chtěl aby mi jo vykouřila strašně PS: je mi 14 normal odpověď strašně to chci už jsem si nad ní 3× vyhonil.
0
0
0
Loni jsem ji loni poznal bylo to jako praštění pytlem přes hlavu. Ona se stala mou vysněnou vílou z temného lesa. Bylo ji to asi málo nebo byla hloupá a nevážila si toho, protože se sama rozdávala tomu kdo si řekne. Když už si o tom štěbetali i vrabci na střeše, chtěl jsem ji vymazat ze svého srdce tak jak mi to radí hlava, ale nejde to. Snad mi to karma vrátí a pomůže mi najít způsob jak se s tím vyrovnat.
0
0
0
Miluju dominantní holky, mám 20 cm, a miluju když mě chytne pod krkem,a dělá si co chce.
0
0
0
miluju rusko
0
0
0
jsem komunista
0