Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Dnes jsem udělal jednu věc, které bud budu v budoucnu litovat, nebo budu odměněn. Před chvíli jsem jednomu slovákovi ( pak ještě nejspíš měl další 3 kamarády ) dal 1000kč ( které nejsou přímo moje, ale byly na něco důležitého ) prý je potřebuje na to, aby jel zpátky na Sloovensko, neznělo to falešně ( ne že bych mohl lehce poznat že někdo lže ) bud jsem milý, nebo prostě hlupák, který se nechá lehce oklamat, ale v takových pdobných případech v tom není rozdíl. Každopádně, musím ještě říct osobě které jsem měl předa peníze, co se stalo, a doufat že to vezme dobře, a teda doufat že budu v budoucnu odměněn, jestli ne, a ten Slovák mi lhal pár dní před Vánocemi, tak nikdy v budoucnu snad už nic nikomu nebudu takhle dávat, co se týče peněz ( samozřejmě známí jsou něco jiného ) a prokleju celé Slovensko ať mají po celý příští rok neštěstí. Jestli ten váš bůh opravdu existuje, tak at to dokáže. To je snad vše co jsem chtěl napsat, blízkým o tom nebudu, stále věřím v tu dobrou stránku v každém
0
0
0
Strašně moc mě rajcuje kdyz vidím holku v kalhotkach tangach
0
0
0
Jednou jsem v noci slyšel mamku s její přítelem při sexu..byli potichu ale stejně to bylo i přes hudbu slyšet. Dost mě to vzrušilo.
0
0
0
Začínají mě tu srát ty pojebané SPAMY.
0
0
0
Asi jsem už moc sám, už jsem necítil lidský dotyk ani nepamatuji. Když na mě někdo omylem sáhne tak uskočím. Mazlím se s polštářem.
0
0
0
Když mi bylo 13, tak jsem ve škole na hajzlech vomrdal jednu holku. A po týdnu ke mě přišla její máma a vykouřila mi
0
0
0
Mám strašný problém věřit své partnerce..Nevím proč
0
0
0
Ty pojebané SPAMY mě nejen že srát začaly, ale serou víc a víc. Až z toho udělám hromadu hoven pod oknem svého hajzlu, tak to pak nechcete zažžít tu apokalypsu.
0