Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
ČESKÝ TELEKOMUNIKAČNÍ ÚŘAD | Český rozhlas a Česká televize by to chtělo sloučit do jednotné společnosti ČRTV - Český rozhlas a televize. Měly vzniknout programy ČT1, ČT2, ČT :D / ČT edu, ČT24, ČT5 / ČT art, ČT sport, ČT plus. Měsíční poplatek by měl být 200,- Kč. Zdroj: MediaGuru.cz
0
0
0
Ahoj, chceš-li nožičku do sádry a jsi ochotná přijet na Moravu pak napiš na komarek.karel@post.cz a domluvíme se. Cena za službu od 650 Kč.
0
0
0
Ahoj všichni, pro příznivce fixace máme dobrou zprávu česká sádrovna opět otevřená! Pro více informací stačí napsat na idanuts@seznam.cz a na všem dalším se domluvit. Zajistíme fixaci na ruku i na nohu od 650 Kč, připomínáme, že v případě fixace nohy máme podpatky, ale berle je nutné mít vlastní a protože všechno je dobrovolné tak žádné lékařské zprávy ani potvrzení o příjmu v nemocnici nevydáváme. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Vše je zajištěno odborně přímo na sádrovně v nemocnici. Návštěva možná pouze v předem domluveném termínu. Peníze není třeba posílat dopředu, ale tuto možnost také nabízíme.
0