| Miluju Báru a nevím jak ji to říct |

| Mám mentálně postiženou sestru a stydím se za ní, nesnaším jí, je jí skoro 10 let a chová se jako 4 letý děcko. Mě je 14 a strašně se stydím, chová se debilně, pořád mává rukama a strašně se ksichtí. Je hnusná odporná. |

| Vážení čtenáři, nepodceňujte to a noste respirátory FFP2 nebo KN95. Počty nakažených nejsou žádná smýšlená čísla! Žijeme ve válce proti zákeřnému viru SARS-CoV2 Covid-19! Chceme-li na přelomu let 2023/2024 se vrátit do běžného života je potřeba respektovat vládní nařízení na základě požadavků ministerstva zdravotnictví. Spolu to zvládneme! |

| TELEKOMUNIKACE | Virtuál SAZKA mobil se sám poškodil natolik když oznámil, že značka přechází přímo pod Vodafone, ve skutečnosti tak končí. Sice SAZKA mobil má na trhu zůstat, ale už to nebude co to bylo! Navíc díky tlaku ze strany O2 a T-Mobile značka SAZKA mobil nevydrží. Jak známe Vodafone povede to k zániku žlutého mobilního operátora. Operátor Nordic Telecom také zanikl, ale této telekomunikační společnosti se nemohlo dařit jelikož měla velmi špatné vedení asi jako FAYN. Brzy skončí také Barrandov Televizní studio jelikož pan majitel je dokonale zadlužen. Čísla 704 000 000 až 704 999 999 přejdou s velkou pravděpodobností přímo pod T-Mobile, protože Vodafone si vezme čísla 706 100 000 až 706 999 999 a asi využije také čísla 790 000 000 až 790 999 999. Zdroj: MobilMania.cz |

| V 17 jsem utekl z domova, pak byl skoro 6 let na ulici jako bezdomovec, živil jsem se vybíráním kontejnerů (doslova). Teď první 3 měsíce bydlím v podnájmu a mám práci - Ta Úleva! |

| TELEKOMUNIKACE | Volání s Inoggy od října 2023 nebude možné, virtuál končí. Přeprodejce mobilních tarifů T-Mobile na přehlceném a nepřehledném českém telekomunikačnímu trhu nedokázal uspět. Zákazníky by měl převzít MOBIL.cz. Dále víme o tom, že Sdružení poskytovatelů telekomunikačních služeb (SPTS) má zájem již od září 2023 podniknout důležité kroky na vládu České republiky, aby vznikla možnost pro vstup čtvrtého a pátého síťového mobilního operátora. Zdroj: MobilMania.cz |

| Serou mě sluníčkáři z Prahy, co stále dokola kážou o tom, jak jsou Romové hodní a všichni Češi rasisti. |

| Varování před zdržováním peněz za zboží z e-Shopu. V případě, že máte zájem o elektro & nábytek od OKAY s platbou předem. Tak počítejte, že zboží bude dodáno do 7 dnů, do 15 dnů, do 21 dnů, do 30 dnů. Poté je možné žádat peníze zpět. OKAY na stížnosti a reklamace může reagovat do dalších 30 dnů což se bohužel děje. Doufáme, že OKAY na Českém a Slovenském trhu skončí. |

| VÁLKA NA UKRAJINĚ | Bohužel Putin zvyšuje s ruskými vojáky agresivitu na Ukrajině. V současné době je mu nakloněné i Bělorusko díky Lukašenkovi, protože se však Putinovi nedaří požádal o pomoc Čínu s Si Ťin-pching. Doufejme, že Čína na nabídku nepřistoupí protože i když Fiala lže tak Česko a celý svět hlavně Evropa je ve válce! V případě, že Evropa a USA v nejbližší době nezasáhne tak Ukrajina bude silně krvácet dál! Nedopusme, aby Putin střílel po nevinných lidech a hlavně nedovolme zánik Ukrajiny! Putin za své ohavné činny musí pikat nejvyšším trestem! |

| BYZNYS | V Česku můžete investovat od 100 Kč a za 18 měsíců získat klidně o 900 Kč více. Více informací žádejte na komarek.karel@post.cz. V případě investice 10.000 Kč získáte za 18 měsíců 125.000 Kč a to už si dovolím tvrdit, že je velmi zajímavá nabídka. Změňte si svou budoucnost do sedmi dnů. |

| Lidi si možná neuvědomuj že těma všema novejma technologiema atd... se ten svět hroutí do sraček.. děti nebudou za 2 století ani mluvit a budou žít jenom ve virtuálních světech, a nebo bude nějaká drogová revoluce... Vidím to u nás ve třídě, ve škole jak se to všechno čím dál tím víc kurví.. a to je tohle slovo eště málo... |

| Vážení čtenáři, nechcete-li, aby Andrej Babiš byl nadále ve vládě prosím přijďte na protest ve čtvrtek 28. ledna 2021 od 14:00 hod. na pražský Klárov před stanicí metra Malostranská. Městskou policii a státní policii tímto žádáme o přerušení provozu MHD na úseku Klárov a nábřeží Edvarda Beneše. Od zast. Malostranské náměstí bude zapotřebí odklon přes zast. Staroměstská a Právnická fakulta a dále Strossmayerovo náměstí. Linka 194 bude muset být zkrácena do trasy Florenc - Staroměstská a Nemocnice pod Petřínem - Malostranské náměstí. Demonstraci chceme ukončit až mezi 19:00 a 20:00 hod. Čím větší bude účast, tím větší šance je, že odstoupí dobrovolně! Andrej Babiš není férový člověk, myslí jen sám na sebe! Nechceme přeci žít v jeho zemi! Ano, je hůř! Co dovedl je jen dostat Česko do problémů, to jediné zvládl na výbornou! Je to škoda nejdříve když potřeboval hlasy tak sliboval bůh ví co, ale to každý ve vládě! Ze situace Covid-19 ho za špatné nehodnotím, ale za další přístup vůči národu! |

| Nabízíme úklidové služby i služby ostrahy. Více informací žádejte prosím na ostraha.praha@seznam.cz působíme pouze v Praze a okolí. Své služby poskytujeme za příznivé ceny, konkurence u nás nemá žádnou šanci! Přesvědčíme vás o svých kvalitách a výhodách. Neváhejte ani vteřinu a napište nám prosím, je to zcela nezávazné. Až proplacení faktury pro vás znamená, že my jsme povinni zajistit profesionální služby! |

| TELEKOMUNIKACE | Suchánek: " Chceme v Česku vytvořit silnou telekomunikační společnost a stát se konkurencí pro O2, T-Mobile, Vodafone. Pod 99mobile se nám příliš nedařilo. Chceme to zkusit stylem DH Telecom nebo Vectone mobile. Nabízet přes Vodafone předplacené SIM. Prodejní síť mít zajištěnou přes večery, prodejny s elektronikou. Partneři pro spolupráci kontaktujte nás prosím na ppm@centrum.cz. " |
