Přiznej anonymně!
Aktualizovat
17
0
Sleduji Keryho
0
0
0
Když jsem jel na tábor tak jsem se hrozně těšil ale vůbec jsem nečekal že tam pozná lásku svích snů!! byla to láska na první pohled....prvně jsme spolu skoro vůbec nekomunikovali ale pak se to začalo rozrůstat posílali jsme si psaníčka a a pak jsme na Diskotéce spolu tančili a myslím že to vše změnilo začali jsme se spolu bavit a když ž byl skoro konec tábora tak jsem tančil jenom s ní! a na konec jsme šli z budovi zpátky do tábora a celou dobu jsme se drželi za ruce!.....pak jsme se objímali a opírali si hlavu o hlavu a dali sme si pusu pak jsme se líbali....bylo to skvělé...!! :* Miluju jí a jsem si pořád dokonce i do ted a věřím že vždy sní budu Miluju jí! :* a vím že ona mě taky! <33
6
2
0
jak rychle jsem na vysku prisel, tak rychle jsem odesel. Nemam na to, sedet cele dny a noci nad knizkami a snazit se do hlavy nacpat nesmyslne informace, ktere mi k nicemu nebudou. Skoda, ze se tituly nedavaji za IQ, ale za to, ze se clovek umi "drtit".
4
0
0
nechci psát že mám těžký život,ale nemám kamarády ani nic,jenom protože jsem úspěšná. Přijdu že školy a né že bych šla ven. cvičím na housle,dostávám sola,a nejtěžší hlasy,a přednesy, a já vím,že si vážím toho co mi bůh dal,za to že mi dal absolutní sluch a možnost rozeznat tony podle sluchu. nemám sice karády mám zz toho nalady na hovno,ale jsem pěkná,a jsem fakt dobrá,a když popadnu housle,uvědomím si to,a je vše pryč. housle jsou moje osobní uklidnovací droga,nikdy mě nezklamou a vím že mám budoucnost,miluju to nadevše. naco kamradády,když mám housle.
4
5
0
Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!!
2
0
0
Nepochopím kluky,jsem kozatá,hraju PC hry jsem šílená,ale pořád jim nejsem dost dobrá,co s tím kurec? -__-
3
0
0
TÍMTO SE NELITUJ I!! Sice jsem kluk, ale zajímá mě spíše názor holek: Narodil jsem se bez části prstů na levé ruce a noze, přesto jsem se zařadil do společnosti jelikož mě to ničím neomezuje. Naučil jsem se s tím lyžovat, hraji basketbal, hokej atd. ... Takže kromě tohohle jsem jako každý jiný. K holkám se chovám jak nejlépe umím a myslím, že úplně nejošklivější nejsem, ale u veškerých holek u kterých jsem podstoupil 1. krok jsem selhal. Tudíž si myslím že mne odmítly jen kvůli mé vadě. A PTÁM SE : JE PRO VÁS DŮVOD NECHODIT S NĚKÝM JEN KVŮLI FYZICKÉMU NEDOSTATKU? / pravdu prosím! :-)
2
0
0
Jednou jsme jeli se třema kámošema na diskotéku mimo Prahu. Byla tam jedna krásná holka, dost divoká. Ten večer jsem se s ní vyspal včetně orálního sexu. Kydž jsem odpoledne vystřízlivěl, dozvědel jsem se, že přede mnou byly ten večer postupně všichni tři kámoši a ani jeden neměl kondom.
2
0
0
Je mi 12, měřim 150cm a měří mi 10 cm <---Stačí to?
2
0
0
Mého přítele nedávno zavřeli. Bude pryc cca tak 5 let. Je mi 20, a tolik ho miluju že na něj chci čekat. To je láska. A ne to co tady všichni dělají. ..Sotva mají šanci hned partnera podvedou. To je od vás jen ubohost!!!!
2
2
0
Mám už delší dobu přítele,kterého miluju.Jenže on je šíleně žárlivej a díky lásce k němu jsem se musela vzdát kamarádek,párty,nákupů...Dřív,když jsem byla zvyklá,dělat si,co uznám za vhodný sama,mě trochu mrzelo,že nemám někoho,ke komu se můžu přitulit a vědět,že mě miluje...ale kdybych věděla,že to dopadne tak,že nebudu moct jít ani jednou za měsíc s holkama někam na drink(bez úmyslu podvádění),tak bych se možná rozhodovala tehdy jinak.Jakej na to máte názor vy?Přijde vám normální vztahu tolik obětovat,nebo se mnou soucítíte a máte podobný názor jako já,že je jeho chování přehnaný?Díky za solidní komentáře .PS: Hlavně mi nepište,že nevím,co chci,protože to vím moc dobře,když tohle ještě snáším.(21.7.2014)
1
1
0
Myslím si, že Milion chvilek pro nic je vcelku k ničemu.
0
2
0
jsem skalním fanouškem Jaromíra Nováka
1
2
0
Autoři, mám pro vás takový nápad. Píší tu kluci jakou holku by chtěli a píší tu holky jakého by chtěly kluka. Jestli to jen trochu jde, zkuste spolu seznámit lidi s podobnými požadavky. Vy už to nějak vymyslíte ;))
1
1
0
Strašně mě zajímá jak si frutarián dojde pro spadlé jablko pod strom, aniž by diskriminoval trávu jako plnohodnotný živý organismus ...
1