Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom to v Česku myslí vážně, že půjde tvrdě po T-Mobile, O2 a Vodafone. Podle Tomáše Vycudilíka pohádky bylo až až a jsou to jen sliby, chyby a hlavně lži. Nordici nemají šanci se na trhu uchytit a silně prorazit. Vycudilík říká v minulosti bylo všechno špatně a teď už je pozdě. Nordici jsou jiného názoru. Sice uznávají, že za dob MobilKom / U:fon a Air Telecom to nebylo zrovna nejlepší, ale vybudováním partnerské prodejní sítě se bude dařit lépe. Byly zde obavy z DH Telecom - OpenCall a MAXPROGRES mobile - 99mobile. Tito operátoři již nefungují takže Nordici mají šanci. Jestli se pokusí o poskytování předplacené SIM karty se teprve uvidí. Třeba TERMS - GoMobil s ní příliš úspěšný není. Například miniTEL - Odorik.cz zvolil nejjednodušší způsob a vede si velmi dobře. Nordici zvažují nová telefonní čísla. Dokonce se mluví o novém názvu operátora.
0
17
0
Sleduji Keryho
0
0
0
Když jsem jel na tábor tak jsem se hrozně těšil ale vůbec jsem nečekal že tam pozná lásku svích snů!! byla to láska na první pohled....prvně jsme spolu skoro vůbec nekomunikovali ale pak se to začalo rozrůstat posílali jsme si psaníčka a a pak jsme na Diskotéce spolu tančili a myslím že to vše změnilo začali jsme se spolu bavit a když ž byl skoro konec tábora tak jsem tančil jenom s ní! a na konec jsme šli z budovi zpátky do tábora a celou dobu jsme se drželi za ruce!.....pak jsme se objímali a opírali si hlavu o hlavu a dali sme si pusu pak jsme se líbali....bylo to skvělé...!! :* Miluju jí a jsem si pořád dokonce i do ted a věřím že vždy sní budu Miluju jí! :* a vím že ona mě taky! <33
6
0
0
Hledáme aktivně někoho kdo umí udělat sádru na nohu a na ruku a je z Prahy nebo ze Středních Čech, Severních Čech, Východních Čech. Vysoká klientela bude zajištěna. Podmínky a více informací poskytnu. V současné době službu nabízíme, ale jsme z Moravy a sami to již nezvládáme. Dále nám postačí i vybavené prostory. V Čihošti plánujeme vybudovat veřejnou sádrovnu a pořádat pravidelná setkání. Jedno by mohlo proběhnout letos v říjnu v Brně během čtyř dnů. ivana.vanacova@seznam.cz. Fixaci poskytujeme od 450 Kč do 750 Kč za typy SAC cast, LAC cast, SLC cast a SLWC cast. Berle nezapůjčujeme je zapotřebí mít vlastní. Službu nabízíme od roku 2014.
0
2
0
jak rychle jsem na vysku prisel, tak rychle jsem odesel. Nemam na to, sedet cele dny a noci nad knizkami a snazit se do hlavy nacpat nesmyslne informace, ktere mi k nicemu nebudou. Skoda, ze se tituly nedavaji za IQ, ale za to, ze se clovek umi "drtit".
4
0
0
nechci psát že mám těžký život,ale nemám kamarády ani nic,jenom protože jsem úspěšná. Přijdu že školy a né že bych šla ven. cvičím na housle,dostávám sola,a nejtěžší hlasy,a přednesy, a já vím,že si vážím toho co mi bůh dal,za to že mi dal absolutní sluch a možnost rozeznat tony podle sluchu. nemám sice karády mám zz toho nalady na hovno,ale jsem pěkná,a jsem fakt dobrá,a když popadnu housle,uvědomím si to,a je vše pryč. housle jsou moje osobní uklidnovací droga,nikdy mě nezklamou a vím že mám budoucnost,miluju to nadevše. naco kamradády,když mám housle.
4
0
0
TELEKOMUNIKACE | Varujeme Vás před podvodnýmy telefonáty a SMS! Dejte si pozor na příjem telefonátů s jinou než +420 resp. 00420 předvolbou! Objevují se však šmejdi i s běžným českým telefonním číslem, že balíček Vám nemohl být doručen a čeká na poště kde je však namísto čísla 954 2x však číslo 905 99x a v tomto případě Vás hovor stojí jednorázově až 990,- Kč! Podnikatel Tomáš Bergis z APMS chce vládu ČR a ČTÚ donutit k úpravám, aby vždy byl zákazník informován před zvýšenou cenou než se hovor uskuteční nebo zpráva odešle na dané číslo! Nejvíce útoků má T-Mobile, Vodafone, O2, Nordic Telecom, SAZKA mobil, GoMobil, BLESKmobil, KAKTUS, Oskara, Odorik.cz, SrarTEL, MOBIL.cz, COOP Mobil, OpenCall, Quadruple jiným subjektům se příliš nedaří. ČEZ Prodej a Quadruple chtějí výhodnější tarify pro lidi. DH Telecom a MAXPROGRES mobile údajně spolupracují s Nordic Telecom.
0
0
0
BYZNYS | Operátor Nordic Telecom najede na způsob o nás, bez nás. Věří, že franšízing mu pomůže k úspěchu. Více se zaměří na připojení k internetu a regionální telefonní linky. Nordici věří ve větší úspěšnost v rámci poskytování služeb v tuzemsku. Významnější propojení mezinárodní je samozřejmě pro Nordic důležité také. V současné době má operátor slabých 86 tisíc zákazníků. Přibližně o 110 tisíc zákazníků přešel za velmi špatné období kdy se jednalo o MobilKom / U:fon a Air Telecom. Se špatnou nálepkou si minulost Nordici potáhnou již pořád. Byl zde návrh úplně značku Nordic Telecom a IČO zrušit a přejít na neznámou společnost a jednodušší jméno. I když se to moc ještě neví tak takováto cesta je na místě.
0
5
0
Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!!
2
0
0
TELEKOMUNIKACE | Do Česka a na Slovensko se vrátí mobilní operátor Eurotel. Značka O2 zanikne k 31. prosinci 2027. Stále se mluví o tom, že PPF Telecom Group představí novou obchodní značku do května 2024. Dokonce se mluví o druhé značce Air Mobile. Protože pro klienty Komerční banky fungovala speciální nabídka od T-Mobile, Raiffeisenbank a mBank také s nabídkou od Vodafone a Nordic Telecom to měl s Equabank. Skupina ČEZ Prodej má o telekomunikace vážný zájem.
0
0
0
Nepochopím kluky,jsem kozatá,hraju PC hry jsem šílená,ale pořád jim nejsem dost dobrá,co s tím kurec? -__-
3
0
0
TELEVIZE | Skupina LLTC Group dlouhodobě usilovala o spolupráci s Barrandov Televizní Studio na vzniku franšízových programů Barrandov FAMILY a Barrandov PLUS. Po neúspěchu zkouší spolupráci s FTV Prima a zájem je stejný franšízové programy Prima FAMILY a Prima PLUS.
0
0
0
TÍMTO SE NELITUJ I!! Sice jsem kluk, ale zajímá mě spíše názor holek: Narodil jsem se bez části prstů na levé ruce a noze, přesto jsem se zařadil do společnosti jelikož mě to ničím neomezuje. Naučil jsem se s tím lyžovat, hraji basketbal, hokej atd. ... Takže kromě tohohle jsem jako každý jiný. K holkám se chovám jak nejlépe umím a myslím, že úplně nejošklivější nejsem, ale u veškerých holek u kterých jsem podstoupil 1. krok jsem selhal. Tudíž si myslím že mne odmítly jen kvůli mé vadě. A PTÁM SE : JE PRO VÁS DŮVOD NECHODIT S NĚKÝM JEN KVŮLI FYZICKÉMU NEDOSTATKU? / pravdu prosím! :-)
2
0
0
Jednou jsme jeli se třema kámošema na diskotéku mimo Prahu. Byla tam jedna krásná holka, dost divoká. Ten večer jsem se s ní vyspal včetně orálního sexu. Kydž jsem odpoledne vystřízlivěl, dozvědel jsem se, že přede mnou byly ten večer postupně všichni tři kámoši a ani jeden neměl kondom.
2
0
0
DOPRAVA | Na Pankráci chceme, aby měl DP Praha další autobusovou garáž. V současné době je počet pěti garáží Klíčov (2), Vršovice (4), Kačerov (5), Hostivař (6), Řepy (7) značně nedostačující. Garáže Pankrác (3) by měly mít kapacitu alespoň pro 70 autobusů. V případě, že jste pro výstavbu garáže Pankrác pro DP Praha prosím zašlete SMS na tel.: (šedesát)(jedenáct)(dvacetdva)(třistatřicettři).
0