Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
#ChciVyhodnejsiTarif - pátek 29. září 2023 se budete smět vyjádřit, vznikne webová stránka na subdoméně. PPM Centrum bude tvrdě bojovat za výhodnější mobilní tarify. Chceme je získat pro alespoň 2.000.000 lidí kteří jsou dlouhodobě nespokojení. Snažíme se tlačit také na vládu České republiky, aby umožnila vznik pro čtvrtého síťového mobilního operátora. Český telekomunikační úřad se jaksi zasekl a nehodlá dělat nyní vůbec nic ve prospěch zákazníků. Hodně chceme do Česka protlačit projekt 4ka, Čtyřka, Štvorka, SWAN Mobile. Máte-li nějaké otázka prosím napište na ppm@centrum.cz. Mějte prosím zelená a žlutá trička a na papírové desce napsáno #ChciVyhodnejsiTarif.
0
0
0
DEMONSTRACE PROTI DRAHÝM TARIFŮM pondělí 30. října 2023 od 11:00 hod. Václavské náměstí horní část u koně stanice metra Muzeum. Přijďte prosím v tričku svého mobilního operátora v případě T-Mobile v růžovém, ale pochopíme pány kteří to odmítnou, ale v případě O2 v modrém a Vodafone v červeném překážku nevidíme.
0
0
0
Hledám aktivně tým mladých lidí ve věku 18 až 50 let se zájmem o autobusy. Rád bych si pořídit starší městský autobus. V této záležitosti mě prosím kontaktujte na spvhd@seznam.cz. Jsem 34 letý muž z Prahy. Odkoupený autobus by sloužil na fotojízdy, na svoz dětí mateřských, základních a středních škol, zaměstnanců i na zájezdy a pokud by se to podařilo tak také třeba jako subdodávka v rámci PID který se neustále rozšiřuje. Uvítal bych pokud by členové mohly finančně přispět na nákup autobusu, ale není to podmínkou.
0
0
0
E-SHOP | V Česku chce český podnikatel rozjet velkou firmu ve spolupráci s čínskou CEFC. Ta by měla expandovat pak do Asie a přímo do Číny. Mělo by se jednat o silnou konkurenci pro Alza. E-Shop chystá do budoucna také otevření prodejní sítě přes partnery a široký sortiment jako má k dispozici Globus. Zdroj: CNN Prima NEWS
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Vodafone od příštího roku bude mít také čísla 796 000 000 až 796 999 999 a 798 000 000 - 798 999 999. Včera o tom informoval web MobilMania.cz. Vodafone má již přes 3.750.000 zákazníků. Nová čísla chce používat i pro SIM Oskarta a SAZKA mobil.
0
17
0
Sleduji Keryho
0
0
0
Když jsem jel na tábor tak jsem se hrozně těšil ale vůbec jsem nečekal že tam pozná lásku svích snů!! byla to láska na první pohled....prvně jsme spolu skoro vůbec nekomunikovali ale pak se to začalo rozrůstat posílali jsme si psaníčka a a pak jsme na Diskotéce spolu tančili a myslím že to vše změnilo začali jsme se spolu bavit a když ž byl skoro konec tábora tak jsem tančil jenom s ní! a na konec jsme šli z budovi zpátky do tábora a celou dobu jsme se drželi za ruce!.....pak jsme se objímali a opírali si hlavu o hlavu a dali sme si pusu pak jsme se líbali....bylo to skvělé...!! :* Miluju jí a jsem si pořád dokonce i do ted a věřím že vždy sní budu Miluju jí! :* a vím že ona mě taky! <33
6
0
0
TELEKOMUNIKACE | Duffek: " V rámci vzniku čtvrtého síťového mobilního operátora je v dnešní době nutné tlačit na vládu. Poprvé to bude v sobotu 30. září od 11:00 hod. na Klárově v Praze, pak v pondělí 30. října od 11:00 hod. na náměstí Republiky v Praze, pak ve čtvrtek 30. listopadu od 11:00 hod. na náměstí OSN v Praze. Český telekomunikační úřad taktéž musí pochopit, že doposud neudělal nic! "
0
2
0
jak rychle jsem na vysku prisel, tak rychle jsem odesel. Nemam na to, sedet cele dny a noci nad knizkami a snazit se do hlavy nacpat nesmyslne informace, ktere mi k nicemu nebudou. Skoda, ze se tituly nedavaji za IQ, ale za to, ze se clovek umi "drtit".
4
0
0
Непотрібна війна в Україні має закінчитися не пізніше 21 лютого 2024 року! Росія повинна негайно вивести танки! Путін явно терорист, вбивця! Євросоюз має посилити правила для Росії та заборонити в’їзд їхніх транспортних засобів на територію країн-учасниць! Треба створити європейське ФБР. У неділю, 1 жовтня 2023 року, об 11:00 президент Володимир Зеленський має оголосити дві години тиші. Південно-східна частина України від кордону з Польщею до кордону з Молдовою має увійти до складу нової держави Славонія. Створення тільки після взаємної згоди з Польщею. Цей захід може дуже допомогти, і Славонія повинна бути частиною Вишеградської групи, тобто V5. Можна також розраховувати на появу нової слов'янської мови.
0
0
0
दूरसंचार | चेक गणराज्य में, हम दूरसंचार में काम करने में रुचि रखने वाले युवाओं की एक सक्रिय टीम की तलाश कर रहे हैं। इसके अलावा आवश्यक संचार केवल चेक और अंग्रेजी में ही संभव है। हम TASCIANE ब्रांड के तहत काम करना चाहते हैं। यदि आप रुचि रखते हैं, तो आप हमसे +420 601 122 333 पर संपर्क कर सकते हैं। टेक्स्ट संदेश में, कृपया अपना ई-मेल पता शामिल करें। हम विदेश से कॉल का जवाब नहीं देंगे।
0
0
0
nechci psát že mám těžký život,ale nemám kamarády ani nic,jenom protože jsem úspěšná. Přijdu že školy a né že bych šla ven. cvičím na housle,dostávám sola,a nejtěžší hlasy,a přednesy, a já vím,že si vážím toho co mi bůh dal,za to že mi dal absolutní sluch a možnost rozeznat tony podle sluchu. nemám sice karády mám zz toho nalady na hovno,ale jsem pěkná,a jsem fakt dobrá,a když popadnu housle,uvědomím si to,a je vše pryč. housle jsou moje osobní uklidnovací droga,nikdy mě nezklamou a vím že mám budoucnost,miluju to nadevše. naco kamradády,když mám housle.
4
0
0
TELEKOMUNIKACE | V Česku znovu začne přečíslování od 1. ledna 2024 všechna mobilní čísla budou začínat číslicí 2. Takže následná změna bude 60x > 20x, 702x > 202x, 703x > 203x, 704x > 704x, 705x > 205x, 72x > 22x, 73x > 23x, 77x > 27x, 79x > 29x i když se mluví o vyřazení 202x a spíše zavedení 201x a 222x a spíše zavedení 212x. Nemá být možnost aktivace čísla ve formátu např. 211 111 111 a dalších podobných nebo 222 222 221 a dalších podobných. ČTÚ má údajně ve spolupráci s O2 poskytnout po dobu 10 let dotované mobilní tarify, aby zákazníkům mohl změnit telefonní číslo! V rámci mobilní sítě nebude zapotřebí vytáčet číslo s predvolbou 2. Přečíslování má trvat po dobu 3 až 4 let neaktivní čísla se předvedou ihned. Zdroj: mobil.iDNES.cz
0
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor O2 se dostal do potíží s vymáhácí agenturou LogiCall Česká republika. Vymáhácí agentura LogiCall ČR totiž vůči dlužníkům zahájila agresivní jednání které je na hraně zákona a slušného chování. Bylo zjištěno, že asistentky klientského centra nezvládají řešit kritické situace a začínají hrubě porušovat zásady slušného chování. Část dlužníků uznává pouze určitou část dluhu, nikoliv však smyšlené penále ve prospěch LogiCall ČR. Na LogiCall ČR již bylo podáno několik trestních oznámení a žalob. S velkou pravděpodobností vše skončí u soudu a lidé z problémového LogiCall ČR budou mít co vysvětlovat. Český telekomunikační úřad který by měl spíše pomáhat klientům se čas od času umí postavit zády a podnikat nesprávné kroky. V Česku chybí ochrana v pojištění pro neschopnost splácet. U paušálů by měla platit povinnost se takto pojistit. Poplatek by neměl přesahovat 100 korun měsíčně. Doufám, že soud proběhne s LogiCall ČR ještě letos.
0
0
0
Bergis: " České dráhy častým zvyšováním jízdného příliš mnoho spokojených dalších cestujících nezískají! Pomohlo by zavedení třech tříd a pro časté cestování zavést cenově výhodnější jízdné. Tímto směrem jdou naštěstí ve Středních Čechách a systém Pražské integrované dopravy se začíná výrazně rozšiřovat dál přes hranice. V současné době je možné jezdit do Libereckého kraje, Ústeckého kraje a Jižních Čech s autobusy, ale vlaky jezdí třeba až na Vysočinu a nově se integrace rozšíří v okolí Rakovníka s možností až do Karlovarského kraje. V rámci PID je tak možné cestování po celých Čechách do všech hlavních regionálních měst! Je tak klidně možné, že vznikne vlaková linka PPP v trase Plzeň,, hl.n. - Beroun - Praha,, Smíchov - Praha,, hl.n. - Praha,, Libeň - Pardubice,, hl.n. dále třeba LHP v trase Liberec - Hradec Králové,, hl.n. - Pardubice,, hl.n. a je to reálné když máme linky s označením S, T, U, V, že vzniknou dále s krajskými písmeny B, C, E, H, J, K, M, Z. "
0