Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
DOBRODRUŽNÁ JÍZDA S KAROSOU Vážení čtenáři, fanoušci městské dopravy máte-li zájem o pravidelné jízdy s Karosou dejte nám prosím vědět na fanousek.mestske.dopravy@seznam.cz za dobrovolné finanční příspěvky budeme moc rádi č.ú.: 2001755033/2010.
0
17
0
Sleduji Keryho
0
0
0
Vážení čtenáři, pro budoucí autobusovou společnost hledám tým investorů, sponzorů, dárců. Řadím se mezi fanoušky městské dopravy prosím napište na fanousek.mestske.dopravy@seznam.cz. Další informace jen pro vážné zájemce o spolupráci. Jsme sice z Prahy, ale působit chceme po celé České republice.
0
0
0
Když jsem jel na tábor tak jsem se hrozně těšil ale vůbec jsem nečekal že tam pozná lásku svích snů!! byla to láska na první pohled....prvně jsme spolu skoro vůbec nekomunikovali ale pak se to začalo rozrůstat posílali jsme si psaníčka a a pak jsme na Diskotéce spolu tančili a myslím že to vše změnilo začali jsme se spolu bavit a když ž byl skoro konec tábora tak jsem tančil jenom s ní! a na konec jsme šli z budovi zpátky do tábora a celou dobu jsme se drželi za ruce!.....pak jsme se objímali a opírali si hlavu o hlavu a dali sme si pusu pak jsme se líbali....bylo to skvělé...!! :* Miluju jí a jsem si pořád dokonce i do ted a věřím že vždy sní budu Miluju jí! :* a vím že ona mě taky! <33
6
0
0
TELEKOMUNIKACE | S Nordic Telecom jsem stále ochotný o spolupráci jednat připustil Bergis z LLTC. Jenže uvedl, že se chování Nordic Telecom musí výrazně změnit připadá mu hektické a až agresivní. Bergis si stále pamatuje na podvody MobilKom - U:fon a Air Telecom se StarLife, to, že firmě dáte nové IČ a jméno fakt nepomůže když se budete chovat pořád stejně! Velkou chybou je, že Nordic Telecom nemá k dispozici více hlasových služeb a prodejní síť! Spojení se SAZKA by pro Nordic Telecom bylo jistě zajímavé, ale je to kachna informace jako ta, že český Vodafone chce koupit ČEZ Prodej.
0
2
0
jak rychle jsem na vysku prisel, tak rychle jsem odesel. Nemam na to, sedet cele dny a noci nad knizkami a snazit se do hlavy nacpat nesmyslne informace, ktere mi k nicemu nebudou. Skoda, ze se tituly nedavaji za IQ, ale za to, ze se clovek umi "drtit".
4
0
0
nechci psát že mám těžký život,ale nemám kamarády ani nic,jenom protože jsem úspěšná. Přijdu že školy a né že bych šla ven. cvičím na housle,dostávám sola,a nejtěžší hlasy,a přednesy, a já vím,že si vážím toho co mi bůh dal,za to že mi dal absolutní sluch a možnost rozeznat tony podle sluchu. nemám sice karády mám zz toho nalady na hovno,ale jsem pěkná,a jsem fakt dobrá,a když popadnu housle,uvědomím si to,a je vše pryč. housle jsou moje osobní uklidnovací droga,nikdy mě nezklamou a vím že mám budoucnost,miluju to nadevše. naco kamradády,když mám housle.
4
0
0
TELEKOMUNIKACE | Operátor Nordic Telecom musí do konce srpna 2021 skončit! Vyžadujeme to od ČTÚ jménem Asociace poskytovatelů telekomunikačních služeb. Nordic Telecom dlouhodobě nesplňuje podmínky je až proto překvapivé, že bylo vyhověno v dražbě formou aukce.
0
5
0
Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!! Bieber je GAY !!! A Belieberky sú piče !!!
2
0
0
Nepochopím kluky,jsem kozatá,hraju PC hry jsem šílená,ale pořád jim nejsem dost dobrá,co s tím kurec? -__-
3
0
0
Sdružení přátel veřejné hromadné dopravy má zájem o vybudování tramvajové tratě na Rohanském ostrově která by vedla od téměř Těšnova k Libeňskému mostu až k nádraží Vysočany. Chceme zde obousměrné 12 metrové vozy celkem 5 vozů.
0
0
0
TELECOMMUNICATIONS | A full-fledged fourth mobile network operator is to enter the Czech Republic. Negotiations are also to take place with Nordic Telecom and SAZKA. Both entities can create a new network and still operate independently, but with a shift from the competition. O2 and T-Mobile also play a major role in this case. Vodafone is left behind. Someone thinks that TASCIANE is also in the game is the truth that there were also negotiations with D.H. Telecom, TERMS and MAXPROGRES mobile. The Czech Telecommunication Office even received a request for prefixes 701, 706, 740, 741, 742, 747, 748, 749, 75. The new entity wants to be very inclined to cooperate in the form of franchising. Please contact the sales department for more information. Please write to 79 192 22 22.
0
0
0
ČESKÝ JAZYK | Evropská unie chce Česku zakázat používání písmena Ř, ř. Pravdou je, že jej používáme pouze my Češi a nikdo jiný jej neumí vyslovit, je užíváno pouze v češtině. Jenže dovedete si používat slova reč, reka, Ríp, Rím, more, kopriva, Marenka atd.? Snažme se zachovat náš původní jazyk bez úprav!
0
0
0
MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST | Linka 170 - zast. Háje z důvodu vandalismu spoj v 18:08 hod. neproveden na úseku Háje - Pražská čtvrť, cestující musejí vyčkat až na spoj v 18:23 hod., kačerovský vůz #3858 bude nahrazen novým.
0
0
0
Chceš-li taky sádru ozvi se na (používej jen počáteční písmena) epocha, list, Ital, švestka, kabát, ananas tečka globus, meruňka, Ital, tábor, epocha, růže, kaktus, ocel, veverka, angrešt zavináč seznam tečka cz. Jsme sice z jižní Moravy, ale s dobrou dostupností autobusů, fixace je prováděna odborně přímo na sádrovně v nemocnici cena od 500 korun.
0