Přiznej anonymně!
0
0
Díky třem letem studia na FSI jsem poznal padesát odstínů šedi bez toho abych si kupoval lístek do kina.
0
0
0
FIT VUT alebo FI MUNI? ďakujem
0
33
1
Jsem na FASTu ve třetím ročníku, bohužel o stavařine nic nevím, ale dokažu vám zintegrovat i banán.
5
12
2
Štve mě, že si pánové na kolejích (hlavně Purkyňky) neustále stěžují, že tu nejsou žádný holky. Bydlím tu tři roky a mám tu dost kamarádek, které jsou opravdu krásné, ale žádnou z nás tu nikdy nikdo neoslovil. Je těžký si najít holku, když místo toho, aby jste ji oslovili radši skloníte zrak ;-)
5
0
0
#prestiz
0
32
1
Na přednášce z matematiky 3 - statistiky u pana Vali jsem byl jediným studentem v posluchárně pro 150 lidí. Přednáška trvala 90 minut a ten matematický démon se na mě ani jednou nepodíval.
0
21
1
Na VUT studuji už tak dlouho, že spolužáci co semnou začínali, mne už vyučují.
2
0
0
Jako holka musím říct, že prázdností zející dámské záchodky oceníte až tehdy, když se na ty pánské stojí fronty. Pokud na dámských záchodcích potkáte nějakou kolegyni, je to stejná náhoda, jako když napíšete IOS (FIT) na 100 procent.
0
0
0
Rok na VUT FIT mi dal možnost na vlastní kůži se střetnout s pocitem méněcennosti, neschopnosti a demotivace, depresí, úzkostí, efektem přihlížejícího, Rosenthalův efektem, paradoxem volby a Dunningův-Krugerův efektem. Děkuji této zkušenosti. Už mohu jít dělat psychologa.
0
4
0
Někdy bych chtěl potkat revizora, abych získal pocit, že si ty jízdenky nekupuju zbytečně...
1
22
0
Jednou jsem na FSI vešel do výtahu a viděl, jak jeden profesor pospíchal, aby ten výtah stihl. V ruce nesl obědovou krabičku a na tom měl položenej chleba. Když doběhl, začal se mi omlouvat, že nemoch utíkat rychleji, protože nezná koeficient tření mezi tou krabičkou a tím chlebem a že to nechtěl riskovat! Proč proboha neřekl, že se bál že mu to spadne??
1
16
0
ten pocit, když už látku, co se učím, ani Google nezná...
2
0
1
Podívejte se, kolik je na kolejích volných míst. Proč nejsou místa bezplatně uprchlíkům? Místo toho, abychom skutečně konali, tak pouze tlacháme u televize.
2
3
0
Bývalý spolubydlící na kolejích "hasil" kuřáky na balkónech pod náma kýblem vody. Přemýšlím, že by se s touto tradicí mohlo zase začít... :-)
4
0
0
Neskutečně jsem se bála uklizečky na koleji [PPV A02] a opravdu vytírala úplně všude, dokonce jsem si dala židli na stůl, abych vytřela na skříni atd. Paní přišla a zeptala se, jestli jsem utřela prach, matlala rukou po okně a odešla. Teda, ještě mě pochválila, že je hezky umytý záchod.
0