Přiznej anonymně!
0
0
jako sorry ale kvalita surovin a dobrá příprava je něco úplně jinýho (slípka vs kachna), to samý úklid, to je takový problém abyste si uklidili? co byste za ty peníze ještě chtěli? hotelový servis s doplňovaným minibarem?
0
0
0
Mohli byste se přiznat k té ledničce na Purkyňkách ... docela by mě zajímal příběh, kterej se k tomu váže :-D
0
0
0
Hlavně pro ty, kteří živí 100% rodiče. Není vám trapný srát na školu, když vaši rodiče musí chodit do práce, abyste se vy mohli věnovat studiu? A co další pracující, kteří vám nepřímo hradí studium, poloviční jízdný nebo dotaci na oběd? Když neumíte návštěvě klubu přiřadit prioritu, tak si dejte alespoň pozor, kde jste foceni. Když mi píše student, jestli by si nemohl obhájit projekt až po víkendu, že měl tři dny horečky a přitom ho vidím vyfoceného na FB klubu z minulé noci tak co jiného si mám myslet místo toto, že lže? Myslíte si, že vyučující nemají svůj FB a neznají brněnské kluby a diskotéky?
0
0
0
Když jsem se byl zapsat na FIT, tak mě téměř odradila ta hromada vyhublejch nerdíků co si ještě v životě neoholili kníra. Naštěstí se tam objevilo i několik sympatických holek, tak to snad nebude taková hrůza :-)
0
0
0
FIT, týden čtvrtý, výsledky projektu stále nikde. Musí být asi dost obtížné spustit ty předpřipravené automatické testy.
0
0
0
V restauraci na Rybkove mě solidně štve paní pokladní. Krom toho ze je velice nepříjemná, tak i tím jak furt říká ze si mám dát polívku k menu ze je zadarmo. Vsadím se ze 90% lidi si polívku nebere , ne proto, že by nevěděli ze je zdarma, ale protože ji prostě nechcou. Mám chuť ji tam dat svoji vytisknutou fotku se slovy: tento pán polívku nechce. Ať hezký ví když tam přijdu.
0
0
0
Dnes jsem si chtěl v knihovně na T12 vytisknout z flashky protokol, ale u PC jaksi nebylo flashku kam zapojit, neboť všechny USB porty byly přelepeny izolačkou. Knihovnice na můj dotaz odvětila, že prý je knihovna zavirovaná.
0
0
0
Díky těm třeťákům, že na dnešní zkoušku donesli pivo a chlebíčky. Věta "tak já si to jdu vypít na chodbu", byla až neuvěřitelná :-)
0
0
0
Nechápu, proč se někteří lidi ptají na různý věci ohledně školy jako podmínky pro zápočet, návod jak udělat to a ono. Jo jasně jednodušší je se zeptat, ale většinou ta odpověď zabere víc času, než kdyby si to našli sami!!!
0
0
0
Deprimují mě náborová videa a dny otevřených dveří. Když slyším miluji tě méé vééůůté, mám chuť něco rozmlátit. O vlkovi/vlčici radši ani nemluvím. Na dnu otevřených dveří nám ukázali různý pokusy, laborky atd. Nevím jak jinde, ale na fsi jsem byl v laboratoři akorát při cvikách z fyziky a elektrotechniky. Budu muset na DOD zase vyrazit, abych se podíval jaké velkoúžasné věci tu teda děláme :D
0
0
0
Ten kdo vymyslel FSI forum byl bůh. Bez něho už by byla minimálně pulka lidí na strojárně venku :D
0
0
0
Vsetci len nadavate ze na VUT nie su ziadne baby. som holka a chodim na FEKT (a nevyzeram ako nejaky mutant). na chodbach na mna vsetci len pozeraju a ak sa nahodou ja na niekoho v kniznihovne alebo na chdbe usmejem tak je cerveny jak rajce alebo zacne tukat do mobilu... :P
0
0
0
Som piatak a od prvého ročníka som nemal sex.
0
0
0
Tímto chci poděkovat chlapcům z FITka, kteří mi svými upřenými pohledy zvyšují sebevědomí vždy, když vkročím do menzy (ačkoli ani nestuduji na VUT). Díky hoši ;)
0
0
0
Jednou jsem se vrátil na můj bývalý pokoj na PPV, barák naproti vchodu do terče, 913 myslim... bylo to proto, protože vzadu za barákem u ohniště začalo pršet. potřebovali jsme přesunout bečku někam do sucha a nejlepší nápad byl vesrat se do našeho bývalého pokoje, který už dávno obývali cizí lidé. jejich reakce byli překvapivé i přátelské zároveň (jde vidět že pokoj si udržel svého ducha) :) uvítali cca 12 lidí s bečkou piva, ačkoliv... kdo by to neudělal... ale chci se jim omluvit za to, že jsem jim počural komplet celou kópelku, vanu, umyvadlo a dal si záležet na spárách, které netěsnili a "protékaly). Tímto se omlouvám nevěřícně pozorujícím obyvatelům Našeho bývalého pokoje, kteří byli nuceni přihlížet na sodomistické chování gentlemana v koupelně. :)
0