Přiznej anonymně!
2
0
Čím dál častěji se sám sebe ptám "proč jsem nešel radši na podnikatelku?".
0
0
0
Pořád se říká, že ten "arabský" svět je jaksi nevychovaný a jací to nejsou prasata. Proč tedy na mém bloku bydlelo několik muslimských studentů, kteří byli úplně v pohodě, zatímco Češi se chovali jako úplný prasata?
0
1
0
Chodím si sednout na gauče na FCH jen kvůli chemičkám.
0
0
0
Kdo je pro, zřídit někde na škole HateFree zone? Jedná se o iniciativu bojující proti nenávisti.
0
2
1
Povinně bych zavedl protokoly, semestrálky, diplomky v češtině nebo angličtině
0
0
0
Byla jsem na "Reprezentačním" plese FSI. A právě protože chodím na FSI, tak jsem překvapená z toho, že tam bylo víc žen než mužů. Podle mě to byl ten nejhorší ples, na kterém jsem kdy byla, protože neměl vůbec žádný program. Byla to jen tři patra, v nichž hrály kapely. A navíc tam nebyla ani tombola...
0
0
0
Když někomu řeknu, že studuju angličtinu na VUT (FEKT), nevěří nebo na mě vypleští oči a pak to musím vysvětlit nějak (že studuju Angličtinu v ELEKTROTECHNICE A INFORMATICE) :D ale je to pravda!! https://www.vutbr.cz/studium/ects-katalog/detail-oboru?oid=10627 . Náhodou to není zase tak jednoduchý obor, celý studium anglicky, některý předměty jsou docela nářez, angličtina některých vyučujících je strašná (o tom tady bylo taky jedno přiznání kdysi) a vůbec má tenhle obor docela záběr – umět jazyk i techniku. Ale stejně je to fajn ;) :P
0
0
0
Někde je to nebelvír, zmijozel, havraspár a mrzimor...na FCH zase Repková, Krajčovič, Bedna a Potáček #OCH2ruleeez #KK
0
0
0
tak tohle vystihuje VUT: Tři profesoři se baví v kanceláři, když najednou si všimnou, že odhozený nedopalek zapálil papíry v odpadkovém koši. Fyzik povídá: "Pánové, musíme hořlavé materiály ochladit, aby jejich teplota byla nižší, než zápalná teplota." Chemik se začne hádat: "To je hloupá metoda. Stačí uzavřít přívod kyslíku a hoření za chvilku skončí!" Statistik začne běhat po místnosti se zapalovačem a zapalovat papíry. Ti dva na něj začnou řvát: "Pane kolego, co to sakra děláte?" "Budeme potřebovat větší vzorek případů!"
0
0
0
Miluji jak všichni nadávají na FBM anonymně i veřejně, ale když chci anonymně reagovat, tak příspěvek ani nezveřejní...
0
0
0
Proč není na fektu automat na caffe to go jako na strojárně?
0
1
0
Nemám ráda, když si lidé myslí, že na stavárnu chodí jenom stavaři. Omyl chodí tam i geodeti! A nejsme jako nějací studenti na FP, co si stěžují, že musí chodit tři dny v týdnu do školy... My totiž školu máme celý týden a ve svém volném čase nestíháme nic jiného než školní povinnosti, tak si přestaňte stěžovat jak težkou máte školu, protože nemáte!
0
0
0
Serou mě ti kolíci co lozí po chodníku tak, že si tam 2 lidi nevyhnou. Choďte jako rozumní lidi, ne jako blbci! Chodník je pro obousměrný provoz, všimli jste si?
0
0
0
Díky některým příspěvkům na této stránce, negativně vyjadřujících se o FP, jsem se rozhodla jít na jinou školu, protože jsem pochopila, že FP je to naprosto zbytečná fakulta pro blbce (s prominutím). Tímto bych chtěla poděkovat autorům příspěvků této stránky za to, že jsem si nezkazila život zápisem na tuto školu.
0
0
0
Jednou mi nedal na FASTu cvičící z matiky zápočet, tak sem mu uříznul pokojovou květinu, kterou měl před kabinetem. Zbyl tam jen holý kmínek a květináč :D
0