Přiznej anonymně!
0
0
Pořád se tu řeší obleky a batohy. Každý je tu chytrý jak rádio. Já osobně si myslím, že je pravda, že batoh nevypadá k obleku zrovna hezky, ale líbí se mi, jak tu někteří lidi melou něco o vaší vizitce (například před zaměstnavatelem). Schválně jsem nahlédl na pár FB profilů pár takových chytráků a co jsem neviděl. Přihlouplé statuty, fotky z kalby, apod., myslíte si, že zaměstnavatel se nemůže podívat na váš veřejný FB profil a vidět , jak máte na FB fotce vystrčenej zadek? Když už vizitka, tak se vším všudy:-)
0
0
0
Moment nalezení výkresu do konstruování s mým zadáním na FSI fóru, se rovná euforii z rozbalení dárku v dětství na vánoce!
0
0
0
1. Semestr na FSI a výsledky znalostí.
0
0
0
Jsem studentem dálkového studia, čerstvě inženýr. Věci, které jsem ve škole pochopil, si pamatuji do dnes. Ty druhé (a že jich bylo) jsem vždy opsal z jiného zdroje a vůbec se za to nestydím. Myslím si, že je mnohem lepší využít čas jakkoliv jinak, než ztrácet čas učením se něčeho nazpaměť a pak to stejně do dvou dnů po zkoušce zapomenout. Namísto toho si můžu dovolit chodit do zaměstnání, které mě plně vytěžuje, ale zároveň dává mnohem více znalostí a zkušeností než sebelepší škola.
0
1
0
Je-li studium na FASTu pro tebe peklem, zavři se do tubusu a přikryj se deklem
0
0
0
Každý semestr si zapíšu sport, ale nikdy tam nechodím.
0
0
0
Jsou 4 hodiny ráno a doteď jsem psala diplomku. Poprvé v životě mám chuť "zavolat věštce", jestli ta námaha má vůbec cenu...
0
0
0
Nova VUT kampan pred prijimackama, tentokrat zamerena na holky. Proc ne. Ale proc to na mne vyskakuje z uplne kazdeho webu? Kdyby VUT radsi misto milionu do reklamy dalo naprilad milion na aktualizaci opor/skript starych dekady.
0
0
0
Do teď jsem měl pocit, že být vysokoškolák je výsada, ale po shlédnutí přiznání VUT zjišťuji, že spousta vysokoškoláků jsou naprostí magoři blbci hovada a omezenci.... (viz pár přiznání pode mnou např. ten nevděčný chudák co si stěžuje, že místo 50 metrů, chodí 150 ) Nedivím se že si z nás většina společnosti tropí šprťouchlata. Jsem znechucen co za individua se může dostat na Vysokou školu.
0
0
0
Zrušilo se stavitelstvi.com a studenti na FASTu museli začít studovat...
0
0
0
Muj mozek je muj tahak!
0
0
0
Fascinuje mě propojení automatů (na teplé nápoje+občerstvení) a bufetu na T12. Nikdy bych si tam tu blbou bagetu za 50,- (která je stejně hnusná) koupit nemohl. Jediný kafe mají dobrý.
0
0
0
Textovou část bakalářky jsem napsal za jednu noc a dostal D.
0
0
0
Přiznání VUT byla dobrá věc,dokud se k tomu nedostali idioti, kteří se musí mezi sebou pořád handrkovat. Stránka tedy ztratila svůj smysl....zdar
0
0
0
V přednáškové místnosti jsem na lavici nakreslil karikaturu profesora, která se mi moc povedla :-P A jsem na ni pyšný. Doufám, že tam ještě stále je :)
0