Přiznej anonymně!
0
0
Ahoj, dají se někde najít statistiky úspěšnosti u zkoušek? Jsem z FSI, nikde jsem to nenašla
0
0
0
Díky třem letem studia na FSI jsem poznal padesát odstínů šedi bez toho abych si kupoval lístek do kina.
0
0
0
Začal jsem si v poslední době všímat, že do Machiny začali chodit ultrakrutí ale fakt těžcí swaggeři. Téměř každý den tam narážím na borečky, co cvičí ramena a na hlavě snapback. nebo 40i kilový pytle kostí, co nosí tílka XXXL a ještě lepší jsou ti, co tam běhají v mikinách o 5 čísel většich s urvanýma rukávama a kapucou na hlavě, aby strašně nenápadně maskovali, že nosí sluchátka. Ovšem nejlepší jsou ti tílkaři, ty já osobně miluju, má to 40kg i s postelí, stoupne si s 5kg jednoručkama před osamocený zrcadlo, každou zvedne 5x ( jakože serie po deseti víš co) položí je na zem a počne se prohlížet v zrcadle, teď to tam zatíná, občas vyhrne tílko, aby se podíval na břicho, jakože jestli jde moc poznat, že dnes už jedl :D ... tohle si vážně nevymejšlím, ale zkuste tam chodit téměř každý den a začnete to potkávat všichni :D
0
0
0
Je mi 22 let, jiz tretim rokem studuji VUT FIT a teprve letos jsem pochopil princip parni lokomotivy. Podarilo se mi to z prednasky pro deti v muzeu techniky a vedy v Manchesteru. Neco je na nasem skolstvi asi spatne, protoze mam i stredni prumyslovou skolu uspesne za sebou vcetne maturity.
0
0
0
Mohol by som vás poprosiť aby ste mi povedali vaše pocity/dojmy/názor na FEKT obor Teleinformatika a obor Informační bezpečnost? Oboje mi prídu zaujímavé, no mám dilemu a neviem sa rozhodnúť čo študovať. Budem vďačný za akékoľvek pozitíva/negatíva oboch oborov, popr. vaše odporúčanie. Ďakujem :)
0
0
0
Jednou jsem přišla do školy s kocovinou a ve cviku jsem mi udělalo špatně. Tak tak jsem to stihla na záchod, ale už ne do záchodu. Tímto se omlouvám paní uklízečce!
0
0
0
Nejpříjemnější knihovník je ten v knihovně na Technické 12.
0
2
0
Po 5 letech na VUT už jsem tak líná, že už se ani nesnažím vyrobit či dokonce použít nějaký tahák a raději se to naučím.
0
0
0
Milujeme Bednáře! <3
0
0
0
Miluju když ráno přijdu na zastávku Záhřebská jako první, a vůbec se nenarvu do busu
0
0
0
Když procházeli pokoje na PPV a ptali se, zda jsme již hlasovali za krále majálesu, řekla jsem, že ano a vskutečnosti ani nevím, že nějaký majáles existuje.
0
0
0
Ahojte idem do Prvého ročníka na FSI a mám na vás otázku čo všetko ma čaká v prváku a je to až také ťažké a hrozné ako všetci hovoria?
0
0
0
Na podnikatelce jsem chodil 3 měsíce na dámský záchody, až pak mi došlo že jsou dámský...
0
0
0
Dokáže mě pěkně vytočit, když tu někdo něco "přízná" a hned se pod to sesype milión rádoby vtipných komentářů... Tak šup šup! Už se těším na ty vaše ;-)
0
0
0
Tak nám za chvíli začne opět přehlídka chlupatých nohou a pracek (čti kraťasů a triček). Nezapomeňte někteří i ponožky do sandálů. Když už nemůžete těch pár hodin vydržet v kalhotech (na FP běžná věc), tak si ty nohy alespoň oholte.
0