Přiznej anonymně!
3
0
jsem v 5. ročníku na FAST a doteď neumím u trojúhelníku (sin, cos, tg, cotg)
0
0
0
Znáte někdo Matěje z VUT, který jel v noci ze středy na čtvrtek v 2:00 rozjezdem N99? Jel ještě se značně opilým kamarádem.
0
4
0
jednou jsem projel Paternosterem horni strojovnou a pri projizdeni se postavil na ruce. Ty pohledy lidi, kdyz jsem vyjel vzhuru nohama zpět, k nezaplaceni!
0
0
0
V restauraci na Rybkove mě solidně štve paní pokladní. Krom toho ze je velice nepříjemná, tak i tím jak furt říká ze si mám dát polívku k menu ze je zadarmo. Vsadím se ze 90% lidi si polívku nebere , ne proto, že by nevěděli ze je zdarma, ale protože ji prostě nechcou. Mám chuť ji tam dat svoji vytisknutou fotku se slovy: tento pán polívku nechce. Ať hezký ví když tam přijdu.
0
0
0
Na silvestra jsem stavařku učil konstrukce sloupů i s názornou ukázkou. a to jsem elektrikář
0
0
0
Mám zapsaný tělocvik a nevím, jak k němu dostat zelenou fajfku...
0
2
0
Zápočet jsem dostal jenom proto, že jsem garantovi předmětu donášel na cvičícího.
0
0
0
Jestli jste se někdy posmívali podnikatelce, měli byste se stydět, že jste zapomněli na favu.
0
0
0
Jednu zkoušku ze třeťáku mám vybrečenou. Horší je, že jsem kluk.
0
0
0
Jsem v druháku na Fastu a už mě to vyloženě nebaví. Celý semestr jsem se sral s různými projekty, statatickými výpočty, výkresy, příklady, atd. Výsledky prakticky žádné, jen podepsaná složka se zápočtem, ale tělo rozklepané ze stresu tak, že se budu léčit ještě v srpnu. Už si ani nepamatuju, kdy jsem byl naposledy mezi lidma, natož někde v hospodě. Vyučující se nám celý semestr akorát smějí do xichtu, povídají jací jsme to blbci a ať se těšíme na zkoušky, že nás tam polovina vyletí. Velmi motivující. U zkoušek mám pocit, že to nedávají jen z principu a ještě si v tom libují. A nejvíc mě ubíjí, když vidím jak mnohem hloupější lidi procházejí školou s Ačkama a ještě se tváří, že je to baví. Nazdar.
0
0
0
Zrušilo se stavitelstvi.com a studenti na FASTu museli začít studovat...
0
0
0
Vždycky je mi líto zderivovat x... takové nevinné písmenko a tak krutý matematický osud ho čeká.
0
0
0
Kradu nádobí v menze. Ale to asi každej druhej.
0
2
0
Přiznávám se, že když jsem včera (13.5) odevzdávala diplomku, uvědomila jsem si, že už nebude žádný boj o termíny, o registraci předmětů, vysedávání na přednáškách a cvikách, řešení seminárek, prezentace, učení na zkoušky… a že mi to všechno bude chybět daleko víc, než bych si kdy připustila, i když jsem to vždycky strašně „nenáviděla“. Užívejte si studia, dokud můžete, jsou to ty nejlepší roky našeho života :-)
0
0
0
sledujte Lukáše Pavláska!!! https://zpravy.czin.eu/koho-sledovat-na-facebooku
0