Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Docela by se mi líbilo, kdyby se z kampusu Brno-sever udělalo hezké místo pro trávení volného času. Celý areál by byl v jednotném stylu (cesty, osvětlení, lavky, značení...), kde by bylo spoustu laviček a zeleně, kde by se o volných hodinách dalo učit. Místa s veřejnými grily a posezením pro různé setkání. Hezky značené cesty a jednotlivé lokace kampusu. Třeba i sochy od studentů, různé zajímavosti a fakta o VUT po "hlavní cestě" od FSI k FP. Potom by se tím mohlo VUT pěkně reprezentovat. Jsem pro pěkné prostředí od kolejí PPV až po FSI.
0
0
0
12 by mohla zajíždět až k FSI (+FEKT). V zimě by to bylo velice pohodlné.
0
0
0
FaVU by měli hned zavřít. Je to ostuda VUT.
0
0
0
Neskutečně jsem se bála uklizečky na koleji [PPV A02] a opravdu vytírala úplně všude, dokonce jsem si dala židli na stůl, abych vytřela na skříni atd. Paní přišla a zeptala se, jestli jsem utřela prach, matlala rukou po okně a odešla. Teda, ještě mě pochválila, že je hezky umytý záchod.
0
0
0
Rok na VUT FIT mi dal možnost na vlastní kůži se střetnout s pocitem méněcennosti, neschopnosti a demotivace, depresí, úzkostí, efektem přihlížejícího, Rosenthalův efektem, paradoxem volby a Dunningův-Krugerův efektem. Děkuji této zkušenosti. Už mohu jít dělat psychologa.
0
0
0
Jako holka musím říct, že prázdností zející dámské záchodky oceníte až tehdy, když se na ty pánské stojí fronty. Pokud na dámských záchodcích potkáte nějakou kolegyni, je to stejná náhoda, jako když napíšete IOS (FIT) na 100 procent.
0
0
0
#prestiz
0
0
0
FIT VUT alebo FI MUNI? ďakujem
0
0
0
Díky třem letem studia na FSI jsem poznal padesát odstínů šedi bez toho abych si kupoval lístek do kina.
0
0
0
Asi 3 roky zpátky v říjnu jsem šel s kámošem chlastat do města. Cestou zpátky, jsme místo holky sbalili přenosnou dopravní značku, nechali jí na bytě na gauči a zase šli chlastat. Cestou mi začal zvonit mobil, zvedl jsem ho a..."Dobrý večer, tady PČR. Byl jste zachycen naším kamerovým systémem jak kradete přenosnou dopravní značku. Žádáme vás, abyste se ihned dostavil na naše oddělení.. Bude zahájeno trestní stíhání, kdy vám bude uložena pokuta ve výši 10 000,- a prohřešek zapsán do TR." Byl jsem tak zesranej strachy, že jsem začal týpka ukecávat, jak by se to dalo vyřešit bez tak vysoké pokuty a zapsání do TR. Borec se nechal ukecat na 5ku, s tím, že ihned ráno odevzdám značku na odd. a složím pokutu. Tak jsem v půl 3 v noci volal ségře, ať mi pošle 5 tisíc na účet. Já došel na byt, tam vysmátý domácí, který se z nás celou dobu utahoval a hrál si na PČR. Tak nasranej a šťastnej zároveň jsem nikdy nebyl. Prachy jsem nikdy ségře nevrátil, prokalil je a do dneška mám fajn vzpomínku :-)
0
0
0
Studoval jsem FITko. Hned v prvním semestru to dopadlo tak, že jsem ze studia(částečně, můj zdravotní stav byl i předtím dost nedobrý) zkolaboval, skončil na 3 týdny v nemocnici a samozřejmě venku ze školy. Opravdu proto obdivuju vás, co jste to zvládli.
0