Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Už mě nebaví poslouchat tady ty hejty na podnikatelku. Většina z vás tu nikdy nestudovala a bylo by pro vás zřejmě překvapením, že tu existují i obory, které vyžadují vyšší IQ, než mají vaše penisy po ránu. Zahrabte se zpátky do výkresů a vylezte, až budete mít rozumné argumenty.
0
0
0
Proc se kluci z VUT boji oslovit holku? Jsem z FEKTu, nezadana a misto toho, aby me nekdo oslovoval, tak se na me porad jen divaji. To si ma holka z VUT balit kluky sama, protoze oni se neodvazi? :D
0
0
0
Můžete mi někteří z vás, prosím, vysvětlit, proč chodíte na přednášky, když tam stejně řešíte něco jiného? S*re mě, když v té velké přednáškové místnosti se snažím zaslechnout každé slovo přednášejícího a nějací ******* za mnou vyrušují. Pokud jste si toho nevšimli, na chodbách je místa dost, proč si nejdete sednout tam? Nikdo by vás nerušil a především nikoho byste nerušili vy.
0
0
0
Nikdy jsem neslyšela nikoho z FP říct, že bychom to měli těžší, než na ostatních fakultách, spíš naopak. My jsme si toho vědomi, to jenom vás to zjevně sere, že to tady pořád někdo vytahuje. :)
0
0
0
Tomu blbovy z podnikatelky. Ani v mm by tvůj pláč neměl smysl. Btw. I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo ale jenom na malém jevišti.
0
0
0
Nechápu proč nedělají v menze (pizzerie mozzarella) každý den smažený sýr a když tam je tak je vyprodán do pár hodín. Hlavně, že je tam každý den “super” steak.
0
0
0
Kdo má originál tohoto meme mravenečníka: Klud do piče, fyziku II jsme dali. Ať ho nahraje do komentářů. Díky
0
0
0
[FAST] Ten blbý pocit, když se učíme v matice něco, co nezná ani strýček Google, ani WolframAlpha :(
0