Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jsem maximálně spokojen s "firmou" KAM. Suroviny na vaření kvalitní, jídla dobře dochucená, technologicky i esteticky zvládnutá na jedničku. Ubytovací služby jsou na jedničku s hvězdičkou. Už od prvního ročníku se mi líbí jejich profesionální přístup, kdy se mnou jednají se vším respektem a jednají se mnou jako se svým klientem. Služby jsou vskutku nadstandardní. Navrhuji ocenění "Firma roku" a ředitelce udělit čestný doktorát. Konečně nějaká firma na úrovni 21. století bez starých socialistických přežitků. Zkrátka je co chválit. Doporučuji. Peřiny a polštáře jsou tak čisté, že by se daly jíst.
0
0
0
proč se tak hrozně zbytečně hatí podnikatelska s FITkem? =D vím, že Ekonomika podniku vypadá celkem easy, protože to je prakticky střední škola jen s tím, že to můžete studovat kratší dobu a máte titul. Ale dle mého názoru ostatní obory na podnikatelce nejsou zase tak jednoduché.
0
0
0
naposledy jsem měl sex o prázdninách po prváku, od té doby sdílím s holkou leda tak stůl v hospodě/škole/menze :-D
0
0
0
Když už myslím, že začnu chodit na přednášky letos, tak zjistím, že se kryjou s cvikama.
0
0
0
Pro slečnu kolegyni, co dnes 18.9. byla v přednáškovce v T10 na INM u pana doktora Fuchse a celý dvě hodiny tam chrchlala na celý kolo: když jsi nemocná, tak se kurýruj a nechoď do školy, tvoji spolužáci nestojí o to, aby hned první týden chytili ten tvůj moribundus!
0
0
0
Proboha, borci, pořiďte si prosím deodorant, kdo má ten smrad na přednáškách čuchat... #nerdizFITu #prvnidenskoly
0