Přiznej anonymně!
0
0
Mám v počítači uložené přihlašovací údaje do ISu.
0
12
3
Lezou mi na nervy lidi, kteří do komentářů dávají pořád stejný meme obrázky typu "Whatch Out We Got A Badass Over Here" nebo píší "Je to rebel" a podobně. Už je to trapný a ohraný!!!
16
64
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
1
43
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
58
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
21
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
0
0
jsem bisexuální muž a bojím se s tím vyjít ven
0
43
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
26
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
32
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
0
1
Relevantní argument proti nepřijetí?
3
38
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
27
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2
26
1
Koncentrace hipsterů mezi Joštovou a Grohovou je alarmující. Někdo by s tím měl něco dělat. Třeba otevřít veganské bistro v temném sklepení na Veveří, lapit je a bít do žeber pečenými žebry. S křenem.
2
4
6
Občas je mi ze života smutno a přemýšlím, že se zabiju.
6