Přiznej anonymně!
12
3
Lezou mi na nervy lidi, kteří do komentářů dávají pořád stejný meme obrázky typu "Whatch Out We Got A Badass Over Here" nebo píší "Je to rebel" a podobně. Už je to trapný a ohraný!!!
16
64
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
1
43
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
58
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
21
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
43
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
0
1
Relevantní argument proti nepřijetí?
3
26
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
32
3
Doteď nechápu ten obrázek medvěda.
2
3
0
Dobrý den, priznej.cz MUNI. Včera jsem odešla na nákup, a manžel byl v práci. Moje dcera byla sama doma, a já jsem jí důvěřovala, že nic neprovede. Šla jsem na ten nákup, ale zapomněla jsem si peněženku. Vracela jsem se pro ni domů, vzala peněženku, ale najednou jsem si všimla odporné věci. Gauč máme přímo před vchodem do domu. A na gauči ležela moje dcera, a s nějakým chlapcem. Chlapec jí cucal její pohlavní orgán, a dcera vzdychala. Zakřičela jsem na ni, co to má znamenat, a už jsem se rozhodla, že na nákup nepůjdu, když dcera vyvádí takové hlouposti. Chlapec odešel, a dcera šla do koupelny se umýt. Já jsem mezitím na jejím počítači našla tuto stránku, a zjistila jsem, že takového nechutnosti má z toho. Proto tohle píšu - rodiče, dohlédněte na děti, a nenechávejte je dlouho u počítače! A hlavně je nenechávejte sami doma! Děkuji za přečtení, Míchová Milada.
2
1
0
Vyspím se s klukem, který dostane na komentář k tomuto přiznání nejvíc lajků.
0
38
2
Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
0
27
1
Jsem Pražačka a studuji v Brně, protože MU je lepší než UK :)
2
1
0
Masaryk musí rotovat v hrobě z toho, kolik je na univerzitě nesoucí jeho jméno levičáků (ano bývalý děkane Krobe, myslím tebe!) a negrů.
0
26
1
Koncentrace hipsterů mezi Joštovou a Grohovou je alarmující. Někdo by s tím měl něco dělat. Třeba otevřít veganské bistro v temném sklepení na Veveří, lapit je a bít do žeber pečenými žebry. S křenem.
2