Přiznej anonymně!
0
0
Fascinuje mě, jak na FI profesoři dokážou perfektně vysvětlit všechny věci ohledně hardware počítače, ale noťas jim musí správně zapojit technik.
0
12
3
Lezou mi na nervy lidi, kteří do komentářů dávají pořád stejný meme obrázky typu "Whatch Out We Got A Badass Over Here" nebo píší "Je to rebel" a podobně. Už je to trapný a ohraný!!!
16
0
0
Líbí se mi nové logo MUNI.
0
0
0
To len mne sa zdá alebo aj vám , že v Academic restaurant je asi 90% jedál presolených... -_-
0
0
0
Na zápasy HC Masaryk University chodím jenom kvůli krásným fanynkám. Jen se mi pak špatně soustředí, když na mě letí puk. Poslední letošní domácí zápas hrajeme teď v sobotu 16. 12. 2017
0
0
0
Vždycky, když procházím přes sportovku, si vytáhnu něco, aby bylo vidět, že tam nepatřím. Laboratorní deník nebo plášť jsou úplně ideální
0
64
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
1
43
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
58
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
21
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
0
0
Časopis MUNI začíná být ve stylu Blesku. "Informatici objevili slabiny" - jupí, ani se tomu nechce věřit, že to našli. "Nový vizuální styl sjenotí MUNI" - ba naopak, zatím úspěšně rozděluje. "Revoluční sexuální život pavouků" - aneb hrátky se zvířátky nesmí chybět... Už zbývá dodat smějeme se s dívkou MUNI a peprné historky o intimním životě pedagogů...
0
0
0
Komu se nelíbí (či líbí) nové logo, tak hlasujte. https://is.muni.cz/auth/volba/18480
0
43
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
0
0
Pozdravujem toho inteligenta bez vychovania, čo 11.12. asi 4 hodiny hral počítačové hry v knižnici ESF, pričom zbesilo klikal a trieskal do klávesnice a posmrkoval každé 4 sekundy, zatiaľčo sa ostatní ľudia snažili učiť.
0
26
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4