Přiznej anonymně!
0
0
Včera (21. 6. 2017) jsme v CPS po sobě pokukovali s hrozně hezkým klukem. Měl černé oblečení, černý batoh, a odcházel okolo 19. hodiny. Nevím, jak jinak ho zkusit najít. A ano, lituji, že jsem ho neoslovila.
0
12
3
Lezou mi na nervy lidi, kteří do komentářů dávají pořád stejný meme obrázky typu "Whatch Out We Got A Badass Over Here" nebo píší "Je to rebel" a podobně. Už je to trapný a ohraný!!!
16
64
1
Občas na prednáškach matematiky, keď sa nikto nepozerá delím nulou !
1
43
3
Když se mě poprvé zeptala spolužačka ze Slovenska, kam si to může jít "vytlačit", odpověděl jsem, že záchody jsou na druhé straně. Teď už ale vím, že vytlačit znamená slovensky vytisknout.
4
58
3
Dvakrát jsem do seminární práce zapracoval odstavec z receptu na palačinky, protože jsem měl podezření, že práce nikdo nečte celé. V obou případech jsem dostal plný počet bodů.
1
21
5
Jsem Ing. Phd a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty , ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.
7
0
1
Relevantní argument proti nepřijetí?
3
1
0
Strašně se mi líbí ten vysoký zrzavý medik s rudou sportovní taškou. Napiš do komentáře, ozvu se. :))
0
43
0
Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex a prostě vám dál vypráví o programování
2
1
0
Jestli si ještě někdo dá status, že "už má ty státnice", tak na Vás zavolám Kajínka!
0
26
0
Za celé 3 roky studia jsem na žádné ze dvou navštěvovaných fakult, nepotkal jediného roma.
4
0
0
Mel by se upravit text jak imatrikulacniho, tak i absolventského slibu.Obsahuje totiz nesmysly,ktere myslici Individualita nemuze prijmout za sve.Je to jako spatny vtip.Chtit takove veci je protiustavni.Nehodlam ty sliby jakkoliv dodrzovat,a ani se podle nich chovat.Udelali jste sami z toho textu bezcenny canc.Slinty o sluzbe, vernosti a delani cti sve vlasti jsou dechberoucim zpusobem trapne.Nikdo se tim nebude ridit,nikdo.Ostatne ja muzu za svoji vlast povazovat neco uplne jineho,nez by pedela a spol.napadlo.Mejte hezky den,kolegove.
0
0
0
Vedoucí katedry Politologie si na vánočním večírku podrbal varlata.
0
0
0
Historičtí budovatelé a údržbáři českého národa s tím vším, co k němu patří, se musí obracet v hrobech kvůli tomu, že mě současný systém nechává studovat na Masarykově univerzitě. Protože já se na univerzitě učím, jak intelektuálně pomáhat zakroutit krkem národu a věcem s nim souvisejícím. A nepromarním jedinou příležitost, jak národ a to všechno, co s ním souvisí, likvidovat v přímém přenosu.
0
0
0
Ty kokšo, ostravačka Z pRf, pride ti normalne prist na skušku zo sideboobem, že pri ohybe ti vidno aj dvorec bradavky? vED TO JE NA DISCIPLINÁRNÉ KONANIE.
0