Přiznej anonymně!
0
0
Zkurvení zmrdi. Celé VUT je napiču...chvástají se jak je to nejlepší škola a přitom tu učí samí kreténi a vyhazujou nás za každou maličkost a sami nejsou schopní zveřejnit rozvrhy podle předem daného harmonogramu. bleju z tohohle systému. Jdu raději robit
0
0
0
spolužák volil ovara, toho by měli vyrazit ze školy a ještě mu sebrat diplom.
0
0
0
[FAST] A tak se ptám, kdepak jsou ty mikrovlnky? (Výňatek toho nejpodstatnějšího z konverazce, která už je smazaná)
0
0
0
VUT je škola totálně na hovno. PS.: to píšu jako člověk , kerý na ní stávil 3 roky svého života.
0
0
0
Prosím o zveřejnění. Chci Vás všechny poprosit, abyste ve 2. kole voleb dali hlas panu prof. Drahošovi. Je to člověk na svém místě, bude podporovat vědu, i reprezentovat důstojně ČR. Pokud chcete mít i nadále skripta v češtině nebo angličtině, a ne čínštině nebo ruštině, dejte hlasu jemu!
0
0
0
Nepotřebuju chodit na párty. VUT mi poskytuje už tak dostatek bezesných nocí, po kterých přemýšlím, co vlastně dělám se svým životem.
0
0
0
[FSI] Škola by mohla poskytovat mimořádná stipendia na kurzy parkování pro všechny idioty, co neumí zaparkovat před A1 a ničí auta okolo sebe.
0
0
0
Chodím na strojárnu, jsem ve třeťáku a nikdy jsem žádnej zápočet či zkoušku nedostala za vzhled či krátkou sukni. (Prsa nemám.) Jako žena jsem musela látku ovládat lépe, abych dostala alespoň É. Je mi ctí, že studuji fakultu, která vypovídá o znalostech. A dopředu říkám hejtrům - Víš co Sašo!
0
0
0
Tímto bych ráda využila této možnosti a dovolila všem lidem z akademické obce (tedy i studentům), abychom šli společně příští pátek či sobotu k volbám. Je to poslední možnosti, kdy můžeme vzkřísit demokracii a říci NE ruské invazi. Pan profesor Drahoš má k vědě velmi blízko, a bude jak důstojně reprezentovat Českou republiku, tak podporovat vědu. Samozřejmě akceptuji, že někdo bude volit Zemana, ale zamyslete se, zda je to hodno studentům vysoké školy a zvažte všechny následky, které tato volba může mít. Pokud máte i v rodině nějaké voliče stávající ostudy, zkuste je přesvědčit ke změně. Stávající hlavě státu nejde o nás, jde mu především o pana Nejedlého, Putina a ostatní individua. Děkuji velice za zveřejnění.
0
0
0
Tak po mém přestupu na podnikatelku před několika semestry konečně chápu rozdíl mezi Fakultou Informatiky a Manažerskou informatikou na FP. Na FP má člověk dost času aby k tomu stíhal ta psychoterapeutická sezení, která potřebuje. ( To není nadsázka, to je legit můj případ :D )
0
0
0
Proč visí během zkouškového před FSI černá vlajka? Když jsem šel na zkoušku a vyděl jsem tohle, tak to zrovna moc povzbuzující nebylo
0
0
0
O jednom vyučujicím se říká, že v jeho podání je zkouška opravdu extrémně lehká. Když ale na tu zkoušku příjdete, tak zjistite, že když řekl, že to tam opravdu nedá, tak to tam opravdu dal.
0
0
0
myslel som si že ma niekam posunie táto výška ale cítim že ma len ubííja a utláča vo mne všetkú kreativitu cítim sa na level ZŠ a to som sa ešte nadhodnotil lebo vtedy som zo zdrapu pappiera vedela spraviť hocičo
0
0
0
Už nějakou dobu přemýšlím, že dojdu na zkoušku, o které tuším, že moc dobře nedopadne, v assassinské róbě, vytáhnu Piece of Eden a zkusím, jestli nebude fungovat to ovládání mysli. "Dejte mi A."
0
0
0
Je smutne, ze jsem se behem bc naucil nejvic techniky v anglictine 5/6 :(
0