Přiznej anonymně!
0
0
Místo toho abych mrdal přítelkyni, tak se mrdám s protokoly... #milujemeVUT
0
0
0
(FCH) štve mě, že spolužáci, co si dali přihlášku na FAST nebo FEKT už jsou přijatí i s průměrem horším než mám já. Může mi někdo říct, jestli je přijatý už na FCH (popř. kdy tam posílal papíry pro prominutí?)
0
0
0
Až budu velký, chci být jako Studenti VUT na YouTube
0
0
0
(FSI) Na téhle škole mě dost sere jedna věc, že si nemůžu koupit tu cool VUT mikinu, aneb nikdy nevíš, kdy vyletíš... :D
0
0
0
Shrnu zápis ze zasedání s ředitelkou kamu: Nic nejde změnit, všechno je nejlepší, nic špatného se neděje, nejsem o nic horší než jinde, jste jen studenti, nejste klienti. Ta ředitelka by měla táhnout do patřičných míst.
0
0
0
Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o pomoc. Pokud jsi dne 21.3.2018 v 11:00 v posilovně machina cvičila a měla jsi na sobě růžové tilko, černé kratasky a růžové boty a bydlíš na A04 tak se mi prosím ozvi. Parkrat se naše pohledy i střetly. Strašně ses mi líbila akorát jsem nemohl čekat až docvicis abych te mohl oslovit. Staci dat like nebo to okomentovat, já si tě najdu.
0
0
0
Kvalita menz a hlavně kolejí je nízká a oni ještě chtějí zdražovat. Ve srovnání s jinými univerzitami máme nejhorší koleje. (beru to celkově, nelze to srovnávat jen podle Palačáku, do kterého se investují všechny prachy). Proč my studenti už něco neuděláme? Proč o nás není slyšet? Pojďme protestovat proti arogantní ředitelce KaMu, která absolutně nehledí na připomínky studentů. Uvědomme si, že MY jsme ti, kteří je platí a MY jim ty peníze každý měsíc odevzdáváme. Doufám, že se toho někdo chytne a uspořádáme prostestní akci, aby se už vedení konečně vzpamatovalo. I toto je obrázek VUT - když o nás bude slyšet, nebude to pro VUT dobrá vizitka a něco s tím budou muset udělat.
0
0
0
Nelíbí se mi, že moje alma mater VUT FSI absolutně ignoruje a ještě k tomu cenzuruje stávku, jen proto, že má zrovna přednášku Dana Drábová a máme Den firem. Přitom by určitě nebyl problém vše zorganizovat a té půl hodiny času si vyhradit. Jenže to by se muselo chtít. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Ale co je důležitější? Hodnoty, ke kterým vyzývá stávka nebo nějaká přednáška, která má stejně končit ve 12 hodin a Den firem, který bude stejně celý den a v poledne budou všichni na obědě? Já mám jasno, jdu na Svoboďák...
0
0
0
FCh je labyrint všech labyrintů. Vsadím se, že pomalu ani lidi, co tady pracují dlouhou dobu by se mohli občas ztratit.
0
0
0
FSI mě naučilo: Že poctivost se nevyplácí, zatímco podvádění vesměs ano. Že tvrdá práce se nikdy nevyplácí. Že já sám nemám absolutně žádnou hodnotu a jsem naprosto nahraditelný. Že člověk, který se neumí málem ani podepsat se může stát inženýrem. Že člověk, který je skvělým strojařem se jím stát nutně nemusí. A spoustu informací o věcech, které mě absolutně míjí. Ano jsem ten frustrovaný mladý muž, co tráví většinu života zavřený v pokoji a počítá nesmysly a vesmír ho vždy potrestá, když se tento stav pokusí změnit. Takže tak.
0
0
0
Tisknout barevně je u nás na fakultě doslova hazard, protože si nikdy nemůžete být jistí, co vám vyjede.
0
0
0
Když ti strojař řekne, že je dívka ošklivá, tak je opravdu ošklivá.
0
0
0
Jsem z FSI. Míra podvádění na VŠ opravdu přesáhla všechny meze. Na FSI foru si můžete najít v podstatě jakýkoliv předmět, pokud teda daný předmět vyučující učil minulý semestr/semestry. Laboratorní cvičení a předměty, kde se opakují zadání (jako konstruování) pak postrádají veškerý smysl. Napadlo vás někdy, že kdyby se na VŠ tak moc nepodvádělo, že by ty předměty museli být lépe vysvětlené? Protože škola si nemůže dovolit vyhodit v prváku 3/4 studentů? Nejhorší je, že to škola v podstatě toleruje. Pak to nejhorší mají studenti, kteří mají daný předmět/vyučujícího jako první a ti to pak odserou za Vás. Kolik lidí prošlo přes konstruování/pružnost pevnost/matematiku a přitom tomu absolutně nerozumí a nedokážou to použít?
0
0
0
když vidím jak jsou spolužačky i na půdě školy nějaká škádleny zdejšími alfasamci (protože jsou technici, kdo je víc, že...?), tak si říkám, jestli by nemělo VUT začít s propagací #metoo, zatím jsem bohužel nějak nepochytila, že by to fakulta nějak prezentovala, byť si myslím, že na škole, kde je velké zastoupení můžu to je potřeba jako sůl, naneštěstí znám i případ, kde se dokonce holka s klukem seznámili na laboratorním cvičení a jsou nyní partneři, což si myslím, že by mělo být na akademické půdě zakázáno.
0
0
0
Přiznávám, že mou hlavní náplní času jakožto superšprta, není se učit, ale učit ostatní, především teda hezké holčiny, aby tou školou vůbec nějak prolezly.
0