Přiznej anonymně!
0
0
Prosím, běžte dneska a zítra všichni k volbám. Volte klidně socany, volte Piráty, volte ODS, volte TOP09, volte třeba i tu KDU-ČSL nebo jestli vám to udělá radost tak Piráty, ale zvolte někoho, kdo není pohrobek strany, která 40 let ničila tuhle zemi, někoho, kdo není bývalý agent StB snažící se udělat z naší země svoji firmu, a volte někoho, kdo není zároveň ekonomický imigrant a nácek bojující proti ekonomickým imigrantům. Jestli chceme vyšší daně, nižší daně, víc ekologie, míň ekologie, elektronickou státní správu nebo papírový bordel, to už se vyřeší potom. A není to důležitý. Za těch skoro 30 let bordelu a příšerných politiků se máme nejlíp, jak se kdy kdo v téhle zemi měl, a to díky tomu, že politici dělají svůj standardní bordel a nesnaží se rozebrat základy demokracie. ANO, KSČM a SPD jsou strany, které by nás rády o svobodu a demokracii připravily. To je důležitý. Všechno ostatní je nepodstatný.
0
0
0
Keď ideš domov, ale niečo sa ti nezdá, lebo máš ľahký ruksak. A potom si spomenieš, že si neberieš HRW a hneď si kľudnejší :D (FSI vedia)
0
0
0
Po dlouhé době jsem si na Purkyňích koupil pizzu. Poté, co jsem ji snědl nahoře v menze a necítil jsem se dostatečně nasycen jsem si koupil i druhou do krabice. Na pokoji jsem ji poměřil, zvážil a porovnal naměřené hodnoty s tím, co naměřil spolubydla minulý rok. Gramáž menší, průměr menší... gratuluji KaM, vaše vysran*st nezná mezí, ještě byste mohli dávat krabice bez horního víka abyste ušetřili ...
0
0
0
Při studiu IVIGu jsem narazil na to, že hodně relevantních a nových informací se dá najít v angličtině. To jsem fakt netušil.
0
0
0
Volím SPD
0
0
0
Dá sa porovnať štúdium na FIT a na FP - Manažerská informatika? :D
0
0
0
Něco ze života mazáků VUT...
0
0
0
Zamilovala jsem se do docenta přednášejícího Kryptografii na FEKTu. Jestlipak je přístupný aférkám se studentkami?
0
0
0
Titulka k práci a zadání v PDF, to který debil vymyslel? Protože dát to do Wordu v dobrém rozlišení a stejném vzhledu je snad nadlidský úkol.
0
0
0
Je dobré zjistit, až co sedíte v kabince, že FEKT začíná šetřit na toaletním papíru. Ani v jedné kabince nebyl... No co, aspoň k něčemu jsou dobrý vytištěný skripta ...
0
0
0
Zajímalo by mě jaký chytrák vymyslel to, že zamění na některých počítačových učebnách z za y. Pěkně mě to vytáčí.
0
0
0
Mohl by se mi do komentářů prosím ozvat nějaký prezenční student oboru "Ekonomika podniku" nebo "Účetnictví a daně"? Měl bych pár otázek na studium.
0
0
0
Největší problém je poznat studenta od vyučujícího
0
0
0
Chodit každý dtuhý den tou velkou vagínou do budovy FASTU to je fakt něco. Doufám, že autor postaví na náměstí další úžasný umělecký výtvor. Stay Brno!
0
0
0
Skrinky na FITe sú ako hracie automaty. Aj keď vieš akú kombináciu chceš, aj tak ti padne úplne iná a všetko čo si mal je zrazu preč.
0