Přiznej anonymně!
0
0
FSI: minuly tyden jsem ukoncil bakalarske studium. Po celych sedmi letech. Nastoupil jsem na obecne, ve druhaku nemel kredity tak pres cžv dodelal, preruseni, nasledne prestup na profesni a tretak dalkove. Z toho vseho jsem mel tzv. koule na kovadline asi 6x to znamena opakovany predmet posledni termin a vzdy to na tech 50b vyslo. Ted se chystam na navazujici a mam vitr z toho ze m budou ucit spoluzaci :-(
0
0
0
Studoval jsem FITko. Hned v prvním semestru to dopadlo tak, že jsem ze studia(částečně, můj zdravotní stav byl i předtím dost nedobrý) zkolaboval, skončil na 3 týdny v nemocnici a samozřejmě venku ze školy. Opravdu proto obdivuju vás, co jste to zvládli.
0
0
0
Asi 3 roky zpátky v říjnu jsem šel s kámošem chlastat do města. Cestou zpátky, jsme místo holky sbalili přenosnou dopravní značku, nechali jí na bytě na gauči a zase šli chlastat. Cestou mi začal zvonit mobil, zvedl jsem ho a..."Dobrý večer, tady PČR. Byl jste zachycen naším kamerovým systémem jak kradete přenosnou dopravní značku. Žádáme vás, abyste se ihned dostavil na naše oddělení.. Bude zahájeno trestní stíhání, kdy vám bude uložena pokuta ve výši 10 000,- a prohřešek zapsán do TR." Byl jsem tak zesranej strachy, že jsem začal týpka ukecávat, jak by se to dalo vyřešit bez tak vysoké pokuty a zapsání do TR. Borec se nechal ukecat na 5ku, s tím, že ihned ráno odevzdám značku na odd. a složím pokutu. Tak jsem v půl 3 v noci volal ségře, ať mi pošle 5 tisíc na účet. Já došel na byt, tam vysmátý domácí, který se z nás celou dobu utahoval a hrál si na PČR. Tak nasranej a šťastnej zároveň jsem nikdy nebyl. Prachy jsem nikdy ségře nevrátil, prokalil je a do dneška mám fajn vzpomínku :-)
0
0
0
Díky třem letem studia na FSI jsem poznal padesát odstínů šedi bez toho abych si kupoval lístek do kina.
0
0
0
FIT VUT alebo FI MUNI? ďakujem
0
0
0
#prestiz
0
0
0
Jako holka musím říct, že prázdností zející dámské záchodky oceníte až tehdy, když se na ty pánské stojí fronty. Pokud na dámských záchodcích potkáte nějakou kolegyni, je to stejná náhoda, jako když napíšete IOS (FIT) na 100 procent.
0
0
0
Rok na VUT FIT mi dal možnost na vlastní kůži se střetnout s pocitem méněcennosti, neschopnosti a demotivace, depresí, úzkostí, efektem přihlížejícího, Rosenthalův efektem, paradoxem volby a Dunningův-Krugerův efektem. Děkuji této zkušenosti. Už mohu jít dělat psychologa.
0
0
0
Neskutečně jsem se bála uklizečky na koleji [PPV A02] a opravdu vytírala úplně všude, dokonce jsem si dala židli na stůl, abych vytřela na skříni atd. Paní přišla a zeptala se, jestli jsem utřela prach, matlala rukou po okně a odešla. Teda, ještě mě pochválila, že je hezky umytý záchod.
0
0
0
FaVU by měli hned zavřít. Je to ostuda VUT.
0
0
0
12 by mohla zajíždět až k FSI (+FEKT). V zimě by to bylo velice pohodlné.
0
0
0
Docela by se mi líbilo, kdyby se z kampusu Brno-sever udělalo hezké místo pro trávení volného času. Celý areál by byl v jednotném stylu (cesty, osvětlení, lavky, značení...), kde by bylo spoustu laviček a zeleně, kde by se o volných hodinách dalo učit. Místa s veřejnými grily a posezením pro různé setkání. Hezky značené cesty a jednotlivé lokace kampusu. Třeba i sochy od studentů, různé zajímavosti a fakta o VUT po "hlavní cestě" od FSI k FP. Potom by se tím mohlo VUT pěkně reprezentovat. Jsem pro pěkné prostředí od kolejí PPV až po FSI.
0
0
0
Nerozumím těm, kterým se zamlouvá nějak pomlouvat FaVU. Kritizovat mohou asi jen ti, kteří absolvovali leda tak výtvarku na základce (ti lepší asi i na střední). Umění není o tom jen načmárat nějakou postavu nebo udělat koláž. Dokonce o tom umění ani není. Ale musí v tom něco být, nějaký otázka, skrytý symbol, nějaká schovaná reakce na nějaký problém etc. Ať si každý zamete před vlastním prahem s bakalářkama a diplomkama, jak se říká: hoď kamenem, kdo je bez viny. Takže, kdo si může hodit kamenem? Kdo z vás nezapomenul ani na jednu citaci, nemá v práci jakoukoliv chybu, etc.? To není jako nakreslit barák nebo naplánovat stavbu mostu, to jsou všechno věci přes kopírák, ale umění musí být originální, v jinotajech.
0
0
0
neprijali ma na podnikateľku. Je šanca, že ma vezmú na odvolanie?
0
0
0
FSI _ naprosto neuvěřitelný den jsem měl při zkoušce z terma. Pro mě opravdový peklo protože nejsem žádnej atomovej inženýr. Den před zkouškou jsem zjistil, že to opravdu nemůžu dát. Odhlásit se nešlo, tak jsem to šel jak se říká zkusit. Nejdřív písemný nějaký příklady a teorie a pak odpoledne až to profesor opravit tak ústní. Když jsem v pauze přišel na kolej tak jsem si říkal, že nemám šanci, že tam ani nejdu a začal si balit. Pak mi to kamoš rozmluvil ať se jdu aspoň mrknout.opravdu nás tam přišlo málo a tak jsem se jen tak koukal do sešitu. úplnou náhodou jsem otevřel proudový motor a to si celou hodinu čet dokola, ani nevím proč a když jsem šel jako poslední nařadu, myslím že to byl Pavelek, opravil test a říkal, že to není spatný a co vím o proudovým motoru. Spadla mi huba, něco mu tam nakreslil a vysvětlil a mazal jsem s Ečkem na pivo. Tohle pokládám opravdu za neuvěřitelný štěstí...
0