Přiznej anonymně!
1
0
Každá blonďatá Natálka si najde blonďatého a modrookého Dana ❤
0
2
0
Chtěla bych se zeptat proč furt řešíte Starbucks? Řešit furt dokola že si to kupují děti který si chtějí připadat cool! V tom případě by si to nemohl kupovat nikdo.. Když to někomu chutná tak proč by si to nekoupil? Je to kafe jako každý jiný ne? Tak žij a nech žít!
0
0
0
Chci Tomáše!! Prosím..¨ Vojta taky není špatnej <3
0
1
1
Pražáci znáte takový to že někam jedete metrem a někdo vám zavolá nebo napíše? asi moc ne když v metru není signál ..
0
1
0
*oprava* Jsem Prazacka. Miluju Prahu, ale nesnasim Prazaky. Nikde neni tolik pokrytcu, kteri jsou schopni sikanovat ostatni jen kvuli tomu, ze nemaji znackove boty, obleceni a mobil. Jsou sice vyjimky, ale stejne jsou ve spolecnosti nejoblibenejsi lide z bohatych rodin co maji znackovy i toaletni papir....
0
1
1
Je mi neuvěřitelně blbě z lidí co si furt dělají srandu ze Zemana ohledně nedávnýho incidentu že v rádiu řekl pussy (tedy se špatnou výslovností "pasy") a potom na plnou hubu řekl co to znamená ... dobře moderní generace jsou hodně angličtináři takže asi vědí co to znanená a jak se to tedy vyslovuje SPRÁVNĚ ale z toho že to náš prezident řekl tedy špatně, tak z toho se můžou úplně posrat .. vzpamatujte se vy hovada Zeman sice není lepší jak Klaus ale kdyby tu byl Švarcík ani si nedokážu představit jak by tenhle stát dopadal dál ...
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
0
0
adela
0
0
0
I love metro!!!
0
0
0
Pristi zastavka Turbovul, hospoda Zastavka Kokotice Tento spoj jede do zastavky Gynekologie
0
0
0
kozy a zadek
0
0
0
Miluju Zdenka!!!!!!!!!!!
0
0
0
Stále miluju Anežku a vím že ona mě, vztak ukončila protože od sebe bydlíme docela daleko. Spolu jsme byli jen o víkendech a teď nevím co mám dělat . (děkuju za každou radu :*)
0
0
0
Nejdokonalejší a nejkrásnější je Eliška
0
0
0
porno
0