Přiznej anonymně!
11
0
Když jsem babičce poprvé řekl, na jakou univerzitu nastupuji, předpokládala, že se naučím vyrábět boty. Nejspíš ji to nepřešlo, nedávno za mnou byla s ulomeným podpatkem.
0
11
0
Jednou jsem si šel z laborek koupit gyros, a protože je to od technologické fakulty blízko a nechtělo se mi převlíkat, tak jsem si nechal plášť a šel na gyros v něm. Když jsem si objednal a čekal na svůj gyros, zaťukal mi na rameno dle vzhledu nejspíš zedník, co tam byl na oběd, a říka: Ty vole, kuchař a chodí na žrádlo do gyrosu :D :D
0
6
0
První týden na kolejích jsem zvracel z oken, zeblil celou fasádu a usnul ve sprcháči, a to jen proto, že jsem pražák, co poznal opravdový moravský sklípek a trochu slivovice. Tož dobré to bylo!
1
7
0
Nejmenovaný Doc. Marketingu "jdeš pozdě a než začneš vymysli jsi pořadnou výmluvu a ebo nelži"! Já na to "Omlouvám se pane Docente ale spal jsem u mladé tak se to rano lehce protahlo.....!" "vidíte to je alespoň omluva vy chásko!"
0
7
0
Přiznám se, že jsem napsal už tolik vtipných zpráv, nejrůznějších příhod a příběhů z UTB, načež jsem se s bolestí břicha i sám pobavil, ale všechny mi byly zamítnuty.
0
7
0
Jednou jsme šli na pivo s kamarádem, který měl dělat na druhý den zkoušku. Večer se ale trochu vymkl kontrole a dotyčný kamarád z nás dopadl nejhůř. Tak jsme ho ráno doslova přinesli ke zkoušejícímu, který se slovy: "Tak pánové, na toto jsem čekal celý život!", vzal jeho index a dal mu za A. Kámoš tomu po vystřízlivění ještě dlouho nemohl uvěřit.
0
7
0
Cestu z U13 na U10 4x za den by měli uznát jako povinně volitelný sport.
0
0
0
Jako "fraktální chlapík" se musím přiznat k tomu, že nejsem maturant ale plně vzdělaný fyzik. Jedovatou poznámku "vynutilo" zjištění, za jaké knihy se také může utrácet v univerzitní knihovně. Druhou poznámku pak vyvolala reakce autora, která byla ještě o několik etáží dětinštější než můj dadaisticko-cynický smysl pro humor. Třetí je jen vysvětlením a konstatováním, že autor se skutečně vytáhl - a jestliže jsem měl po prvním příspěvku pocit, že jsem mu křivdil, nyní si myslím, že jsem mu fandil. P.S. Vysvětlení rozdílu mezi H.d. a M.-B.d. je na jednu krátkou větu, vágní vysvětlení užitečnosti "matematicky nečisté" dimenze je na druhou větu. Jen je třeba to znát.
1
5
0
Ten pocit, když se učíte na zkoušku, ve skriptech nemůžete najít uspokojivou odpověď... a pomůže vám až učebnice ze střední školy.
0
5
0
Svoji školu a obor mám ráda (vždyť jsem si je taky vybrala dobrovolně), poctivě chodím na přednášky a v menze mi chutná. Tak!
0
5
0
Nesnáším holky, které nechtějí do plavání, protože údajně nezhubly do plavek a vymluvají se na všechny možné záněty, alergie...a pak ten svůj zadek narvou do legín, skrz které vidíme i vzorek na kalhotkách..
0
5
0
Na zkoušku z biologie jsem se učila z dětské encyklopedie. Dostala jsem za C.
0
5
0
Jaký je rozdíl mezi výšlapem na K2 a studijním oddělením na FaME? Na K2 se dostanete dříve a s větší pravděpodobností, protože je přístupná vždy, a to i v pracovní dny.
0
3
0
Zajímalo by mě kolik vyučujících na FHS zná pojem etika, o které furt mluví, ale samo jejich chování k nám je občas hodně neetické.
0
4
0
Před začátkem přednášky z Matematiky, přednášející dopil pivko a zavelel, že se jde na přednášku a půlka Kanady se zvedla a šla (někteří si vzali nedopité pivo sebou)!!!
0