Přiznej anonymně!
0
0
moje vedoucí bakalářky se mi téměř měsíc (duben) neozvala, nereagovala na maily. Začal jsem zjištovat co se děje a zjistil jsem, že odjela do zahraničí. Ozvala se až 1.května a na konzultaci jsme se domluvli na 5. Při konzultaci mi sdělila, že toho je spoustu k přepracování. Makal jsem na tom, abych vše stihl do termínu odevzdání - 10. května. S výsledkem byla spokojená. Uklidnilo mě to a práci jsem odevzdal. Když přišlo hodnocení vyděsil jsem se. Jen tak tak jsem prošel k obhajobě. Po ohodnocení mi přišel mail, že mi poradí, abych obhajobu zvládl, ale ted opět nemá čas....
1
0
0
Neustále radím lidem co se na něco ptají, ale když potom potřebuju vědět něco já nebo kamarádi, tak se najednou nikdo neozývá. Fajt už mě to celkem štve
1
2
0
Navěky budu litovat, že jsem neviděl, když studentka všpj projela v cityparku s lokomotivou výlohou do obchodu gate.
0
2
0
Vážně miluju tu starou paní v bufetu, co vrací v korunách a přežvykuje přitom jídlo, co má v puse už od snídaně...:D
0
2
0
Učitel z financí byl na diskotéce Fine bez snubního prstýnku. Na dotaz proč ho nemá odpověl, že by si s ním tady nezašukal.
0
2
0
Všichni si ve škole užívají sexu, jen já jsem zřejmě nespíš mnich a chodím se tam nudit.
0
2
0
Mockrát jsem si s přítelem užívala během vyučování na WC, nejlepší jsou ty na katedře sportů...nikde nikdo!
0
2
0
Nejsem student VŠPJ, ale záchody tam máte dobré! Stokrát lepší jak ty nechutný na nádru :D..
0
2
0
Na školním zájezdu v Maďarsku jsme po 3 lahvích vína propašovali do autobusu Číňana, a dělali jsme, že s námi jede už z Jihlavy. Druhý den nám kvůli tomu bylo asi hodinu trapně.
0
1
0
Ahoj, viděl jsem učitelku Veřejných financí, jak si upravuje podvazky...
0
1
0
na plese jsem si koupil lístek na stání a sedl jsem si :D
0
1
0
Ti, kteří nadávají na VŠPJ by si měli uvědomit, že můžou být rádi, že je někam vzali :-D
0
1
0
Víc času než s psaním bakalářky, trávím tím, že všem říkám, že musim psát bakalářsku a jak nestíhám.
0
1
0
Při jedné středeční akci v CC, jsem v rychlosti dodělávala něco na počítači. Při otázce jednoho muže "Co děláš?" odpověděla, že se jdu dívat na porno. O dva dny později jsem zjistila, že je to jeden z profesorů.
0
1
0
Nenaučila jsem se číst článek do ruštiny a tak jsem lhala učitelce, že nemám brýle. Ona se zeptala na počet dioptrií a tak jsem střelila, že mám dvojky. Ochotně mi nabídla svoje a já to musela číst a přes ty brýle jsem samozřejmě neviděla. Stres a adrenalin zapracovaly a já to nějak zvládla. Hrůza!!
0