Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Chodil jsem rok na strojárnu na VUT. Bojoval jsem co to šlo, ale rok na to jsem přešel na Báňu do Ovy a nelituji. Na Báni jsou aspoň lidské podmínky.
0
0
0
Vždycky, když vidím hranolky v menze, tak nevím, zda byl víc gumovej penis mého ex po sexu, nebo ty hranolky, co měl spolužák k obědu... Myslím, že v tomhle souboji hranolky aspoň vedou v tom, co se týče délky...
0
0
0
Po stisknutí "s" mi vyskočí místo "seznam.cz" "scholar.google.com", potřebuju volno... :-D
0
0
0
[FSI] Chápe někdo proč jsou v budově A1 číslovány i záchodové kabinky, jako by to byly kanceláře?
0
0
0
Když jsem byl na pohovorech a ptali se co jsem nedal na strojarne a já řekl, že pružinu, všichni ti mocní šéfové se začali potit a ptali se jestli florian pořád učí a jestli v menze na purkynich je pořád kuřecí plátek navara.
0
0
0
Uvítal bych, kdyby SPS nebo jiná organizace zařídila na další semestr přednášku Dominika Feriho. Je to velmi inspirativní člověk a možná by to pár zaprděným studentům otevřelo oči.
0
0
0
Když si v menze objednáte "hamburger" - název dle obrazovky. A dostanete asi něco jako karbanátek s bramborem a hořčicí :-D
0
0
0
Za týden mám státnice na FEKTu z Výkonové elektrotechniky... Pořádně jsem se ještě nezačal učit, nic nechápu a začínám se smiřovat s tím,že jdu za rok znova (na podzim nemůžu)
0
0
0
Kolejní rozhlas jednou hlásil. "Kdo ukradl dveře od pokoje paní provozní ať je ihned vrátí". Asi za pul hodiny "Bude probíhat kontrola celé budovy. Prosíme všechny zaměstnance na recepci"...
0
0
0
FSI _ naprosto neuvěřitelný den jsem měl při zkoušce z terma. Pro mě opravdový peklo protože nejsem žádnej atomovej inženýr. Den před zkouškou jsem zjistil, že to opravdu nemůžu dát. Odhlásit se nešlo, tak jsem to šel jak se říká zkusit. Nejdřív písemný nějaký příklady a teorie a pak odpoledne až to profesor opravit tak ústní. Když jsem v pauze přišel na kolej tak jsem si říkal, že nemám šanci, že tam ani nejdu a začal si balit. Pak mi to kamoš rozmluvil ať se jdu aspoň mrknout.opravdu nás tam přišlo málo a tak jsem se jen tak koukal do sešitu. úplnou náhodou jsem otevřel proudový motor a to si celou hodinu čet dokola, ani nevím proč a když jsem šel jako poslední nařadu, myslím že to byl Pavelek, opravil test a říkal, že to není spatný a co vím o proudovým motoru. Spadla mi huba, něco mu tam nakreslil a vysvětlil a mazal jsem s Ečkem na pivo. Tohle pokládám opravdu za neuvěřitelný štěstí...
0
0
0
neprijali ma na podnikateľku. Je šanca, že ma vezmú na odvolanie?
0
0
0
Poznáte ten pocit, keď sa vrátite domov z Tatier? :) ... a vlastne :/
0
0
0
http://www.brnenskadrbna.cz/zpravy/spolecnost/7920-diplomka-nic-neresi-studium-je-ztrata-casu-pos-ane-umeni-me-nezajima-uvedl-diplomku-student-favu-obhajil.html FaVu ide svoje.
0
0
0
[KOLEJE ] Špunty do uší mi pomáhají se lépe soustředit na učení a nechtělo se mi je vytahovat, když jdu na mušle skrz ty 2 minutky. Stoupl jsem si k mušli a začal močit o 5 sekund později jsem se podíval doleva a ani ne metr ode mě močil člověk, kterého sem neslyšel přicházet......nehorázně sem se lekl a ochcal půlku stěny (borec hodně nechápal).
0
0
0
Nerozumím těm, kterým se zamlouvá nějak pomlouvat FaVU. Kritizovat mohou asi jen ti, kteří absolvovali leda tak výtvarku na základce (ti lepší asi i na střední). Umění není o tom jen načmárat nějakou postavu nebo udělat koláž. Dokonce o tom umění ani není. Ale musí v tom něco být, nějaký otázka, skrytý symbol, nějaká schovaná reakce na nějaký problém etc. Ať si každý zamete před vlastním prahem s bakalářkama a diplomkama, jak se říká: hoď kamenem, kdo je bez viny. Takže, kdo si může hodit kamenem? Kdo z vás nezapomenul ani na jednu citaci, nemá v práci jakoukoliv chybu, etc.? To není jako nakreslit barák nebo naplánovat stavbu mostu, to jsou všechno věci přes kopírák, ale umění musí být originální, v jinotajech.
0