Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Smutná pravda.
0
0
0
Něco k situaci v kantýně FSI. Je možné že se hodnota bitcoinu promítá do ceny párku v rohlíku? Obě rostou tak podobně. Myslím si tedy že by bylo vhodné překřtít tuto potravinu na zlodějský rohlík. A jak je možné že každý den už ve 12 hodin je vyprodáno? To se jako nepočítá s tím že bude mít někdo hlad i později?
0
0
0
Tomu retardovi, který hází v noci petardy z okna na A04 PPV: Jdi do prdele.
0
0
0
Ono to potěší, když člověk najde Liebesbrief v sešitu :D. Škoda jen, že volané číslo neexistuje :( :D. Marně přemýšlím, jestli to byl fórek, dotyčná osoba se upsala nebo je to nějaká šifra :D.
0
0
0
Kde se v Brně dá seznámit s klukama, kteří jsou milí a nejde jim jen o to jedno? Party boys už mě nebaví...
0
0
0
Na PPV jdu vždy radši nahoru pěšky, než jít s holkou ve výtahu. Bojím se, že by si to špatně vyložili.
0
0
0
Král všech pajců Mário Lenčéš, by měl dostat nějakou medaili. Ave Mario!
0
0
0
Přestěhování na druhou stranu A02 slibovalo neslyšitelnost Bubeníka z chajdy. Nově bydlím přímo naproti jeho chajdě!
0
0
0
Vážně už mě rozčiluje tvrdý toaletní papír na FSI! Mám z toho rozedřený zadek a potom mě to bolí při análním sexu -_-
0
0
0
Jsem z FSI, ale občas chodím na přednášky matiky na pajdák. Holky tam, to je prostě pohlazení po duši, navíc kluků je tam asi stejně(možná i míň) jako na strojárně holek, takže jsou moc milý a i průměrnej kluk má šanci. Pokud tedy nejsi echt aktraktivní borec, tak orpavdu doporučuju přestat balit holky z VUT a zkoušet štěstí jinde(pajdák, VFU...).
0
0
0
Ve škole si dávám na oběd vždycky jen kuře s rýží. Jím tam jen dvakrát týdně, ale je zajímavé, kolik názvů a příchutí může obyčejné kuře mít.
0
0
0
Výroba DPS na URELu: Doporučená minimální šířka spoje i mezery je 0,5 mm. V malých kritických oblastech (vývody integrovaných obvodů) lze akceptovat minimální šířku spoje a mezer 0,3 mm pro předlohy na pauzáku, respektive 0,25 mm pro filmové předlohy. U polygonů by měla být izolační mezera alespoň 0,6 mm (parametr Isolate). Opravdu technologie vysoké školy na úrovni. Takovou přesnost zvládám lihovkou v ruce (0,5mm)
0
0
0
Už mě nebaví poslouchat tady ty hejty na podnikatelku. Většina z vás tu nikdy nestudovala a bylo by pro vás zřejmě překvapením, že tu existují i obory, které vyžadují vyšší IQ, než mají vaše penisy po ránu. Zahrabte se zpátky do výkresů a vylezte, až budete mít rozumné argumenty.
0
0
0
Proc se kluci z VUT boji oslovit holku? Jsem z FEKTu, nezadana a misto toho, aby me nekdo oslovoval, tak se na me porad jen divaji. To si ma holka z VUT balit kluky sama, protoze oni se neodvazi? :D
0
0
0
Můžete mi někteří z vás, prosím, vysvětlit, proč chodíte na přednášky, když tam stejně řešíte něco jiného? S*re mě, když v té velké přednáškové místnosti se snažím zaslechnout každé slovo přednášejícího a nějací ******* za mnou vyrušují. Pokud jste si toho nevšimli, na chodbách je místa dost, proč si nejdete sednout tam? Nikdo by vás nerušil a především nikoho byste nerušili vy.
0