Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Dokud zaměstnanci skoly, kolejí, menzy a Cesy nepochopí, že tam pracují, díky tomu, že my tam studujeme. Bude to stát za pytel... Za zmínku stojí arogantní studijní na NVMS na stojárně, Školník z FP a jeho až agresivní, vulgární chování, jako by mu patřil pozemek pod celým Palackého vrchem, Bezmozkový vrátník z Fitu a jiní jim podobný. I přesto čest všem výjimkám, které si uvědomují svou náplň práce těm děkuji :)
0
0
0
Na Seznamovák v Pasohlávkách nejedu kvůli Ferimu, kterého tam pozvali.
0
0
0
Nemyslela jsem si, že je něco horšího než menza. Tohle léto jsem poznala stravu v kantýně ve firmě, kde dělám a nikdy jsem si nemyslela, že to řeknu, ale zlatá menza. Aneb další důvod, proč zůstat studentem VUT ❤️
0
0
0
Tak ta sra*ka o D.F., to jako fakt? Opravdu Češi, těm se prostě člověk nezavděčí nikdy. To je prostě hnus. Lidé mají různé názory, ale v okamžiku, kdy si organizátoři dovolí pozvat politika, zvláště vrstevníka a poměrně úspěšného politika, tak prostě se k tomu někdo postaví stylem "nesouhlasím s Ferim, tak to bojkotuji". Přednášky jsou tam snad povinné? Dejte si raději pár facek, podívejte se na video s tím politikem z Japonska a večer si běžte zanadávat do hospody někde v horní dolní. Pak nemáme být ve světe pro smích. Kdyby udělali přednášku o veganství tak masožravci taky nepojedou?
0
0
0
Jak jsou ty prázdniny tak už mi začínají chybět slováci. Občas si pustím slovenskou televizi. Jen tak, z nostalgie.
0
0
0
Když si čtu přiznání z VUT, tak mám strach nastoupit do prváku na VUT FIT :D
0
0
0
vyštudoval som FAST, strašne ma baví stavebníctvo ale ubíja ma že v stavebníctve sú mzdy ako v LIDLI. prihlásil som sa do cestovateľskej súťaže a verím, že tam vyhrám, aby som z toho života aspoň niečo mal :D pomôžeš mi vyhrať?! hlasuj: http://pakujsa.sk/vlog/wua3tf4c
0
0
0
Potkal jsem jednou na FSI pěknou holku. Dobré povahy, dobrá povaha, inteligentní, dobře jsme si rozuměli, už jsem si říkal, že si vemu číslo. Pak mi ale dala dost peprnou nabídku. Žeprej : "iděm do knižice tlačiť, nejděš so mnou?" Tak to jsem vzal nohy na ramena a jak s éčkem z pružiny jsem z tama valil, že koho jsem to potkal. Škoda, jinak byla totiž fakt dobrá... ... až na tu úchylku teda.
0