Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Miluju, když jdu jako spořádaný pejskař uklidit výkal po svém psovi a stoupnu do hovna nějakýho jinýho psa.
0
1
0
Je docela smutné, že rodiče neumí své děti vychovávát.Proto občas mladé vychovávají naši senioři v MHD. Nechápu , proč se tomu všichni diví.
0
1
0
Říká se,líná huba hole neštěstí.V šalině to platí dvojnásob.
0
1
0
Dominik E. M. Je sexy :3
0
0
0
(FSI) Přiznávám se, že nesnáším sám sebe. Nesnáším se za to, že jsem po absolvování bc. studia šel dobrovolně na prezenční Ing. studium. Ten kriminál mi nedělá dobře na hlavu. Nejraději by strčil hlavu do páternosteru.
0
0
0
Zítra mám zásadní zkoušku, největší nálož od maturity na nejtěžší OA v republice. Už před třemi dny mi došel toalení papír a já místo něj musím používat kapesníčky, co jsem posmrkal v posledním měsíci a ještě každý několikrát obracím, jak to jen jde. Zítra si koupím značkový.
0
0
0
Jednou jsem se vyspala se svym ucitelem - Ph.D. na FP :)
0
0
0
fyzio na FZV není fyzioterapie
0
0
0
fyzioterapie na FZV není žádná fyzioterapie
0
0
0
Makám na kariéře. Chci povýšit. Né kvůli většímu platu, ale abych už nemusel pracovat s mýma kolegama, se kterýma trávím 8hodin denně a musím přectírat, že je mám rád a jsou mí kamarádi. Jednou si své kolegy budu vybírat sám a pak teprve budu šťastný.
0
0
0
Nechápu lidi, co si v jednom kuse na sociální sítě přidávají fotky svejch dětí. Jako jo, je super, že vám něco takovýho vylezlo z kundy, ale uvědomte si prosím, že kromě vás, vašich příbuzných a (možná) vašich nejbližších přátel se nikdo nad vaším malým mongoloidem nerozplývá a určitě si nemyslí, že je to krásný, roztomilý apod. Je to dobrý leda tak k tomu, že pedofilové si teď můžou bez problémů vyhonit při prohlížení např. facebooku a nemusej na deep web nebo si děti složitě unášet a znásilňovat... Rada na závěr: Úplně stačí přidat třeba jednu fotku měsíčně - aby ti co je to vážně zajímá viděli, že to ještě dejchá. Děkujeme.
0
0
0
[FIT] Netuší někdo, kolik $$ tak můžou brát ty "milé mladé slečny" v CVT? Kdyby náhodou nevyšel FIT, tak kolik si můžu vydělat celodenním sledováním zpráv na Novinkách ... :D
0
0
0
Strašně miluji jednu holku má krásný prsa a prdelku jak míček❤❤
0
0
0
Baví mě hysterie kolem nového loga. Najednou je minimálně polovina akademické obce grafickým designerém a hlásá "přímou demokracii" ve volbě loga. Mrzí mě, že i na univerzitě platí "co Čech to grafik/designér/architekt/urbanista/sociolog/politolog/etc."
0
0
0
Předpokládám, že na UPOLu se najdou inteligentní lidé, kteří mi dokážou bez urážek, házení špíny a podobných nekalostí předložit argumenty, proč volit pana Zemana/pana Drahoše ve 2. kole prezidentských voleb. Tak co, zvládnete to?
0