Přiznej anonymně!
Aktualizovat
2
0
Jednou mě chytli revizoři a já jim řekl, že se mi chce čurat ať mě pusti. No smáli se, že by to prý mohl říct každý. Kdybyste viděli ten výraz, když sem se pochcal...
0
2
0
V autobusech 47 a 49 klasika.
0
2
0
Dnes 11.9 se v busu 57 směr do Soběšic,se pohádali dvě babky. Jádro sporu bylo,která z nich prej má vychovanější a slušnější vnoučata.
0
1
0
Marie polyká zvratky, prosím anonymně. ;)
0
1
0
Není větších prasat, než-li na právech - ať už z hlediska alkoholu, drog, sexu atd. To není škola, to je životní styl.
0
1
0
Kam ten svět spěje :( holky radši dají přednost klukovi co jim nadává a nemá je rád ale když je nějakej kluk co jí skutečně miluje tak ho pošle doprdele
0
1
0
Neumím flirtovat
0
1
0
Včera v autobusu č.65 v Medlánkách seděl puberťák.Vedle něho stála důchodkyně slušně ,ale rázně ho požádala. zda li ji nepustí sednout.Borec ji ignoroval.Zničeho nic mu náhle sedla na klín. To byste měli vidět s jakou rychlostí vystřelil.
0
1
0
Nechápu proč jsou ti dnešní důchodci tak protivní a to hlavně v MHD.
0
1
0
Jsem si vědom toho, že to sem úplně nepatří, ale třeba by mi někdo mohl pomoct. V pondělí 11.září jsem na ulici Veveří potkal dívku, kterou bych rád našel. Stalo se tak v cca 15:20 - 15:30 u zastávky šaliny (tam, kde staví 12 ve směru na Červinkovu). Popis dohromady nedám, ale měla dost výrazný poznávací znamení - šla bosa. Než jsem se vzpamatoval, zmizela. Pokud by mi někdo mohl pomoct, jakože asi těžko, byl bych mu moc vděčný.
0
1
0
Vždycky ,když se řekne Kaufland , tak si ihned vybavím agresivní důchodce..
0
1
0
Moje babička byla tanejlepší babička na celém světě.Avšak na mladé a na študáky v MHD byla celkem pes.Hodně jich tam totiž seřvala.Jednou se vracela se mnou dom do Slatiny a hned 8 lidí jí v trolejáku č.33 uvolnilo raději místo.
0
1
1
Lucinka a Martínek mají být spolu! Označte je prosím
0
1
0
Mé přiznání nikdy nebylo zveřejněno na facebooku
0
1
0
našel jsem v péčku své rodiče :(
0