Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Se svým přítelem jsem už 9 měsíců neměla sex. Nepřitahuje mě. Nevím co dělat.
0
1
0
Někdy mám pocit, že klukům jde jenom o sex, a kvůli té myšlence bych si nejradši našla asexuála nebo impotenta v mém věku. Takoví kluci pod dvacítku ale asi neexistujou.
0
1
0
Je krásné vsude cist a slyset jak tamhle te omrdal tam tu. Jak ji poslal do prdele atd.. Kluci to uz u vas neexistuje slovo respekt a romantika. Jde i jinym způsobem holku oslovit a ne jenom ji ozrat opr... a jit do pryc. Co treba kvetina ktera vykouzlí stejny usmev na tváři jako auto. Proc ji neslozit básničku zahrat na piano na kytaru naucit se par veci aby videla ze tu snahu mate proto aby jste ji udelali krasnej den. Proste prijde mi ze se kokikrat stydim ze jsem kluk po tom co tady nekdy čtu a slyším ok je mi 20 nejsem clovek kterej by mel rozdavat moudra alelživé uz by se někteří mohli probrat. Ale jak holky tak kluy samozřejmě
0
1
0
Smutná pravda.
0
1
0
zuzanky jsou nejlepší :***
0
1
0
Napsala jsem klukovy, on sice odepsal, ale nikdy nenapsal první, co mám dělat?
0
0
0
Nejde ani tak o přiznání. Chci se zeptat zda někdo nemá zkušenost s přestupem po dokončení bakalářského oboru průmyslový design na jiný magisterský, na který lze jít po dokončení oboru základy strojního inženýrství. A nebo jestli jde přejít z průmyslového designu ještě v druhém semestru zpět na základy.
0
0
0
Víte, co se stane, když při sprintu z koleje na přednášku proběhnete nouzovýma dveřma a začne na vás houkat alarm? Vůbec nic.
0
0
0
Včera jsem v mém vw polo sdi předjel lambo aventador ❤️ Sice bylo na podválu ale to je jedno
0
0
0
Nemusím moc kluky, co maj luxusní auto.. Nelíbí se mi, jak se s ním chlubí a jak se o něj starají líp než o svoji slečnu.
0
0
0
Všichni pánové z VUT s kterými jsem něco měla je mají velké. Diky vysoká!
0
0
0
Napsala jsem už asi 20 přiznání a ani jedno nebylo zveřejněno.
0
0
0
Hrozně se bojím, že až nastoupím na FCH, tak tam budu nejblbější. Na gymplu tu chemii celkem dávám, ale asi tam bude víc lidí z průmyslovky, kteří to budou umět tak o 100% líp než já.
0
0
0
Vždycky se strašně stydím, když mi kluk sundává podprsenku. Mám větší prsa a mám je trošku níž a levé mám o něco větší. Po každé se strašně divím, když se jich kluci nemůžou nabažit. O letních prázdninách se mi dvakrát stalo, že si je kluk chtěl po sexu vyfotit na památku.
0
0
0
Verunka má nádherný úsměv!❤ označ Verunku, která se krásně směje❤
0