Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Víte, co se stane, když při sprintu z koleje na přednášku proběhnete nouzovýma dveřma a začne na vás houkat alarm? Vůbec nic.
0
0
0
Proč tu má zjevně tolik lidí komplexy z právnické fakulty? Každý svého štěstí strůjcem. Někdo má za cíl právnickou, jiný pajdu a další zas medinu, snad každého věc, ne? Nevidím důvod brát si jiné fakulty do úst, všude se najdou normální lidi a stejně tak i blbci. Váš zklamaný kolega z Právnické.
0
0
0
Počet dementních studentů medicíny, které potkávám, je alarmující. Z toho nevyvozuji nic o všech studentech medicíny, jen mnohdy propadám fascinaci z toho, jaká individua tam přežijí.
0
0
0
Spíš než přiznání mám dotaz k oranžovým studentským průkazkám. Totiž paní referentky na studijním oddělení na PřF na ně na začátku roku psaly platnost pouze do konce semestru, což nikdy tak nebylo, vždy platily s výjimkou prázdnin rok. (Prý to nestudenti, kteří se do druhého semestru nedostali, zneužívali.) To by asi ani nevadilo, kdyby jiné referentky na jiném studijním oddělení jiné fakulty (LF) nepsaly na téže průkazky platnost postaru, tedy rok, nebo to nechaly na ženských za okénkem na nádraží, které tam taky psaly rok. Přijde mi to dost nefér. Takže by mě zajímalo, jestli jsme na PřF jediní, kdo si budou muset jak debilové zařizovat průkazku v únoru znovu nebo jsou i jiní studenti z ostatních fakult, kteří to mají taky jen do konce semestru.
0
0
0
slováci na FI jsou nejlepší ♥
0
0
0
Kto si nechal peračník s dievčatkom a šteniatkom (trápne) na Kotlárskej budova 2, nájde si ho na vrátnici
0
0
0
Tak už jsme konečně taky pokřtili záchody na ESF. Asi jedno z nejhorších míst pro sex :(...
0
0
0
Nechápu bodování z domácích testů jisteho "matematickeho" předmětu na FI... 0,6 bodů minus, za špatnou odpověď chápu, ale ne, že mi to strhne dvojnásobek za příklad, kde je pouze odpověď ano ne....nebo jak se někdo může dostat celkove na 1.28 nebo *.02 bodů...raději vypadat jako idiot tady než na fóru
0
0
0
Na to, jak je Kampus hypermoderní objekt, tak by mohli občas trochu zatopit v posluchárně 132... Nebo je to snad proto, aby studenti během přednášek neusínali?
0
0
0
Lidi nepřelepujte si prosím kamery na noteboocích, nikdo vás špehovat nechce. Špehují se prezidenti, ministří, atd. a ne obyčejní studenti.
0
0
0
V jednom krásném bufetu si nějaký student vydělal 600 Kč a jedna smutná pokladní prodělala kdyby ten dotyčný to vrátil byla bych moc ráda děkuji že jsou i poctiví mladí lidé.Jinak je to chyba moji velké ukecanosti .Přeji krásný a bohatý večer
0
0
0
Štve mě, že co se otevřel veggie bar, vegetariánská jídla značně vytlačují jídla masitá i v klasické menze na Moraváku. Come on, já chci pořádnej flák masa, schovejte si všechny ty sójový a robi masa o patro výš, kvůli tomu se to snad zřizovalo, ne?
0
0
0
Hlásím se na PřF dvojobor Biologie + fyzika se zaměřením na vzdělávání... poslední dobou neustále dokola všem vysvětluju, že jsem si ten obor vybrala dobrovolně a že nejdu na ten strašný pajdák -_-
0
0
0
Ad předchozí přiznání - má někdo s daným dvojoborem zkušenosti? Jaké bylo studium? Na co si mám dát pozor?
0
0
0
V pátek 3. 11. jsi jela ve 13 hodin vlakem, měla místenku č. 52 a vystoupila v Blansku, seděli jsme v plném kupé naproti sobě a zadívali se na sebe. Přijdeš mi jako dobrý člověk, jako někdo, koho bych rád poznal. Nicméně jsem neměl odvahu tě před lidmi oslovit a teď toho samozřejmě lituji. Jelikož neexistuje možnost tě zkontaktovat, budu doufat, že si toto přiznání přečteš a nějakým způsobem zareaguješ.
0