Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Není větších prasat, než-li na právech - ať už z hlediska alkoholu, drog, sexu atd. To není škola, to je životní styl.
0
0
0
Nechápu předměty profesora Stříteckého...proto jsem si na tento semestr zapsala další jeho předměty.
0
0
0
Přišlo mi zbytečné jezdit někam na seznamováky. Teď jdu do druháku a neustále všude sedím sama, chodím na přednášky sama a jen poslouchám jak se moji kolegové baví. Poznala jsem pár známých na tělocviku, ale na svém oboru se stydím s někým navázat kontakt. Takhle Forever Alone jsem si nikdy nepřišla.
0
0
0
Čím dál tím víc mi dochází, jak je můj obor k hovnu...Vidím zajímavou budoucnost...
0
0
0
Kvůli studiu na vysoké škole jsem začal iracionálně nenávidět tlusté lidi, pro roky namačkávání mne na okno v autobusech regiojet.
0
0
0
Študentka mi raz odovzdala na USB okrem práce aj fotky zadku.
0
0
0
Zamiloval jsem se do nekolika holek z mé fakulty, ale ani jedna neměla zájem. Zájem měly jen ty, o které jsem nestál já. Tak jsem si našel přítele a jsem velmi spokojen.
0
0
0
Ahoj lidi, nastupuji teprve na MUNI a zajímá mě, kde bych mohl sehnat nějaké psychedelika. Zajímá mě především LSD a mescalin, klidně i NBOMe . Dále třeba ketamin a amfetamin, klidně Adderall nebo Ritalin. Ale RC nechci. Neptam se u koho, ale spíš místo, kde bych takové lidi našel.
0
0
0
Ďalší slovenský párik na Lekárskej :D no je to smiešne ako ste sa riešili minulý semester a pritom ste sa tvárili že nič :D ach bože :D a inak už vraj aj pracujete na malom medikovi :D aspoň vas bolo počuť podla pár ľudí :D tak len užívajte a dávaj pozor princezná D. :) )
0
0
0
Rozhodně to neberte jako reprezentativní vzorek nebo nějakou statistiku, ale pátým rokem rád diskutuji se studenty prf a fss (jsem jejich spolužákem) a pokaždé se mi potvrdí stejný vzorec - Když má někdo středové až pravicové názory, rád vám ten svůj sdělí a vy mu zase svůj. Oba jste spokojeni a o něco bohatší, máte nad čím přemýšlet a případně prostor svůj názor změnit. Když má někdo krajně pravicový a nebo jakýkoli levicový názor, nezavře klapačku a bude vás pronásledovat až na práh vašeho domu a pak na vás čekat ve škole, aby se ujistil, že vás o svém postoji přesvědčil a teď už máte stejný. Třikrát ani „Dej mi pokoj, nechci se už o tom s tebou bavit.“ Nefungovalo. Jsou to šílenci.
0
0
0
Přiznávám se, že na Prf máme, ať chceme nebo ne, "nacionalismus". Jiné fakulty (vyjma mediny) prostě neuznáváme.
0
0
0
Pokud odchodím předmět, ale nepřihlásím se v daném zkouškovém období k řádnému termínu zkoušky, mám nárok se přihlásit v jakémkoliv dalším semestru s vypsaným termínem? Popřípadě jak se to řeší?
0
0
0
Neprijaty z kapacitnych dovodov znie sice dobre. ale pravdou je ze su to napisane prijimacky na polovicny pocet bodov. takychto uspesnych riesitelov je vela. A oni medzi nimi proste spravia ciaru - so Slovakmi alebo bez.
0
0
0
Myslím si.že nechtěným údělem každého mladého člověka,hlavně študáka v Brně. je být sprdnut rázným nevrlým seniorem.
0
0
0
Tak jsem se dostala do prváku, hurááá.
0