Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Masaryk musí rotovat v hrobě z toho, kolik je na univerzitě nesoucí jeho jméno levičáků (ano bývalý děkane Krobe, myslím tebe!) a negrů.
0
1
0
Vyspím se s klukem, který dostane na komentář k tomuto přiznání nejvíc lajků.
0
0
0
Kam se člověk na MU hne, tam nějaká levicová fetka. Kéra, dredy, náušnice v nose. A to mluvím i o vyučujících!
0
0
0
Miluji všeuměly co si stáhnou vzor smlouvy na XY z internetu a pak se plácají po rameni, jak ušetřili 2 000 a jak by taky mohli dělat právníka, když je to tak snadné. Pak se někteří z nich se svým smluvním protějškem pohádají a poslední z nich nám za zastupování v kanceláři nechal 186 000. (Což by vůbec nebylo nutné, kdyby nebyl hamižný a nechal si tehdy za ty dva litry udělat neprůstřelnou smlouvu na míru.) A tak jsou to paradoxně právě ti, kteří by si pro korunu nechali koleno vrtat, díky kterých mají začínající advokáti „co žrát“. <3
0
0
0
Lubal je nejlepší učitel a zkoušející. Já bych ho sežral... <3
0
0
0
Chtěla bych si zaprcat ale nemám s kým
0
0
0
Mé přiznání je, že jsem měl poměrně rád bufet na ESF a nevím, co se s ním teď děje. Neví někdo, co z toho bufetu bude?
0
0
0
Po prvním seznámení se s ISem začínám vážně pochybovat, jestli se vůbec hodím pro studium vysoké školy.
0
0
0
V Brne som bol raz v živote a to na odborovom teste z angličtiny. Pri čakaní kým sa test začne som sa zaľúbil do každej ryšavky ktorú som tam videl
0
0
0
Neříkejte mi, že jsem jediná, která se platonicky zamilovala do toho kluka, který 29.6. fotil průkazovky do ISIC na PdF...
0
0
0
Trvalo mi skoro 3 roky, než jsem zjistil, že každá fakulta má své břemeno, takže si není na co stěžovat. Jaktože to nevíš? Vždyť jsi přece PRÁVNÍK!, Hele, MEDIKU, kde máš život?, Pokud nechceš být profesionální travič, pak nevím co chceš dělat, PŘÍRODOVĚDČE., FILOZOFE, víš, že do KFC mě vzali když jsem ještě ani neměl dodělanou střední?, PEDAGOGU, lze tu vaši fakultu vůbec nedokončit nebo ne?, Jaké je pokračování gymplu EKONOME? Znám něco s dobrou grafikou, říká se tomu reálný svět, INFORMATIKU. SOCIOLOGU, doufám, že v rámci gender studies máte povinný předmět Vaření kafe a sjednávání schůzek bílým, privilegovaným, cisgender mikroagresivním, mysogynním mužům, protože to je to, co s tímhle oborem budete dělat. SPORTOVČE, začínáš stárnout, Pchjongčchang je tvá poslední možnost!
0
0
0
Musím si trochu pohonit ego. 19. 7. jsem byla v CPSce a prošla jsem kolem dlouhé řady prváků, kteří tam šli na focení. Byl to příjemný pocit, jen tak kolem nich projít. Podobný pocit mívám i na studijním, když přejdu celou tu řadu až skoro ke dveřím, kde se za někoho zařadím a pak v průměru do dvaceti minut zase tu řadu míjím zpátky a pryč.
0
0
0
Při svých skromných návštěvách CPS jsem zjistil, že 98 % procent lidí tam jsou medici. Co tam dělají? Vždyť Bohunice jsou lán cesty, to nemůžou studovat doma a musí se táhnout přes půlku Brna, aby seděli u internetu?
0
0
0
Nikdy nekritizujte politickou stranu bývalého rektora. Udělala jsem to v jednom kurzu a výsledkem bylo F. Tak za rok.
0
0
0
Teplí medici jsou největší zlo. Kluci, pokud chcete kluka, hlavně se vyhněte medikům, jsou to největší hajzlové a nezaslouží si nikoho. S jedním jsem chodil a ještě teď je mi z toho na zvracení.
0