Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Já bych zase zrušila některé arogantní mediky přesvědčené o své všeobecné prospěšnosti. Ach, vy jediní jste naše spása!!
0
0
0
Jak moc se hrotí shyby na přijímačkách na záchranáře? Musí to být úplně poctivý nebo to stačí nějak ojebat?
0
0
0
Přijde mi úžasný, jak studenti FSpS jezdí jedno patro výtahem. Sportovat, to jo, ale ze schodů by vám nožičky upadly, co?
0
0
0
Pročítám si diskuzní fóra, kde píšou prváci, a říkám si, jestli jsem byl v 19 taky takový pitomec. Nebo že bych jen stárnul?
0
0
0
Vážně mi chybí nějaká muni meme page
0
0
0
Jsem na FF už 4 roky... Za tu dobu jsme neměli ani jediný semestr bez toho, aby tedy něco nestavěli nebo neopravovali. Já si to bez těch sbíječek ani neumím představit! A co teprve až sundají ty ocelové zábrany okolo staveniště, to bude teprve něco. Škoda že s tím vším skončím 2 měsíce potom, co odstatnicuju.
0
0
0
Na stránke SKM je napísané, že na Tvrdého sú spoločné sprchy. Zaujímalo by ma, ako velmi sú spoločné.
0
0
0
Když člověk skončí ve škole o půl jedný, na Moraváku už jsou jen samý tofu, robi a seiteny...tak na co se do prdele stavělo nahoře to veggie bistro, když nám to teď stejně všechno cpou dolů?! Hlavně že ceny šplhají jak František Němec v Jak dostat tatínka do polepšovny, ale že by se třeba za ty prachy dalo i něco vybrat, to ne...
0
0
0
Šéfové výzkumných skupin nemají čas udělat pro jednoho člověka zkoušku, pro druhého obhajoby, pro dalšího přečíst články a závěrečné práce, už ani jeden debilní podpis z nich nevymlátí (podpis, který je žádán kvůli sračce, kterou si oni sami vymysleli), ale děvky levný si ze studentů dělat umí všichni dokonale. Čeští studenti a pracanti už nejsou a jde to celý do kytek. RIP česká vědo.
0
0
0
Nesnáším Brno.
0
0
0
Už mě sere, jak mi každý říká, že můj obor nemá budoucnost a jen se mi směje. Uhádne někdo, co studuji?
0
0
0
Jestli někdy konečně absolvuji Masarykovu univerzitu a budu vydělávat velké money, což doufám, že budu, pošlu finanční dar na rekonstrukci CPS. Leta tu nikdo neměnil koberec, lítají tu moli a je mi smutno, že se této nepřetržité studovně nedostává dost financí.
0
0
0
Líbí se mi kunsthistorici... :-)
0
0
0
Slušná dívka nikdy nedopustí, aby nemanželští studenti viděli její prsa, či dokonce bradavky, nebo dokonce ohanbí ani zepředu, ani zezadu , ani z boku, ani seshora, ani zezdola, zkrátka nijak. Ani ve společných sprchách. A už vobec na Masarykovej univerzite.
0
0
0
Jsem tak unavená, že často spím na Fildě na záchodech
0