Přiznej anonymně!
0
0
Na PPV jdu vždy radši nahoru pěšky, než jít s holkou ve výtahu. Bojím se, že by si to špatně vyložili.
0
0
0
Tomu retardovi, který hází v noci petardy z okna na A04 PPV: Jdi do prdele.
0
0
0
Něco k situaci v kantýně FSI. Je možné že se hodnota bitcoinu promítá do ceny párku v rohlíku? Obě rostou tak podobně. Myslím si tedy že by bylo vhodné překřtít tuto potravinu na zlodějský rohlík. A jak je možné že každý den už ve 12 hodin je vyprodáno? To se jako nepočítá s tím že bude mít někdo hlad i později?
0
0
0
Nechápu ty idioty, kteří vyhazují na PPV u A04 komunální odpad do kontejnerů na sklo, když obyčejné popelnice na komunál jsou hned vedle. Co si tím pomůžete? To děláte schválně nebo je vám to prostě jedno? Akorát tím ničíte práci mnoha dalších, kteří se snaží chovat společensky odpovědně a poctivě třídí odpad.
0
0
0
Zajímalo by mě, co budou dělat na FSI v dalších ročnících ti, co už v prvním semestru chtějí, aby jim někdo vypracoval projekt, protože na to nemají nebo se jim do toho nechce.
0
0
0
Je něco málo po druhé hodině noční a opět tu vzteky ohryzávám stůl při dělání protokolů do MVA. Občas si fakt říkám, že studium na VUT je spíše psychický trest než výsada, jak se nám snažili namluvit na dni otevřených dveří.
0
0
0
Kdyby neexistovalo forum, neprošel bych ani 1. rokem.
0
0
0
Párek v rohlíku za 18 Kč na FSI? S hromadou kečupu nebo hořčice pouze na dně rohlíku? Ne, díky.
0
0
0
Přiznávám se, že mne ten incident s mikrovlnkou na B04 hrozně mrzí, ale bohužel už to nejde vrátit.
0
0
0
Je sice hezký, že někteří jedete z kolejí domů už ve čtvrtek. Nic to ale nemění na tom, že byste se měli naučit zhasínat v koupelně a na hajzlu. Při usínání jsem měl pocit, že mi nad hlavou startuje vrtulník.
0
0
0
[FAST] Ten blbý pocit, když se učíme v matice něco, co nezná ani strýček Google, ani WolframAlpha :(
0
0
0
Tomu blbovy z podnikatelky. Ani v mm by tvůj pláč neměl smysl. Btw. I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo ale jenom na malém jevišti.
0
0
0
Nikdy jsem neslyšela nikoho z FP říct, že bychom to měli těžší, než na ostatních fakultách, spíš naopak. My jsme si toho vědomi, to jenom vás to zjevně sere, že to tady pořád někdo vytahuje. :)
0
0
0
Už mě nebaví poslouchat tady ty hejty na podnikatelku. Většina z vás tu nikdy nestudovala a bylo by pro vás zřejmě překvapením, že tu existují i obory, které vyžadují vyšší IQ, než mají vaše penisy po ránu. Zahrabte se zpátky do výkresů a vylezte, až budete mít rozumné argumenty.
0
0
0
Ve škole si dávám na oběd vždycky jen kuře s rýží. Jím tam jen dvakrát týdně, ale je zajímavé, kolik názvů a příchutí může obyčejné kuře mít.
0