Přiznej anonymně!
0
0
Potkal jsem jednou na FSI pěknou holku. Dobré povahy, dobrá povaha, inteligentní, dobře jsme si rozuměli, už jsem si říkal, že si vemu číslo. Pak mi ale dala dost peprnou nabídku. Žeprej : "iděm do knižice tlačiť, nejděš so mnou?" Tak to jsem vzal nohy na ramena a jak s éčkem z pružiny jsem z tama valil, že koho jsem to potkal. Škoda, jinak byla totiž fakt dobrá... ... až na tu úchylku teda.
0
0
0
Když si čtu přiznání z VUT, tak mám strach nastoupit do prváku na VUT FIT :D
0
0
0
Nemyslela jsem si, že je něco horšího než menza. Tohle léto jsem poznala stravu v kantýně ve firmě, kde dělám a nikdy jsem si nemyslela, že to řeknu, ale zlatá menza. Aneb další důvod, proč zůstat studentem VUT ❤️
0
0
0
Na Seznamovák v Pasohlávkách nejedu kvůli Ferimu, kterého tam pozvali.
0
0
0
Dokud zaměstnanci skoly, kolejí, menzy a Cesy nepochopí, že tam pracují, díky tomu, že my tam studujeme. Bude to stát za pytel... Za zmínku stojí arogantní studijní na NVMS na stojárně, Školník z FP a jeho až agresivní, vulgární chování, jako by mu patřil pozemek pod celým Palackého vrchem, Bezmozkový vrátník z Fitu a jiní jim podobný. I přesto čest všem výjimkám, které si uvědomují svou náplň práce těm děkuji :)
0
0
0
Jak jsou ty prázdniny tak už mi začínají chybět slováci. Občas si pustím slovenskou televizi. Jen tak, z nostalgie.
0
0
0
Beru 300kč/hod čistého na brigádě (40h týdně) a chodím na podnikatelku. Nezapomeňte se mi do komentářů vysmát že tolik budu brát celý život a na víc nemám.
0
0
0
Když jsem jedné holce řekl, že studuji FIT, myslela si, že studuji tělovýchovu a sport :-D
0
0
0
Na FSI jsem jsem ojebaval cvika z elektromotorů jak jen to šlo. Po absolvování jsem nastoupil do vývoje elektromotorů
0
0
0
K přiznání o značce, zapomněl jsem vám moralistům dodat, že to byla "Chodík uzavřen, přejděte na druhou stranu." Takže žádná stopka, tu bychom ani ožralí nesebrali. Zdar.
0
0
0
Kdybych měl někomu ukázat nejhezčí místo v Brně, určitě by to byl areál FIT VUT.
0
0
0
Musím sa priznať, že už dlhšiu dobu (konkerétne od pamätnej prednášky Ngspice v prváku) ma fascinuje a zaujíma prečo niektorí vyučujúci na FITe chodia bosí, len s akousi šnúrkou obmotanou okolo palca. Už sa ku mne dostali rôzne teórie, jedna nepravdepodobnejšia ako druhá, nedohútal sa niekto k serióznej odpovedi?
0
0
0
FSI: minuly tyden jsem ukoncil bakalarske studium. Po celych sedmi letech. Nastoupil jsem na obecne, ve druhaku nemel kredity tak pres cžv dodelal, preruseni, nasledne prestup na profesni a tretak dalkove. Z toho vseho jsem mel tzv. koule na kovadline asi 6x to znamena opakovany predmet posledni termin a vzdy to na tech 50b vyslo. Ted se chystam na navazujici a mam vitr z toho ze m budou ucit spoluzaci :-(
0
0
0
Studoval jsem FITko. Hned v prvním semestru to dopadlo tak, že jsem ze studia(částečně, můj zdravotní stav byl i předtím dost nedobrý) zkolaboval, skončil na 3 týdny v nemocnici a samozřejmě venku ze školy. Opravdu proto obdivuju vás, co jste to zvládli.
0
0
0
Asi 3 roky zpátky v říjnu jsem šel s kámošem chlastat do města. Cestou zpátky, jsme místo holky sbalili přenosnou dopravní značku, nechali jí na bytě na gauči a zase šli chlastat. Cestou mi začal zvonit mobil, zvedl jsem ho a..."Dobrý večer, tady PČR. Byl jste zachycen naším kamerovým systémem jak kradete přenosnou dopravní značku. Žádáme vás, abyste se ihned dostavil na naše oddělení.. Bude zahájeno trestní stíhání, kdy vám bude uložena pokuta ve výši 10 000,- a prohřešek zapsán do TR." Byl jsem tak zesranej strachy, že jsem začal týpka ukecávat, jak by se to dalo vyřešit bez tak vysoké pokuty a zapsání do TR. Borec se nechal ukecat na 5ku, s tím, že ihned ráno odevzdám značku na odd. a složím pokutu. Tak jsem v půl 3 v noci volal ségře, ať mi pošle 5 tisíc na účet. Já došel na byt, tam vysmátý domácí, který se z nás celou dobu utahoval a hrál si na PČR. Tak nasranej a šťastnej zároveň jsem nikdy nebyl. Prachy jsem nikdy ségře nevrátil, prokalil je a do dneška mám fajn vzpomínku :-)
0