Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Ahoj, jmenuji se Bořek a chtěl bych 60-70% lidí poslat dopr.ele. V 5 ráno vstávám do školy a po škole hned valím na brigádu do nejmenovaného obchodního řetězce. Pracuji na pozici pokladní a na té zasr.né kase sedím až do 9-10 večera. Mám zodpovědnost za 10-90 tisíc, které bych v případě ztráty musel uhradit. Jsem permanentně nevyspaný a nenajezený, volný čas vyplňuji učením a na měsíc mám sotva 6 čistýho. Chtěl bych ty č.ráky, co jdou do obchodu a neumí ani odpovědět dobrý den, mají tisíc keců okolo, že museli ve frontě čekat 5 minut a že zam.daná nudlová polívka místo 8 stojí 13, zas.aný dělníky, co si vezmou nákup za 70 korun a platí pětilitrem, protože jsou vyk.rvený socky a musí si brát zálohy, všechny uřvaný hnědokožce a jejich deset harantů, který musím hlídat, jestli mi tam něco nečorují a všude jenom gádžo gádžo, bych chtěl poslat DOPR.ELE. Od té doby, co mám tuto brigádu jasně vidím, že většina Brna jsou jen KOK.TŠTÍ P.ČUSOVÉ. Omlouvám se 1 z 15 zákazníků.
0
0
0
Mám stále více pocit, že do Kauflandů v Brně nabírají prodavačky a pokladní hlavně podle pořádného obsahu podprsenek! A je to dobře!
0
0
0
Něco ke kampusu: MHD do a z Kampusu bývá občas přeplněná, ale pozoruji, že zahraniční studenti z medicíny jsou vesměs slušně vychovaní. Pouštějí sednout důchodce a jiné postižené, pomáhají jim nastoupit a vystoupit. Zatímco dělnický white trash odněkud ze Starého lískovce, Líšně, Vinohrad, Židenic a podobných ghettvčera jen hloupě koukal, tak indicky vypadající medik pomohl vstát staré paní, kterou shodili spratci ze základky. Už jsem toho viděl hodně, abych mohl vyslovit tento názor.
0
0
0
Ti řidiči MHD začínají byt horši a horší. Člověk stojí na zastavce oznaçené že po 22 hodině na znamení, mává na řidiče jak debil už z dálky ale řidič protože už jede o 5 minut pozdeji si zastávku projede a veselempomračuje dál. A vám zbydou jen oči pro pláč protože další spoj vám jede za hodinu, bydlíte přes celé Brno a ráno začínáte zase v 6 s vidinou že doma budete nejdřív ve 24. A není poprvé co se mi to stalo.
0
0
0
Šetřím si na auto.Zatím však musím používat MHD. Je to ale fakt otřesný. Ani mě tak nevadí že jsem unavenej z poměrně téžké hokny, že musím stát protože študácí sedí .Stejně sedí půl dne na prdeli.Nejvíc mě však vadí téměř každodenní konflikty , hádky a mezigenerační souboje v šalinách a busech Zrovna dnes ráno babka tam seřvala dva študáky a řev se valil celou šalinou Sice byla v právu ale,mohla ubrat na decibelech..To se nemůžete lidi nějak dohodnout? Hodně lidem to už nebaví poslouchat.Vím že kompromis musí dělat všichni aby , se v MHD dalo nějak vydrže
0
0
0
zdravim, 10. kvetna okolo pul jene jsem mel na Hybesce hned u zasatavky Hybesova tezky infarkt s naslednou 18 minutovou resuscitaci. Prosim pokud je tu nejaky svedet udalosti a muze mi k tomu neco blizsiho rict, , at se prosim ozve diky Jakub
0
0
0
Naprosto mě sere, jak z Brna mizí stánky s různým jídlem nebo pekárny a všude je teď místo toho pojebané Trdlokafé. Nevím, na co si kdo hraje, trdelník není žádné české jídlo. Turisti si musí klepat na čelo, když sem přijedou, k jídlu akorát kebab od Turků a tady ta pikačovina na klacku.
0
0
0
OK tohle není přiznání, ale nevíte někdo od kud vychází ta pára ze sloupu u viaduktu na Dornychu (u hl. nádraží)? :D díky
0
0
0
Ne že bych byla škodlivý nebo něco. Ale stala sem u teska na uzke a kousek odeme staly 2 holky co si budeme povídat víme jaka je móda a holky toho moc na sobe neměli respektive nebyly moc zahalene. No každopádně si jich všiml jeden opilý pobuda. Začal na ne ukazovat nehezké věci ústy, začal si strkat pěst do pusy za účelem ze chce po nich presne tu věc ale s necim jinym. Holky se zhnusenymi vyrazi sly pryc. Abych se přiznala dobře jim tak. Nemají se oblékat vyzivave. Potom by k takovym případům ani nedocházelo.
0
0
0
Měsíce jsme se ženou jezdili Brnem a vybírali jsme pro nás vhodný byt. A prohlašuji: jedině severozápad Brna (Komín, Jundrov, Medlánky, Žabovřesky). Nechápu lidií, kteří jdou bydlet na jih a východ Brna, kde pak oni a jejich děti dýchají rakovinu z průmyslu a dopravy, jsou obklopeni problémovými lidmi (a většinou vůbec nejde o Romy, ani o migranty, i když ti jsou tam taky), bezlesá, v zimě smogově zamlžená krajina. Meteorologove říkají, že nejhorší smog je tam dole na jihu, kdežto severozápad má vzduch jako na Šumavě. A většina vysokoškoláků bydlí tam. Kvůli pár korunám jdou lidi bydlet někam, kde se jim a jejich rodinám život a zdraví zkrátí o několik let. Nechápu.
0
0
0
Banda navzájem si cizích lidí. V dešti. Na zastávce. Neopakovatelná atmosféra. Až na tu pi.u co si fotila selfíčka. A druhou ktera jednoho borečka vyfriendzonovala. Shořte v pekle... Ta pi.a s tím pokračuje i v šalině. Vysočina. Skvělá volba... co na to říct #Brnojeprostěživotnístyl
0
0
0
V precpane MHD saham nenapadne kdyz to cukne divkam na kozy.
0
0
0
Asi jsem umělecký primitiv, ale vůbec nechápu ty nahrávky z erotické linky na Nových Sadech. Když jsem to poprvé slyšel, aniž bych věděl o co jde, tak jsem se lekl, že je řidiči šaliny špatně a šel jsem ho zkontrolovat. Je to nepříjemné a úplně bezpředmětné. Jen zas nějaký umělecký hipster chtěl šokovat.
0
0
0
Dobrý den, dneska (6.6.) měla moje kamarádka narozeniny, chtěla jsem být originální, tak jsem jí dárky různě schovala. Jeden z nich byl v Lužánkách a nějáká hamižná svině ho našla dříve, než ona! Shoř v pekle, třeba si to přečteš. Vám ostatním přeju krásný den. :D
0