Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Se svým přítelem jsem už 9 měsíců neměla sex. Nepřitahuje mě. Nevím co dělat.
0
1
0
Někdy mám pocit, že klukům jde jenom o sex, a kvůli té myšlence bych si nejradši našla asexuála nebo impotenta v mém věku. Takoví kluci pod dvacítku ale asi neexistujou.
0
1
0
Napsala jsem klukovy, on sice odepsal, ale nikdy nenapsal první, co mám dělat?
0
0
0
Nemusím moc kluky, co maj luxusní auto.. Nelíbí se mi, jak se s ním chlubí a jak se o něj starají líp než o svoji slečnu.
0
0
0
Napsala jsem už asi 20 přiznání a ani jedno nebylo zveřejněno.
0
0
0
Vždycky se strašně stydím, když mi kluk sundává podprsenku. Mám větší prsa a mám je trošku níž a levé mám o něco větší. Po každé se strašně divím, když se jich kluci nemůžou nabažit. O letních prázdninách se mi dvakrát stalo, že si je kluk chtěl po sexu vyfotit na památku.
0
0
0
Jednou mi jedna slepice vylila třpytivě modrý lak na nehty a nechtěla se přiznat.... Tak jsem jí rozšlápla brýle z Ameriky.
0
0
0
Žeru svoje strupy, hnis z beďarů, kořínky vlasů, nehty... Obávám se, že jsem jediná na světě, kdo to dělá, ale mám při tom fakt skvělej pocit, že do svýho těla dostávám výživný látky.
0
0
0
Kubo, pořád tě mám strašně ráda♥
0
0
0
Strašně mě štve jak se dnes společnost posuzuje podle vzhledu. Jsem velmi atraktivní žena ale nejsem namyšlená, jen o tom vím ale nevyužívám toho. Každá holka na ulici na mě kouká a přesně vím co si myslí 'hele děvka' jen proto že jsem krásná jsem hned děvka? Ne. U holek by mi to bylo v celku jedno,ty mě nezajímají,ale bohužel to tak někdy je i u mužů. Většina se mě buď bojí,protože si myslí že je odmítnu,nebo mě radši mají za děvku jenom proto jak vypadám. A ne,neoblíkám se lacině,naopak elegantně,tím to není. Takže ne vždy platí že když jsi krásná všechno je jednoduší. Spíš naopak.
0
0
0
Nejlepší doručovatel balíků je Honza ve žlutým autě :)
0
0
0
Včera jsem si založila stránku na kterou plánuju dávat fotky z míst kde jsem všude byla :) abych je neměla jen u sebe, stejně mě je na fb nikdo nelajkuje, stránka je tady 1url.cz/ctgPX
0
0
0
zdá se mi to, nebo ty zelený tečky u chatu jsou rozdílně velký?
0
0
0
Hledám holku z koncertu chinaski v Hradci Králové asi před týdnem bavili jsme se spolu byli jsme v platinum zóně stání a bavili jsme se spolu a podavala jsi mi mobil na kontakt ale styděl jsem se prosím pokud si to přečteš nápiš komentář a měla si sebou kámošku z brejlema a myslím že byla blonďatá a ty bruneta a stáli jste úplně vzadu u těch zábran a na nás se furt lepil ten otravný chlap
0
0
0
Miluji Míšu .K (Miško)
0