Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Jednou jsem si šla za učitelem opravit známku. Chvíli jsme se bavili a pak jsem mu ho vykouřila. Od té doby mám 1 z biologie.
0
0
0
hyperhydroza
0
0
0
Ahoj, asi jsem hodně divná ale je mi patnáct a ještě jsem neměla kluka co kluka ani jsem žádnýmu nedala pusu jako opravdovou (pusu na pusu). Prostě si nepřipadám nějak přitažlivá, taky mám nadváhu asi 10 kg. Je to normální? Asi moc není když já se za to stydím, se spolužákama jsem hrala flašku a dostala jsem otázku kolik jsem měla kluků a já řekla ze 2 i když jsem neměla ani jednoho
0
0
0
koukam na porno je mi 13 je to normalni
0
0
0
Čau jak mám přemluvit přítelkyni do trojky? Rád bych ji si nechal vybrat kluka a pak ji sni ošu*al. Poradí někdo jak jí to navrhnout?
0
0
0
Mám to strašně ráda, a ráda si to rozdám při každé příležitosti. Moc lidí to o mě neví, hlavně né můj přítel. Hlavně mu není divné proč jsem pořád unavená :DD tvrdím mu že jsem chodila se dvouma klukama, ale neřekla jsem nikdy s kolika jsem spala. Sex mám každý den v týdnu se 3-4 osobama.
0
0
0
Mela sem 4 mesice pritele... Ale on mel 6 mesicu jinou holku... Se mnou se rozesel bez duvodu... Vo by jste udelali vy holky, kdyby vam to pritel udelal?
0
0
0
Je mi 16 a mám takovou úchylku. Pokaždé, když jsem v nějaké šatně, pozoruji ostatní ženy jak se svlékají a představuju si jak mi cpou svoje kalhotky na obličej a přitom si jí honí.. Potom jdu vždycky na záchod a tam si to udělám. Většinou se u toho vůbec nekontroluji a schválně při tom vzdychám, aby mě bylo slyšet. Vzrušují mě ty pohledy ostatních žen když vylezu z kabinky.
0
0
0
A
0
0
0
Každá Natálka ppotřebuje svého Míšu
0