Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jak urazit holku alá dizajnér? Kdyby jsi byla ve Photoshopu, víš která funkce rozhodně nejsi? Inteligentní objekt.
0
0
0
Nehorázně mě poslední době serou rodiče, absolutně nemají v ničem pravdu a když je na to jakkoliv upozorním dostanu seřváno.... Pak musím držet hubu jinak údajně dostanu. Nemluvím s nima povrchně, sprostě ani nijak neslušně, jsou nasraní sotva příjdou z práce, fakt bych jim to rád někdy natočil a pustil záznam jak se chovají.
0
0
0
mám holku ale poslední dobou pořád koukám na gay porno a prohlížím si gify jak gayové mrdají a na jejích velké ocasy a strašně mě to vzrušuje ta představa že mě někdo s pořádným ocasem vymrdá a další mi strká pořádného do tlamy az mi tečkou sliny z huby a dávím se jím
0
0
0
Je mi 19 a strašně mě vzrušuje dámské spodní prádlo.. Několikrát jsem ho ukradl z balkonů a pak si za to napráskal vařečkou na zadek a při tom si představoval jak mě ty ženy chytili při krádeži a potrestali mě sami. Hrozně rád si oblékám kalhotky, chodím v nich třeba spát a nebo se opiju a chodím v nich ven. Schválně se ohýbám před cizími ženami, aby to bylo vidět a když se mi zasmějou, hned mi z toho houpne a představuju si, jak mě osloví, odhalí a nařežou mi na zadek! ..
0
0
0
Každý den poslouchám písničky od Lil Peepa.
0
0
0
Jak to tu tak čtu, tak jsou zde samé děti,co řeší hovna. Dospějte a neřešte sračky, teprve potom budete štastní!
0
0
0
Je mi 15 a mám nevlastní sestru, které je 18. Poslední měsíc mě začala bezdůvodně kopat do koulí kdykoliv má příležitost. Dává si pozor, aby to nikdy neviděli naši. Dost to bolí, ale ona z toho má akorát srandu. Vůbec nevím proč to najednou začala dělat a co dělat aby přestala. Určitě to ale nechci žalovat našim. Poradíte?
0