Přiznej anonymně!
1
0
Petr,, CzechCloud ,,Žalud udělal GIVEAWAY o celkem 100 PACKŮ z nové EXPANZE Stačí napsat pod první otázku MadMong a jste ve hře :-) konec GIVEAWAYE bude 8.8.17 a slosování 10.8.17. Více info zde https://www.madmonq.gg/giveaways/czechcloud-letni-giveaway/?lucky=2748
0
1
0
Miluju hru The Sims, ale bojim se to rict, aby si ze me nedelali lidi prdel... >.>
1
3
0
Mám plný počítač her a nemám co hrát...
0
3
0
Lidem namlouvam, ze miluju LoLko, ale potaji doma hraju Dotu... :3
0
1
0
Můj osmiletý bratr nadává u minecraftu a pak mě bije za to, že se mu směju. Je mi sedmnáct.
0
3
0
Age of Empires games forever! ;)
0
2
0
V agar.io jsem nikdy nepoužil přezdívku Doge.
0
1
0
To já mám plnej počítač her, ale nemám čas hrát...... :'-(
0
1
0
Nikdy jsem nedohrál Wolfensteina 3D ani DOOM I,II a III. A ani Duke Nukem 3D...tam bylo super to kino s erotickým materiálem a vždycky jsem se tam zasekl :-D A v tom baru chvilku potom taky.
0
1
1
Miluji hru Goodgame Empire :-)
0
0
0
Nic proti LOLku,nebo CSku, ale je to nehorázná kravina podle mě,nesudte me za to,prostě to nemam rad ,skoro všichni ze třídy to hraJou, a ja jako jedinej sedim u KSP a ne stydím se za to
0
0
0
Přeposlal jsem kamarádovi CD klíč od Civ 5 Complete, který někdo poslal omylem do veřejného chatu místo do soukromé zprávy. K jeho smůle byl můj kamarád rychlejší a můžem pařit Civ 5 ;).
0
0
0
Nevim co je minecraft, DotA, lol, WOT,csko,hraju metina
0
0
0
Oukej, ráda bych to uvedla na pravou míru. Na světě jsou dva typy hráček - ty "hlasité", co se ve hrách hodně projevují a prostě hledají pozornost (poznávací znaky - kawaii avatar, styl psaní typu ^^ <3 :3) a potom ty zcela obyčejné, které jdou těžko rozeznat od hráčů mužského pohlaví, to jen, až se s nima více bavíte. Nemám potřebu upozorňovat na to, že jsem holka, prostě jen chci hrát hru a idc kdo je jaký pohlaví, pro mě je to vždycky prostě osoba, se kterou hraju. Takže pro ty z vás, co říkají, že hráček je málo; asi hledáte na špatných místech. Čus.
0
0
0
Nemám s kým hrávať Aion. :(
0