Přiznej anonymně!
0
0
Je mi 28 a s kámošem už od 20ti let paříme skoro každej den online. Nejvíc CoD MW2. Zkoušeli jsme i MW3, ale vývojáři nějak debilně zkrouhli účinnost lamometu a je to nuda...je to totiž tak super pocit nasírat ty rádoby pro-gamery :-D Jo a občas se u toho i ožerem jak ten dobytek...
0
3
0
Age of Empires games forever! ;)
0
0
0
V Ostravě je někdy takovej smog, že i můj pes přes něj nevidí a radši si lehne na zem a začne vyděšeně kňučet.
0
0
0
Jsem závislý na hodnocení her na České databázi her - CDH.cz!
0
0
0
Nemám s kým hrávať Aion. :(
0
0
0
www.twitch.tv/k0kcz
0
0
0
Mm po?ta? z prav?ku a sek se mi i Minecraft :D Celkem na ho*no :D
0
0
0
Ve Skyrimu mi postupem času zmutovala postava... Nejprve mě prostřelil trpasličí balista, takže ze mě šla pára... Jde pořád... Pak mi začaly svítit oči jako baterka, a nakonec se mi objevila pod nohama ledová kra, která se různým pohybováním zmenšuje a zvětšuje... Ale kašlu na to a hraju pořád dál, Mám už od těchto incidentú nahráno tolik hodin, že bych se raději odrstřelila :D Markét, 14
0
1
0
Nikdy jsem nedohrál Wolfensteina 3D ani DOOM I,II a III. A ani Duke Nukem 3D...tam bylo super to kino s erotickým materiálem a vždycky jsem se tam zasekl :-D A v tom baru chvilku potom taky.
0
0
0
Je sice už fakt trapný, jak holky posuzují kluky jen podle vzhledu. Ale stejně se vždycky holka rozešla ne kvůli tomu, ale proto, že neumím vyslovovat R a Ř. :( Je to vážně takovej problém? Já se to už nedokážu naučit. Jak se to učíte nebo maskujete vy, kterým to nejde vyslovovat? :)
0
3
0
Mám plný počítač her a nemám co hrát...
0
0
0
nevm co je to minecraft ! hraju jen mario :(
0
0
0
Nebavi me LoL. Nechapu, o co v tom sakra jde...
0
0
0
Naprosto nemůžu vystát Jirku Krále. Jen když o něm slyším tak mi vře krev v žilách. Nejraději bych ho pověsil za koule do průvanu.
0
0
0
Dota=?? LoL=<|>
0