Přiznej anonymně!
11
0
Byl jsem skoro defenenstrován, když jsem nervoznímu davu oznámil, že vyučující příjde DÝL.
5
20
2
Kdyby prokrastinace byla studijní obor, mám červený diplom.
1
12
0
Jednou mi dal bezdomovec při pohledu na mě flašku vína. Řekl, že ji potřebuju víc než on.
2
0
0
Dnes jsem na skupině UPOL viděla první příspěvek "kdo jde na ten a ten obor"...aneb zas nastává ta část roku, kdy se budu mlátit hlavou do zdi, protože se skupina zaplaví milionem dotazů blbých prváků, kteří neumí googlit nebo použít lupu na skupině. Přitom hledání informací by pro vysokoškoláka měl být naprostý basic.
0
7
0
Úspěch studia by se neměl posuzovat podle složených zkoušek,ale podle schopnosti zařídit si koleje a zapsat se do dalšího ročníku.To je aspoň umění!
2
3
1
Když slyším na chodbách a v učebnách budov radosti naší univerzity slovenštinu, mám chuť s tou danou osobou strávit celý zbytek života, ať už je to muž či žena.
2
2
0
Kolik má let šedovlasá paní, která pracuje ve Zbrojce na vrátnici? A co pořád dělá na tom počítači?
2
1
0
Strašně, strašně mě mrzí, že na VŠ nemám a budu se muset pravděpodobně s nádhernou Olomoucí rozloučit. Nesmírně mě ta představa ubíjí, celou SŠ, kterou jsem si vybrala blbě, jsem se těšila, až budu na výšce a nakonec zjišťuju, že jsem si to neměla radši nikdy vysnívat. A to nemluvím o tom, že jsem si naši katedru, fakultu a celou školu strašně zamilovala a už není možné makat víc, abych vůbec prolezla. Nakonec budu ráda, když si doma, na hnusném špinavém maloměstě, najdu špatně placenou práci. Holt každý na to nemá a já jsem jednou z těch, jejichž maximum je maturita. Je dost možné, že mě pár lidí v tomto přiznání pozná, ale byla bych moc ráda, kdyby mi ponechali anonymitu.
2
6
0
Přestože nám doktorka z patologie tvrdí, že stres působí negativně na tělo pouze v situacích jako je smrt partnera nebo člena rodiny, dovolila bych si s ní nesouhlasit- nyní, 3 dny před zkouškou, na kterou jsem se začala připravovat teprve před dvěma dny.
1
11
0
Až budete potkávat fosforeskující značky na olomoucký dlaždicích, tak jsem jen ztratila trpělivost a začala si ty "nášlapný miny plné vody" značkovat!
0
11
0
Před zkouškou z anatomie jsme na pitevně z těl vyřezaly nervy, o kterých jsme nic nevěděli. Marně je pak zkoušející doktor hledal...
0
11
1
Učitelé na fildě si v pauzách, na chodbě u záchodků, vyměňují gougouny (hračky za nákup v albertu).
0
0
0
Mám dotaz..je opravdu tak důležité jet na seznamovací zájezd dané fakulty? :D a hlavně nejsou tam soutěže jako na nějakém táboře nebo co, to fakt není nic pro mě totiž. A pije se tam hodně?
0
10
0
Než jsem nastoupila na UP, mluvila jsem krásně česky nespisovně, samé -ej a dýl... Po tom, co se spolužáci mohli smíchy potrhat z některých mých výrazů, začala jsem si na to dávat bacha mluvím hrozně spisovně. Teď se smíchy můžou potrhat doma....
0
4
0
Při psaní DP jsem musel pracovat se slovníkem cizích slov. Hlavně při čtení posudku.
1