Přiznej anonymně!
1
0
Byl bych rád kdyby Hitler vyhrál 2. světovou válku
0
0
0
Miluji motorkáře hlavně svého Kubíčka
0
409
3
Když mi bylo asi 15 se sestře 8 , byli jsme venku na zahradě a hráli s tátou fotbal. Jelikož jsem velmi nadaný, tak sem sejmul míčem ptačí hnízdo. Sestra strašně moc brečela a říkala "on zničil hnízdo pro ptáčky". Tak jsem ji odpověděl ať není smutná, že za pár let se z její pipiny taky stane hnízdo pro ptáčky. Nikdy sem nedostal tak přes držku od obou rodičů jako tehdy. PS: Měl sem pravdu :D, ted da kazdymu druhymu.
0
57
51
Používám internet explorer.
53
273
3
Už od 19ti jsem chodil s jednou holkou,miloval jsem jí, ale 5.4.2010 jsem se krutě vysekal v autě a když jsem se po 6ti týdnech probudil, choval jsem se k ní jako hulvát. Vydržela to se mnou rok, ale pak už jednu scénu nemohla snést, tak mě nechala.O ani ne měsíc dýl jsem zjistil, že spí s mym nejlepšim kamarádem, tak jsem mu chtěl rozbít čumák, začal jsem cvičit a postupem času jsem zjistil, že ho vlastně ani zmlátit nechci, že bych měl dát do huby spíš sobě za to, jak jsem se k ní choval. Ta holka mě milovala, byla u mě v nemocnici každej den, pečovala o mě, zvládla maturitu a hned po ní mě zase jela navštívit. Sice jsem byl 6 týdnů v komatu, ale známí, rodina a ona mi později řekli všechno.Tak se jí chci aspoň takhle omluvit...S ní jsem pochopil co je to láska. Promiň.
9
298
9
Jsem se svou přítelkyní 13 měsíců. Chovám se k ní jako k princezně, protože si to zaslouží. Jsem gentleman. Nosím jí v náruči, hladím jí po tváři, pomáhám jí se sundáním a navlečením kabátu nebo bundy, přisunu jí židli, když si chce v restauraci sednout, když jí je zima, půjčím jí svojí bundu, i když to nemá ráda, že mi prý bude zima, ale mě je to jedno, hlavně že ona bude v teple. Taky jí skládám básničky, už jsem jich složil víc jak 50, za každou je hrozně ráda, ona mi je skládá taky. Dokonce jsem před ní i plakal, jak moc jí miluju, jak moc mi na ní záleží a ze strachu, abych o ní nepřišel. Někdy si říkám, jestli je dnes v módě podvádět, jak si tak čtu ta přiznání. Ale řeknu vám jedno. Když podvádíte, nemilujete. Já svojí dívku miluju, nikdy bych jí nepodvedl a ona mě také ne. Jsem takový blázen, že jsem jí vyznal lásku do mikrofonu před 50ti úplně neznámýma lidma, složil jsem jí písničku a jako největší důkaz mé lásky k ní byla žádost o ruku. Ona pozná autora tohoto přiznání.
0
267
6
Když jsem slavil 11. narozeniny , doufal jsem, že pro mě o půlnoci přijde Hagrid a odveze mě do Bradavic.
0
263
40
Myslím si že by měla bejt zase povinná vojna. Přestalo by tu chodit tolik zženštilých kluků které k smrti nesnáším.
0
188
0
Jednou mě chytli revizoři a ja jim řekl, že se mi chce čurat at mě pusti. No smáli se, že by to pry mohl říct každý. Kdybyste viděli ten výraz, když sem se pochcal...
7
207
11
Kdysi jsem býval hrozný rasista. Zapojoval jsem se i k různým Skinheadským aktivitám atd.... Jednou jsem ale měl mou vinou autonehodu. Nikdo kolem nezastavil. Asi po minutě zastavilo jedno auto a řidič mi běžel na pomoc. Byl to cikán. Myslel jsem si, že když viděl na mé kapotě nálepku " White Power" a mě (plešatého) tak že to otočí a ujede. On ale i přesto šel na pomoc. Já na tom nebyl nějak extra vážně ale moje dcera byla v bezvědomí a krvácela. Ihned začal s první pomocí.... Když mi pak primář v nemocnici řekl, že to byl lékař, a že díky němu má dcera přežila, zarazil jsem se. Nakonec jsem dotičného vypátral a poděkoval mu. Dodnes jsme přátelé a děkuji mu, co pro mě a mou dceru udělal..... Dodnes se stydím, že jsem někdy vůbec byl rasista....
0
28
11
Sem rom a podnikám...
34
27
7
Jelikož nemám přítelkyni masturbuji nekolik krát denně
29
11
6
Nesnáším slováky, kteří se věčně vytahují nad čechy a myslí si, jací nejsou borci. Prosim vás, slováci (teď mluvím k těm, kteří při každé příležitosti uráží Českou republiku), proberte se! Jsme starší dominantnější národ s bohatší historií, kulturou, jsme dobří ve sportu, a když nás náhodou porazíte v hokeji, popř. v jiných sportech, nedělejte ze sebe bůhvíjaký borce a neurážejte nás. My taky neměli potřebu vás urážet, když jste v roce 2011 nepostoupili v hokeji ani do play-off, taky jsme neměli potřebu dělat vám naschvály za Československa... Ale co vy na to - zradíte nás v roce 1939, za společné republiky nám děláte naschvály a po rozdělení se chováte ještě hůř. Vím to z vlastní zkušenosti. Jedeme s rodinou na Slovensko a co slováci na to? Chceme se na něco zeptat a oni na nás - Aha, sku*venej Čech. Nebo moje nedávná zkušenost s objednávkou článků - Za takovou rychlost budou i bonusy. A co se stalo? Po dodání článků se pan SLOVÁK odmlčel. Toť vše.
32
82
1
Jednou, když jsem si holil chlupy od penisu tak jsem si je vyholil jen na půlku. Od té doby mu říkam Skrillex...
20
18
12
Je mi 26 a musím uznat za pravdu, že holky jsou děvky! A ten kdo si myslí, že ho holka nepodvede a bude mu věrná tak je debil a dojede na to. Už jsem píchal asi 12 holek, který měli přítele a už mě jich taky plno podvedlo. Od každýho slýchám jak je jeho bejvalka kurva nebo jak se s nim kurvěj zadaný holky. Všude přiznání jaký jste špíny nevěrný. Prostě holka=kurva. Zkuste svoji holku víc kontrolovat kam chodí, s kým zrovna je, s kým si píše na FB. A ujišťuju vás, že holka zdiskotéky je vždycky kurva! :D Tak se proberte...beze mě jít mladá na dízu, nebo tajně hned se s ní rozejdu, protože tam jde jenom aby se kurvila!! Taky bych nesnes když má moje holka kamarády s kterým by šla třeba ven. Uvědomte si holky jsou kurvy a podvádějí. Využijou každý příležitosti a řeknou si podvedu ho, on to nezjistí.
27