Přiznej anonymně!
412
3
Když mi bylo asi 15 se sestře 8 , byli jsme venku na zahradě a hráli s tátou fotbal. Jelikož jsem velmi nadaný, tak sem sejmul míčem ptačí hnízdo. Sestra strašně moc brečela a říkala "on zničil hnízdo pro ptáčky". Tak jsem ji odpověděl ať není smutná, že za pár let se z její pipiny taky stane hnízdo pro ptáčky. Nikdy sem nedostal tak přes držku od obou rodičů jako tehdy. PS: Měl sem pravdu :D, ted da kazdymu druhymu.
0
0
0
Ahoj, hledám holku(i kluka je mi to jedno) musí obsahovat: pohlavní orgán, vlasy, žiletku. Je mi 17let požaduji min. o 5let mladší. Děkuji, Hnusný den. V.Adam
0
59
51
Používám internet explorer.
53
275
3
Už od 19ti jsem chodil s jednou holkou,miloval jsem jí, ale 5.4.2010 jsem se krutě vysekal v autě a když jsem se po 6ti týdnech probudil, choval jsem se k ní jako hulvát. Vydržela to se mnou rok, ale pak už jednu scénu nemohla snést, tak mě nechala.O ani ne měsíc dýl jsem zjistil, že spí s mym nejlepšim kamarádem, tak jsem mu chtěl rozbít čumák, začal jsem cvičit a postupem času jsem zjistil, že ho vlastně ani zmlátit nechci, že bych měl dát do huby spíš sobě za to, jak jsem se k ní choval. Ta holka mě milovala, byla u mě v nemocnici každej den, pečovala o mě, zvládla maturitu a hned po ní mě zase jela navštívit. Sice jsem byl 6 týdnů v komatu, ale známí, rodina a ona mi později řekli všechno.Tak se jí chci aspoň takhle omluvit...S ní jsem pochopil co je to láska. Promiň.
9
300
9
Jsem se svou přítelkyní 13 měsíců. Chovám se k ní jako k princezně, protože si to zaslouží. Jsem gentleman. Nosím jí v náruči, hladím jí po tváři, pomáhám jí se sundáním a navlečením kabátu nebo bundy, přisunu jí židli, když si chce v restauraci sednout, když jí je zima, půjčím jí svojí bundu, i když to nemá ráda, že mi prý bude zima, ale mě je to jedno, hlavně že ona bude v teple. Taky jí skládám básničky, už jsem jich složil víc jak 50, za každou je hrozně ráda, ona mi je skládá taky. Dokonce jsem před ní i plakal, jak moc jí miluju, jak moc mi na ní záleží a ze strachu, abych o ní nepřišel. Někdy si říkám, jestli je dnes v módě podvádět, jak si tak čtu ta přiznání. Ale řeknu vám jedno. Když podvádíte, nemilujete. Já svojí dívku miluju, nikdy bych jí nepodvedl a ona mě také ne. Jsem takový blázen, že jsem jí vyznal lásku do mikrofonu před 50ti úplně neznámýma lidma, složil jsem jí písničku a jako největší důkaz mé lásky k ní byla žádost o ruku. Ona pozná autora tohoto přiznání.
0
266
41
Myslím si že by měla bejt zase povinná vojna. Přestalo by tu chodit tolik zženštilých kluků které k smrti nesnáším.
0
268
6
Když jsem slavil 11. narozeniny , doufal jsem, že pro mě o půlnoci přijde Hagrid a odveze mě do Bradavic.
0
192
0
Jednou mě chytli revizoři a ja jim řekl, že se mi chce čurat at mě pusti. No smáli se, že by to pry mohl říct každý. Kdybyste viděli ten výraz, když sem se pochcal...
7
208
11
Kdysi jsem býval hrozný rasista. Zapojoval jsem se i k různým Skinheadským aktivitám atd.... Jednou jsem ale měl mou vinou autonehodu. Nikdo kolem nezastavil. Asi po minutě zastavilo jedno auto a řidič mi běžel na pomoc. Byl to cikán. Myslel jsem si, že když viděl na mé kapotě nálepku " White Power" a mě (plešatého) tak že to otočí a ujede. On ale i přesto šel na pomoc. Já na tom nebyl nějak extra vážně ale moje dcera byla v bezvědomí a krvácela. Ihned začal s první pomocí.... Když mi pak primář v nemocnici řekl, že to byl lékař, a že díky němu má dcera přežila, zarazil jsem se. Nakonec jsem dotičného vypátral a poděkoval mu. Dodnes jsme přátelé a děkuji mu, co pro mě a mou dceru udělal..... Dodnes se stydím, že jsem někdy vůbec byl rasista....
0
30
11
Sem rom a podnikám...
34
28
7
Jelikož nemám přítelkyni masturbuji nekolik krát denně
29
11
6
Nesnáším slováky, kteří se věčně vytahují nad čechy a myslí si, jací nejsou borci. Prosim vás, slováci (teď mluvím k těm, kteří při každé příležitosti uráží Českou republiku), proberte se! Jsme starší dominantnější národ s bohatší historií, kulturou, jsme dobří ve sportu, a když nás náhodou porazíte v hokeji, popř. v jiných sportech, nedělejte ze sebe bůhvíjaký borce a neurážejte nás. My taky neměli potřebu vás urážet, když jste v roce 2011 nepostoupili v hokeji ani do play-off, taky jsme neměli potřebu dělat vám naschvály za Československa... Ale co vy na to - zradíte nás v roce 1939, za společné republiky nám děláte naschvály a po rozdělení se chováte ještě hůř. Vím to z vlastní zkušenosti. Jedeme s rodinou na Slovensko a co slováci na to? Chceme se na něco zeptat a oni na nás - Aha, sku*venej Čech. Nebo moje nedávná zkušenost s objednávkou článků - Za takovou rychlost budou i bonusy. A co se stalo? Po dodání článků se pan SLOVÁK odmlčel. Toť vše.
32
84
1
Jednou, když jsem si holil chlupy od penisu tak jsem si je vyholil jen na půlku. Od té doby mu říkam Skrillex...
20
19
12
Je mi 26 a musím uznat za pravdu, že holky jsou děvky! A ten kdo si myslí, že ho holka nepodvede a bude mu věrná tak je debil a dojede na to. Už jsem píchal asi 12 holek, který měli přítele a už mě jich taky plno podvedlo. Od každýho slýchám jak je jeho bejvalka kurva nebo jak se s nim kurvěj zadaný holky. Všude přiznání jaký jste špíny nevěrný. Prostě holka=kurva. Zkuste svoji holku víc kontrolovat kam chodí, s kým zrovna je, s kým si píše na FB. A ujišťuju vás, že holka zdiskotéky je vždycky kurva! :D Tak se proberte...beze mě jít mladá na dízu, nebo tajně hned se s ní rozejdu, protože tam jde jenom aby se kurvila!! Taky bych nesnes když má moje holka kamarády s kterým by šla třeba ven. Uvědomte si holky jsou kurvy a podvádějí. Využijou každý příležitosti a řeknou si podvedu ho, on to nezjistí.
27
31
4
Jestliže, by kriminalisté z jakéhokoliv útvaru otevřeli tuhle stránku a chtěli by po adminovi informace o uživatelích, kteří sem poslali přiznání tak si uvědomte milé třináctilété dívky, že můžete pár lidí dostat hezky do průšvihu. Anebo si myslíte, že Vaší mamce by se líbilo, kdyby na její dveře zazvonili kriminalisté a řekli jí, že dle portálu Přiznej.cz jste byli pohlavně zneužity ?! Uvědomte si, že to co tady píšete je anonymní pro ostatní uživatele, ale ne pro Administrátora, ten si Vaší IP adresu může napsat na toaletní papír a vytřít si s ní prdel, a stejně tak jí můž vydat prvnímu policejnímu okrsku v blízkosti. A také milý pánové, není zrovna dvakrát inteligentní psát sem, že jste právě někoho znásilnili. Takže se lidi trošičku uvědomte !
27