Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Tlustí lidé by měli platit dražší šalinkarty, jelikož zaberou více místa a taky díky jejich váze je vyšší spotřeba paliva.... Nechápu proč by někdo měl doplácet na jejich nenažranost...
0