Přiznej anonymně!
1
0
V zimním zkouškovém období sem měl sex v posluchárně na FAVu vedle výtvarníků s holkou co sem poznal ve městě. Ve městě v zimně nebylo kde, u nás na FELu se stále něco děje a na FAVu nikdo nehlídá. Pořád když jdu na univerzitu a vidím ty okna, tak si představuju jak se musel tvářit ten člověk když v pondělí usedl do lavice a viděl tu spoušť...
0
0
0
Líbí se mi holky z UUD, a tak nemusim jezdit na oběd přes celý město do Kolárovky
0
0
0
Než začali na trojúhelník posílat slečny z ekonomky, chodil jsem ve volnějších dnech na obědy do Kollárovky, očumovat holky. Žádné číslo jsem si nikdy neodnesl, jen čistý příbor, abych měl na koleji čím jíst.
0
0
0
Poslední ročník FPR ZČU. Zkratky, které jsem za své studium nejčastěji použil jsou CTR+C a CTRL+V.
0
1
0
Když řeknete holce, že jste z FAV hned jste zařazený ve škatulce ,,podivín"
0
0
0
Pravidelně jsem na koleji Lochotín hrál opilý se spolubydlícího kytarou squash.
0
0
0
Úroveň fskultx pedagogické 0... pokud se brzo něco nezmění náš stát bude negramotní..jako kdyby už nestačilo že jsem skládka evropy jsem jí i pro smích chudí a brzo budem ještě blbější!!!
0
0
0
Vždy jsem toužil se vášnivě pomilovat s holkou z FZS, ale jsem neměl tu možnost, protože studují technický obor a je nepotkávám tak často.
0
1
0
Nemám ráda, když my holky z FEK máme přednášku na FEL a při vstupu do školy si nás feláci proměřujou, jako kdyby v životě holku neviděli.
0
0
0
Přiznávám, že mě znechucují některé zdejší výroky. Studium je o sexu/chlastu/podvodech... Kdo si to myslí, ať jde kopat kanály.
0
0
0
Když usnu, někdy slintám. Jednou jsem usnul na přednášce a když jsem se na chvíli probudil, utřel jsem si rukou sliny od pusy a šel si lehnout dál. Ruku jsem dal přes lavici a kedr, kterej jsem předtim utřel, odkáp do vlasů studentky přede mnou. Zbytek přednášky jsem dával pozor jako nikdy, aby jí náhodou nedošlo, že to mohlo být ode mne.
0
1
0
Jednou jsem vyrazil za svým vedoucím do Avalonu na konzultaci projektu bakalářské práce. V tričku s nápisem "Get shit done"...
0
0
0
Přiznávám se, že na jednu zkoušku jsem si vzala výstřih, protože jsem se neučila a radši souložila. Vyšlo to. Měla jsem za jedna, zkoušející to s upřeným pohledem do mého výstřihu odříkal za mě.
0
6
0
Jedna zkouška na fakultě mě vyšla pěkně draho. Se záměrem sblížení sem šel se zkoušejícím na fotbal ( lístek 800 Kč ), ještě jsem si od něj koupil knihu ( 300 Kč ) abych projevil zájem o předmět a po té jsme šli naše přátelství řádně zapít do výčepu, já jsem zapíjel tak poctivě až jsem se probudil na záchytce (4300 Kč), což zkoušející dodnes neví. Celkem tedy 5400 Kč, ale pocit z úspěšné zkoušky k nezaplacení.
0
0
0
Portál používám především k tomu, abych se podíval na STAG, kdy budou spolubydlící ve škole a já si tedy mohl v klidu vyhonit.
0