Přiznej anonymně!
0
0
vyspala bych se s kýmkoliv jen abych dodělala tuhle školu....
0
1
0
Když jsem minulý rok získala téma k BP, přísahala jsem, že začnu psát hned o prázdninách. A to jsem taky začala. Akorát téměř o rok později...
0
1
0
Mnoho lidí v menze v Kollárce nechápe, že se nejdřív vychází a až pak vchází a to ve všech dveřích.
0
1
0
Ofotil jsem si nevypracované testy, které předtím někdo ukradl. Na zkoušce jsem je pak rozdával studentům okolo, když zkoušejícímu došly.
0
0
0
Každý zkouškový když už se něco učim fakt snad po stý a nic platný, si řikam, jestli by mi někde u lisu nebylo líp. Okamžitě si odpodvim - nebylo.
0
0
0
někdo kdo jde do prváku na FAV - systémy pro identifikaci bezpečnost a komunikaci, nebo už tento obor studuje ?
0
0
0
Dostal jsem jednou na zkoušce dvojku ze solidarity; zkoušející se mi přiznal, že má taky kocovinu. Ale já byl prostě jen ospalý!
0
0
0
V životě jsem nedočetla do konce jedinou knížku, kterou jsem si půjčila ve školní knihovně.
0
0
0
Chtěla jsem poděkovat Nálezci, který včera na strojárně našel můj zapomenutý mobil a odevzdal ho na vrátnici. Moc si toho vážím a ještě jednou děkuji. :) 25.9.
0
0
0
jsem líná o přednášce vyhodit žvýkačku, a tak ji lepim pod židle,pod lavice a prostě všude kde je to možné...(jednou jsem ji hodila pár řed před sebe, a zasekla se slečně v kapuci...
0
1
0
Přiznávám, že se těším na zkouškový.. i když vím, že pak zase budu nadávat a nebude se mi chtít učit.
0
0
0
Jediné co dělám je, že sedím u počítače a čekám na další přiznání!
0
0
0
Jednou večír na máchovce jsem si lehnul a těšil se jak si pustím film na nově koupeným monitoru. Okolo jedný přišli kamarádi z hospody a spolubydla přišel docela dost zřízenej, zamkl jsem aby už nikam nechodil a by nás netáhli do studny. V tu ránu slyším...otevři, otevři nebo to vyrazím. Načež jeho kamarád na chodbě řek:" To nedáš"...opět zaznělo otevři, počítám do tří...jedna...dva...a padla rána. Panty vylítly, zámek z dveří vylítl, no tak nějak se to nasadilo zpět aby tam aspon dveře do rána byly. Okolo třetí se spolubydlovi neudělalo dobře a tak vyběhl ven, tím dveře vyrazil podruhý a totálně je dodělal, už sme jen mohli opřít o futra. Za 1500 kč sme dostali papírový šmejdy který už jsou proražený jabkem :( co naplat :-D
0
0
0
Přiznávám se, že na jednu zkoušku jsem si vzala výstřih, protože jsem se neučila a radši souložila. Vyšlo to. Měla jsem za jedna, zkoušející to s upřeným pohledem do mého výstřihu odříkal za mě.
0
0
1
Polovina lidí od nás z oboru neumí ani shodu podmětu s přísudkem. (FF)
0