Přiznej anonymně!
0
0
Nemám ráda, jak lidi neustále nadávají na výši ubytovacího stipendia.
0
2
0
Přiznávám, že jsem šla jednou ukecávat přednášející o další pokus na zápočet. Ona na mě koukala a říká, že jsem jí nějak povědomá, že mě musí znát z přednášek a seminářů (nebyla jsem ani na jednom). Jen jsem přikyvovala. Znala mě z minulých dvou ročníků kdy jsem jí před zkouškovým ukecávala úplně stejným způsobem.
0
0
0
Jak tu čtu ty přiznání....tak se na tu školu těšim víc a víc :D
0
3
0
Přiznávám se, že jsem místo sebe už poslal 6x spolubydlu na zkoušku.
0
1
0
Za dob točeného piva do kelímku na FEL (otevřeno od 7), jsem se v časných raních hodinách toulal Plzní po nonstopech. V Sadech jsem nasedl na 4 a pak na 30.. (tuhle čás moc nevím jistě) a před 7 jsem stepoval před bufetem. Po otevření jsem zvládl ještě pár kousků a vyrazil jsem na přednášku z lineární algebry, kde mi zábavná hodina posunula do spacího režimu. Bohužel chrápu a byl jsem po chvíli z hodiny vykázán..
0
0
0
Mnohdy přemýšlím nad kantory z FF. Větší zoufalce a zakomplexovaný týpky jsem už dlouho neviděla...
0
1
0
Můj spolubydlící potřebuje, aby mu budík zvonil 10krát po 5 minutách, aby konečně se pokusil vstát z postele. :D
0
2
0
Ještě jsem si nevyzvedl diplom, protože je mi k hovnu.
0
0
0
Když mě zde na Přiznání ZČU zaujmou názory nějakého člověka. Hledam si ho na STAGu, co studuje. K ničemu mi to není, ale zvědavost je mrcha.
0
1
0
Nerad chodím do studny, z jejich piva a vína se pravidelně pozvracím a dost často mě tam osahávají kluci. Jsem kluk.
0
1
0
Potřebuji soukromí při vykonávání velké potřeby, což je složité - na koleji jsou společný WC pro patro i pro pohlaví. Nejprve jsem chodila v mekáči, potom ve škole (především Veleslavínka) a nyní jsem přišla na geniální řešení: chodím na záchod o dvě patra výš, kam se vplížím i vyplížím aniž by mě někdo spatřil.
0
3
2
Největší bolestí ZČU jsou jelita, který mají potřebu všechno jen ochcávat a pak se s tím případně ještě všude chlubit. Zkuste si sakra vzpomenout na imatrikulační slib a na to, k čemu Vám má ta škola bejt. Jasně, pište tu kraviny typu - nikdo mě na žádnejch cvíkách nikdy neviděl a už jsem v páťáku (to bych chtěl vidět), snažte se co nejvíc shodit jednotlivý fakulty a ZČU vůbec. Vrátí se Vám to, až budete shánět práci. Nevšim jsem si, že na jinejch školách by psali podobný bláboly... zkuste trochu přemejšlet!!!
0
0
0
Na prezentaci jsem dorazil se zbytkovým alkoholem v krvi. Prezentace se opravdu zdařila a mluvilo mi to samo.
0
2
0
O víkendu jsem se učil u mladý doma na test. Počítal jsem nějaké integrály a mladá na mě koukala. Za chvíli po mě vyjela a zažil jsem si úžasný sex. Když jsem se jí poté zeptal, co to do ní tak najednou vjelo :-), odpověděla že to moje soustředění jí děsně vzrušilo. Tímto děkuji ZČU-FST, že jsem si vybral správný obor a správnou holku.
0
0
0
Miluji svoji angličtinářku A2. Co s tím?
0