Přiznej anonymně!
0
0
Vážně miluju pocit, kdy si zapíšu Bčkovej předmět s tím, že mi bude stačit udělat rátký referát. Jaké je pak mé překvapení, když ve finále musím v podstatě vést seminář a učit se na náročný test.
0
0
0
Nesnášim šprty a vlezdoprdelky, a přesto se s některými z nich kamarádim, protože je to někdy jednodušší cesta k důležitým informacím:-)
0
0
0
Po několikaletém studiu právnické fakulty jsem zjistil, že jediné zákony, které bych se měl naučit, jsou ty Murphyho.
0
0
0
V pondělí mám krutý rozvrh, takže si beru s sebou polštář a po obědě v menze si dávám šlofíka v prázdné poslucharně v Husovce. Člověk by nevěřil, jak mi po několika semestrech, ty tvrdý lavice příjdou pohodlný, že na nich fakt usnu.
0
1
0
V naší třídě jsem jako Bůh. Všichni vědí, že existuju, ale nikdo mě ještě neviděl.
0
0
0
Do Plzně jsem šla z Prahy studovat aby o tom nikdo nevěděl. Hned u zápisu jsem potkala několik známých.
0
0
1
Za celá svá studia jsem nenapsala ani jednu vlastní seminární práci, referát nebo esej.
0
2
0
Přiznávám, že jsem šla jednou ukecávat přednášející o další pokus na zápočet. Ona na mě koukala a říká, že jsem jí nějak povědomá, že mě musí znát z přednášek a seminářů (nebyla jsem ani na jednom). Jen jsem přikyvovala. Znala mě z minulých dvou ročníků kdy jsem jí před zkouškovým ukecávala úplně stejným způsobem.
0
0
0
Na některé přednášky se musím předem připravit, protože bych jinak během výkladu propadal hlubokým depresím. Přípravu probíhá v bufetu, osvědčila se aplikace minimálně tří kousků lahvového piva.
0
0
0
Byl jsem častěji v Pamele než v HJ. FPR
0
0
0
Chodila jsem s klukem z FELu. Přišel mi fajn, měl smysl pro humor,v posteli byl víc než skvělej. Po prvním semestru ho vylili. Asi jim kazil partu.
0
1
0
Jsem 5 let z vysoký školy a jednou jedinkrát nastala situace, kdy jsem využil vysokoškolskou matematiku. A to když mi spadly klíče do záchoda a já si z drátu udělal integrál, abych je vylovil....
0
1
0
Byl jsem na veletrhu pracovních příležitostí a bavil jsem se tam s jedním manažerem jedné nejmenované společnosti a ten mě zaujal svými názory říká:"Vy kluci a holky s technických oborů vy práci najdete srandou, ale humanitní obory pro ty je buď Pracák a nebo Tesco,,. :D
0
0
0
Občas zajdu na přednášku ekonomky, abych se cítil jako holka na FST.
0
0
0
Systém zkoušek na naší milované fakultě mi připomíná houf neplavců, které naháží do řeky a těch pár, co se neutopí, má tu výsadu pokračovat k dalšímu korytu.
0