Přiznej anonymně!
4
0
Nechápu, proč studijní oddělení pedagogické fakulty zrušilo otevírací dobu v pondělí ráno a v úterý odpoledne.. Na začátku semestru je to holý nesmysl. Fronta tam je kilometrová a za ty dvě hodiny jí nestihnou zpracovat, ani kdyby měli Dobbyho pod přepážkou a Kráturu u počítače!
0
0
0
Do společné koupelny na lochotínských kolejích chodím jen tak, abych nemusel potkat spolubydlící z protější buňky a konverzovat s nimi.
0
0
0
Musím se přiznat, že po 5 letech na škole nevím ze svého oboru snad vůbec nic....ne počkat! Vůbec nic!
0
0
0
Největší výhoda studia na ZČU je fakt, že studujete v Plzni, protože to město je prostě nejlepší. O samotné univezitě však mohu prohlásit pouze to, že je to jeden velký koko*ov!
0
8
0
Na seminář trestního práva, když jsme probírali trestné činy týkající se drog a omamných látek, přinesl vyučující heroin a nechal ho kolovat po třídě. Pytlík se mu vrátil prázdný.
0
0
0
Nesnášim šprty a vlezdoprdelky, a přesto se s některými z nich kamarádim, protože je to někdy jednodušší cesta k důležitým informacím:-)
0
8
0
Ukecal jsem v Borském parku bezdomovce, ať se jde se mnou podívat na přednášku. V posluchárně bez problémů zapadl mezi ostatní faváky.
0
0
0
Klátím profesorky na FF.
0
0
0
I po roce studia informatiky si pořád pletu CIV a KIV :/
0
2
0
Nesnáším lidi, kteří hodinu před testem stojí přilepený na dveřích učebny a když se otevřou dveře tak běží, aby si chytli místo vzadu. Nejlepší jsou pak ti, kteří sedí vzadu a nenapíšou test ani když opisují z vlastních poznámek.
0
0
0
Do školy chodím jen o zimní semestr
0
1
0
Na žádné přednášce z jednoho (a pokud se na něj učíte poctivě, pak docela i těžkého) předmětu (FF) jsem nebyl a stejně jsem to dal s přehledem. Seznam otázek a odpovědí k písemné zkoušce se totiž již léta nemění a vesele koluje mezi studenty.
0
0
0
Někdy musím věnovat více energie sehnání zápisu do indexu, než absolvování celé zkoušky...
0
0
0
Jak tu čtu ty přiznání....tak se na tu školu těšim víc a víc :D
0
0
0
Po prvním dni stráveném ve škole (zápis) musím přiznat,že se mi tu moc líbí..zatím :D
0