Přiznej anonymně!
0
0
Když jsme začeli studovat, chodli jsme nejdřív do disco klubů a podobnejch míst, kde to žije. Semestr vesele utíkal a postupnym vývojem jsme zjistili, že teď už chodíme jen do Baarovky.
0
0
0
Neuvěřitelně mě rozčiluje jak někteří kantoři nadržují ženám...
0
0
0
Po přijetí na studium, na fakultu aplikovaných věd. Jsem se přihlásil na přípravný kurz matematiky. Když jsem zbylému osazenstvu - ze 100% strojařům řekl, co jdu studovat byl jsem pro smích. Prý ještě neviděli úspěšného studenta FAV-ky, který by před studiem něco takového potřeboval. Po prvním semestru jsem vylít.
0
1
0
Přiznávám se, že chodím na všechny přednášky a cvičení.
0
0
0
Přiznávám, že o lidech, kteří řeší, jestli je někdo z humanitního či technického oboru, nebo se nějak povyšují nad ostatní kvůli tomu, kterou fakultu studují, si myslím, že jsou hlupáci.
0
0
0
Dříve jsem nechápala proč se tvrdilo, že spolu soupeří Jihočeská univerzita a Západočeská ohledně úrovně a říkala jsem si, že to je nějaká hloupost - usuzujíc z faktu, že školy přece nejsou ani ve stejném městě a dělí se o obdobné pojmenování. Když jsem ale viděla, že lidé, kteří neměli šanci se dostat na JČU, avšak na druhou stranu nechtěli nastoupit na VŠTEodpad, šli na ZČU a pak se tím všude chlubili, aby zamaskovali neúspěch s Jihočeskou, pochopila jsem.
0
0
0
Stydím se opisovat při testech.
0
0
0
Všechny jiný přiznání jsou v tento okamžik zastavené a já mám nutkání se přiznat právě teď! Se ZČU to sice nesouvisí, i když zde studuji.. Miluji jak jsou moje krásný "Déčka" při menstruaci tak pevnější, větší a hezčí. Mám pak chuť je ukázat každému na potkání. Škoda jen, že takovou odvahu nemám :D Dámy tento pocit určitě znají a ten týden je pak mnohem příjemnější ;)
0
0
0
Jeden student smrkal o prednasce do uctenky z Kauflandu, dosli mu totiz kapesniky. Ucitel se na nej divne koukal, ono to totiz tak divne sustilo.
0
1
0
Chodím do školy za účelem studovat
0
0
0
Budu volit profesora Drahoše.
0
1
0
Nechápu, proč někteří lidi šli studovat VŠ.
0
0
0
Dřív jsem se díval, v jaké učebně mám cvičení, nyní volím metodu odhadu
0
1
0
Vždy mám plnou hubu keců, jak napíši špatnému učiteli velmi negativní hodnocení. Nakonec dám předmětu plný počet bodů a napíši nějaký vlezdozadkovský vzkaz = chci přeci udělat státnice.
0
1
0
Přiznávám, že když chci mít na FEL na WC soukromí, chodím na vozíčkáře.
0