Přiznej anonymně!
Aktualizovat
2
0
Vzrušuje mě UFOPORNÓÓÓÓÓ!!!!
5
0
0
Dlouho jsem ho svému šéfovi chodila kouřit, abych měla lepší místo. Jednou večer jsem nechala rozsvíceno omylem v kanclu. Myslel si, že tam jsem, tak tam šel, s rozepnutýma kalhotama vcházel do dveří, ale narazil na naší uklizečku, ta mi o tom vyprávěla, ve stylu. Nebudeš mi věřit co včera dělal šéf, když jsem u Tebe uklízela. Věřila jsem.
0
0
0
Zvládám pravou rukou dělat sendviče, levou rukou připravit saláty, pravou nohou drhnout kolečka a levou nohou mapovat lobby, zatímco s koštětem mezi půlkami šůruji kuchyň. Bohužel je to v reálném světě více méně k ničemu. JAKÝ KOLEČKA?
0
6
0
V práci dělám ze všech nejvíc, když ostatní svačí nebo kouří, já dělám. Ostatní mají kolem 15ti tisíc, já mám 20 - 30 tisíc. Nejsem tam ani rok a dělám stejnou práci co oni, jen víc. Bojím se jim to říct aby mi nedělali zle nebo aby nezačali dělat i oni. Když jsem nastoupil, nic se nestíhalo. Teď sme v práci vepředu a šéf mi řekl že je to díky mě. Jsem hrdej na svou práci a miluju ji, ale bojím se to komukoliv říct.
0
0
0
Podvádím a okrádám svého šéfa... Díky tomu vím proč mi neustále mizí kapitál
0
0
1
V práci mě to baví. Dělám hovno, dobře se najím a ještě beru dobrej plat......
0
0
0
Na dveřích před kanceláří máme nápis ,,Diskrétní zona - prosím vstupujte jednotlivě" je to hlavně protože tam sepisujeme citlivé údaje zákazníků, ale spíš mi to přijde jako kdybychom tam měli ,,jen sem vlezte všichni a řvěte ať nikdo neslyši ani půl slova" nemůžu ani uvěřit kolik je schopných se tam nacpat lidí a ještě se doslova nalepit na záda tomu u přepážky. Když je na to upozorníme tak maj akorát blbý kecy?!? Opravdu se mi zdá že jsme národ debilů . . . fakt lidi vzpamatujte se tohle není normální . . .
0
6
0
Jednou jsem si na porade uprdnul a delal jsem jakoby nic. Dale jsem konzultoval. Po chvili jsem se zacal hrozne smat a kolegyne ucitila pochmurny zapach. V tu chvili bylo asi vsem jasne, ze jsem to byl ja. Od te doby visi na dverim kancelare "kdo prdi,nesmi na poradu.
0
0
0
Dělal jsem u bezpečnostní služby a každou noční jsem na objektu spal. Hlídal jsem věci nevyčíslitelných hodnot. Naštěstí při každým uprdnutí začal houkat alarm, který mě vždy dokonale vzbudil.
0
2
0
Od mala se starám o moji mladší sestru protože rodiče se vybourali a zemřeli. Teď když pracuju je to pro mě mnohem těžší. Nemám se o ni jak starat. Beru ji proto sebou do práce a nechávám ji testovat produkty(Zkušebna marketingu). Bojím se ale že to už nebudu zvládat. :(
0
0
0
Honil jsem si ho v práci (v bance) pod stolem, při honění v klídku vyřizoval telefonáty, a zrovna když jsem se udělal tak v tom přišel kolega... koukám mu vylekaně do očí, a do toho ten orgáč... pořádně pod stůl naštěstí neviděl tak sem začal dělat že si škrábu nohu. ale stejně to asi věděl, podle mýho slastnýho výrazu... doufám že to nevykecal kolegyním! jo, postříkal sem v bance koberec.
0
0
0
Pracoval jsem v sekuritní agentuře. Moje práce spočívala v kontrole lidí u vstupu a zabavování veškerého jídla, pití či věci, které prostě podle pravidel dovnitř nesměli. Potě jsme je měli vyhazovat, za vynešení ven měli být sankce. Vždy jsem odcházel s plným batohem věcí, jídla (kfc,mekáč, jednou dve čínský jídla) a plno pití (jednou se stalo, že nám tam týpek nechal metaxu, hádejte jak skončila), vonavek, pepraku apod. Přítelkyně často nechápala, kde beru na ty drahé parfémy. deodoranty, pepraky apod.
0
0
0
Pij v praci JAGERMAISTER i gdys to mm zakazany
0
0
0
Celej den v prci koukm na holky, malm jsem ten autobus u? dvakrt poslal do zdi.
0
0
0
Miluju svho kolegu. <3 :-*
0