Přiznej anonymně!
Aktualizovat
16
2
Vždycky se mně ve škole všichni smáli. Nebyla jsem ani hezká a vůbec né oblíbená. Teď když ty lidi potkam,jak prodávaj v Tescu a já pracuju jako managerka,mam super pocit z toho,že se jim můžu vysmát do obličeje.
1
0
0
Když vidím paní uklízečku na PdF, jak sype obsah z košů na tříděný odpad do jednoho pytle, chce se mi brečet.
0
0
0
Měl jsem brigádu v jedné chemičce, když mě mistr poslal dělat do skladu, tak jsem si pokaždé zdříml dvě hodiny na papírových pytlech a pak jsem se byl ohlásit, že už jsem to tam zametl, ale že jdu ještě pomoct s přípravou palet, a znovu jsem si zdříml. Bylo to krásných 40 pracovních dní.
0
0
0
Jděte všichni do prdele pořád s tou efektivností práce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
Dělám v jednom nejmenovaném s.r.o kde se vyrábí bezlepkové puffované potraviny, potraviny z rýže, pšenice, sójy apod. Kdybyste viděli v jakém bordelu se vyrábí a jak se bezproblémově na linkách kříží alergeny... Firma přesto valí a zatím ji vše prochází
0
0
0
Pracuji v restauraci jako servírka. Jednou, když jsem našla flek na talíři a už se mi nechtěl umývat, chlustla jsem na něj a trochu ho rukávem rozmazala. Dělám to tak vlastně vždycky.
0
0
0
80% pracovní doby trávím na facebooku a dalších webech, ačkoli to není náplní mojí práce.
0
0
0
Pokaždé, když moje sekretářka odejde pryč, strčím jí do svačiny svůj "párek".
0
6
0
Během pracovní doby se občas dívám na Bleach nebo jiné anime. Jednou mě při tom přistihl šéf, ale jak se ukázalo, je také velký fanoušek, takže mi to prochází, stačí mu, když dodržuji termíny odevzdání zadaných úkolů. O víkendu jsme spolu byli na Animefestu v Brně... Je fajn mít pohodového šéfa :)
0
0
0
Vladano, jsi píča a doufám, že ti to karma vrátí #peace✌
0
0
0
Dělám v Německu za kasou a za 4 víkendy mám více než prodavačka v menším městě za kasou za celej měsíc.
0
0
0
Dělám v hospodě a když mě někdo naštve nebo oráží a nemá duvod tak plivnu do pití nebo dám podmíráka
0
0
0
Rád dostávám při jednáních vizitky, protože pak mám dostatek materiálu na filtry do jointů. Čím kvalitnější vizitka, tím víc toho člověka nemám rád, protože se mi z ní potom špatně balí.
0
0
0
Pracoval som ako lešenár 3,5 roka v Ostrave, šéf mi dal firemné auto a najazdil som viac ako 100 000 km za ten cas a do denníku jázd som nezapísal ani km :)
0
0
0
Pracuji tam, kde jsem přesně chtěl/a a přitom mě to absolutně nebaví. Nevím, kde se stala chyba.
0