Přiznej anonymně!
Aktualizovat
9
1
Jednou jsme delali rekonstrukci bytu kde nebylo WC jen tam byl jeden kybl s vodou ktery se pouzival na umyti rukou. Jednou jsem to nevydrzel a vychcal jsem se tam,pak jak si sef v tom oplachoval ksicht mel jsem co delat at smichy neprasknul.
0
2
0
Jsem v práci nová. Většina mých kolegů mě z celého srdce nenávidí, pomlouvá (myslí si, že je neslyším) a já se marně snažím přijít na to, co jsem jim za ten týden udělala tak strašného. Pracuju, jak nejlíp umím, nejsem zdechlá, kryju jejich průsery a o nikom jsem neřekla jediný křivý slovo. Svět je divnej.
0
0
0
CD fuck
0
0
2
Byl jsem v práci.Týden jsem nemasturboval až to na mě tak přišlo,že jsem musel jít na WC a tam si zahonit.
0
0
1
Znáte rozdíl, mezi Brňákem a Pražákem ?? Pražák do ciziny nemusí, příjde zaním. Asi tak jak týpek z USA se nemusí učit cizí jazyk. Kdežtok Brňáák je každý kdo ví rozdíl mezi prýglem a rolou a nadává si jen tak. Ale za brnáka se považuje i cizinec, i z okolí co sem příjde za prací. V praze to tak není.
0
6
0
Jednou jsem si na porade uprdnul a delal jsem jakoby nic. Dale jsem konzultoval. Po chvili jsem se zacal hrozne smat a kolegyne ucitila pochmurny zapach. V tu chvili bylo asi vsem jasne, ze jsem to byl ja. Od te doby visi na dverim kancelare "kdo prdi,nesmi na poradu.
0
8
0
Pracuji jako kadeřník a po tom všem co slyším od mých zákaznic se ze mě stal gay.
0
0
0
ukradla jsem sefovi fleshku a mobil...
0
0
0
Dlouho jsem ho svému šéfovi chodila kouřit, abych měla lepší místo. Jednou večer jsem nechala rozsvíceno omylem v kanclu. Myslel si, že tam jsem, tak tam šel, s rozepnutýma kalhotama vcházel do dveří, ale narazil na naší uklizečku, ta mi o tom vyprávěla, ve stylu. Nebudeš mi věřit co včera dělal šéf, když jsem u Tebe uklízela. Věřila jsem.
0
0
0
Zvládám pravou rukou dělat sendviče, levou rukou připravit saláty, pravou nohou drhnout kolečka a levou nohou mapovat lobby, zatímco s koštětem mezi půlkami šůruji kuchyň. Bohužel je to v reálném světě více méně k ničemu. JAKÝ KOLEČKA?
0
0
0
Budík je arogantní píča prolhaná,která by bez informací co jí předávají ostatní,věděla úplný hovno,takže by jí ani neprodloužili smlouvu.No jo někdo se musí chlubit cizím peřím a kráčet přes mrtvoly....!!! (Ol)
0
1
0
pracovala jsem v jedné nejmenované firmě jako asistentka prodeje, a hrozně nám snížili platy skoro o 5 tisíc. Od té doby jsem přestala pracovat, byla jsem furt na pc na facebooku , a neobsluhovala zákazníky. Razantně se jim snížily tržby a dobře jim tak. Když berou nám, ať sami nemají ! :D
0
0
0
Jednou jsem se s nadřízenym vraceli úplně našrot z firemního večírku. Cestou k němu domů jsme zjistili, že se náhodou u sousedů taky paří. Neměl z toho dobrej pocit, přemluvil jsem ho a oba jsme se tam, mezi uplně cizí lidi, vetřeli. Ožral jsem se ještě víc, pochcal jsem kuchyňskou linku, rozbil nějakej pohár a pak ocucával něčí holku. Když se nás lidi začali ptát, kdo jsme, zdrhli jsme. Druhý den pro šéfa přišli nějáký bouchači a chtěli zaplatit škody... já odjel domů a nechal ho tam :) such a nice weekend!
0
0
2
Ráda šukám se svým šéfem u mě v kanceláři. Díky tomu, se mi zvednul plat a taky moje ego.
0
0
0
42 vodka
0