Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Honil jsem si ho v práci (v bance) pod stolem, při honění v klídku vyřizoval telefonáty, a zrovna když jsem se udělal tak v tom přišel kolega... koukám mu vylekaně do očí, a do toho ten orgáč... pořádně pod stůl naštěstí neviděl tak sem začal dělat že si škrábu nohu. ale stejně to asi věděl, podle mýho slastnýho výrazu... doufám že to nevykecal kolegyním! jo, postříkal sem v bance koberec.
0
0
0
dala sem facku nemcovi
0
0
0
Obsah této stránky tvoříte vy, lidé pracující, prostřednictvím http://www.priznej.cz/zamestnanci ! Máte nějaké legrační či pikantní přiznání ze své práce? Tak se o něj podělte! A třeba připojte i obrázek! Kdo bude první?
1
9
0
momentalne jsem na noční,a místo teho abych zapisoval kusy pařím LoLko a WoTko :))) ps : dekuju šefe že ste nám dal tu wifi i do zadu,hned mam menší lagy :)
0
1
0
Serou mě lidi, kteří nemají žádný režim. Přijdu do práce v 7:45 a napisu si to do knihy příchodů. Můj kolega přijde v 9:00 a napíše si 8:30 :-/
1
0
0
CD fuck
0
0
0
je 20:44 a mam 93% baterky
0
3
0
Jednou mě šéf ztrapnil před všemi kolegy. Od té doby se mu na hromadných meetinzích, vždycky když mluví, nedívám do očí, ale mezi nohy. Ví o tom, je nervózní, rozkrok si většinou zakrývá rukama, deskou, nebo tabletem, koktá, zapomíná co chtěl říct a podobně se ztrapňuje každý týden :)
0
0
0
Jednou na praxi jsem musel uklízet hovna kolem hotelu místo obsluhování hostů.. Strašně mě to vytočilo a bylo to pro mě ponižující (obsluhování hostů je také ponižující) tak jsem všechny ty hovna vyklepal z koše za okno ředitele hotelu. Neměl jsem průser já, protože ředitel porušil pracovní smlouvu, takže mi zaplatil všechny dny co jsem tam měl udělat předem a sám ředitel měl z toho velké problémy. Já si s úsměvem a se skvělým pocitem odjel domů o týden dřív se všemi pěnězi co bych si za tu dobu musel na ně vydělat:)
0
1
0
koupil jsem si kytaru,abych udelal dojem na holku,mam rad grilovani,pivko a tak.Jenze jsem zjistil,ze uz na ni neumim hrat.Ale mysi z baraku utikaji jak divy.
1
0
0
Dělám v autoopravně a jednou když jsem vycouvával s dodávkou, tak jsem omylem nacouval do zaparkovaný X6 jednoho pána kterej si dal k nám auto na výměnu oleje a vzal jsem mu celej bok. Naštěstí to nebylo moc, že se nemusely měnit díly a nikdo mě u toho neviděl. Takže jsem z toho docela v pohodě vyvázl. Pak když si toho všimnul můj šéf, tak zavolal majiteli jestli ví že má odřenej bok a co s tím máme dělat. Pán prohlásil že už to tam asi měl a nakonec si to ještě nechal u nás opravit z havarijky a jezdí k nám do dnes. :
0
0
0
Jím jen domácí párky, protože znám lidi, kteří pracujou v masně a vím, co dělaj s párkama.. a radši nebudu říkat co, ale radím vám, abyste taky jedli jen domácí ;)
0
0
0
80% času ve své práci strávím koukáním na porno. To ovšem nutně neznamená, že při sledování porna nic nedělám. Každopádně jsem i tak nadprůměrně výkonný zaměstnanec. Trošku mě zaráží představa, že v kanclu sedí někdo, kdo je na 100% odevzdaný své práci a přesto odvádí horší výsledky, než já. A tak se ptám: kdo sakra vede přijímací pohovory?
0
0
2
Ráda šukám se svým šéfem u mě v kanceláři. Díky tomu, se mi zvednul plat a taky moje ego.
0
0
0
Není nad to (muset z fin. důvodů) se ucházet o práci, o kterou vůbec nestojím. Ty lži při pohovorech... a přitom vím, že mě personalista téměř jistě odhalí. Ambicióznost a sebevědomí se předstírají moc těžko. Je mi z toho nanic.
0