Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Je mi 17 a pořád žvýkam orbit pro děti.
0
1
0
Je strašné, jak některé lidi zajímají jen peníze. Napsal jsem přiznání o tom jak sem odmítl dobře placenou práci kvuli holce a dočkal jsem se reakce jako že kecám nebo že jsem uplný idiot. V práci jsem povýšil, nemám sice 50 tisíc a nijak je nepotřebuju. Jsem rád že jsem odmítnul. S tou holkou stále jsem, vidíme se každý den a jsme oba šťastni. Lidi, měli by jste chápat že peníze nejsou všechno.
0
2
1
Pracuji jako vychovatel na internátu. Kradu žákům jídlo a říkám že to mám pro slepice, nejlépe chutná jídlo prváků. Potom se ještě vyžívám v tom že prváci neví jak to tu chodí, proto je posílám počítat lůžkoviny místo mě.
0
0
0
dala sem facku nemcovi
0
0
0
Jednou na praxi jsem musel uklízet hovna kolem hotelu místo obsluhování hostů.. Strašně mě to vytočilo a bylo to pro mě ponižující (obsluhování hostů je také ponižující) tak jsem všechny ty hovna vyklepal z koše za okno ředitele hotelu. Neměl jsem průser já, protože ředitel porušil pracovní smlouvu, takže mi zaplatil všechny dny co jsem tam měl udělat předem a sám ředitel měl z toho velké problémy. Já si s úsměvem a se skvělým pocitem odjel domů o týden dřív se všemi pěnězi co bych si za tu dobu musel na ně vydělat:)
0
0
0
nejhor? prce je po boku Brigity Haisov...je to tlust,zakomplexovan pizda
0
0
0
Má práce mi dala ženu, kterou jsem 2 roky miloval..Pak mě princezna kvůli práci nechala .. Miluji svou práci
0
3
0
Shodil jsem pracovní server jen abych mohl jít z práce dřív.
0
0
0
Bojím se prvního sexu ..
0
0
0
Pij v praci JAGERMAISTER i gdys to mm zakazany
0
1
0
Zvládám pravou rukou dělat sendviče, levou rukou připravit saláty, pravou nohou drhnout kolečka a levou nohou mapovat lobby, zatímco s koštětem mezi půlkami šůruji kuchyň. Bohužel je to v reálném světě více méně k ničemu. Jaký kolečka?
0
0
0
Pracuju jako strojní zámečník..vlastně nepracuju jenom tam tak sedím a nudím se :D
0
1
0
Jednou když jsem zašla do Mekáče, tak mě obsluhovala taková mařka tlustá. Trvalo jí snad dvě hodiny, než mi nachystala menu, přitom ta, co dělala vedle ní, už měla vyřízený dvě obědnávky. Je to fast food a zaměstnávají takový šneky, kterým dělá problém se hnout z místa, a ještě se svýma tlustýma prackama dotkla mých hranolek.
0
0
0
šéfová se po mě v práci dost vozila .. no, teď se vozím já .. na jejím manželovi :))
0
2
2
Jsem svině která se i měsíce dopředu připravuje na vše co se může stát kompletuju na ostatní v práci špínu (uchovávám záznamy jejich krádeží, porušení smlouvy) a když po mě někdo z nich jde celou složku s nima předhodím vedení a pak se zájmem pozoruji ten uragán.
0