Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Při noční směně spím :-)
0
0
0
má brigáda je roznášení pizzy. Když jsem jednou byl nalitej, šéf mě zavolal že potřebuje ihned dovýst do vedlejšího města 9 pizz. Další den jsem mu musel zaplatit to auto i ty pizzy. už mě nikdy nevzal zpátky:(
0
0
0
Na školení nám říkali, že nesmíme kouřit v budově a ani před ní. Také dali najevo, že 5 kroků před budovu nestačí. Vtipné je to, že sám vrátný kouří ve dveřích a kouř jde dovnitř! :D
0
0
0
Strašně mě irutuje jak se hlasíte do práce a všude se ozvou a nikdy se neozvou... a taky jak se servírkama pěkně vyjebavaj i když umí ... Jsou to kurvy ti zaměstnavatele
0
0
0
Dělám v autoopravně a jednou když jsem vycouvával s dodávkou, tak jsem omylem nacouval do zaparkovaný X6 jednoho pána kterej si dal k nám auto na výměnu oleje a vzal jsem mu celej bok. Naštěstí to nebylo moc, že se nemusely měnit díly a nikdo mě u toho neviděl. Takže jsem z toho docela v pohodě vyvázl. Pak když si toho všimnul můj šéf, tak zavolal majiteli jestli ví že má odřenej bok a co s tím máme dělat. Pán prohlásil že už to tam asi měl a nakonec si to ještě nechal u nás opravit z havarijky a jezdí k nám do dnes. :
0
0
0
Jen tento týden jsem se zamiloval už do třetí kolegyně.
0
0
0
Dělám pokladního v jednom nejmenovaném marketu. Nad námi je vždycky jedna vedoucí. Bohužel jsem po několika letech zjistil, že s tou jednou se prostě nesnesu, zhoršilo se to poté, co mi v kantýně řekla, že si jen hraju na důležitýho a všem se vnucuju. Vzhledem k tomu, že moc dobře vím, že v tý svý kukle, kde sedí, moc rády jen tak sedí a krafají, dělám jí od tý doby co nejvíc možnejch naschválů- pořád volám, že mi něco nejde, ať mi donese drobný, že potřebuju storno, že potřebuju tohle...je to pro mě jedinej způsob jak se jí pomstít bez nadávek či násilí, abych nepřišel o práci. Baví mě ji poslouchat, že si nemůže ani na chvíli sednout.
0
0
0
Jednou když odešel šéf domů dřív a nás s kolegou strašně štvali zákazníci, načali jsme lahev meruňkovice, udělali čaj a "nenápadně" jsme se tím opíjeli. Když pak někdo přišel řešit to, že se mu na faktuře naúčtovalo pár korun navíc a další podobné blbosti, tvrdili jsme, že nám nefunguje systém. V 18:00 jsem z práce odcházela úplně na plech.
0
0
0
Šéfe, nejsem zapomnětlivá, jenom strašně líná.
0
0
0
Dělal jsem v jednom nejmenovaném PC servisu s obchodem. Dělal jsem skoro hovno dostaval jsem kolem 700Kč na den a to nejlepší bylo když jsem potřeboval něco k NTB či k PC tak jsem si jednoduše naordinoval přesčas a vzal si co bylo potřeba. Otevírací doba byla od 9:30 do 17:00, já jsem většinou přicházel v 13:00 a odcházel v 18:00. Byla to skvělá práce ;-). Bohužel škola byla škola :-)
0
0
0
Rád dostávám při jednáních vizitky, protože pak mám dostatek materiálu na filtry do jointů. Čím kvalitnější vizitka, tím víc toho člověka nemám rád, protože se mi z ní potom špatně balí.
0
0
0
42 vodka
0
0
0
Vždycky když šéf odejde do kanclu, sednu si mu na židli a pořádně mu jí zaprdim :))
0
0
0
Na velkou chodím v práci. Miluju ten pocit když mi někdo platí za to, že seru.
0
0
0
Vydělal jsem na burze dost peněz, ale potom jsem skoro všechno přišel.
0