Přiznej anonymně!
0
0
Za celou dobu studia jsem byl v knihovně jen jednou a to ještě v případě, že jsem potřeboval vidět bakalářskou práci svého předchůdce a něco z ní obšlehnout.
0
0
0
Každý den si dám v bufetu párek v rohlíku, jediné co střídám je jestli s hořčicí nebo s kečupem.
0
1
0
šel jsem na VŠPJ, protože jsem nechtěl jít makat.
0
0
0
Při jednom školním zájezdu jsme se chtěli dostat do zakázaných letištních prostor. Nepovedlo se... Za to nás chtěli deportovat do Taškentu. Taky se nepovedlo...
0
0
0
Sice a bohužel nejsem studentka VŠPJ, ale dneska jsem skoro měla sex ve VŠPJ..ale fakt jen skoro:(
0
0
0
Chci vyhlásit veřejnou sbírku na parfém pro toho smradlavýho baťůžkáře.
0
0
0
Do oken na pánských záchodcíh v 1. patře by mohli dát žaluzie . Když močím tak si připadám jak v zoo kde na mě můžou všichni vidět.
0
0
0
Měli jsme 6 volných hodin, a tak jsme se šli posílit do hospody. Poté jsme byli rádi, že jsme došli do P2. Z hodiny máme výpadky.
0
1
0
Zkouška z MEK u jednoho z profesorů: Byla to jako zkouška v Bradavicích s kouzly. Po té, co sem byl vyzván k vysvětlení, toho co jsem provedl v první příkladu jsem zkusil zavtípkovat stylem :"Tak sem tam trochu začaroval no!" Natož pan profesor odvětil:"Čáááry mááry FUK za F!"
0
0
0
za tři roky jsem byl dohromady na deseti přednáškách..všechny předměty jsem udělal..jsem rád, že si to teď můžou přečíst lidi který na mě koukali jak na vola, když jsem šel místo přednášky na gyros
0
0
0
Na souhrnou opravnou z matiky jsem poslal svého bráchu :) měl 100% :) vlastně já :)
0
0
0
Jednou jsem byl tak zlitej, že jsem nemohl ani vylézt ty schody před školou. Když se mi to po určité době povedlo, tak jsem zase nemohl vylézt ty schody k bufetu. Nakonec jsem si sedl na záchod a tam usnul. Po nějaké chvíli jsem se probral a šel zpátky do hospody.
0
0
0
Nikdy jsem neměl tu čest vidět přednášející podnikovky nebo managementu. Na přednášku ze statistiky jsem občas šel s očekáváním hrubosti a sarkasmu ze strany přednášejícího .. :D
0
0
0
Na Trnávce jsem se neúčastnil ani jednoho sportu, přesto jsem dostal zápočet :D
0
1
0
Na hodině účetnictví mi před učitelkou naběhly na pc porno stránky.
0