Přiznej anonymně!
0
0
Jestli tuhle školu dostuduju, rozhodně se tím nikde chlubit nehodlám...
0
0
0
Děkuji studentům za všechny přiznání, odteď vím, že mohu zpřísnit podmínky při testech, protože vidím, jak se ve škole nudíte a nic neděláte. Děkuji těmto stránkám, jsi velice přínosné, alespoň se něco dozvím.
0
1
0
Někdy mi připadá, že jsem na přednášce jediná, koho rodiče naučili nejen mluvit, ale taky kdy nemluvit...
0
0
0
Chodil jsem s jednou z holkou z vseob.sestry, vzdy si pujcila klice na katedre aby mohla cvicit ,,polohovani" a rozdavali jsme si to hezky v ZDR na posteli...
0
0
0
Na druhý pokus z FÚ2 jsem šel rovnou z hospody po 7 plzních a ačkoliv jsem se ani trochu nebál před dvěma dozorujícíma učitelkama použít tahák, dostal jsem za F, protože jsem z něj nic nepřečetl.
0
0
0
Na některé přednášky si chodím vyloženě jen pokecat
0
0
0
Obdivuji týpka co kdysi hacknul náš informační systém...
0
0
0
Na kurzu raftingu se po flašce rumu, co vyžahl nejmenovaný učitel s nejmenovanou učitelkou na lodi, začali topit a když se ten nejmenovaný učitel konečně zvedl asi z metru vody, voda mu strhla plavky, takže tam stál úplně nahý, ale jemu to nepřišlo vůbec divný, až když mu studenti taktně naznačili, že by si je měl nandat, tak to udělal.
0
1
0
První den na vysoké se mě kamarádka zeptala jestli budeme chodit do menzy.Odpověděla jsem,že asi nemám dostačující IQ.Kdo mohl tušit, že se tak říká jídelně...A i přes to jsem V3PJ zdárně zvládla :)
0
0
0
Vždy nadávám když vidím to nezakryté pečivo ve školním bufetu kde přes ně mluví každý s prodávající a poprskají to denně stovky lidí. Stejně si je ale koupím.
0
0
0
měl jsem v úmyslu občas navštívit přednášky, ale většinou skončím v CC
0
0
0
Na školním plese před 2 lety jsme se spolužákem zcizili za barem pytel s červeným vínem a následně to tam všem rozlévali.
0
1
0
Své vyučující vídám poprvé až u zkoušky....
0
0
0
stále po škole chodím se svou vytištěnou mapkou
0
0
0
tohle nám doufám neudělají ..
0