Přiznej anonymně!
0
0
Nesnáším učitele co nikdy nechybí!
0
0
0
Tohle není zrovna přiznání, ale už by to holt měl někdo říct.....některé osoby na naší škole by už konečně mohli přestat komentovat všechny statusty na skupině na Fb!!!! Všechno ví, byla na všech cvičeních u všech učitelů, ví všechny poznatky k testům od všech učitelů....je snad hermiona a má vraceč času nebo co!!!
0
0
0
Správce sítě nemá v kanceláři wifi připojení.
0
0
0
Byla jsem svědkem toho, když kdysi jeden rádoby mikroekonom za doprovodu brejlatýho matrix angličtináře dostal pěstí ve Fajnu.
0
0
0
Na Trnávce jsem jel v autě s podnapilým učitelem, jenž řídil. Po cestě jsme zastavili ještě v pár hostincích.
0
0
0
Chodil jsem s jednou z holkou z vseob.sestry, vzdy si pujcila klice na katedre aby mohla cvicit ,,polohovani" a rozdavali jsme si to hezky v ZDR na posteli...
0
0
0
Jednou jsem měla sex se spolužákem na pánských záchodech.
0
0
0
Já jsem s touto školou spokojena! Studentský život neni přece jen o učení...
0
0
0
v CC pokaždé zvracím do koše na utěrky na záchodě
0
0
0
Co na celé škole mám nejradši je bufet!
0
1
0
Vždy mě zajímalo, kolik je vlastně let vyučující, která má sladěné oblečení od hlavy až po igelitku.
0
1
0
Dodnes lituji toho, že jsem jedné spolužačce nevyznal lásku. Nebuďte stejní idioti.
0
0
0
Na školní toalety jsem odmítal chodit zejména proto, že jsem se bál onoho zlostného, nenadálého a děsivého šplouchnutí ve vedlejší kabince.
0
0
0
Už několikrát se mi stalo, že jsem šla na dámské záchody ve škole a to, co tam po někom zbylo by snad ani prase neudělalo.. Pak musí člověk přemýšlet, co za holku tohle mohlo udělat, no hnus ..
0
0
0
Prosím, ať už jedna nejmenovaná vyučující ekonomiky nepíše básničky (nebo píše, ale nehází je na fb).. Je to dost neprofesionální a ztrapňuje nejen sebe, ale i celou školu...
0